Nezadouci uzivatele

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 25 lis 2008 12:01

JJ, a podobné je to i s moravákama. :lol:


Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 25 lis 2008 12:03

Má pravdu předsedo..... :wink:

Cajzli a Brňáci si taky nic neodpustí a nevinnej žertík nebo poznámka se občas zvrhne ve slovní bitku....
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 25 lis 2008 12:17

Kubaizz-ty aby ses nepokusil být zábavný že? :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
JirkaS
Příspěvky: 435
Registrován: 20 zář 2006 12:28
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JirkaS » 25 lis 2008 12:21

ede: určitě ano, pobavilo to všechny krom tebe :lol: :twisted:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 25 lis 2008 12:25

To-JirkaS
Sou věci co mi zábavné nepřijdou,toto je zase jeden z pokusů jak do národnostních strkanic vtáhnout další lidi.Nic víc,až se to bude řešit in natura zapojím se rád,do té doby bych se držel problému ke kterému se toto vlákno přímo vztahuje a tím není ani občan Slovenska ani Moravan.Tím je chování jehož důsledkem je ban. :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 25 lis 2008 12:29

Já dělám se Slovákama 13let a nikdy jsem s nimi neměl problém.
Pravdou je,že jsou citlivější než češi a mnohem větší procento jich je věřících než v Česku.Byl jsem přesto svědkem mnoha roztržek kvůli blbostem a bylo znát,že existuje něco,na co jsou pyšni.
Alexxxuse znám osobně a můžu potvrdit,že kdybych ho znal jen z monitoru,tak bych se taky divil.
Ale jedna věc si myslim,je na konverzaci dobrá a to je upřímnost.A tu on má a je to dobře.Ale někomu to vadí a mě to připomíná totalitu.
Na Anglických,Amerických a jiných forech jsou přihlášeni uživatelé z celého světa a nikomu to nevadí.Přesto každý stát má svoje forum a může si do něho psát to svoje.Tady je Česko a Vedle je Slovensko.Neměli by se mazat lidi s takovým přínosem jen kvůli tomu,že to urazilo cizince s jiným přesvědčením.Kolikrát se tu píše o cikánech a občas přemýšlím,jestli mezi námi na foru nějací jsou,nebo jestli to čtou.
Ano chovejte se jako doma,ale pořád jste na návštěvě.
Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 25 lis 2008 12:38

Jeste chvilku pokracujte a muzete resit otazku: dostal by v opacnem pripade BAN Slovak na slovenskem foru? :lol:

milius: Souhlasim s Tebou.

BAN vyresil, ze Alexxxus nenapise nic, co by nekoho mohlo urazit.......jen nevim kdo je vitez a kdo porazenej.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 25 lis 2008 13:15

Alexxxus mě jednou skoro zakousnul :lol: :lol: ale vysvětlili jsme si to a snad v pohodě. :roll: :wink:

Bude se moct vrátit?
Byl to výstražnej ban ne?
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 25 lis 2008 13:25

2edelweis:
Od tebe jako místního odborníka přes thread o vtipech a autora zábavného příspěvku o Pražácích http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?p=101518 bych čekal více smyslu pro humor.

Ale abych nebyl úplně OT.
Tak už jsme tady četli jak se moderátoři poplácávají po zádech jak díky jejich mravenčí práci... nezištná píle... nevděční uživatelé... atd. atd.
Můj dlouhodobý názor je, že čím míň se moderuje, tím líp. Jinak to dopadá jako na střelectví atp., za chvíli aby měl člověk strach cokoliv napsat nebo nedejbože založit nový thread.

Skoro každý týden jsem dva dny v Bratislavě, takových dvou národů jako jsme my a oni , které nemají problém s řečí ani se společným soužitím na světě moc není. Takže jestli tady budou na fóru, tak to beru jako velký přínos. Slováky mám rád, i když v autech chodí a krásné hory pojmenovali po náklaďáku... :lol:

Co se Alexxxuse týká, tak jeho alergie na cokoliv co se řekne proti AA a Dianě, případně cokoliv jiného, co má doma, je všeobecně známá. Sám si do něho často rýpnu, vždycky vyskočí jak čert z krabičky. Každý jsme nějaký a lepší svérázná osobnost, než jeden z řady.
Včera jsem mu volal, řek jsem mu že je vůl a s tou samolibostí by to neměl přehánět. S těmi řečmi o Slovácích to přehnal, sám si to myslím uvědomuje.
Takže bych ho nechal ještě týden dva posmažit, pak bych ho odbanoval a tím bych to považoval za vyřešené.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 25 lis 2008 13:39

To- Kubajzz
Přečti si nadpis,autorství nemám,jak sem dostal tak sem poslal,možná sis nevšiml ale ani jsem to nekomentoval.No a v závěru Pražen není národnost,proti tomu Slovák či Moravan ano.Tedy nelze říci komu ten text byl adresován.Oproti tomu ty zmiňuješ národnost,tak se nediv že se nesmněju.
Ve finále tvoje hledání argumentů které tě mají podpořit je úsměvné,o hodnocení práce moderujících nemluvě.Troch jsi pozapomněl jak rád mluvíš všem a do všeho (i za cenu že o dané věci nic nevíš) a tam kde ti naznačí že tvá intervence není vítaná si tuplem přisadíš.
Nikdo není bez chyb,ovšem ty vidíš chyby jen na druhých.
:twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od marosino » 25 lis 2008 15:05

myslim ze by sa to uz malo uzavriet,lebo za chvilu sa nebude rozpravat nikto s nikym.A o to nam predsa nejde,co?
vratme to do starych kolaji,len neviem,ako tam chlapci fifo s ferinom nahraju svoje prilohy.to bude makacka. :D
a Prestreleny prst zoberte casom naspat lebo nam ho ukradnu do druheho fora :D
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 25 lis 2008 17:30

Vyzerá to tak že sa Alexxxusovi podarilo otvoriť plechovku s červíkmi (keď otvoríš plechovku červíkov, jediná možnosť, ako ich dostať spať je použiť väčšiu plechovku) :roll: .

Čo sa týka tej K100 tak si mal asi smolu že si narazil na majiteľov/hardcore fanúšikov tejto zbrane. Mne by si s tým tlak (ani nič iné) nezodvihol :wink: .
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 25 lis 2008 18:34

No tak už jsem se dozvěděl že mé rozhodování je neprůhledné (tady je to nějaký plebiscit nebo co? :lol: Možná bych si dovolil napsat netransparentní, ale jsme na českém fóru že?) a zaujaté, že dávám podpásovky fóru a jeho uživatelům a jsem ješitný a uražený. Docela dobrá vizitka, ale mě to baví :wink:
Kdybych k tomu přistoupil jako někteří, tak jsem většině kdo přispěli do tohoto tématu smazal jejich příspěvky, pak smazal ty své a navrhl sám sobě BAN :)
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 25 lis 2008 18:49

No pánové, myslím že edelweiss a Silencer oba odvádějí dobrou práci a tohle fórum je z celé ČR asi nejsvobodnější!!

Můžeme svobodně mluvit a na rozdíl od zbytku internetu jsou oba dost benevolentní.

Jen připomenu fórum na Novinkách, kde je většina témat uzavřena s heslem ,,jste zlí, nadávat těm chudákům černejm že občas někoho zabijou" (nebo tak nějak) a nebo fórum na idnes, kde cenzor gumuje příspěvky zřejmě podle rozhodnutí učiněném na základě hodu kostkou v alá ,,Člověče nezlob se", když mu padne jednička tak smaže ten příspěvěk na kterém stojí, když 6ka tak všechny až do konce. Postoupí o políčko a zase hází. :roll: Známej tam dostal ban, protože si dovolil cenzorce opravit pravopisné hrubky v textu :roll:

Takže ať tak nebo tak, edelweiss a Silencer dělaj dobrou práci a maj můj obdiv a úctu :!: :!:

Já osobné Vám děkuju :!:
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 25 lis 2008 19:52

Silencer píše:No tak už jsem se dozvěděl že mé rozhodování je neprůhledné (tady je to nějaký plebiscit nebo co? :lol: Možná bych si dovolil napsat netransparentní, ale jsme na českém fóru že?) a zaujaté, že dávám podpásovky fóru a jeho uživatelům a jsem ješitný a uražený. Docela dobrá vizitka, ale mě to baví :wink:
Kdybych k tomu přistoupil jako někteří, tak jsem většině kdo přispěli do tohoto tématu smazal jejich příspěvky, pak smazal ty své a navrhl sám sobě BAN :)
Internet snese vsechno.
Ja smekam pred kazdou nezistnou cinosti, (i tou Vasi) co ma nejaky smysl, nebo prinos pro nekoho. Zasebe muzu rict, ze nemam zatim zadny konflikt s nikym tady.

A my ostatni, co si jen chodime pokecat a hledat chyby na jinejch. Myslim, ze kdyz vas nekdo necim stve, snazte se driv zjistit proc, nez si to preberete jinak. Nakonec ho prece nemusite cist!
Rozjeli jste tu ted debatu na narodnostni problem a pochybuju, ze zrovna to mel Alexxxus na mysli, uz proto ze vim ze treba proti Fifo nic nema.
Ale co, stalo se stalo. Aspon vsichni vime, ze nejaky kodex cti by byla slusnost zde dodzovat.

P.S.: Jedine koho vim, ze Alexxxus opravdu nema rad, jsou Slavisti :lol: Ale to proboha neni tema na dalsi zabomisi valky.

Vykaslete se uz na hospodske reci a radeji se venujme tematum, pro ktere tohle cele forum vzniklo.
Zamčeno