Kentaur zbrane

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

proreo
Příspěvky: 39
Registrován: 07 led 2009 18:36

Kentaur zbrane

Příspěvek od proreo » 05 dub 2009 11:17

Ake mate skusenosti s touto predajnou?

V piatok som ju navstivil, lebo som si chcel pocas obednej pauzy kupit naboje. Zial, za 10 minut cakania si ma nik nevsimol, tak som odisiel. :twisted:
Zaujimave je, ze polka predajne je psie zradlo a druha polka zbrane :lol:


dong
Příspěvky: 60
Registrován: 24 říj 2007 20:42

Příspěvek od dong » 05 dub 2009 11:35

Ja tam byl nakupovat asi 3x a vzdy spokojen...jen me to vzdy stalo trochu vic, protoze manzelka zase vzdy navstivila tu druhou pulku prodejny :-)
Ondísek
Příspěvky: 72
Registrován: 22 říj 2006 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Kentaur zbrane

Příspěvek od Ondísek » 05 dub 2009 12:28

proreo píše:Ake mate skusenosti s touto predajnou?

V piatok som ju navstivil, lebo som si chcel pocas obednej pauzy kupit naboje. Zial, za 10 minut cakania si ma nik nevsimol, tak som odisiel. :twisted:
Zaujimave je, ze polka predajne je psie zradlo a druha polka zbrane :lol:
A řekl si třeba něco jako...:,,Dobrý den mohl byste mi prosím pomoct?"
Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 629
Registrován: 01 črc 2007 18:53
Bydliště: Praha 5

Kentaur Pha 6

Příspěvek od Bonanza » 05 dub 2009 16:26

Před časem jsem tam koupil i prodal zbraně v komisi, občas se zastavím a vždy je vše v pohodě, prodavači vědí o čem se mluví a jsou ochotní.
proreo
Příspěvky: 39
Registrován: 07 led 2009 18:36

Re: Kentaur zbrane

Příspěvek od proreo » 05 dub 2009 20:16

Ondísek píše: A řekl si třeba něco jako...:,,Dobrý den mohl byste mi prosím pomoct?"
myslim, ze predavac by mal hovorit: Dobry den, ako Vam mozem pomoct? :lol: :lol: :lol:

pri vstupe do obchodu som povedal ako vzdy "dobry den". potom som sa postavil do radu, pretoze predavac obsluhoval zakaznika. zda sa mi neslusne skakat im do reci. druhy predavac s nejakym dochodcom pozeral dalekohlady.

zaujali ma tam aj nejake komisne kusky...
no ale ked sa ma predavac rozhodol ignorovat, tak nebude mat biznis ;-)

v Cesku to vzdy beriem sportovo :-)
icehand
Příspěvky: 127
Registrován: 03 říj 2008 12:52

Příspěvek od icehand » 05 dub 2009 22:15

Tak to někdy bývá. Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Měl jsi prostě smůlu, že před tebou byli dva zákazníci a v prodejně dva prodavači. Ještě, že to u nás bereš sportovně .....
Musíš si uvědomit, že nejsi v supermarketu. Na druhou stranu, ti dva před tebou určitě byli spokojení, že se jim prodavač věnoval 10 minut když to potřebovali, a máme to 2:1 :lol:
Tohle se mi stalo minimálně dvou jiných jiných shopech a nedělám z toho vědu. Oni to ti prodavači nemaj taky lehký. Přecejen neprodávaj rohlíky a neví koho zrovna obsluhují.
lubo.k
Příspěvky: 16
Registrován: 12 lis 2007 00:03
Bydliště: Kolín CZ

Příspěvek od lubo.k » 07 dub 2009 22:40

No bol som tam a nemôžem povedať, že by predavači boli nevšímaví. Aj keď vedel, že zbraň nekúpim, tak mi poskytol info o komisných kúskoch. Vedel čo predáva. Je to síce pre mňa trochu z ruky, ale dá sa tam nakúpiť.
proreo: zájdi si ku Brymovej na Smíchov a uvidíš aké mto je, keď na teba niekto hádže salám.
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

zkušenost

Příspěvek od spider74 » 07 dub 2009 22:52

Abych pravdu řekl nahlídnul jsem tady ze zvědavosti, ale opravdu nevím v čem je problém a co se tady vlastně řeší. Jestli jsem to správně pochopil tak autora tohoto vlákna neobsloužili prodavači proto, že se věnovali zákazníkům, kteří měli tu drzost , že přišli do krámu dříve a tudíž byli na řadě.
Spíš by mě udivilo kdyby ty dva zákazníky poslali do kopru, protože ten pán co přišel po nich vypadá jako daleko potřebnější . Ještě, že to na Slovensku berou s rezervou........ :roll: :lol: :lol: :lol:
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 07 dub 2009 23:59

Tak to zitra rano reknu v pekarstvi, az tam prijdu a bude tam zase fronta peti lidi, ze jestli me hodlaj ignorovat, tak si nekoupim jejich housku :lol:
MARKONY
Příspěvky: 472
Registrován: 02 čer 2004 23:20
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od MARKONY » 08 dub 2009 05:44

No z mych zkušeností když sem byl na Slovensku v Tatrách tak obsluha v restauracích je daleko horší čekaní na obsluhu 30 minut a dele není zvláštností. Kamarád tam byl letos a nic se nezměnilo v restaurací sam a nikdo se aní nepřišel zeptat zda něco chce .
SUHL 150 Anschutz m54 Ruger 161 Glock 43 K 100 X-Calibur Walther PPK .22LR
all
Příspěvky: 301
Registrován: 24 kvě 2006 10:27
Bydliště: sever jihu Čech

Příspěvek od all » 08 dub 2009 07:23

:lol: jo MARKONY, mam přesně takovou zkušenost. Je třeba ale vydržet, protože najít druhou otevřenou restauraci už by se nemuselo povést.
Ale zpět ... tohle se mi stalo i v BVS nebo v Budějovicích u Šubrta, prostě prodavači se věnovali chlapíkům - jeden měl zájem o puškohled a druhý o dlouhou. Přeci jim ten prodavač neřekne: "vydržte, já si odskočím obsloužit toho pána co přišel po vás".
proreo
Příspěvky: 39
Registrován: 07 led 2009 18:36

Příspěvek od proreo » 08 dub 2009 07:32

robte si srandu :lol: :lol: :lol:

bolo to trochu inak... ale nechcel som to tu zbytocne pisat, ale ked vrtate, prosim:

odisiel som z predajne az potom, ako predavac zacal obsluhovat pana, ktory prisiel po mne. 8)

uz to viac nechcem rozpitvavat
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 08 dub 2009 08:41

No pokud sis prohlizel zbozi, tak bych celkem predpokladal ze nepotrebujes poradit a tudiz bude obslouzen zakaznik, ktery ma konkretni pozadavek na prodavace. Ale proti gustu 8)
proreo
Příspěvky: 39
Registrován: 07 led 2009 18:36

Příspěvek od proreo » 08 dub 2009 09:04

admix, ano. ked cakam 10min na obsluzenie, tak si pozeram aj nejaky tovar. ale preco sa hned automaticky predpoklada, ze nechcem, aby ma obsluzili?
v cesku sa mi toto stava casto, aj ked poctivo stojim v rade, vzdy su taki, ktori sa predbiehaju. myslim, ze si to ma postrazit predavac.
nemam chut sa natahovat s kazdym chrunom 8)
inak najcastejsie sa predbiehaju dochodcovia :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 629
Registrován: 01 črc 2007 18:53
Bydliště: Praha 5

Kentaur

Příspěvek od Bonanza » 08 dub 2009 13:57

Diskuse o ničem a stále dokola. Když něco chci a prodavač mě ignoruje, tak se klidně ohlásím. Pokud mně někdo předbíhá a není to člověk starý, invalidní a pod., tak se opět nenechám. Věz, že prodavači je úplně jedno, kdy kdo přišel, kdo je na řadě, hlavně když prodá. Zejména když se chci podívat či koupit zbraň, tak i počkám, není to houska, které jsou všechny stejné a hlavně kdybych přijel do Bĺavy a šel do zbraní, protože se tam třeba už nikdy nedostanu. Nic ve zlém, můj názor a konání.
Odpovědět