Koupe vzduchovky-revolveru

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

danulah

Koupě vzduchovky-revolveru

Příspěvek od danulah » 27 črc 2007 04:53

Ahojte ostrostřelci.Jsem tady nový a uvažuji o koupi vzduchovky-revolveru.Mám teď lamačku Gamo P800,zatím spokojenost.Ikdyž vím jak tady skoro všichni na tuto značku nadáváte a nechci utrácet moc peněz,protože to chci jen na hobby na blbnutí a o přesnost mi moc nejde,tak je u mě favorit Gamo R77 4´´ na CO2 a s cenou 2400kč se mi zdá jako přijatelnou.Má někdo z Vás s ním zkušenosti,rád si nechám poradit.Díky moc Dan


dodo
Příspěvky: 130
Registrován: 26 bře 2007 15:18
Bydliště: ostrava

Příspěvek od dodo » 27 črc 2007 09:21

kup si LOV 21 budeš spokojen
danulah

Příspěvek od danulah » 28 črc 2007 11:02

dodo píše:kup si LOV 21 budeš spokojen
To je sice pěkné,ale já chci něco co nemusím pořád nabíjet,takže ten 8 ranný revolver je podle mého gusta.
Voris
Příspěvky: 302
Registrován: 05 črc 2006 10:10
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Voris » 28 črc 2007 11:30

Pokud se ti líbí a máš raději střelbu na plechovky než do terče, pořiď si ho. Za ty peníze ti stejně nikdo nic víceraného neporadí.
Nikdy neházej flintu do žita.
Arnie

Příspěvek od Arnie » 28 črc 2007 16:28

Nebyla by lepsi nejaka pistolka od Umarexu?
danulah

Příspěvek od danulah » 28 črc 2007 21:55

Voris píše:Pokud se ti líbí a máš raději střelbu na plechovky než do terče, pořiď si ho. Za ty peníze ti stejně nikdo nic víceraného neporadí.
Přesně tak,cena je fajn,ale jen by mě zajímalo jestli něco vydrží.....
Arny
Příspěvky: 44
Registrován: 03 bře 2006 16:36

Příspěvek od Arny » 28 črc 2007 22:23

Před měsícem jsem si vzpoměl na zastrčeného Crosmana. Tak jsem si ho vzal na chalupu a docela dobře zastřílel pudovku. Po dvanácti letech, co ho mám, střílel bez závad, ani CO nikde neunikal. Na přesnou terčovou střelbu je na prd, ale na víceranné blbnutí je dobrý. Akorát nevím, kolik aktuálně stojí. Já ho kupoval asi za 2000,- Kč.
danulah

Příspěvek od danulah » 28 črc 2007 22:44

Umarex CP Sport je za příznivou cenu a má 8 ran,co se týče toho Crosmana kde najít a jaký je to typ??Díky
Uživatelský avatar
Fifo
Příspěvky: 359
Registrován: 30 srp 2006 09:24

Crosman 357

Příspěvek od Fifo » 28 črc 2007 23:46

Tiez som mal Crosman 357/4", bol som spokojny. Kupil som ho este v 1993r. a aj po 10r. som ho predal za cenu, ako som ho kupil.
Presnost docela dobra, zostreloval som sisky zo smrekov. Sila nic moc, ale postipalo.
Takze zhanaj tento typ, v podstate bezporuhova hracka.
danulah

Re: Crosman 357

Příspěvek od danulah » 29 črc 2007 13:13

Fifo píše:Tiez som mal Crosman 357/4", bol som spokojny. Kupil som ho este v 1993r. a aj po 10r. som ho predal za cenu, ako som ho kupil.
Presnost docela dobra, zostreloval som sisky zo smrekov. Sila nic moc, ale postipalo.
Takze zhanaj tento typ, v podstate bezporuhova hracka.
Hmmm,díky už jsem jeden našel na inzerát za 1500Kč,takže jestli bude vezmu ho,díky
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 29 črc 2007 17:39

dej si pozor aby to byl model 357 a ne model 1357..na pohled jsou oba stejny rozdil je v tom, ze jeden strili diabolky a druhej strili brokya nema drazkovanou hlaven, nekupuj taky 2"...mel jsem nekolik techhle revolveru a vsechny jsem prodal, zustala mi jen stara dobra lovka- na tu nedam dopustit..problem je v tom ze tyhle revolvery maji "ne moc chytre" delany system prepousteni plynu takze kdyz strilis rychle za sebou tak je diky expanzi a ochlazovani kazda rana slabsi a slabsi..dalsi vec ze zlamovani hlavne je plastovym kloubem takze presnost taky nic moc (na 10m plechovka je tak maximum co se tim da trefit)...hlaven je tenka trubicku zasazena jak jinak nez v plastu...osobne bych rekl ze to je hracka pro deti..
danulah

Příspěvek od danulah » 29 črc 2007 22:56

troj píše:dej si pozor aby to byl model 357 a ne model 1357..na pohled jsou oba stejny rozdil je v tom, ze jeden strili diabolky a druhej strili brokya nema drazkovanou hlaven, nekupuj taky 2"...mel jsem nekolik techhle revolveru a vsechny jsem prodal, zustala mi jen stara dobra lovka- na tu nedam dopustit..problem je v tom ze tyhle revolvery maji "ne moc chytre" delany system prepousteni plynu takze kdyz strilis rychle za sebou tak je diky expanzi a ochlazovani kazda rana slabsi a slabsi..dalsi vec ze zlamovani hlavne je plastovym kloubem takze presnost taky nic moc (na 10m plechovka je tak maximum co se tim da trefit)...hlaven je tenka trubicku zasazena jak jinak nez v plastu...osobne bych rekl ze to je hracka pro deti..
Tak potom co doporučuješ v cenové kategorii do 3500kč?????
Uživatelský avatar
Fifo
Příspěvky: 359
Registrován: 30 srp 2006 09:24

Příspěvek od Fifo » 29 črc 2007 23:27

Ja Ti doporucujem, aby si necitoval, o tom sa tu pisalo uz dost, lebo dostanes dutku od admina!!!
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 31 črc 2007 09:46

osobne bych sledoval inzeraty a pokusil se sehnat nejakyho drulova (treba du-10)..cas od casu se to za tuhle cenu da sehnat a je to krasna hracka (uz ne pro deti ale pro vetsi deti:-) )...crosmana bych urcite nekupoval..
jako vsichni sem zacinal s lovkou..pak ji prodal a chtel neco "lepsiho a taky lever action"..takze koupil tohohle crosmana 1357..po nekolika vystrilenych zasobnicich pochopil ze tohle nepujde..tak ho prodal a koupil crosmana 357..pln ocekavani se ovsem kyzeny vysledek nedostavil...takze jsem to vsechno prodal a vratil se z5 k lovce...ted uz tyhle hracky nejak neshanim ani moc z pistole nestrilim..ikdyz takova DU-10 za dobrej peniz..to bych si jeste rict dal :wink:
Arny
Příspěvky: 44
Registrován: 03 bře 2006 16:36

Příspěvek od Arny » 31 črc 2007 13:44

Já tady nechci obhajovat Crossmana, ale oproti Lov nebo DU 10 je na zábavnou akční střelbu dobrej. DU 10 je dobrej na disciplínu vzduchovkovou rychlopalbu, ale tasit s ním z pouzdra...nevím, nevím :lol:
Odpovědět