Muz strilel na policisty, mel je za zlodeje.

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
dracekvo
Příspěvky: 162
Registrován: 23 srp 2010 13:22

Re: Muž střilel na policisty, měl je za zloděje.

Příspěvek od dracekvo » 13 led 2012 18:37

By mě zajímalo, jestli si to novináři trošku přibarvili a střílel jen do vzduchu, nebo to opravdu na férovku poslal mezi ně.
cover72
Příspěvky: 290
Registrován: 10 črc 2009 16:16

Re: Muž střilel na policisty, měl je za zloděje.

Příspěvek od cover72 » 14 led 2012 18:36

Technická: "legálně držená zbraň" může být i plynovka-poplašňák, což je na odstrašení zlodějů bez výzvy k identifikaci atp. o dost pravděpodobnější, než takové chování s legálně drženou "ostrou"...
pekoz58
Příspěvky: 54
Registrován: 20 úno 2008 09:14
Bydliště: vedle Ostravy

Re: Muž střilel na policisty, měl je za zloděje.

Příspěvek od pekoz58 » 27 led 2012 14:10

Poslední krádež zažili minulou neděli. Velký šok proto zažila následující čtvrtek, kdy se jí v noci po jejím pozemku pohybovaly temné postavy. „Dostala jsem strach, tak jsem na ně z terasy zakřičela – co tam děláte, budu střílet,“ vzpomíná na událost žena, která podle svých slov nemohla tušit, že se jedná o policisty, kteří zrovna v kolonii hledají zloděje. „Slyšela jsem jenom nějaký hlas, jak říká – Nějaká ženská řve, že bude střílet. Žádné tady je policie, nebo něco podobného,“ vzpomíná žen

více:

http://karvinsky.denik.cz/zlociny-a-sou ... 20124.html
Lanius
Příspěvky: 357
Registrován: 26 kvě 2010 16:58

Re: Muž střilel na policisty, měl je za zloděje.

Příspěvek od Lanius » 27 led 2012 14:28

Doufejme, že policisti se budou chovat lidsky, a ne jako úředníci.
Protože se bála, běžela okamžitě vzbudit svého syna. Ten vzal svou legálně drženou zbraň a běžel na terasu. „Otevřel jsem dveře a dvakrát jsem vystřelil do země, abych je postrašil a zahnal. Z opatrnosti jsem nestřílel na postavy ani do vzduchu – kulka by mohla při dopadu někomu ublížit nebo něco poškodit, proto jsem namířil do rozmokřené země, kdy nehrozil ani odraz kulky,“ vysvětluje muž, který podle svých slov pracoval v ozbrojených složkách, takže ví, jak pistoli použít. Poté okamžitě zavřeli dveře a vrátili se do domu. Za pár minut slyšeli zvonění zvonku. „Měla jsem strach, řekla jsem synovi, ať neotvírá,“ říká žena.
Odpovědět