Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 13 dub 2012 21:00

Existuje, uložen kdesi na disku, diskusní místo kde se setkávají kamarádi nožíři z celých čech.To místo, plné přátelství se jmenuje knife.cz.Vztahy, které zde panují, jsou krásné.......a žili dokud nezemřeli.
Tak nějak by zněla pohádka.Pohádky mají několik chyb.Jednou z hlavních je, že jsou nereálné.Pochopíte při bližším pohledu na polednici, že se jedná o inspektorku z finančního úřadu. Saň neexistuje(pokud neznáte moji bývalku). Stejným procesem prozření projdete, budete-li se po knife.cz chvíli procházet.
Najdete zde nejasné vztahy moderátoři kontra uživatelé.Po čase zde stráveném jsem nabyl pocitu, že moderátorem je ten, kdo zná Karla a někdy mu koupil pivo.
Jinde jsem se dočetl, že na server- kde knife.cz běží, se složili nožíři.O kus dále je jasně řečeno, že se jedná o komerci a server má majitele.Tahle informace o tom, že se nacházíte na stránce jen z milosti majitele, je Vám zdůrazńována všude.Je to jako by jste byli někde na návštěvě.Při nudlový polívce by Vám někdo vykládal, že on je tady doma a muže Vás kdykoliv vyhodit.U řízku by Vám někdo vykládal, že on je tady doma a muže Vás kdykoliv vyhodit.Až by to alespoň mě začal povídat u kafe a bábovky, nechci zde líčit, kam bych mu oboje vecpal :lol: .
Další specialitou-kterou jsem jinde v takové míře nenalezl, je závist.Boj o zákazníka? Nevím. Ale je pravdou, že tato ohavná vlastnost zde dohání i jinak nijak patologicky nejednající jedince k vyhrožování (udáním ala soused poslouchá Londýn z dob protektorátu)či výlevy vášní.
Místo taktéž vykazuje značnou koncentraci osob, hlásajících svoje názory jako jedinou pravdu, možných "internetových žen s plnovousem a pivním pupkem" a jiných obvyklých specialit internetu.
A nad vším tímto krouží bystré oko moderátorů.Občas sklouzávají k tomu že se považují za bohy.Obvykle se ale uznávají za ještě vyšší formu existence.Strašně mi připomínají bejvalý STBáky.Upravují neustálým mazáním-možná nejmazanější místo co znám-celý obsah serveru do asexuální podoby, kde se vlastně navenek nic moc neděje.Na rozesílání Print screenů s příspěvky, které byly následně smazány(mnohdy neuhádnete proč-nesympatie k diskutujícímu, nějakej kamarádšoft?) bych si asi mohl založit živnost.
Odcituji zde jeden z výronů moderátora-jednoho z mnoha:
Hanees
Posláno: 13. dubna 2012 16:42:46
Pokročilý
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 3.1.2007
Příspěvky: 445
Lokace: Czech Republic - Ostrava

Pánové, nechcete se na to už vysrat a vyříkat si to Praze a Lipové!!!!! Už mě to pomalu přestává bavit. Sad
Tohle je varování o pro obě strany. Nechte tu toho nebo načnu pálit já!!!!
A bude to megapřísný a krutonespravedlivý, při sebemenším náznaku čehokoli co se mi nebude pozdávat budou Banány jen lítat!!!Evil Beating
Život je někdy "pěkná", někdy "sfině" a někdy obojí.

Hanees aka Jenda_b aka Janek aka škuble trhnutý magor :oP

Tak nevím.Koupit si od někoho z knife.cz nůž, v noci bych se bál že mne podřízne :shock:


Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 13 dub 2012 21:47

Najdi si mně v neděli na výstavě nožů na Karláku. Nekoušu, a jsem celkem ukecaný. Třeba se ti něco líbit bude.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 13 dub 2012 21:51

To co popisuješ je obecně známé a nejsi prvý kdo má knife za nezdravé fórum i pár přátel to fórum hrubě naštvalo a moc slušných slov pro ně nemají. Na druhou stranu modi a Emini tam mají jistě právo to moderovat, jen kdyby sami nechtěli prodat a nebyli v tzv. smečce správňáků, jak se presentují.
Jinak to udávání je fakt, viz Jejich reakce v SR na blacka a tuna výkalu co na něj kydalo pár správňáku ze smečky, jež se svorně plácalo po ramenou, to mně také utvrdilo v tom že borečci v pruhovaných nátělnících svorně se ožírající a na všechny kydající hnůj, není nic pro mne a jistě u nich korunu neutratím! Konkrétně jeden nožíř, který se tam pasuje za kápa a smečku patolízalů vede (nebudu jmenovat) je totálně ujetá existence a většího závistivce a křiváka jsem na knife nepotkal! Ten tam razí, může vše a Admini mu foukají do díry, to je bezchybné! Sem tam to tam pročtu, kdysi jsem tam mněl účet ale nenašel jsem chuť si tam s nimi psát a bez příspěvku jsem ho zrušil.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 13 dub 2012 22:22

Já tam nebudu, protože už jsem vyrobil jinej plán, ale připomenu se Ti.
Mne by jenom zajímalo, jestli je normální to co sem viděl...a z čeho na mne dejchlo něco, co fakt nemám rád.Já mám pocit že je tam spousta lidí co sou tvrdě namachrovaný(malí Reevové) a přitom jediný co kdy vyrobili byl průser když nekoupili mlíko jak jim stará nakázala. :lol:
Teda a to co sem neviděl, protože vzhledem k mazacím fanatikům vlastně nevim půlku věcí.
Hanees
Příspěvky: 1
Registrován: 14 dub 2012 09:48

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Hanees » 14 dub 2012 10:19

Dobrý den pánové,

hezky napsáno, obojí. Jen co je pravda. A to myslím vážně a bez ironie. Ona to pohádka byla, ale to už je pár let zpátky. Pak se na Knife začalo objevovat to, co na spoustě jiných fór na i-netu. Lidé kteří mají zálibu v konfliktech. Aaaaaa...tady to vem čert nehodlám to řešit i tu. Důvod, proč jsem se regnul je jiný. A to ta citace mého příspěvku z Knife výše.
Je to hezky vytržené z kontextu. Možná by stálo za to dodat, že následující ze mě vypadlo po flame Waru, který se táhnul několika vlákny. A v okamžiku kdy dospěl i do vlákna, které má sloužit k oznamování, kdo a za co dostal, ten některými proklínaný, Ban a ve kterém mají možnost mazat pouze admini, na což někteří spoléhají, rozjel se tam opět pěkný flame. Ten můj příspěvek měl jeden jediný důvod, okamžitě to utnou. Řekl bych, že zafungoval.
Ono na netu jsou většina z nich hrdinové, ale když se potkají v reálu, tak klopí oči a dívá se do země a s prominutím, drží hubu. On ten i-net je takový hezky inkognito. Na každé výstavě čekám, kdo příjde a řekne mi:: "jseš vůl/debil/etc., děláš to a to to a blbě/nelibí se mi/etc..." nebo cokoli jinýho. Řekl bych, že můj xicht není na Knife neznámý, ale nepříjde a neřekni mi to nikdo.
Je pěkný napsat, že na Knife řádí moderátoři jak černá ruka, ale to, že se tam spousta kvalitních informací utápí pod hromadou balastu a hádek, na tom přece nesejde.
Mimochodem výzva, kdo chce dělat moderátora proběhla několikrát. Myslíte, že se přihlásil i někdo z těch kteří si myslí, že to děláme špatně? Ani omylem. Najednou bylo ticho.

Mějte se tu krásně pánové a nezapomeňte Knife pořádně prodrbat.

Hanees

P.S.: Ať si počtou i další, odkaz na tohle vlákno uvedu na Knife.cz
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 14 dub 2012 10:25

Hanes, četl jsem to. Jenomže po promazáni už to nemá posloupnost ,-)
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 14 dub 2012 10:27

Je to na delší rozpravu. Když je mi z mých kolegů neveselo, zavolám Buddymu Westonovi, a je mi hned líp. S ním se v té Americe taky nikdo nemazal, ale když uspěješ, tak tě ostatní berou. Mně by s chutí někteří jedinci zakroutili krkem jen proto, že jsem pracovitý, a lidi moje výrobky chtějí. A v čr se úspěch nedpouští.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 14 dub 2012 12:54

Blacku.No to je jasný, spíš by Ti odpustili vraždu nemluvněte.Navíc jsi mimo dobu.Ty děláš rukama,nevytváříš stohy papírů, nespolupracuješ s EU atd. Tak to seš v čechách jak se řiká "druhej".To sem poznal v podniku.Dokud sem lítal jako debil, plat nic moc a byl sem zábavná postavička.Teď šířím moudra, vyrábím průměrně 2tabulky denně a pohoda :P
edelweiss. Jak jsi napsal-,"Jenomže po promazáni už to nemá posloupnost". To je docela jádro pudla, protože z toho vzniká neskutečnej chaos.Co chvíli se na mne někdo obrací:"Copak napsal Karl tomu Wolfgangovi jak se nepohodl s Hansem.Já nevim. Tak pátráme spolu.Dozvíme se to přeblekotaný, takže si domejšlíme věci.Něco se musí řešit přes PM(mimochodem dá se v tom teda hrabat :roll: ), něco přes maily.Cákryš je tohle normální?
No to mi kdokoliv promiňte, je to jak když mi za minulýho režimu zazvonil telefon, kamarád řekl: "Přijď k vojínovi(samopalník hrozící směrem k dopravnímu inspektorátu) potřebuju Ti něco říct".Zkušenější řekl "Není u vás Ivan?" a sešli jme se tamtéž.
Hanees vytržený z kontextu? To má jedinou souvislost s ostatním na knife.Podle mne spočívá v tom, že jste se napasovali do rolí velkejch machrů a supermachrů co mužou zbytku lidí, který tam mnohdy tahaj věci kvůlivá kterým lidi na knife chodí, diktovat z nějaký pozice(majitelé? mazáci? lidi co znaj Karla?) co mužou psát, jak mužou psát.Dobrá.Jak dobře to děláte, je docela vidět.Mimochodem, takový ty výzvy přijďte a řekněte mi-no nevim, když tohle někdo řiká v hospodě, je to docela jednoznačná výzva :shock: .
Moderátora dělat nemužu. Mám asi vyšší práh ve vnímání co je únosný.A taky nikdy sem nebyl cenzor.
Všechno to zhoršujou hormony kolem Krásný ženy.Ano-Krásná ženo, švihni sem registraci a přispěj taky......
gerdes
Příspěvky: 12
Registrován: 14 dub 2012 13:20

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od gerdes » 14 dub 2012 13:23

Black píše:Je to na delší rozpravu. Když je mi z mých kolegů neveselo, zavolám Buddymu Westonovi, a je mi hned líp. S ním se v té Americe taky nikdo nemazal, ale když uspěješ, tak tě ostatní berou. Mně by s chutí někteří jedinci zakroutili krkem jen proto, že jsem pracovitý, a lidi moje výrobky chtějí. A v čr se úspěch nedpouští.


Jasne blacku kazdy ti zavidi a nikto ta nema rad :lol: :lol: ...Uz je to otrepana pesnicka,nemyslis???
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 14 dub 2012 13:57

To-gerdes
Otřepaná? Neřekl bych, chodím to sem tam číst, a hony na čarodějnice tam správňáci pořádají, jsou li sprostí, potichu se to promázne, kdo se brání má banána. Co chceš zpochybnit? Doloženou pravdu?
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 14 dub 2012 16:01

edelweiss-Ono záleží na tom kdy to čteš.Vzhledem k tomu, že každej chodí na knife v jinou dobu, někdo jako Ty to čte před gumídkama co to promáznou, no a někdo po nich.
Vytváří to zábavný situace, kdy někdo zareaguje na jinýho, příspěvek po zásahu gumovače zmizí, já pak nechápe na co ten druhej reaguje a přijde mi jako že si dal šluka navíc.Tak si domyslim že na něco reagoval.A třeba blbě.Vyložim si to po svym a mám ho za ho..do. :|
Z vlastní zkušenosti se mi stalo i to,že byla aukce na nůž a převelice sem ho chtěl.Přihazuju a mrsk ho dostal sem banána (já huba nevymáchaná ani už nevím za co mi ho putih jantan dal) uprostřed aukce.No byl jsem druhej. :lol:
Ale upřímně pak když mne vztek přešel (to jest potom co jsem ztřískal manželku, děti a nakopnul kočku) a vyprchalo to poblouznění chtění a toužení tak jsem si šel do dílny vyplesknout podobnej a zjistil sem že ten tvar čepele je pro mne na prd....takže mi vlastně někdo ušetřil portmonku.
sharpest
Příspěvky: 48
Registrován: 26 dub 2010 15:51

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od sharpest » 14 dub 2012 16:08

knife.cz prezentuje super vyrobky od super remeslniku, kere uz obohatily muj nozo park. ovsem jinak je to banda uchylu fcetne moderatoru, internet luza kera sem dorazila az ted a mysli si, ze na netu se vyka a pise kdovi jak a kdo vi o cem ne. takova squadra se hned tak nevidi, a rozdil me prastil kdy sem nedavno byl teleportovanej trebas na offroad forum... doufam, ze to nasere hodne hus ;-)))
631 + 4x
Sharp Innova 5,5 + 4-9x 40mm osvit
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 14 dub 2012 16:36

Píšeš:knife.cz prezentuje super vyrobky od super remeslniku, kere uz obohatily muj nozo park.
Tak já myslim že todle doporučení mluví za všechno :lol:
mikuc
Příspěvky: 108
Registrován: 06 srp 2010 14:26

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mikuc » 14 dub 2012 19:26

Mně toto připomnělo Střelectví.cz, kde jsem byl podobným způsobem v tématu P08 buzerován kvůli ničemu, doslal bloka na měsíc a tak tam prostě nejsem, blbce bytostně nesnáším. Jak tu někdo napsal, připomělo mi to dobu StB atd.atd. Na Knife.cz rád mrknu, přectu Blacka, něco okolo, ale radši se ani neregistruji a nepřispívám.
Jsou i jiná, zajímavější fóra bez nesmyslné buzerace atd.!
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 15 dub 2012 10:56

Tak určitě je to řešení kterým si člověk nezvýší výdaje na léky, který by časem na následky újm, který si z podobných míst odnáší, nutně potřeboval.Má to ovšem i svoje mínusy.Jako všechno.
Mám totiž pocit, že tyhle internetový machýrky s nervosní rukou na myši si z velký části vychováváme sami.Jednak tím že na místa jako je knife.cz lezeme.Ať už tak činíme z nostalgie,zvyku, proto že tam máme kamarády nebo jiných.Protože je pochopitelné, že bez davu určeného v jejich očích k ovládání a buzeraci,případně absorpci výhružek, poučení a mouder, by se neměli na kom vyžívat(kdyby se jednalo o někoho jinýho, řekl bych že-manželka je uřve, pes pokouše, děti obracej oči v sloup, kočka poškrábe a kytky raději zvadnou takže doma jim to nejde a v práci je to ještě horší-což jasně u moderátorů z knife neplatí jakož i jiná invektiva v příspěvku :lol: ).
Potom já osobně docela rád pokoukám na to, co novýho kdo natvořil.Protože by bylo nemilé kdyby se vyloupl někdo, kdo by dělal eště hnusnější nože než já a připravil mne o radost z prvenství.I když tohle na knife docela mizí, vedou diskuse typu "jak číňan co skopčil" což ale taky nejni od věci.Aspoň mne pak nenapadne koupit si nůž, u kterýho bych musel dva dny bádat s Sherlockovou lupou jestli je to origo nebo fake.Po zakoupení a investici adekvátní kulovnici poslouchat komentáře typu "Jééé, tendle sem taky u Mguena koupila Františkovi, akorát byl drahej, stál 3 stovky" :P
No a největší mínus je, že když se na to někdo vykašle, zamnou si gumídci podle mne ruce jak mu to ukázali, prudičovi,kdo je tady pánem.Jejich ego naroste, drzost a pocit soupeřící s nadšením vynálezce 17 břitého holicího strojku v okamžiku nominace na nobelovku zaplní zbejvající 1.mozkové závity 2.mozkový závit -nehodící se škrtni.A bude to tedy stále horší a horší.............
Všechno by vyřešila pravdivá popiska.Picla by se pod hlavičku knife.cz a stálo by na ní:
Vstup až po nastudování publikace " Jak se stát machrem" k objednání v inzerci :lol:
Odpovědět