Ma nekdo spatne zkusenosti se zbranemi Glock?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Smazaný uživatel 177

vypadávající vývrt ...

Příspěvek od Smazaný uživatel 177 » 22 dub 2006 09:42

To Doogs : nechci radit, ale bylo by dobře, kdybys to popsal na "www.mujglock.com/forum" , jsou tam dvě témata- glock - závady , a vypadávání vývrtu - popisoval jsem tam vypadávání vývrtu na své G 19 a bylo to bráno téměř jako můj smrtelný hřích ,ne ale Glocka , copak je to vůbec možné a co jsem si to vymyslel za blbost. Přeji úspěch při reklamaci, nezapomeň,že tomusí být vyřešeno do 30 dnů ! A nic nepodepisuj -delší lhůtu myslím . D.


dan
Příspěvky: 100
Registrován: 23 říj 2005 20:17
Bydliště: Opava, ČR

Příspěvek od dan » 22 dub 2006 09:50

Chlapi nemáte někdo doma nějaký komplexní test pistole GLOCK 19 z nějakého časopisu.Myslím i s popisem systému spouště atd.A samozdřejmě s možností naskenovat a poslat.Dobrý známý o této pistoli uvažuje a já nemám možnost se k tomu nijak dostat.A já jsem zarytý CZ, takže já nemohu radit ohledně GLOCKU.Pokud máte cokoli o konkrétně této zbraní /články,data atd./ prosím o zaslání na : smolka.daniel@tiscali.cz .Velice děkuji
MarK
Příspěvky: 176
Registrován: 29 bře 2006 20:21
Bydliště: Wien8 / Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MarK » 22 dub 2006 10:30

O clanku nevim... At si ji proste nekde na strelnici od nekoho pujci a ozkousi, jestli mu sedne.
S kvalitou by nemel bejt problem (krome zde popisovaneho vypadavani vyvrtu, ktere jsem ale opravdu zatim nazivo nevidel - tim netvrdim, ze jde o mytus).
[size=84][url=http://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz][b]Zbrojní průkaz: informace, příprava ke zkoušce, zákony[/b][/url] | [url=http://zbranekvalitne.cz/strelecka-mapa][b]Mapa střelnic a obchodů v ČR[/b][/url][/size]
Doogs
Příspěvky: 85
Registrován: 21 dub 2006 17:40

Příspěvek od Doogs » 23 dub 2006 16:36

Dobrý den.Tak jsem tu psal o své 22 ve čtyřicítce a o mém vypadávajícím vývrtu,také o kamarádovi a jeho 23 ve stejné ráži a o tom,že s ní nemá žádné problémy.No a teď mám před sebou nasr...ho kamaráda který drží v ruce hlaveň své 23 a kouká nato jak má zrychtované drážky hned za nábojovou komorou.Včera jsem mu volal ať se na hlaveň přádně podívá,no a teď se nestačíme divit oba dva.Pokud je to standard u této značky tak ať jdou do prd...Zítra jdeme na naší střelnici,podívat se na 19 kterou tam půjčujou a jsme zvědaví co nás čeká.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 23 dub 2006 18:36

Jakou municí střílíš?
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 23 dub 2006 21:26

To bych taky rád věděl. Kolega Doogs měl nedávno podobné problémy s Mosquitem. Teď jeho kamarád s Glockem. Prostě, kam ten svět spěje...?
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
wtak

Příspěvek od wtak » 24 dub 2006 07:24

Nazdar kluci....dik za vsetky nazory,som rad ze sa debata trosku rozprudila.Ak mi to cas dovoli....urcite pridem na zraz aspon na chvilku a hlaven donesiem ukazat.Ja osobne to nepovazujem za normalny jav a vobec sa mi nepaci skusenost,ktoru maju v tejto veci ludia,ktory sa to uz pokusali reklamovat.Ak mi niekdo z Gloku da zaruku....ze ta hlaven vydrzi,tak ma to nebude hnevat...ale mat tusaka...ze kazda jedna vcela jej vyrazne odobera na zivotnosti...tak to sa mi nepaci...vysoka zivotnost je dovod,preco som volil Glock a zacinam mat obavu...ci som sa nekopol.Tiez je pre mna nepochopitelne...preco vyrobca sa tak brani...ved ta hlaven je pre neho nieco za cca 100-150 EUR a myslim,ze by mu malo viac zalezat na mene...Alebo sa mame naozaj povazovat za opice?Dik za nazor....
Doogs
Příspěvky: 85
Registrován: 21 dub 2006 17:40

Příspěvek od Doogs » 25 dub 2006 08:37

Střílíme SB a přebíjenky,olovo potažené teflonem.
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 25 dub 2006 14:01

Asi je to u Glockov častejšie ako sa zdá a firma to určite vie.
A určite by to postihlo aj menšiu časť ziskov.
Neviete niekto koľko zbraní ročne vyrobia ?

Takže firma Glock buď vyrába tak často poruchové zbrane,
že by bolo viac reklamácii, ako vedia stihnúť, alebo ako ešte chcú zaplatiť.
V oboch prípadoch taká firma nech ťahá do sračiek. :?

HANBA !!! :evil:
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Má někdo špatné zkušenosti se zbraněmi Glock?

Příspěvek od vito » 26 dub 2006 14:56

Zpátky na str. 5 pro Kubajzz: Pokud je mi známo, tak hlavně normálních Glocků se nevyrábějí protahováním, ale kováním za studena na trnu. Takže rychlým posuvem to asi nebude. Takovéto nedostatky ovšem kazí reputaci zbraní, které jsou jinak mimo veškerou pochybnost kvalitní a spolehlivé - viz jejich masové rozšíření na celém světě. Sám mám mimo jiné G 19 na starém rámu, hodně ošoupanou od nošení a také má něco nastříleno. Hlaveň je uvnitř jako dětská pr...... a zbraň je v dokonalé kondici.
Ondra

Příspěvek od Ondra » 26 dub 2006 20:31

Co vim tak kovani hlavni(pro upresneni se to jmenuje presne rotacni kovani)je peknych par desitek let stara technologie kterou pouziva drtiva vetsina zbrojovek.(Brnenska napr nabizi hlavnove kovane polotovary)kdybych se o tom neucil a tu masinu nevidel tak nereknu ale takhle nechapu co tu vsichni porad melou o protahovanych hlavnich aneb zastarale technologii?
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 27 dub 2006 09:13

No tak tam ty trhliny vznikají při kování nebo asi spíš při vytahování trnu, vždyť je to jedno, blbě jsem to napsal.

Protahuje se běžně, ale není to příliš vhodné pro masovou výrobu.
Koho zajímá jak se kovají hlavně tak klikni:
Obrázek
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Smazaný uživatel 177

Příspěvek od Smazaný uživatel 177 » 27 dub 2006 09:28

To Kubajzz : teda hochu, před tebou kloubouk dolů, ty tvoje okamžité reakce a hlavně konkrétní a přesvědčivé ukázky alespoň mně berou dech. D.
Ondra

Příspěvek od Ondra » 27 dub 2006 18:24

To Kubajzz: A zapomel jsi uvest ze je to presnejsi a kvalitnejsi nez protahovani :wink:
dan
Příspěvky: 100
Registrován: 23 říj 2005 20:17
Bydliště: Opava, ČR

Příspěvek od dan » 16 kvě 2006 10:31

Chtěl jsem se jenom zeptat, jak dlouho vydrží povrchová úprava na pistolích GLOCK.Na fotkách jsem často viděl ošoupaný závěr, vpředu u hlavně.Někde jsem četl že je to upraveno branýrem.Jakou má skutečnou životnost a kolik vydrží ? Není lepší např. černý lak jako u pistolí CZ 100/110 ? Děkuji za odpovědi.
Odpovědět