Nazor na danou zbran

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

IvosC
Příspěvky: 7
Registrován: 31 led 2012 07:15
Bydliště: Isergebirge, Sudeten _______________________ člen sdružení LEX www.gunlex.cz

Re: Názor na danou zbraň

Příspěvek od IvosC » 10 úno 2012 18:00

Tuhle zbraň mám už cca 10 let (a to jsem byl druhý majitel) a pořád vypadá i střílí velice dobře ... já jsem spokojen :D


MFENCE
Příspěvky: 73
Registrován: 16 srp 2011 13:01

Re: Názor na danou zbraň

Příspěvek od MFENCE » 12 úno 2012 09:45

Hele zas tak hrozne to uz neni nevim jak drive ale tedka je to vse si myslim zase o kus lepsi.
Čína se vyhoupla na dobreho kopirovace zbrani :lol: napr jejich m14 velice podarenej kousek.

Alfons ma proste blbou zkusenost. Uz jsem mel tu cest se tu prit na toto tema. A nema to cenu ma to svoje a ja zase svoje.

Koho ja znam a ma 1911 od
Norka tak zadny problem a to se bavime o tisicich vystrelenych naboju.

Sam ho mam a na zabavne kropeni uplne ideal vzhledem ze jsem ho mel za 7000kc tak drzim hubu a krok panove.

Tim nerikam ze je to nejaky Kauf-Land . Ale nekdy kvalitou predci jine zavedene znacky.
Uživatelský avatar
IvosC
Příspěvky: 7
Registrován: 31 led 2012 07:15
Bydliště: Isergebirge, Sudeten _______________________ člen sdružení LEX www.gunlex.cz

Re: Názor na danou zbraň

Příspěvek od IvosC » 12 úno 2012 12:20

Ona tahle debata o Norinkách a Norconiích probíhala už před těmi cca deseti lety (tehdy ještě na mojezbran.cz), nakonec z toho už tehdy vyplynulo víceméně to, že klasická Norinca mají velice proměnlivou kvalitu zpracování a člověk musí mít i trochu štěstí na dobrej kus, Norinčí kopie 1911tek v .45 ACP údajně mají velice kvalitní materiál hlavně, naopak zcela totéž, ale v 9 mm Luger prý nic moc materiál (tehdy, dnes netuším). Norconia Germany je na tom údajně i co se týče kvality zpracování výrazně lépe, protože německá Franconia si údajně u Norinco vybírá ty lepší kusy a pak to ještě v Německu dodělávaj (nevím co je na tom pravdy, ale fakt je, že já jsem s tou svojí niklovanou "Norconia Germany 1911A1 NP30" navýsost spokojený i po těch letech). Otázkou je, co se od té doby změnilo k lepšímu či horšímu, zas tolik to nesleduji ...
MFENCE
Příspěvky: 73
Registrován: 16 srp 2011 13:01

Re: Názor na danou zbraň

Příspěvek od MFENCE » 12 úno 2012 19:58

Tak tak, dobre receno. Ja jsem proste uplne v pohode mam za 7litru novej kver no mam mel :) A vse slape jak ma jina vec je asi nejake ultra kropeni a ladickska vasen tam se vyplati koupit rovnou echt kver

Ja mam poladenou spoust nic vic jsem nedaval delat a na amaterske strileni je to dobra volba.
Odpovědět