Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
gweck
Příspěvky: 12
Registrován: 16 dub 2012 20:34

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od gweck » 09 srp 2012 13:08

I ty Mydlinkové opery jednou končí, každej producent co má za ušima včas odhadne kdy mají diváci dost a rychle vypotí něco jiného....... :mrgreen:
Zdař Gw


samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 09 srp 2012 13:22

Vseta: Mat je tvůrce nože a jelikož prodává v sekci Prodej a nikoliv Nožíři tak se tím absolutně nic neporušuje..
On Busse se taky nemusí registrovat na knife, aby mohl být jeho nůž v inzerci :lol:
Svihov
Příspěvky: 9
Registrován: 08 srp 2012 21:26

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Svihov » 09 srp 2012 13:29

Vseta fakt nejsem já, včera jsem to docela dopodrobna sem napsal. Takže to napíšu znova a slušně. Blacka ani Vsetu neznám a ani oni mě. Používal jsem je fakt jenom jako příklad a to dost účelově. Ale hlavním důvodem bylo, že jsem několik tejdnů chtěl po moderátorech, aby mi zrušili z určitejch důvodů jeden profil, což odmítli, takže jsem nakonec svýho dosáhnul, i když trochu jinou cestou. Jo, těm lidem jsem se fakt vysmíval a fakt si taky myslim, že je to banda xxx, který nevěděj, co chtěj. Stejně tak naprosto otevřeně přiznám, že sem se na Knife normálně chodil bavit a do lidí schválně rejt a trefovat se do těch jejich rozpolcenejch názorů, kdy jednou povidaj něco a druhej den je všechno jinak. Nejsem taky žádnej nožíř a ani se tomu nějak nevěnuju, taky jsem psal jenom do Volnýho a Žumpy, ale nějak mě zaujalo to prostředí zestárlejch trampíků a fotříků, co doháněj mládí a rád jsem píchnul do toho jejich čecháčkovství, na který byli tak hrdý. Je mi fakt naprosto jedno, jestli je to nějaký fórum pro nožíře, nebo nějaký tábornický fórům, já se něvěnuju ani jednomu, takže mi to může bejt putna. Ale hákliví na to byli dost. Stejně jako se přiznám, že jsem psal pod několika nickama. Je zajímavý, jak snadno jde vytočit ty rozumbrady a radu starších, že nakonec i praotcovi Matějkovi i Galilovi ruply nervy a vyhrožoval, že mi dá někde přes hubu. Jenže já za tebou strejdo těch 1700 kiláků kvůli tvýmu egu fakt nepojedu. A Samurai?...já toho kluka nechci nějak urážet, taky ho vůbec neznám, ale neni on nějakej divnej, nebo spíš nějakej zvrhlej?.... No nic, něco jsem vám snad objasnil, když jsem teď tak populární a Samurai od včerejška čeká, co sem napíšu, tak tady to máš a čus.
Jekyll
Příspěvky: 8
Registrován: 23 srp 2009 10:09
Bydliště: Brno

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Jekyll » 09 srp 2012 14:09

Já zírám. Díky zmínkám na knife jsem sem po delší době zavítal a tady se Black (a samozřejmě knife :) ) řeší na 47 stranách! Za těch pár měsíců to je tady podle mě asi nejnavštěvovanější vlákno. Takový nesmysly a pořád dokola (celý jsem to teda nečetl), to se už opravdu všichni zbláznili??? :cry: :cry: :cry:
jimni
Příspěvky: 8
Registrován: 01 srp 2012 16:27

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od jimni » 09 srp 2012 14:36

Bacha, tady se neřešil Black. Uživatel Red arrows tohle vlákno načal proto, aby zde lidi mohli komentovat dění na knifu. Přímo tam to totiž nejde, protože "to je území majitele serveru" přece :-) a tam se proti vrchnosti mluvit nesmí, jinak to agilní moderátoři řeší bany a promazáním stop...
To, že to tu Black kolonizoval pro své narcistní krákory je náhoda.
Bullterier5
Příspěvky: 146
Registrován: 14 dub 2012 11:23
Bydliště: Slezsko

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bullterier5 » 09 srp 2012 14:54

Jupíí,tady to žije! :lol:
Švihove,tys byl odejit?Nic se neděje,Jan Hus musel pro pravdu zemřít!!
Kdo bude další? Uděláme vlákno s tipovací soutěží a každej vložíme po kile-ni??? :lol:
2REP
Příspěvky: 10
Registrován: 29 čer 2012 22:15

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od 2REP » 09 srp 2012 15:01

...K řešení tady už opravdu nic nového není. Člověk si prostě musí najít takový prostor a lidi, kteří mu zkrátka vyhovují. Tohle platí pro všechno v životě. Pokud je na Knifu těm lidem spolu dobře a rozumí si, prosím. Pokud ne, nikdo člověka nenutí a i ve vlastním zájmu a předcházení sebemrskačství je lepší ono dotyčné pole raději vyklidit. Zde ale třeba nechápu, proč dotyční chodí sem (Samurai, Gweck, další podle nicků nepoznám, ale jsou mi povědomí) Za sebe raději říkám, že lidem příliš nerozumím, ani je nevyhledávám a je mi tak lépe. Ono platí, že podle grafu rozložení inteligence je 70% populace v rozmezí 85- 115, 13% 115- 130, 2% nad 130. Takže člověku snadno dojde, že se povětšinou setká s tím průměrěm, který na tom až tak dobře není a odrazí se to v chování, názorech, komunikaci i vzájemné toleranci, která ale překvapivě bývá nižší u těch inteligentnějších jedinců. A závěrem bych řekl, že často je nejlepší si pro vlastní klid vytvořit ten svůj vlastní izolovaný svět, kam žádný vetřelec nevstoupí.wink:
lotrhou
Příspěvky: 12
Registrován: 13 črc 2010 20:25

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od lotrhou » 09 srp 2012 15:03

rád bych jen doplnil jedno tvrzení pana Švihova- ve svém si příspěvku si stěžuje na to že mu přes jeho žádost Xaxa nesmazal na knife.cz profil- nějak to ale pozapomenul napsat celé- poměrně svižně mu totiž dorazila od Dušana tato odpověď :

Svihov, ale to můžeš sám:

1. klikni na svůj nick vlevo nahoře - Upravit profil - UnRegister

2.nebo se jednoduše přestaň přihlašovat

Není potřeba psát xaxovi

Takže naštvaný být nemusí-ani se nemusí bát, že by mu byla proměněna na ostré podmínka kterou jak píše kroutí v Anglii i v Čechách, kvůli neochotě moderátorů z knifu vymazat ho. koneckonců -s jeho podmínečným trestem nemá knife nic společného.
Svihov
Příspěvky: 9
Registrován: 08 srp 2012 21:26

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Svihov » 09 srp 2012 15:19

..Unregister znamená odhlásit ty chytrolíne, to neni zrušení profilu, ale asi neumíš anglicky a máš tam česky "odhlásit"... Ne, Knife opravdu nemá nic společnýho s mými excesy, ale jestli mi někdo bude opět anonymně vyhrožovat, jak se tomu stalo, tak to opět budu řešit po svým. Ale raději problémům předejdu.
atropos
Příspěvky: 78
Registrován: 05 bře 2012 18:12
Bydliště: Praha 9

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od atropos » 09 srp 2012 15:22

Svihov píše:Vseta fakt nejsem já, včera jsem to docela dopodrobna sem napsal. Takže to napíšu znova a slušně. Blacka ani Vsetu neznám a ani oni mě. Používal jsem je fakt jenom jako příklad a to dost účelově. Ale hlavním důvodem bylo, že jsem několik tejdnů chtěl po moderátorech, aby mi zrušili z určitejch důvodů jeden profil, což odmítli, takže jsem nakonec svýho dosáhnul, i když trochu jinou cestou. Jo, těm lidem jsem se fakt vysmíval a fakt si taky myslim, že je to banda xxx, který nevěděj, co chtěj. Stejně tak naprosto otevřeně přiznám, že sem se na Knife normálně chodil bavit a do lidí schválně rejt a trefovat se do těch jejich rozpolcenejch názorů, kdy jednou povidaj něco a druhej den je všechno jinak. Nejsem taky žádnej nožíř a ani se tomu nějak nevěnuju, taky jsem psal jenom do Volnýho a Žumpy, ale nějak mě zaujalo to prostředí zestárlejch trampíků a fotříků, co doháněj mládí a rád jsem píchnul do toho jejich čecháčkovství, na který byli tak hrdý. Je mi fakt naprosto jedno, jestli je to nějaký fórum pro nožíře, nebo nějaký tábornický fórům, já se něvěnuju ani jednomu, takže mi to může bejt putna. Ale hákliví na to byli dost. Stejně jako se přiznám, že jsem psal pod několika nickama. Je zajímavý, jak snadno jde vytočit ty rozumbrady a radu starších, že nakonec i praotcovi Matějkovi i Galilovi ruply nervy a vyhrožoval, že mi dá někde přes hubu. Jenže já za tebou strejdo těch 1700 kiláků kvůli tvýmu egu fakt nepojedu. A Samurai?...já toho kluka nechci nějak urážet, taky ho vůbec neznám, ale neni on nějakej divnej, nebo spíš nějakej zvrhlej?.... No nic, něco jsem vám snad objasnil, když jsem teď tak populární a Samurai od včerejška čeká, co sem napíšu, tak tady to máš a čus.

No :-( tak to snad nemá smysl ani komentovat. Chodit někam jen proto abych cíleně buzeroval, urážel a vytáčel :-( no, schází se tu opravdu vybraná společnost.

Vseta, pokud Svihov a ty nejste jeden, pak z mé strany omluva. Skoro bych se vsadil na základě velmi podobného vyjadřování že se nepletu.

Mat
"není kachnička, jako kachnička"
jimni
Příspěvky: 8
Registrován: 01 srp 2012 16:27

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od jimni » 09 srp 2012 15:23

2REP píše:Ono platí, že podle grafu rozložení inteligence je 70% populace v rozmezí 85- 115, 13% 115- 130, 2% nad 130.
Jen technická: to nebude dobře, kde máš lidi pod 85? Tady jsem našel nějaké informace.

EDIT: Jo a ještě technická pro Svihov: "Unregister" znamená "Zrušit registraci", nikoli Odhlásit. Co to dělá v praxi na knifu ale nevím.
Naposledy upravil(a) jimni dne 09 srp 2012 15:27, celkem upraveno 1 x.
Svihov
Příspěvky: 9
Registrován: 08 srp 2012 21:26

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Svihov » 09 srp 2012 15:27

..a co s tim uděláš šikulo?... Některý lidi si třeba rádi hrajou a stádo je tak přitroublý, že na tu hru okamžitě skočí. Uvidíš tu odezvu, která tady i na Knifu pojede. A moje důvody a logika?...to bys musel projet moje příspěvky na Knifu jeden po druhým, abys chápal souvislosti.
lotrhou
Příspěvky: 12
Registrován: 13 črc 2010 20:25

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od lotrhou » 09 srp 2012 15:35

švihove- až zase budeš někoho nazývat chytrolínem- zkontroluj si jak je to doopravdy- pokud klikneš na odhlásit- skutečně se jen odhlásíš- pokud uděláš to co ti radil Dušan- klikneš na svůj NICK- a né na tlačítko ODHLÁSIT jak tady píšeš -skutečně se můžeš odregistrovat :lol:
chyba je tedy stále na tvé straně. jsi asi jen tak moudrý, sběhlý ve světových jazycích a počítačově vzdělaný ,že už se asi pro tu přemíru informací co máš v hlavě nedokážeš ani odhlásit,případně odregistrovat z jednoho servru -přestože na to dostaneš návod. když už tedy někoho poučuješ...
lotrhou
Příspěvky: 12
Registrován: 13 črc 2010 20:25

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od lotrhou » 09 srp 2012 15:36

a ještě -lépe si procvič tu angličtinu se kterou se oháníš.
2REP
Příspěvky: 10
Registrován: 29 čer 2012 22:15

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od 2REP » 09 srp 2012 16:03

Svihov- Já ti moc nerozumím, nějaký čas jsem tě tam sledoval a logiku toho působení jsem moc nechápal. Jak jsem napsal o příspěvek výš...dá se čekat, že velmi často narazíš na lidi spíše průměrné. Jak jsem to tak prolistoval, tak asi úplně hloupý asi nebudeš a tak nějak se nad tím zamýšlíš, ale nerozumím, proč máš potřebu těm lidem tu svojí pravdu vnucovat. Můžu říct, že v mnoha věcech s tebou souhlasím, ale prostě nemá absolutně žádný význam to těm lidem předkládat dnes a denně. Jenom to v nich vyvolává vztek a v poslední době na tebe stejně reagovali vždycky ti stejní a stejně to také končilo. Jestli máš na víc, tak si najdi prostředí podobných lidí a ten "plebs" nech jejich osudu, bude lépe tobě i jim. Já jsem v životě udělal tu zkušenost, že lidé prostě jasnou pravdu slyšet nechtějí, raději mají pravdu rosolovité konzistence v hezkém obalu, kdy se na první pohled zdá vše hezké jasné a čisté, ale uvnitř je stejně hromada přizpůsobivých výkalů. Takže nechci nikomu nic radit, ale jestli třeba Knife funguje spíš jako bushcraft fórum, jak říkáš, ale ti lidé to chtějí prioritně nazývat nožířským fórem, tak to nech prostě na ně. Jestli chceš slyšet, že s tebou někdo souhlasí, tak ano, je tam asi spousta postarších chlapíků za zenitem, podivných a třeba i úchylných lidí, spousta kancelářských krys, co mají jen nože ve výstavkách a je tam hromada otců od rodin, pro které jsou ty jejich víkendové výlety s rodinami třeba jediná radost vedle práce. A tihle všichni povětšinou žádné nože nevyrábí, ale je to jejich koníček, tak ať se mu věnují. Že se to celé jmenuje trochu nabubřele Knife.cz je už vedlejší a že tomu všemu vládne nějaký podivný Milan s tlupou ještě zvláštnějších moderátorů, nám může být přeci úplně jedno. Tak bez urážek vezmi mojí radu a nech ty lidi být, ať jsou sebehorší a nesouhlasíš s nimi sebevíc, protože je to ve výsledku stejně jenom ztráta času.

Ještě drobný dodatek, mám opravdu pocit, že na Knifu směli rušit profily jenom moderátoři. Nikdy jsem to tedy nezkoušel, protože si držím profil kvůli inzerci, ale člověk se tam může sám jenom přihlásit a odhlásit, případně změnit info v profilu. Ale jinak všechno musí jít přes adminy. To jen tak můj postřeh.
Odpovědět