Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 09 srp 2012 17:17

ALe pokud se Roman ohání dokola tím, že má své forum, kde nedovolí nikomu prudit či nevhodně se chovat ( jeho pravidla) a přitom není schopen připustit si, přiznat si, že ON porušil pravidla chování u někoho jiného a proto byl po letech ( cca 2 - 2,5 roku upozorňování ) vyhozen, tak je chyba někde jinde ale né v tomto případě na straně knifu.
Knif pouze uplatnil stejná pravidla pro chování které sám Roman vyžaduje na svém serveru.
Tak co furt kurva řeší ????

S pozdravem MAT

Víš Mate, i ty můžeš mít své vlákno na tom foru. Stačí si o něj říct. Já nejsem jeho majitel. A co tu kurva řeším, je moje věc. Třeba mně to baví, jak pak takoví jako ty startují jak ruská stíhačka. Rozkaz je rozkaz, je potřeba rozstřílet nepřítele.

S pozdravem Black


Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 09 srp 2012 18:18

No Romane, pak jsi stejný jako Švihov a na to opravdu nejde nic dodat. (Švihove promiň, ale TY jsi to aspoň napsal na férovku, což, ač nerad přiznávám, smekám před upřímností )

Co se týče vlákna pro presentaci Romane, promiň, ale nejsem prodejná děvka jako ty. ( to není napadání v osobní rovině, ale nevím jak pojmenovat ten příměr ) Já nepotřebuji a nemám za potřebí mít reklamu na svou práci za každou cenu všude. Někteří členové tohoto fóra, abych byl přesný, ( zabanovaní uživatelé z knifu ) zde jen uráží jiné uživatele na knifu, a stále dokola napadají dění na knifu cz. Dokonce i ty, který stále dokola opakuje jak je knif pro něj srdcovka, o to je to ovšem smutnější.
A na takovém serveru ( gun ) bych měl mít svou presentaci???? Ty vážně v sobě nemáš kouska cti a hrdosti.

Mimo to, pokud budu chtít vlákno na presentaci své práce, můžu napsat Milanovy a nechat si obnovit registraci, já s tím problém asi mít nebudu, co myslíš??

Krásný den.

Mat
"není kachnička, jako kachnička"
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 09 srp 2012 19:18

Jsem cynický, otrlý a málokdy se mi stane,že se mi zvedne kufr.Dneska mám ten pocit,že k tomu nemám daleko.
Martine-prodejná děvka má být Black?
Mně spíš připadá jako prodejná děvka ten,který demonstrativně práskne dveřma a pak si hledá přes někoho cestičky,jak prostrčit alespoň pařátek s kudličkou a ještě se chlubí,že stačí zaškemrat a bude mu umožněno se vrátit.Tak kde je ta hrdost,kterou se oháníš-he??
Po všech těch velkohubých epopejích o férovosti,čestnosti,řemeslné cti a kritice těch,co už na Knife nechodí-sis naložil do huby pěknou lopatu hoven-já Ti řeknu,proč někteří lidi na Knife.cz nechodí-kvůli lidem jako jsi Ty a ta vládnoucí klika na Knifu,kteří kritizujete a šikanujete každého,kdo s Váma netroubí na jednu trumpetu a kdo se opováží vyjádřit odlišný názor,nebo nedejbože zkritizovat někoho z vyvolených.A když "delikvent" nezareflektuje dostatečně rychle na "rozumnou" domluvu,dostane sprchu vulgarit,což jsem osobně zažil i já .Tvoje hysterické reakce na Blackovo vlákno na Knifu byly ujeté a neadekvátní a špičkový řemeslník,za kterého jsem Tě považoval a který jak sám tvrdí nepotřebuje reklamu,by tohle neměl mít zapotřebí.Nikdy jsem na nikoho neintrikoval,nehaněl jeho soukromí a rodinu,nepoužíval vulgarity v osobní rovině-ale tohle co Ti řeknu osobní je-na Knife.cz jsem poznal pár lidí,od kterých bych si nůž nikdy nekoupil.Zařadil ses mezi ně......


A to jsem Tě doprdele považoval za člověka,kterého bych si považoval za čest znát osobně....
Naposledy upravil(a) Bullterier5 dne 10 srp 2012 07:40, celkem upraveno 2 x.
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 09 srp 2012 20:00

Tak jo, dnes si asi chvilku budem psát.

Nepráskl jsem demonstrativně dveřmi, to na začátek, to mě zas málo znáš. Spěl jsem k tomu trochu delší dobu, Roman jen završil a urychlil mé rozhodnutí, nic víc.

O žádný návrat neškemrám, čistě jen zmiňuji, že jsem se s knifem, potažmo s Milanem rozešel v dobrém a přátelském duchu. Na Pražské výstavě z jara jsme si v klidu a bez jakýchkoliv emocí popovídali a bylo jasno.
Pokud bych se chtěl vrátit na knif ( zatím o tom nijak neuvažuji ) tak si myslím, že by v tom nebyl problém. Jinak řečeno, nevidím důvod ( neříkám že třeba není ) proč bych nemohl. tečka.

Co se týče prodeje mého nože ( nožů ) odpověděl jsem na toto téma na předchozí straně a i Sam k tomu napsal své. Odešel jsem z knifu, ale nevidím důvod, proč by mi nemělo být umožněno něco prodat, tak jako komukoliv jinému kdo se v inzerci vyskytuje??? Takže upřímně nerozumím tomu co tím myslíš?

Co se týče Romana a jeho vlákna, asi tě trochu překvapím, ale ještě před pár lety jsme vycházeli dobře. Dokonce jsem se s Romanem potkal i na Bike foru kde jsme neměli problém, ba naopak, myslím že jako servisáci máme hodně společného. A tak tomu bylo i na knifu. Já si po řemeslné stránce Romana vážím, vážím si každého kdo umí rukama něco udělat, vážím a obdivuju řemeslo ve všech formách. Já nevím proč začala ta Romanova schíza a obviňování neznámého ze závisti a nepřejícnosti. Upřímně, podívej se na českou tvorbu a když budem mluvit třeba o té kravině kterou se Roman ohání tj. konkurence a úspěch, tak si prvně vyjasněme co to je.
konkurence je člověk ( v tomto případě ) který má stejné zboží a nabízí jej k prodeji jako já. Souhlasíš s definicí?
Co se týče závisti, jak už to jednou psal GWECK, co mu máme závidět? Ztrátu práce, pracák?? To že přemejšlí o tom, zda si může dovolit nechat opravit auto? Nebo to, že má v prdeli zdraví a jak to tak vypadá, tak se asi tímto tempem co nejdřív oddělá. Tohle myslíš že mu lidi závidí? To že počítá aby vůbec byl v plusovejch číslech na konci měsíce a že je od rána do večera v dílně a dře. No, závidím jiné věci, tohle opravdu né, věř mi.

A teď mi ukaž českou nožížskou scénu, a jmenuj mi jediného člověka který dělá Bola, sekáče, kosičky, buškrafty v tomto duchu jako Roman. ( v Polsku TLIM - buškrafty ) ALe mě zajímá česká nožířská scéna. Odpovím za tebe, nikdo. Pár nožů můžeš přisoudit Ondrovy Kašubovy ( Ondro omlouvám se že tě zmiňuji, ale tvoje nádherný kudle jsou asi tak nejblíže tomu o čem píšu ) A koho dalšího tu máme?? Já ti nevím, nějak mi došli lidi.
Žebych já? No.........asi né. Moje zájmová oblast je sakra jinde nejenom konstrukcí, ale i provedením a materiálem.
Takže to schrnu, nikdo není pro Romana konkurence, TRH s bolem, sekáčema, kosičkama a buškraftem je v podstatě Romanovo pole a do toho mu nikdo neleze. Víjma pár ( slovy pár ) nožů vyrobených v kusech a podobného určení od pár nožířů. Roman své místo má a nevím o nikom kdo by se mu tlačil na píseček.

K mé reklamě, ano, nemám pocit že bych musel mít, nebo dělat si reklamu. Asi jsem blbej, ale řeknu ti to jinak, z mého pohledu. Bydlím kde bydlím a jak bydlím, je to panelák, to asi víš. Mám 3,5 měsíčního prcka, to asi taky víš. No, po pravdě, za těchto okolností je a začíná být dost problém cokoliv na tom balkoně dělat. ( bordel, hluk, a hlavně.....čas a ten chce po mě rodina) Mám možnost mít na víkend azil u kamarádů a brousit tam, ale je to dost složitý převážet furt to minimum vercajku co mám, prostě tak. Takže když bude reklama a bude úspěšná, lze očekávat poptávku, ano? ALe já jí nemám jak uspokojit............a jsme u jádra pudla. Takže mě reklama prostě nepálí.
Druhá věc je to, že nerad dělám cokoliv pod tlakem, mám rád svý tempo a až to bude tak to bude a bude to po mím.
Pokud to nevíš, velmi, ale velmi nerad dělám cokoliv na zakázku, klidně se na to poptej, nejsem z toho nikdy moc odvázanej. Dělám prostě rád věci po svém a ve své vizi.

A poslední, i já si své zákazníky vybírám, tobě bych bez urážky svůj nůž neprodal, né vědomě.

Martin
"není kachnička, jako kachnička"
Vseta
Příspěvky: 16
Registrován: 03 čer 2012 22:40

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Vseta » 09 srp 2012 20:04

Tak je jasno,nejsem Svihov..... A Svihov není já :lol: Jen jsme podobný rypáci :mrgreen: K té inzerci: netvrdil jsem,že je tam něco proti pravidlům knife,jen jsem nastínil sklony štěkajících stran - Ty a já - k oné furt omílané "chlapské rovnosti a správňáctví",mazání vlastního vlákna a ty další pindy co tady už bambilionkrát proběhli a co je nechci znova živit,fakt ne. Nebejt tebou vyslovené podezdření-nařčení,že já jsem Svihov a obráceně :roll: ,ani bych se tady už nepřihlašoval,neboť nejni žádný tájo,že tady se vyřeší a ovlivní tak akorát houbeles. Závěrem jen,nechci to tady zase mezi náma "rozpoutávat",počítám s Prahou. A hlavně,já NEJSEM SVIHOV :!:
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 09 srp 2012 21:03

Prokec ala knife(kdo chodí na knife pochopí,trochu jsem poopravil příspěvek z volnýho pokecu,takže pokud by to snad někomu přišlo jako urážka, nejni to moje vina :lol: ).Adresováno pánům z správný party:
.....To je přesně to co by to chtělo,dobrej nápad...nechat toho.Proč Vám nestačí že jako vulgo (nebudu estébáčit víte o koho jde) si "tam(u Vás)" (ostrůvku svobody s prostorem i pro deprivanty se kterýma je pak právě kvůlima tý pseudosvobodě těžký něco dělat) můžete plácat všechny ty pseudonadhledový chytrosti Oh No Oh No Už zase pokouskách, polehounku ,oklikama sem importujejete ty zkreslený pohledy na svět a osobní útoky.Trochu to tady zasejc pošťouchnout ,rozvířit,vyprovokovat,takovej ten nablblej kolotoč různýho podporování...a potom bulení a žalování na to že někdo muže mít jinej než Vámi povolenej názor či pohled Oh No No když už přišlo na toho Blacka...žaludky máte silný Razz Ještě k elaborátu kterým možná zareagujete..ano máš pravdu,jste koumesové a škoda,že se to víc neví Laugh
Vy jste ale ubožáci.....
:lol: :lol: :lol:
origoš:http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid= ... 3679&p=753
Svihov
Příspěvky: 9
Registrován: 08 srp 2012 21:26

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Svihov » 09 srp 2012 21:07

No to nejsi a snad neni potřeba to dokola opakovat. Ale je fakt, že sem asi moc nepolezu, protože se mi tu nějak nelíbí a cejtim se tak nějak uklidněně, že už na Knife nemůžu psát. Mise skončila, takže nechci pokračovat tady. Respektive uznávám názor, kterej řekl snad Lotrhou, kterýho cenim, že je ochotnej se za věci aspoň s nadšením prát a dnes to řek i někdo další tady, že dokazovat pořád dokola lidem jejich chyby taky trochu hraničí s debilitou a trochu nemocnou zábavou. Takže za sebe snad už jen řeknu, že pro mě Knife definitivně padnul a přestal jsem ho brát vážně při pochopení poměrů a zjištění, že o řemeslu je to fakt málo, spíš kecání zbytečností, fotky z trampů a chlastaček a rozebírání věcí, který se omílaj už tisíckrát dokola. Prostě strašně málo novejch věcí. Do tý doby jsem se choval celkem slušně, debatoval v přínosnejch vláknech a celkově spíš držel hubu. Ale potom přišlo období okřikování, partičkování, Mirkové Dušíni proti Štětináčům a najednou to pro mě už nebylo fórum nožířů, ale lidí xxx kvalit a jak neustále tvrdili, jak jim ty dohady vadí, o to víc se do nich s nadšením pouštěli. Takže v tuhle chvíli jsem to i já přestal brát vážně a začal si spíš takhle hrát a rejt do lidí. Ale je mi to absolutně fuk, protože já nikomu nenadával, ale jen se věcně i když provokativně ptal a věcný odpovědi nepřicházely. Nakonec to ukončil Milan, že urážím v posledních desíti příspěvkách lidi a Knife. Ale pravda se mi spíš zdá, že mu vadilo, že furt odkazuju na Blacka, kterej má bejt mrtvej a nikdy nevylézt. A proto asi i to samurajovo podezírání, že píšu za Vsetu. Ale uznávám, že jsem s oblibou ryl do věcí, který jsou mi osobně dost ukradený a spíš mě zajímala ta reakce lidí. Kdybych se dostal náhodou na fórum žigulikářů, asi bych si dělal prdel z Vendy, co furt dokola tuní vejfuky a pak dává mazlivý videa, co si zas koupil novýho... Tak zdar a řešte si tu zase toho Mata, kluka šikovnýho. ale aspoň byl mazanější než Black, že si nezabouchnul dveře.....kdybych si to náhodou kuci rozmyslel, tak se můžu vrátit, že jo?...díky, díky, díky...služebníček...
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 09 srp 2012 21:25

Švihov - né, nepřemýšlel jsem o tom tak, že by to byla či mohla být moje zadní vrátka. Upřímně nakonec jsem docela rád že Milan odmítl moje vlákno smazat, ale z jiného důvodu. Občas si ho projedu kuli fotkám, já doma fotky svých nožů nikde uložený nemám. Je to vlastně jediná kompletní přehlídka mojí tvorby. Takže asi tak.

Mat
"není kachnička, jako kachnička"
Svihov
Příspěvky: 9
Registrován: 08 srp 2012 21:26

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Svihov » 09 srp 2012 21:38

Hele mně je to fakt dost jedno, já do podstaty těhle aférek fakt moc nevidim. Nemám tady žádný spřízněný spoluhráče, ani nepřátele. Já jsem se jen lidem smál, že co jeden den kritizovali, to druhej sami dělali a když jim to někdo řek, tak se velmi rychle postarali, aby držel hubu a nebyl vidět....ideálně definitivně. A zopakovalo se to několikrát. Prostě drž hubu a krok a nevyčuhuj z davu a kam potáhne stádo, tam táhni a buč s ním...
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 09 srp 2012 21:43

V pořádku, snažil jsem se jen uvést tvou narážku na pravou míru bez dohad kolem. Nic víc nic míň.

Mat
"není kachnička, jako kachnička"
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 11 srp 2012 12:28

Je sobota, prší, nože mám pro tento týden dle plánu hotovy, a odeslány lidem, tož, co s načatým dnem? Že bych si zase do někoho rýpl? Do Mata už nemusím, ten už ze sebe udělal pitomce tady na foru zcela dokonale. Nemám sice tak osrý písemný projev, jako Švihov, ale pár nešvarů o kamarádčovtech na Knife by se jistě ještě našlo. Anebo že by konečně došlo na má slova, a začalo by to tím jediným, kdy je možné vést dialog, a to je lidská laskavost. Nezávidět si životy, ale žít ty svoje, jak kdo nejlépe umí. Já na to má své vlastní rčení. "Nevytáhl jsem si sice samá esa, ale žiju, jak nejpépe umím". Jak pravil J.Jakubisko, je lepší býti bohatý a zdravý, než chudobný a nemocný, ale holt, Pán Bůh dal, Pán Bůh vzal. Tohle je dobré rčení. Anebo jinak,"neserte se do životů druhých, když neumíte žít ani ty svoje". Znám těhle mouder celé stohy. Ale to nevyřeší zlobu, kterou v sobě někeří lidé celý svůj život nosí. Temná strana síly často vítězí. A ne každý je Jedi.
Ale nedá mi to, abych se nezeptal. Mate, máš i ty prsty v tom, že mně Pokorný vyhodil z Knife? Tak zasvěceně jsi zde psal, jak už předem víš, že mně vyhodí, když se ještě nic nevědělo jistě?...
Pokorný mi před vyhazovem do telefonu řekl, že mu volá dost lidí a hodně z nich je z Prahy..., aby se mně zbavil, že poté nastane na Knife klid a mír, a pravda a láska zvítězí nad kapitalistou Blackem,zloduchem, a vykořisťovatelem dělnické třídy. Sidhártha s tebou. Óm mani padme hům.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 11 srp 2012 13:09

Romane sice nevím čím bych ze sebe pitomce udělal, ale pokud máš ten pocit, super, doufám že tě to hřeje.
Má odpověď nebo vše co jsem zde kdy uvedl za tím si stojím.

Ale k tvé otázce. ( otázkou je, zda má smysl ti na to odpovídat, protože stejně tomu věřit nebudeš )
První, proč se nezeptáš na to přímo Milana??
Za druhé, ne nemám prsty v tom že jsi byl vyhozen. Jen bylo příliš evidentní že jsi si moc jistý v kramflecích o své nepostradatelnosti a proto jsi dlouhou dobu ( 2 roky ) prostě ignoroval varování, vysvětlování že takhle sím ne. Tvůj vyhazov byl v podstatě ve vzduchu ( můj pocit ) 3 měsíce před tím než se uskutečnil. Už s prvním banem jsem tušil, že jsi skončil. Ban tě musel děsně nasrat, v postatě to bylo po prvé kdy k tomu došlo ( ostatně ten ban jsi měl dostat už dávno za jiné věci, s nováčkem by se nikdo tak nesral jako s tebou, byl jsi jeden z těch nedotknutelných a najednou ban na tvrdo. Hups ) Bylo to cítil od spousty lidí, to že jsi to ty neviděl, nebo nechtěl vidět, to není můj problém. Pak přišel gun a špína na knif ( omlouvám se, ale dost lidí z knifu to tak chápe ) a poslední tečka čím jsi se sám vyhodil bylo porušení svého slibu Milanovy ( to že to svaluješ na to že jsi se nechal vyprovokovat, to si nech pro jiné sím ) Jsi dospělí a svéprávný, takže o svém jednání rozhoduješ svobodně a o své vůli.
Závěrem jsi to totálně zadil svým synem ( vím, ten za to nemůže, asi je to super kluk, je paráda že se mu nožířina líbí a pomáhá ) a jeho prvním příspěvkem + jak jsi zde veřejně vytřel zadnici s Milanem a knifem jako celku.
Myslím že víc netřeba dodávat.

Martin

edit: zajmavé je, že na konkrétní otázky a argumenty nikdy neodpovídáš, ale to už k tobě asi patří.
Naposledy upravil(a) atropos dne 11 srp 2012 13:15, celkem upraveno 1 x.
"není kachnička, jako kachnička"
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 540
Registrován: 11 bře 2012 15:43
Bydliště: Brno - venkov

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Beaver » 11 srp 2012 13:14

Tak já ještě přihodím klingonské přísloví k tématu :mrgreen:

leghlaHchu'be'chugh mIn lo'laHbe' taj jej.
Ostrý nůž je k ničemu bez ostrého oka.
Alfa 641
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 11 srp 2012 14:37

Stejně, jako herec Donutil, i já odpovídám:"Zeptejte se mně na co chcete, ale odpovím jen na to, co chci já". :lol: Mate, nebyl tys kandidát do KSČ? Že tak zasvěceně pohovoříš o Knife, jako celku. To já to teda mám jinak. Já vidím konkrétní lidi, nevidím nikdy celek. Někteří jsou mí přátelé, někteří mně serou. Ale kolektivní viny, kolektivní dovolené, kolektivní chlastačky, no sorry, nic pro mně. Ty kopeš za kterou partu? Za Knife, kde ses sám odstranil, nebo za první Pražskou vodárenskou? :D
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
2REP
Příspěvky: 10
Registrován: 29 čer 2012 22:15

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od 2REP » 11 srp 2012 17:26

Také tvrdnu doma, i když z jiných důvodů, tak sem něco přihodím. Možná už jsem to psal dříve, ale hodnotu Knifu vidím hlavně pro lidi, co s noži spíše začínají a hledají informace co pořídit, jaké jsou názory a zkušenosti. V tomto směru je to opravdu čtení na dlouho a člověk opravdu odpovědi najde a nemusí ani diskutovat. Troufal bych si tvrdit, že většina podstatného bylo napsáno. Tedy pokud oni provozovatelé fóra upřednostňují klid a pohodu, i když ve výsledku trochu nudu a sterilitu, je to jejich věc. Pravdou je, že při oné likvidaci narušitelů svého patrně dosáhli. Ale třeba za sebe řeknu, že už raději hledám videa a informace o nožích na youtube, Knife se pro mě vyčerpal, aktuální věci mám prolítnuté za 2 minuty a diskutující jsou vlastně pořád ti stejní lidé. Takže člověk logicky dojde k závěru, že se jedná v podstatě o dost uzavřenou komunitu, která pravidelně přispívá a drží tím ono fórum při životě. A takováhle komunita si holt začne vytvářet pravidla a pořádky sama. A pak se to schovává za tvrzení, že lidé chtějí, lidé říkají, lidé se dožadují... Tedy se člověk nemůže divit, že jsou věci tak jak jsou. Spíš to aktuálně považuju za takovou vývěsku nožířů, kteří tím dávají občas najevo, že ještě neumřeli, dále je asi nejfrekventovanější inzerce a pak ony deníčky z víkendů a podobné, ale o čem by ti lidé také měli pořád psát. Nože holt nejsou sezonní hadry, ani čerstvé rohlíky každé ráno v sámošce. Ale kamenem úrazu bývá, když věci padají do osobní roviny. Dokud lidé drží odstup a slušnost, většinou se dohodnou. Ale tohle přeci není fórum lékařů a inženýrů, takže nějakou tu podrážděnou reakci a trochu prostší chování i názory může člověk předem očekávat. Ale nějakou nestrannost, objektivnost a spravedlnost člověk čekat nemůže, jsou to přeci jenom lidi....a pravda?.. to je často dost relativní a ohebný pojem.
Odpovědět