Knife cz. zavan casu minulych, soucasnych ci budoucich?

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 16 dub 2012 08:46

zdraví vás "od manželky seřvaný třemi psy pokousaný psychicky narušený" moderátor z knifu :lol:

nevím, do jaké míry je vůbec šance, aby jste poupravili své názory na knife jako celek, ale pokusím se vám jako nejdéle fungující moderátor knifu trošku poodhalit to, co nevidíte (a nebo vidět nechcete)..

Knife.cz mě před X lety zaujal tím, že skupina nadšených řemeslníků kutících nože se přihlásila na diskusní fórum, kde svými znalostmi, praktickými zkušenostmi a radami pomáhala obovit téměř zaniklé řemeslo ručně vyráběných kvalitních nožů. Byly to doby, kdy Dohnalovi vybrousili svůj první pořádný nožík, kdy byl problém sehnat kvalitní ocel, kalírnu kde by se nic nezdrbalo a cizokrajné materiály typu mamutí stolička a hadí dřevo byly v kategorii tužeb..

Tehdy byly defacto všichni "amatéři" a proto si navzájem radili, pomáhali a psali jak co udělat a na co si kde dávat pozor. Všichni to dělali s nadšením, zadarmo ve svém volnu a rádi. Prudiči tehdy byly spíše ojedinělí a víc pobavili svou hloupostí než aby uráželi, spamovali nebo vyvolávaly hádky. Inzerce skoro nebyla, spíše se vyměňovalo.

... a máme tu rok 2012, z většiny amatérů a nadšenců jsou už profíci snažící se prodat své nože na stejném místě jako ostatní. Díky mnoha letům návodů a postupů a díky obchodům typu jatagan už většina nových nožů má podobně vysokou laťku zpracování a materiálů a začíná tak být prodej více závislý na jednání nožíře, t.j. jakým způsobem a kde bude svou práci prezentovat a prodávat.

Někteří jako zde uvedený Black to dělá tak, že se nadmírou keců udržuje na hlavním výpisu vláken a současně vnucuje čtenáři to, co si má myslet vymyšlenými fakty typu tisíce děkovných dopisů, nože pro nejspeciálnějí jednotky, nože nejlevnější, nožíř vydělávající miliony mezi závistivými Glumy na propasti neúspěchu.. To samosebou amatéry nenaštve, neboť se jich to týká jen částečně, nicméně profíky, kterých už je na knifu hodně, to logicky naštve podobně, jako když vás někdo předbíhá poctivě čekající v řadě s tvrzením, že mu to předbíhání netolerujete kvůli závidění toho, že je už na řadě a vy ne..

Další nožíři prostě i nadále prezentují svou práci tím, že za nimi stojí jejich skutky a výtvory, nikoliv řečičky a noví amatéři jsou prostě rádi za každou radu, pochvalu a i kritiku co by se dalo ještě zlepšit.

Obecně se na knifu změnilo více věcí, než zůstalo z počátků a proto se logicky zvětšil i počet moderátorů a tzv. nepříjemných zásahů - jak to samosebou cítí dotčení bez sebemenší sebereflexe, zda to nebylo odůvodněné.
Změnilo se toto:
- díky mnoha letům postupů, návodů a rad ubylo možností a tak je poslední dobou velmi málo tohoto klíčového tématu, který pomáhá ostatním se posunout dále.. Těžko říct, zda je tu už faktor nesdílení know-how profíků a nebo jen to, že jim to díky praxi přijde moc jednoduché a nebo nemají čas nebo prostředky to nafotit, popsat s vydat článek.
- díky velkému množství "na nožích ujíždějících" návštěvníků se knife stal velmi přitažlivým pro lidi, snažících se zneužít tohoto nakumolovaného množství potencionálních zákazníků a snaží se své zájmy "prodat" protlačit kdekoliv a ajkkoliv, i kdyby to bylo proti pravidlům i slušnému chování.. a proto vznikla první inzertní pravidla a také první konflikty se "zlými a namachrovanými" moderátory smazající mi můj inzerát na prodej předraženého falzifikátu nože nebo značkové mikiny..
- protože ubylo článků, rad a postupů a naopak velmi přibylo těch diskutujících, kteří sice nikdy žádnů nůž nevyrobili, ale cítí se povinní každý den či hodinu něco napsat a reagovat na všechny a na všechno, začal objem vláken na knifu rapidně stoupat (bohužel špatným nepřínosným směrem k obecnému mimotématickému tlachání) a samotný obsah diskuse šel úrovní dolů, neboť stačil jeden dva blbci, kteří svou malou znalost vynahradili vyšší kadencí příspěvků a vulgarit a okamžitě vznikla hádka, kdy se jedni zastávali uražených, a ti druzí zase hájili urážejícího.. ano, na rating je to nepochybně skvělé, ale koho baví po ránu číst si urážky, paranoidní představy a "bulvár" .. kvůli tomu knife přece nevznikl..

a tak nastupují moderátoři diskuse.. Kupodivu jsou to normální lidi, žádní mladí zamindrákovaní debílci co kohokoliv bez důvodu setřou s pocitem "síly" ale naopak lidi, kteří si přejí jen jedno a to, aby jich nebylo vůbec potřeba, aby lidi dodržovali pravidla, slušnost, ohleduplnost, pokoru, inteligentní jednání, poctivost, upřímnost a jednali jako Praví chlapi, kdy i dnes jsou lidi, co vám pošlou nůž za tisíce dříve, než jim dorazí peníze, protože věří ve slušnost (bohužel i na tomhle se začíná knife kazit díky pár neseriózním hajzlíkům).
Bohužel dnešní doba a mládeže vychovávané v názoru, že když je ta demokracie tak můžou všechno, toto vylučuje a moderátoři tak musejí chtě nechtě jednat..

A tak nastupuje mazání nicneříkajích hádek, urážek a u nejzarputilejších prudičů i ban.. tento ban se obecně považuje za příšerně zlý trest, ale uvědomte si, že se jedná pouze o časově omezenou možnost se vyjadřovat! knife jde i nadále číst a sledovat, takže je to podobné, jako by sochaři pracujícímu na společné soše odebrali na chvliku majzlík proto, že se blbě vyspal a začal do něj mlátit hlava nehlava a sochu ničit.. Takže já osobě jsem těch banů udělil za ty roky tolik, že bych je spočítal na prstech.. většinou se to obešlo domluvou.. nicméně mažu jen to, oč pisatel buď sám požádal, a nebo naopak mažu to, co je na úkor přehlednosti a tématičnosti fóra. Vždycky si řeknu, co by na to asi řekl čtenář, který si to přečte s odstupem pár let a který dotyčné ani nezná..

a teď se do mě pusťte 8) koneckonců toto vlákno je pro gunshop taktéž mimotématické a pro budoucí čtenáře naprosto nepřínosné, tudíž pokud ho někdo z moderátorů smaže, určitě jej nebudu považovat za machýrka s právem mazat ale za rozumného člověka snažícího se gunshop udržet přehledný a zajímavý.


Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 16 dub 2012 10:27

Samuraji- na knife ale i jinde, zcela otevřeně presentuješ jak, Blacka nesnášíš a v tom duchu jsi ho popsal i zde. To mi objektivní nepřijde, provoz fóra si necháváte platit od nožířů, co mám v povědomí tak právě Black byl více než štědrý, dohledej si to a přehodnoť přístup.
Pokud si od někoho nechám zaplatit za prácu tak do něho nevandruju, je jasné kdo v tom vztahu, je komu a co povinován. Hrubě překračuješ tyto vztahy a slušnost.
My možná nejsme až tak zaměření na nože, ale nožíře známe a zrovna Blacka tu zná kde kdo a osobně, co já vím vždy ochotně pomůže radou a o sponzoringu nářadím i noži různým občanským sdružením nemluvě. Ať na něj kydneš cokoli tak skutky to nezmění.
Ve finále po založení tohoto vlákna mi chodí plno PM od lidí co se nechtějí zapojit, ale chtějí vyjádřit podporu zakladateli vlákna.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 16 dub 2012 11:27

edelweiss: s Blackem se znám léta a i když po určité době naše přátelství ochladlo, pořád mám od něj kerambit a on ode mě český tesák, co jsme si v rámci sympatií vyměnili.. to ovšem neznamená, že bych ho nějak nesnášel či nenáviděl a pokud chceš znát jeho názor na mě, je nejlepší se zeptat ho a ne jen dedukovat..

add peníze na knife.. knife je soukromý server vlastněný Milanem Pokorným, jenž je jak nožíř, tak už i otec rodiny a ačkoliv v začátcích nebyl problém malý knife sponzorovat ze svého, s narůstajícím počtem uživatelů se zvyšovaly nároky na server i hosting a přišel čas, kdy starý server vynechával a byl zralý na odpis a najít na server nový a hosting peníze v rodině s čerstvým potomkem (což snad ví většina chlapů) nebylo možné (aniž by to bylo na úkor rodiny, což je nesmysl) a tak zbýlo jen předložit faktickou informaci, že pokud lidi nepomohou přispět na nový server a hosting, knife bude za pár měsíců nenalezen.. nebylo v tom nic víc, bylo to dobrovolné a všichni co přispěli včetně mě to udělali dobrovolně a jen proto, aby knife nezanikl a fungoval dál.. nebylo to v žádném případě bráno jako že si zaplatím a chci za to nějaké výhody či jiný přístup.. bylo to jednorázově a od té doby se nic neplatilo.. Jo pokud bych si zaplatil vstup na inzerci a pak mě to někdo mazal a nebo buzeroval co smím prodávat - to by mě logicky sralo taky, ale to není tento případ.. většina uživatelů nepřispěla na knife ničím a nijak je to neomezilo..

To že znáte Blacka osobně mi v tomto kontextu nijak nesouvisí, neboť vlákno je o kritice knifu jako celku a špatných moderátorech, nikoliv Blackův fanklub za jeho výhody na knifu a za to, že se tam s ním občas lidi pohádají.. nebo jsem to špatně pochopil a nejde o knife ani moderování ale má se tu jen vychvalovat Black a litovat ho za to, jak to má na knife těžké, za to "všechno" co pro lidstvo udělal? :lol:

čili závěrem.. knife ani Milan Pokorný můžou být nožířům právem vděční za to, že knife má na čem fungovat a nezanikl, ale to přece ještě není argument k anarchii, tolerování urážek, zneužívání výhod k jednostranně výhodnému zisku ani k ničemu, co by naopak časem knife zase potopilo obsahem - byť hardwarově zajištěném..
3dfx4eva
Příspěvky: 2
Registrován: 16 dub 2012 11:11

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od 3dfx4eva » 16 dub 2012 11:37

Tak mi to nedalo abych si neudelal registraci. Samurai vicemene sepsal jak se veci maji a ja bych k tomu dodal jen tohle - Blacka znam, mam od nej dve kudly a jsou to sakra dobry noze s ohledem na to kolik staly. Moc Blackovi preju tu hromadu zakazniku cekajicich v poradniku na nuz a uspech kteryho dosahnul. Cosi mi rika ze to vubec nebylo lehky dostat se tam kde je ted. Jen by mel obcas drzet hubu :-). A tohle vubec nemyslim zle. Opravdu ne. Proste se kousnout do jazyka a radsi nic nerikat/nepsat, at uz to bude na Knife nebo kdekoliv jinde. Reklama je potreba a pokud jsem v necem dobrej (a to Black je) tak je blbost to neukazat. Ale Black ma dar vypoustet obcas poznamky a komentare ktery jsou nestastny, nasiraci a hlavne uplne zbytecny.

Jinak placeni provozu fora - pokud jsem to spravne pochopil tak na Knife zacalo chodit vic lidi a server nezvladal. Majitel vysvetlil ze prijem z inzerce ani zdaleka nestaci na nove rychlejsi zelezo a dala se dohromady sbirka. Rad jsem prispel protoze diky Knife jsem se dozvedel spoustu novejch veci, seznamil se s fajn lidma a ve sbirce me krome hromady seriovek lezi par nadhernejch spickovejch kousku od panu noziru o kterych bych se nebyt Knife nikdy nedozvedel.

No a co se tyce mazani - ano, na Knife se opravdu maze a ano, i ja jsem o par prispevku prisel a ano, nasralo me to :-). Ovsem vsem co kritizuji administratory Knife velmi vrele doporucuji zaskocit si na Knifeforums, Bladeforums nebo US net - tam uvidite skutecne ferovy pristup a svobodu slova v praxi. Na Knife probehlo hodne kontroverznich diskuzi a administratori zasahovali temer vzdy jen v pripade kdy sla diskuze bud smerem ktery si majitel Knife nepreje (politika, nabozenstvi, nuz jako zbran) a nebo se to otocilo v osobni utoky.
mikuc
Příspěvky: 108
Registrován: 06 srp 2010 14:26

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od mikuc » 16 dub 2012 12:51

...a teď se do mě pusťte 8) koneckonců toto vlákno je pro gunshop taktéž mimotématické a pro budoucí čtenáře naprosto nepřínosné, tudíž pokud ho někdo z moderátorů smaže, určitě jej nebudu považovat za machýrka s právem mazat ale za rozumného člověka snažícího se gunshop udržet přehledný a zajímavý.
...............................................................................................................................................
A jsme zase u toho - já bych hodnocení jestli toto vlákno je mimotématické a pro budoucí čtenáře naprosto nepřínosné nechal na ČTENÁŘÍCH!!! Kdo chce, přečte si to, kdo nechce, nepřečte! Pokud je to v mezích slušnosti, rád si názory přečtu a SÁM za sebe a pro sebe si rozhodnu, kde je asi pravda nebo jestli sem má cenu chodit nebo ne!!!
Kde se má něco takového a opravdu zajímavého probrat? Na Knife to nejde, tam jsou bystří sokoli, takže jednoduše jinde, kde to rozumní lidé pochopí a nemají potřebu hned startovat, mazat, poučovat, co že si to kdo vymyslel za námět.
Týká se to nožů? Týká, nebudu to hledat ve vzduchovkách!!! A že to nemá přímo fyzický vztah k nožům asi nikomu TADY vadit nebude, narozdíl od jiného nebo podobného (Střelectví.cz)fóra!
A jak si Black vede své vlákno, nechal bych na něm! Je dobrej, rád se pochválí a aby nebyla nuda, sem tam to prostřihne něčím ze soukromí (mě to tedy vůbec nevadí), lidi ho čtou, uznávají, objednávají si...(Také si rád na jiných stránkách a s jinou tématikou přečtu o zákulisí, náladě dotyčného a nejen o konečném výrobku) A kdo ne, ať tam tedy nechodí, nečte to, nereaguje.
To samé i u jiných výrobců, co mají svá vlákna.
Je to prostě o lidech, jejich slušnosti, morálce! A jak říká moje kamarádka psycholožka - 60% lidí blbci! Teď za sebe - tudíž je velká šance, že každý den hodně z nich potkáš! A když se nepovede den, mám pocit že i v zrcadle.))
sharpest
Příspěvky: 48
Registrován: 26 dub 2010 15:51

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od sharpest » 16 dub 2012 13:43

ja mit forum, tak tam zridim sekci flame, kde se muzou vsichni svobodne, sproste i nekorektne nejen pourazet... ;-)))
631 + 4x
Sharp Innova 5,5 + 4-9x 40mm osvit
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 16 dub 2012 14:24

To-samurai
Dobrý pokus jak shodit názor druhého, tím Blackovým fanklubem, ovšem já navázal na to, co jsi o něm sám psal. Když o něm nechceš mluvit nezmiňuj ho.
To placení fóra je extrém a to jen u vás v této formě, jste tam všichni komerční, takže jediná přípustná akce je udržet žárlivé konkurenty od sebe, což se nedaří a jak sem četl, co píšeš právě tam, rád si kopneš.
3dfx4eva- ano maže se, když se jemně ztrapní někdo nový, je to ponecháno pro zábavu, pokud se tam totálně odkope, kapo smečky, kdy zvrací jednu sprostost a vulgaritu za druhou, potichu se to umázne a nechá bez postihu! Takže je jasné, kdo je členem smečky a kdo ne.
Je to KOMERCE tak si nehrajte na kamarády, je to stejně absurdní jako vlk vegetarián.
Ale to je můj osobní názor na věc, chce to povolat víc druhů ve zbrani v pruhovaných tričkách a pokusit se uspořádat tradiční štvanici tady u nás!
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Black
Příspěvky: 284
Registrován: 29 pro 2006 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Black » 16 dub 2012 14:58

Jen si tak tiše čtu, a zírám.
Udějte co můžete, s tím co máte, tam kde jste. T. Roosevelt
samurai
Příspěvky: 51
Registrován: 16 dub 2012 07:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od samurai » 16 dub 2012 16:36

Black: to já taky.. je evidentní, že můžu napsat sebelepší vysvětlení toho, z čeho se tu knife i moderátoři obviňují a edelweis a pár jiných už mají názor prostě pevný bez možnosti zohlednit nová fakta a pozměnit ho.. na to nelze nic jiného, než jim popřát jejich zášť a přímou cestou k východu se trvale vzdálit.. co jsem chtěl napsat jsem napsal, kdo si bude chtít ověřit, jestli tě nějak nenávidím, po večerech ti škrábu auto a v tiché závisti z tvých milionů ti něco mažu a přepisuju, ten se má koho zeptat.. a kdo má už názor jasný a nemá zapotřebí takové drobnosti, jako zjistit si realitu, ten ať si to myslí.. má na to právo.

add zmíněné dotazy:
-považuji toto vlákno za mimotématické prostým odvozením, že na fóru gunshopu očekávám střelné zbraně a spol, nikoliv debatu o moderátorech nožířského fóra.. stejně tak bych zde považoval za OT debatu o solidnosti redaktorů z Blesku..

-Blacka jsem v úvodu zmínil, neboť tu reagoval jako první, bývá velmi často předmětem sporů a hádek (jedno zda vlastní vinou) a přesto tu nic na obhajobu knifu nenapsal, přestože bych očekával nějakou sebereflexi a uznání částečné viny.. takto to vypadá, jako by tu všichni znali Blacka dlouho, osobně a od něj slyšeli o knifu jen to nejhorší, co doformovalo jejich názory až k současným.

-jak psal mikuc, na Blackovo vlákno chodím minimálně, nemám s tím vůbec problém a kdyby to dělali i jiní, dost problémů by nevzniklo.. ovšem to že je vlákno každého nožíře jeho "volným prostorem" je spíše jen tradicí.. pokud dotyčný začne své vlákno používat jako veřejnou nástěnku pro zvýšení zisku z podnikání mimo nožů, pak už to prostě problém je nezávisle na tom, jestli má příspěvků sedm nebo sedm tisíc..

čili vám nechávám prostor pro očerňování, pokud vám to jakkoliv přináší uspokojení.. :roll:
Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 629
Registrován: 01 črc 2007 18:53
Bydliště: Praha 5

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Bonanza » 16 dub 2012 18:56

Ale vždycky je dobře vědět, co se děje u sousedů.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od edelweiss » 16 dub 2012 20:18

To-samurai
Čteš to po sobě na knife? Já jo a jiní také, takže očerňovat netřeba, kdo umí číst názor si udělá. Ale klidně můžeš mlžit dál ,-)
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 16 dub 2012 22:16

Samurai-tak to smazání tohohle vlákna tak nějak popožeňte, ne? Je vcelku jedno jestli tuhle diskusi vedeme tady, nebo třeba na ruskym servru-což je ta svoboda internetu.


Když jsem sem psal první příspěvek, netušil jsem, že sem zase dorazí někdo, co se bude navážet do Blacka.Přiznávám,i mě přijde trochu dost sebechvalnej, ale vzhledem k tom, že ho baví zadarmo poskakovat po cyklostezkách a dělá nože který se prodávaj tak mi to nevadí.Možná proto, že já pro ostatní nehnu ani prstem a nože který dělám neprodávám* ( a uplně mi tady někdo zmrvil radost když napsal že blbců je 60%, já se dodneska vopájel iluzí jakej sem vyjímečnej) :lol: .
O nesdílení know-how neboli česky fortelů, to je pravda.Já jsem osoba nesdílná a přiznávám, že o to málo co dělám a umim se taky nedělim(jeden z prvních počinů na knife kdysi byl dotaz a přijdivší rada a´t si pročtu knife a pak se ptám od jednoho co znaj Karla mne přesvědčila že to asi nebude to pravý :oops: ) a galerii sem si nezaložil z důvodu, že to pro mne nejni nijak přínosný.Chlubivej sice sem, ale mám uznání dost v práci(trapný co?), neprodávám* (jsem křeček).
O nepřínosnosti diskusí víceméně o ničem se mužeme dohadovat(tam kde nenastoupí gumídek).Já si myslím, že lidi nedělá jen to, jak uměj přitisknou železo na brus, vošmirglovat klacek na rukojeť a sešít futrál, případně produkt prodat.
Lidi dělaj i sdělovaný názory, postoje a přístupy.
Souvisí to i komercí.Když si budu něco kupovat, učiním tak raději u někoho koho znám.A vim o něm víc než jen na kolik HRC vykalil Elmax.Dost jsem narazil, když jsem potřeboval-ne chtěl- něco od někoho z vybouchat podle mého a nešlo to protože pán pracoval jen po svém(což mne de facto dovedlo k nožotvorbě) a "že kdo platí muziku toho písničky hrajou" bylo neznámým pojmem.
Závěrem svého výlevu prohlašuji,že jsem s překvapením zjistil, že, lidí co vcelku sdílej muj názor,to jest že knife.cz je dost divný místo, je docela dost.Pokud pohledem do zrcadla těchto fakt někdo zjišťujete, že připomínáte komeníka Boháčka(toho jak má zrzavou dceru s předkusem), fakt to není moje vina.
Vaši hračku-knife-moderátorum comp.bych nikdy nebral-i kdyby to šlo, to nedělám.

*Když jsem zjišťoval, tápaje ve svý psýše, proč vlastně nože neprodávám,není to proto že jsou hnusný nebo že jima plnim druhou almaru, ale: Když uvážím cenu materiálu a zpracování který nezvládnu(ono i odborníci to vobčas vodfláknou-zdravím Bodycote, ahoj) a cenu vodření mejch pazourek jakož i vybavení vyjde mi suma, za kterou je ho ochotnej koupit(fakt, jakkoliv mi to nevěříte někomu se to líbí) víceméně zástupce skupiny, kterou někdo na knife jmenoval TK.tak to opravdu nee :twisted: .
xHonza
Příspěvky: 5
Registrován: 18 bře 2008 15:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od xHonza » 16 dub 2012 22:38

To teda hledim kam až vítr ten závan hnoje ze šedivýho serveru zavál :lol:
Jsme tu jen na chvilku :-)
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Red arrows » 16 dub 2012 23:23

Aktuální situace: Proběhlo rozsáhlé gumování ohledně odchodu B5 a diskuse rozběhnuvší se na vláknu informace o omezení přístupu.Příslušné print screeny nemám :lol: :lol: :lol:

Gumy, gumy, gumy,
gumuje kdo umí. :mrgreen:

Docela by mne zajímalo, kolik gumovačů knife.cz obhospodařuje....
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Knife cz. závan časů minulých, současných či budoucích?

Příspěvek od Kubajzz » 17 dub 2012 01:08

Tak já taky něco napíšu. Na knife jsem registrovaný zřejmě déle než většina tady diskutujících (od 2004), kromě Blacka, který tam byl o rok dřív. A to jsem tam chodil i před registrací, takže pamatuju jak se tam Dohnal ptal, jak se vlastně kalí to železo atd... Mimochodem, kdyby Black svoje bola čísloval, tak mám zřejmě jednomístné číslo.
Známe se, a že je to starý ješita (což jsem ochoten mu kdykoliv do očí zopakovat :lol: :wink:), nic nemění na tom, že je jediný, kdo (spolu s Dohnalem) pochopil, co to znamená PR (public relations).
K tomu případu článku ve Střelecké revui, můžu říct jen, že s Blackem souhlasím, i když vím, že tam radši mohlo být slovo "může". Nebo chce někdo tvrdit, že když vezmu práškové RWL34 nebo CPM S30V do výhně a pobouchám je, tak jejich vlastnosti vylepším? A nebo tím spíš zvýším pravděpodobnost, že se vlastnosti této oceli zhorší? Na druhou stranu jako autor některých článků v SR vím, že občas taky něco uletí a občas to redakce upraví sama, zvlášť co se týká tzv. rozhovorů.
K idylickým "starým časům". Kdysi dávno jsem se tam ptal Westyho, proč má jeho bruska čtyři kola, protože jsme taky s tatíkem vyráběli homemade pásovky (do dnešního dne jsou hotové 4). Kromě jediné normální odpovědi od samotného Westyho jsem se v x-dalších příspěvcích dozvěděl, že jsem debil, idiot a závistivý kretén co má stěží 14 roků. A to právě od těch "starých kámošů", kteří pak své příspěvky samozřejmě promazali.
A i tak celkově ta atmosféra tam na mě nepůsobí dobře, takže s nožema, které vyrobím, se radši pochlubím tady a na knife chodím jenom občas se spíš kouknout.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Odpovědět