Myslivco-zrouti a jejich teorie

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 dub 2008 02:15

Stvořil jsem klip,ústředním tématem jsou zlaté české ručičky a zručnost odborníka,myslivce prosím neberte to jako střelbu do vlastních řad,jen tu někomu jemně properu špinavé prádlo,jsou věci co se nedělají a je zapotřebí je ukázat.Když někdo soudí druhé,měl by si zamést vlastní práh,já ukazuji na drobky co se nevymetly.

:twisted: :twisted: :twisted:


Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 629
Registrován: 01 črc 2007 18:53
Bydliště: Praha 5

myslivecká "zařízení"

Příspěvek od Bonanza » 02 dub 2008 12:26

Ede: je to katastrofa, autorům zatlučených stoupáků přeji, aby při slézání zanechali na roxoru svůj vezcajk napospas dravým ptákům, když už o ten svůj přišli. Hrůza na n-tou!!!
Zapy
Příspěvky: 354
Registrován: 14 kvě 2006 12:23

Příspěvek od Zapy » 02 dub 2008 13:22

U nás je to jednoduchý.. Flaštička za každej hřebíček zatlučenej do stromu u mysliveckého zařízení.. A hle funguje to, žádné hřebíčky.. :wink:
-- Life is pain --
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 02 dub 2008 13:24

Co na to játra? :twisted: :twisted: :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Zapy
Příspěvky: 354
Registrován: 14 kvě 2006 12:23

Příspěvek od Zapy » 02 dub 2008 13:32

Ále všichni sou hrozný škrti, žádný hřebíčky = žádný flaštičky :( ..... Jo jinak játra si stěžujou .. :)
-- Life is pain --
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 04 dub 2008 20:34


jo být flaška za hřebík,tak se uchlastám :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Zapy
Příspěvky: 354
Registrován: 14 kvě 2006 12:23

Příspěvek od Zapy » 17 dub 2008 11:29

http://www.myslivost.cz/RadimeSi/detail ... h=&id=3304

Tak trochu mi připadá ,že si nad tím většina umila ruce.. Místo diskuze se to strhlo v linčování, škoda že si se nechal místama vyprovokovat.. Co se týká těch " browingů, Nováků a Mikešů " tak to sou lidi typu "dělěj to jak říkáme mi a nekecej nám do toho" lidi bez snahy diskuze.. Ony ty videa jsou dobrý prostředek pro zamyšlení, ale pochybuju je s nima něco změníš. Pro změnu je potřeba obměna "tatíků-lidových myslivců" ,kteří Hospodářské zkoušky dostávali díky známosti či za rudou knížku (neříkám všichni) ,za lidi co maj zájem a museli se nadřít a nic nedostali zadarmo, pak je možné s tím něco dělat.. U nás do toho šlápl 35 letý člověk s lesnickou VŠ a plný ideálů a hle šlo to, a dneska si mu nikdo z těch starých remcálků nedovolí odporovat a pak může člověk bejt hrdý na to do jakého sdružení patří.. Já když slyším od kamaráda co se mnou dělal myslivecké zkoušky o praktikách sousední honitby, jsem rád za to kam sem se dostal a věř mi nikdy bych neměnil ...
-- Life is pain --
Odpovědět