Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 23 bře 2017 05:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kentucky rifle .45 - ucpává se
PříspěvekNapsal: 24 srp 2011 07:41 

Hovězí lůj

sice ho normálně v krámě nemaj, ale když člověk hodí milým úsměvem po prodavačce , tak ho bez problémů na příští týden objedná.
Je to pro ně fakt asi odpad, minule jsem dostal za 100 Kč loje, že jsem to odnášel nadvakrát.
Je jasný že to pro ně není žádný rejžo, ale nemají s tím žádný problém, jen se diví.
Byl jsem už asi ve 3 řeznictvích / postupem času/ a všude to za týden či dva bylo.
/podle toho kdy jim vezli maso/
Samozřejmě to asi nefunguje v supermarketech, ale v normálních malých krámech na maloměstě.

PříspěvekNapsal: 30 lis 2016 19:12 

[Ahoj. Sehnal jsem z druhé ruky od Armisportu Kentackian cal 50. Má zcela jiné složení součástek uvnitř zámku, než jaký má Ardesa. Kdybych chtěl vyměnit stávající spoušť, za spoušť s napínáčkem, poradil by mi někdo ? A zda to vůbec jde , nebo, kde sehnat třeba francouzský napínáček ? Dík za pomoc. Chisum.

PříspěvekNapsal: 01 pro 2016 10:55 

Ahoj, tu flintu jsem dřív měl, teď ji má kolega. Spoušť s napínáčkem jsem normálně koupil v Ostravě, ale ten obchod je už zrušený. Chtělo to trochu přistrouhnout dřevo a jemně doladit zámek. Potíž je akorát v tom, že originální zámek nemá přemetku ani přípravu pro ni, takže jsem to nakonec řešil výměnou celého zámku - tuším, že to byla zrovna Arfesa, bohužel bez záruky. Pasovalo to tam bez úprav. Přemetku jsem vyráběl

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina