Nezadouci uzivatele

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 24 lis 2008 12:38

Nechci to tu plevelit, takže sem. Jak si možná někteří všimli, nebo možná všimnou, naše řady opustil kolega Alexxxus.
Důvody:
Nerespektování ostatních diskutujících za hranicemi slušnosti a to opakovaně přes několik upozornění. Na možnost BANu byl upozorněn SZ na kterou regoval těšením a zmínkou o Hondurasu :) Takže proč nevyhovět.

Poslední kapkou byla ostřejší výměna názorů naprosto off topic, po které se Ferin rozhodl smazat všechny své příspěvky a Fifo smazal všechny své přílohy. Internet je myslím svobodné médium a národnostní otázky do problematiky zbraní nepatří. Zasílání příspěvků ve slovenštině není pravidly zakázáno.

Chápu, že při diskuzi se některým z Vás občas zvedne hladina adrenalinu. Fórum podle toho bohužel poslední dobou vypadá. Pište k věci a takovým způsobem, aby jste se za svoje příspěvky nemuseli stydět, nebo je po sobě mazat. Uvědomte si, že fórum je takové, jací jsou jeho uživatelé. Sebevíc moderátorů a administrátorů to nezmění. Pravidla platí pro všechny bez ohledu na to, kdo koho zná a kolik má dotyčný příspěvků.


Uživatelský avatar
Narex
Příspěvky: 17
Registrován: 11 lis 2008 16:42
Bydliště: Praha

Příspěvek od Narex » 24 lis 2008 13:30

Silencer píše: ... Jak si možná někteří všimli, nebo možná všimnou, naše řady opustil kolega Alexxxus. ...
To je velka skoda, protoze to je zrovna clovek, od ktereho jsem se tady na foru dozvedel a precetl spoustu zajimavych a hlavne fudovanych veci z oblasti vetrovek. Fora jsou od toho aby na nich lidi vyjadrovali svoje nazory, ale davat zrovna BAN takovymto, kteri to tady fundovane rozjizdi!? :roll:

Verim, ze se Alexxxus nevzda a zapoji se nadale pod jinym jmenem, protoze jak jsem pochopil nebyl by asi jediny na tomto foru, kdo by to udelal nebo to dela, ze vystupuje postupne pod nekolika jmeny. Tim, ze se prihlasi znovu, udela tlustou caru a muze zacit nanovo a treba trosicku jinak, i kdyz clovek se asi nezmeni a kvuli nejakemu foru uz asi vubec ne.

Tak uz se tesim az se tu objevi Alexxxus2, protoze jiste nema potrebu se nijak utajovat 8)
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 24 lis 2008 13:35

Já samozřejmě jeho erudici nepopírám. O to těžší to rozhodnutí bylo, zvlášť když na sebe máme mobil a i se trochu známe a potkáváme na srazech. Ale už tu posté opakuju a stále je to jako když hrách na zeď hází - nejde jen o to co říkáte, ale jde taky o to jak.
A aby se tu uživatelé napadali kvůli diskuzím nesouvisejícím ani vzdáleně se zbraněmi a pak po sobě mazali příspěvky, stěžovali si moderátorům (Ferin - to není na tebe) to fakt nejde.
Alexxx samozřejmě šanci dostane a bude na něm zda si jí zaslouží.
Uživatelský avatar
Kubin.
Příspěvky: 571
Registrován: 23 říj 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kubin. » 24 lis 2008 13:50

Musím sdílet názor Narexe, je to jedna velká škoda. Ale věřím tomu, že se Alexxx nevzdá a že ho tady opět brzy přivítáme. Sem tam jsou jeho přispěvky ostřejší, ale myslím že pro tohle fórum toho udělal hodně, recenze, příspěvky, rady atd. Další velké plus pro něj je to, že jako jeden z mála se aktivně snaží v ČR rozjíždět to aby tady bylo víc kvalitních větrovek z venku. Jen si vzpoměňte na pár let zpět, vrcholem českého větrovkáře byla CZ200 dětská hračka, Alexxx byl první, kdo sem na Fórum poslal velmi dobrý informace o jeho AA410. Byl první kdo začal tahat větrovky z BAR pro ostatní, dělat hadice na Qiuckfill a prodávat láhve za velmi dobrý ceny. Za tohle všechno si zasluhuje jenom dík a ne vyhazov. A to že se občas na...e a řekne co si doopravdy myslí, kdo z nás to neudělá že... To jestli měl nebo neměl dostat BAN je věcí názoru, já si stojím za tím, že ho dostat neměl. Asi velmi zajímavých výsledků bychom dosáhli kdybychom nechali hlasovat návštěvníky gunshopu... :!:
Daystate Wolverine 2
Air Arms ProSport
Slavia 631
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 24 lis 2008 14:27

No, jsem prekvapeny a to dost. Alex byl rozhodne pro forum vetsim prinosem nez neprinosem. Podrobnosti problemu neznam ale jeste bych to poresil... A je jedno jestli Alexe znam osobne ci neznam, to je muj nazor.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 24 lis 2008 14:29

Kubine, ty jsi jeho věrný (a myslím nechtěný) přitakavač (edit). Myslím že Alexxx si své názory a postoje dokáže obhájit sám. Na tom problému ohledně slovenštiny jsis také přihřál polívčičku zdatným sekundováním, tak raději mlč a příliš na sebe neupozorňuj :wink:
Pokud se někomu pravidla fóra nelíbí a chtěl by vést svoje vlastní fórum tak si ho samozřejmě může založit. Berte to tak, že jste tu, stejně jako já, na návštěvě a chovejte se podle toho :!:

To rozhodnutí nehodlám nadále před nikým ospravedlňovat. Pokud někdo nerespektuje opakovaná napomenutí a ještě si z případné sankce dělá legraci, tak to má následky. Bez ohledu na to, že osobně zná moderátora a má přes tisíc příspěvků. Když nedokáže při psaní udržet odstup, tak ať raději nepíše vůbec.
Pro mě je stejná škoda absence Alexxxe jako absence několika set příspěvků Ferina a příloh Fifa. S tím prvním něco udělat můžu s tím druhým ne.
Naposledy upravil(a) Silencer dne 24 lis 2008 16:02, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Kubin.
Příspěvky: 571
Registrován: 23 říj 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kubin. » 24 lis 2008 14:41

2Silencer: No trochu se mi teda nelíbí slovo přisluhovač. To co sem tady kdykoliv napsal bylo jen z mojí hlavy a myslel sem to vážně a stále myslím, nemám potřebu někomu prdelkovat nebo jak píšeš přisluhovat. Když mám názor tak ho řeknu a hotovo a nezmění to na tom ani výhružka typu že mám raději mlčet a neupozorňovat na sebe.
Daystate Wolverine 2
Air Arms ProSport
Slavia 631
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 24 lis 2008 15:20

Prisluhovac - to nebyla dobra volba slova, urcite ne prikladna
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Škoda ho...

Příspěvek od Apevia » 24 lis 2008 16:03

Já osobně si myslím, že Alexxxuse je taky škoda. Sice jsme z mé strany měli malé (z jeho možná velké, ale nechápu proč) nedorozumění, ale i tak jsem se od něj dřív i teď po "potyčce" dozvěděl mnoho dobrých informací.... Občas mu ujeli nervy, ale to se může stát každýmu :roll: Kdyby to šlo a on chtěl, tak bych byl pro, aby byl zase mezi námi.....
Cogito ergo armatus sum.
Kvakoš

Příspěvek od Kvakoš » 24 lis 2008 16:05

---Pokud se někomu pravidla fóra nelíbí a chtěl by vést svoje vlastní fórum tak si ho samozřejmě může založit. Berte to tak, že jste tu, stejně jako já, na návštěvě a chovejte se podle toho ---


Já měl pocit že fórum tvoří jeho uživatelé,tudíž se chovám jako doma...
:wink:
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 24 lis 2008 16:11

Asi jsem se trochu n......al. Mohl bys zde dat - soubor prispevku, pro ktere Alexe vylucujes z fora. A nelibi se mi, ze vyhazov je nepruhledny a rozhoduje o tom jeden clovek. Nic proti Tobe Silencere, jsi sympaticky, mlady kluk :), ale mam strach ze zaujatosti a to by pro toto forum nebylo prinosem.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 24 lis 2008 16:18

Sportovče já nemám problém s nikým a jsem myslím nadrůměrně nekonfliktní člověk, ale pohár trpělivosti občas přeteče. Zatím pořád považuju Alexxxovo vyloučení za podmíněné, ale čím dál víc ve mě sílí iracionální názor, že bych to rozhodnutí měl změnit :)
Jak asi mohu zveřejnit příspěvky na základě kterých došlo k vyloučení, když je autor sám po sobě smazal? Ale mám slíbený prinscreen té stránky. Pokud budu mít náladu a uznám to za vhodné tak mohu zveřejnit výtah i ze soukromé korespondence, byť to považuju za nejhorší prohřešek vůči pravidlům jakéhokoliv fóra.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 24 lis 2008 16:18

To- sportovec
Mám zato že Silence opakovaně prokázal profesionální přístup,takže bych případnou zaujatosti vůbec neargumentoval.To už je dost podpásovka.
:evil:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 24 lis 2008 16:19

Díky za zastání Ede :D
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 24 lis 2008 16:22

To- Silence
To není zastání,spíše strohé konstatování faktu.Lidé by rádi zapomněly na fakt,že fórum je v kopě i díky tvé mravenčí práci.Bez zištných důvodů tomu věnuješ čas a energii,tak mi podsouvání postranních úmyslu velmi vadí. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Zamčeno