Myslivec zapomnel brokovnici na zastavce autobusu

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
peggy
Příspěvky: 198
Registrován: 25 dub 2006 20:58
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Myslivec zapomněl brokovnici na zastávce autobusu

Příspěvek od peggy » 12 pro 2006 08:12

11. prosince 2006 10:26
Dvaašedesátiletý myslivec z Ostravy si ze své brokovnice hned tak nevystřelí. V sobotu večer ji zapomněl na zastávce v Ostravě-Nové Bělé a odjel autobusem číslo 35 domů. Cestou si vzpomněl a vrátil se zpět. Zbraň tam ale už nebyla. Někdo ji ukradl.
Plné znění:
http://zpravy.idnes.cz/zlodej-pripravil ... _krimi_cen
Naposledy upravil(a) peggy dne 12 pro 2006 10:43, celkem upraveno 1 x.


"Aux armes, citoyens !"
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Re: Myslivec zapomněl brokovnici na zastávce autobusu

Příspěvek od Slim Jim » 12 pro 2006 10:40

peggy píše:...Zbraň tam ale už nebyla. Někdo ji ukradl...
No, upřímně: já kdybych takhle našel (doslova našel) brokovnici na zastávce, tak bych asi dost těžko odolával pokušení ji "ukrást". Už jen proto, že bych si řekl, že její majitel je vůl co si nic lepšího beztak nezasloužil.
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
peggy
Příspěvky: 198
Registrován: 25 dub 2006 20:58
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peggy » 12 pro 2006 10:42

Shodou okolností jeden můj známej takhle přišel o předovku, když si ji opřel o barák a hledal klíče. Jeho schopnosti byly v daném okamžiku poněkud limitovány :lol: :lol:
"Aux armes, citoyens !"
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 12 pro 2006 12:34

Tak pro takovou indispozici mám pochopení :P . Nehledě na fakt, že tvůj známej aspoň od svojí pušky neodcestoval, což lze považovat za významnou polehčující okolnost 8) .
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
nohavica stanislav
Příspěvky: 147
Registrován: 01 dub 2006 21:30
Bydliště: dolni lutyně

Příspěvek od nohavica stanislav » 12 pro 2006 15:40

za moji mysliveckou praxi pamatuji jednu flintu stracenou po honě,nalezla se až na jaře jak roztál sníh v přikopu u cesty.původně bylo nahlášeno přepadení.Druhá zůstala opřená v lese u kolejí při závorách.Donesly ji druhý den děti panu učiteli a ten byl taky majitelem. Třetí případ ,známý šel ráno po noční do revíru sluníčko začlo hřát tak se opřel vsedě o strom a zdřímnul,když se probral byl bez malorážky a není jí dodnes.Už raději skončím at nám nedělám ostudu.Ale není to ještě všechno.
Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 13 pro 2006 09:06

nohavica stanislav : já slyšel od jednoho tvého kolegy historku, kde líčil, jak přišel domů po honu, patřičně ,,unaven",a když se ráno probral,neměl brokovnici. Vydal se jí hledat, a našel jí zapíchnutou vedle silnice v závěji :lol: Měl kliku ...
.45 ACP je pádný argument :)))
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 13 pro 2006 09:21

Já jsem zase slyšel jinou historku o jednom starém majorovi na vojně.
Večer u něho někdo zazvonil, on rozespalý vylezl a ten chlap řekl: "Oni se tam bijou! Puč mi pistol, já je roztrhnu!" On mu ji půjčil a chlapa už v životě neviděl. :lol: :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 13 pro 2006 09:45

nohavica stanislav píše:...Už raději skončím at nám nedělám ostudu.Ale není to ještě všechno.
Klidně pokračuj. Jednak nás to všechny zajímá (mě teda určitě), a jednak to není zase taková hrůza.
Ovšem jak to tu tak čtu... Člověk si myslí, že jemu se to stát nemůže, že "Já si přece na bouchačku pozor dát dovedu", jenomže za jistých okolností...
Ale to s tím majorem- bomba. Takovýho chlapa bych chtěl taky potkat (pistole navíc se vždycky hodí :wink: ).
P.S. Ta puška, co celou zimu ležela ve škarpě pod sněhem, musela být po nalezení vážně k užitku :lol: .
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Odpovědět