Nejaka vhodna vzduchovka pro deti a mladez?

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Aťas
Příspěvky: 16
Registrován: 19 úno 2012 07:48

Re: Nějaká vhodná Kinderwaffe?

Příspěvek od Aťas » 11 bře 2013 13:20

Co je to spoušť grt3 a kde se dá sehnat? Dik


Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: Nějaká vhodná Kinderwaffe?

Příspěvek od Martin K » 11 bře 2013 13:26

funkce " hledat " :wink:
jak prosté, milý Watsone :D

http://forum.gunshop.cz/uprava-spoust-g ... t6657.html
dycky STEYR
diddle
Příspěvky: 56
Registrován: 14 lis 2012 12:03
Bydliště: Ostrava

Re: Nějaká vhodná Kinderwaffe?

Příspěvek od diddle » 11 bře 2013 13:29

GRT je speciální spoušť od Charlieho DaTuny - bohužel komunikace a možnost poslání do ČR je více než komplikovaná.. viz můj dotaz před tvým dotazem..


více info např http://www.charliedatuna.com


PS: Martine pokud to bylo pro mne tak na těch stránkách co jsou hned v prvním příspěvku GRT už nejsou k nalezení :o(( potřebuju GRT4 a asi to nedopadne... :o)
CZ200Colour - Optisan Viper 6-24x56
Tau 5

Sice střílím blbě - ale zato rád :o)
Mr.Nobody
Příspěvky: 272
Registrován: 24 črc 2007 22:54

Re: Nějaká vhodná Kinderwaffe?

Příspěvek od Mr.Nobody » 11 bře 2013 13:57

kdysi jsem se přifařil k nějaký větší objednávce. Dělal to myslím Jarek71
Aťas
Příspěvky: 16
Registrován: 19 úno 2012 07:48

Re: Nějaká vhodná Kinderwaffe?

Příspěvek od Aťas » 11 bře 2013 15:37

No a ten puskohled jakej? Zoom asi nee a zvetseni tedy 4x nebo 6x?
Uživatelský avatar
jama
Příspěvky: 1259
Registrován: 03 pro 2012 15:20
Bydliště: Pha 16

Re: Nějaká vhodná Kinderwaffe?

Příspěvek od jama » 11 bře 2013 15:54

Já mám pro kluka vyhrazenu svou starou Deltu 4x32AO. Na S634 stačila - na naučení na 20m bohatě.
z ho.na bič neupleteš
Smazaný uživatel 6696

Re: Nějaká vhodná Kinderwaffe?

Příspěvek od Smazaný uživatel 6696 » 11 bře 2013 16:17

Aťas píše:No a ten puskohled jakej? Zoom asi nee a zvetseni tedy 4x nebo 6x?
To je celkem jedno jestli 4x nebo 6x, ale větší už raději né. Klidně i se zoomem. Začne na nejmenším zvětšení. Já jsem nechal střílet holky 8 a 9let co jsem měl na hlídání se zvětšením co mám 8,5x a taky se to rychle naučili. Během půl hodiny střílely jak diví. Já čuměl jak puk.
Aťas
Příspěvky: 16
Registrován: 19 úno 2012 07:48

Re: Nějaká vhodná Kinderwaffe?

Příspěvek od Aťas » 11 bře 2013 16:27

Taky bych radsi zoom , ale do optiky chcu dat max cca 1500, takze kazdej strasi ze ho pistovka za chvilu rozsype, ikdyz ta gamo je jen slaby flusatko. Tak ted nevim

Jo a pardon za diakritiku, pisu z mobilu
Smazaný uživatel 6696

Re: Nějaká vhodná Kinderwaffe?

Příspěvek od Smazaný uživatel 6696 » 11 bře 2013 16:42

Za 1500.- kopíš Nikko sterling mountmaster 3-9x40AO nebo 4-12 x 50AO. Já mám 3-9x40AO a za ty prachy je dost slušnej. Je na to 2 roky záruka. Ja jsem už reklamoval a dostal jsem nový kus. Já ho měl, ale na Hatsan torpédo 100x. Ten kope fakt jak kráva :D
Uživatelský avatar
jama
Příspěvky: 1259
Registrován: 03 pro 2012 15:20
Bydliště: Pha 16

Re: Nějaká vhodná Kinderwaffe?

Příspěvek od jama » 20 bře 2013 13:10

Tak synovi konečně přišel Weihrauch HW-25. Ve srovnání se Slavií je to skutečná dětská hračka - 94cm a 2,1kg, ale právě proto byla pořízena. Avšak udělaná je vskutku německou precizností, za ty peníze (135e) opravdu pěkný výrobek. Hlaveň je až směšně tenoučká, mířidla mají světlovodná vlákna a mikroštelování - míří se s nimi pěkně. Natahování by mohlo jít, popravdě, lehčeji, ale to se snad ještě zaběhne. Také spoušť by mohla jít lehčeji, ale to jsem asi zmlsaný větrovkami. Až se kluk naučí s klasickými mířidly, dám mu na to Deltu 4x32 - to bude radosti :D Zatím jsem z ní dal 10 zkušebních ran přes Combro (lítá to kolem 160m/s). Na 10m vestoje se dá udržet v černém...
Přílohy
HW25c.JPG
HW25b.JPG
HW25a.JPG
Naposledy upravil(a) jama dne 20 bře 2013 13:20, celkem upraveno 1 x.
z ho.na bič neupleteš
Uživatelský avatar
jama
Příspěvky: 1259
Registrován: 03 pro 2012 15:20
Bydliště: Pha 16

Re: Nějaká vhodná Kinderwaffe?

Příspěvek od jama » 20 bře 2013 13:19

Ještě pažba by snesla nějakou měkkou botku - dá se něco takového sehnat? Nějaká mechová samolepka?
Jak bude počasí, dám vědět, jak se klukovi střílí.
Přílohy
HW25e.JPG
HW25d.JPG
z ho.na bič neupleteš
lipas
Příspěvky: 1
Registrován: 21 črc 2014 11:42

Prvni zbran pro deti

Příspěvek od lipas » 21 črc 2014 11:48

Ahoj,
omlouvam se, pokud neco zadubluji - ale hledal jsem a nenalezl.
Resim ted problem (neni to akutni, ale rad bych mel cas a nehonil to pak na posledni chvili). Mam dva kluky, zatim v nongun veku (moc maly rozum - cca 4 a 2 roky). ALE urcite je chci naucit chovat ke zbranim a naucit strilet vubec (tak jako kdysi muj tata mne).
Ja zacinal na klasice Slavii, a dobre si pamatuju moje trable s jejim natahovanim... a vubec, byla ,,dost" tezka.
Vzhledem k SAKRA vetsim moznostem vyberu dnes, vubec netusim cim uplne zacit.
Dokazete nekdo poradit?
Vzduchovku? A pruzinovou nebo na CO2? Nebo klidne zacit s nejakou airsoftovkou?
V zadnem pripade to deti nedostanou ,,na hrani" - zbran bude jejich, ale pod moji kontrolou a dozorem... Pravdepodobne pujde do trezoru, vyndavat pouze na cisteni/strelbu a opet navrat. (Tak aby se opravdu realne ucili chovani ke zbrani).
Beru jakykoliv nazor ...
Diky.
UPDATE:
Dekuji adminum za nalezeni spravneho threadu. Po jeho precteni redukuji - co jako prvni ,,zbran" pro dite ten airsoft? Opravdu pro zakladni uceni, pri zajmu prechod na dalsi zbran... uz nejakou plnotucnejsi. A dodavam OPRAVDU to nechci pro sebe, jen a pouze pro kluka - ale rad bych s nim zacal opravdu co nejdrive, pocitam od 5ti let nejpozdeji...
¨Gooo
Příspěvky: 8
Registrován: 01 čer 2014 18:20

Výběr vzduchovky - S optikou, nebo bez? Pružinu, nebo píst?

Příspěvek od ¨Gooo » 05 čer 2015 18:25

Zdravím

Fórum jsem se pokoušel prohledávat pro radu, ale jako neznalému je to pro mne nepřehledné (názvy témat jsou většinou jen názvy samotných vzduchovek a rozptyl vlastností je obrovský), takže sorry.

Syn má za dva týdny šest let, tak jsem toho využil a "jakože" mu koupím vzduchovku (zkoušel jsem to na manželku už loni, ale tehdy to zatrhla), takže si splním sen, který mám taky tak od šesti, ale vzduchovku jsem nikdy neměl. Takže k dotazu:

Prohlížím si a vybírám, jakou vzduchovku koupit. Když se kouknu na thready, které založili podobně hledající, vyplývá z toho že si musím vybrat zda chci vzduchovku s pružinou, nebo s pístem (CO2 nechci a takové ty pumpovací také ne), jestli koupit nějaký set s optikou a nebo ji dokoupit, nebo bez ní úplně...atd. Prostě výběr je spojen s tím, že o tom něco víte. Já se pokouším hledat informace již tři týdny (před dvěma týdny jsem objednal AirMaster 90 TG na strelecky-portal.cz, ale dosud nedošla a podle informací na jejich fóru asi nedojde).
Takže nyní budu hledat a objednávat znovu a hledám nějakou radu. Ve finále se to stejně stočí na Slávii, ale nechci dávat 4k a více. Čínu za 800,00 nechci taky, tak jsem chtěl něco kolem 2k, případně do 2,5k nebo max 3k s optikou? Další parametr je, že se jednou dočtu že 16J je moc a kope a tak si malý moc nezastřílí a hned na to se dočtu že 7,5J je zase málo a je to tak na 20 metrů.

Osobně je mi jedno, jestli bude pažba ze dřeva, nebo plastu (naopak jsem čekal že plast bude lehčí a tak bude malý mít větší pohodlí), ale jednoduše nevím na co koukat. Když už něco najdu, tak někdo napíše že je hlaveň krátká...

Poradíte co koupit i člověku, který vlastně netuší co chce a ani netuší, na co koukat. V kamenné prodejně jsem byl taky v centru Ostravy u karolíny a dostal jsem dost najevo, že jsem pěkný trouba, když si kupuji vzduchovku pod 4k, takže ani osahání jsem moc neřešil.
kravjec
Příspěvky: 463
Registrován: 01 dub 2014 20:00

Re: Výběr vzduchovky - S optikou, nebo bez? Pružinu, nebo pí

Příspěvek od kravjec » 05 čer 2015 18:52

Pokud do toho nechceš cpát moc peněz co zkusit bazar?Tohle je například celkem dobrej kup (nejsem prodejce )
http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/13 ... force-900/
Walther LG 300 Alutec,Burris Timberline
Odpovědět