Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 16 led 2017 16:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kde koupit Desert Eagle
PříspěvekNapsal: 21 črc 2011 20:55 

A jakou jsi zvolil ráži? 44?

Dej vědět, jak funguje a za jak dlouho přišla...

PříspěvekNapsal: 22 črc 2011 07:12 

Zbraně co se vezli pro mě byly všechny individualní dovoz a všechny byly vyrobeny dle přání.Tak proto asi ta cena.Martínek vždy na slibuje vše a i mě se stalo , že to bylo jinak.I cenově i s délkou dodání.Ale nebyly to zbraně.Nechci ale říct , že je podvodník.Jen to podle mě nestíhá a než odpoví zákazníkovy si neověří stávající ceny a ceny dovozu.Já mám zkušenost s délkou dovozu a výrobou cca 6 měsíců.
Provoz a spolehlivost Desertů závisí na střelivu.Většinou jedou spolehlivě jen se střelivem Samsona a IMI.Životnost je cca18 -20 000 ran.Pak už jsou na zbrani velké vůle a začíná se sekat.Po cca 800-1000 ranách praskne vždy jedna s vratných pružin.Mění se obě.Deserty v 50AE mají jednu nectnost a tou je vyhazování nábojnic těsně nad hlavou střelce.Zásah do hlavy není nic neobvyklého.kšiltovka a brýle jsou nutné.Za den se dá bez prorblémů vystřelit i 150 nábojů.Cena je ted za kus kolem 37-39 Kč.Střelivem je dobré se předzásobyt nebo si ho nechat dovés.Do Čr se vozí 2 x do roka.

PříspěvekNapsal: 22 črc 2011 12:52 

Mno, z me vlastni zkusenosti muzu k panu Martinkovi rict toto: Kupoval jsem Kimbra, optal jsem se na cenu 3 verzi, po delsi dobe jsme se domluvili, byla cena vice nez prizniva. Asi po roce (14 mesicu) to doslo a ja docela valil bulvy, kdyz jsem zaplatil o 11 tisic vice nez jsme se domluvili. Bohuzel nejsem prvni. Samozrejme tohle jsou poplatky, dane, nocovani zbrane v chranenem objektu Ruzyne, tormentacni zkousky a kdo vi co jeste, ktery ja jako lajk jsem povazoval v cene. Osobne doporucuji hodit inzerat na foru, nebo to vzit primo z nejake prodejny.
Rater

PříspěvekNapsal: 22 črc 2011 15:14 

Tak proč jsi mu to platil, když byla cena podstatně vyšší než jste se domluvili?

PříspěvekNapsal: 22 črc 2011 16:59 

glock1719: Pokud byly přepravní náklady 800 USD / kus, tak cena minimálně 55 000 tisíc za zbraň s "lepší povrchovkou" odpovídá (žádná zakázková výroba, nepředpokládám, že se dělají na objednávku jako auta - možná ty zlacené modely s nestandardní délkou hlavně). 1500 USD (cena pro dealery verze s "lepší povrchovkou" - tj. chrom) + 800 (doprava) x 17 = 39 100 Kč x 1,027 (clo) x 1,2 (DPH) = 48 186 Kč (cena, za kterou to obchodník má v ČR). 7 000 rabat...

Zakopaný pes je v těch 800 USD na které ta doprava podle mě může vyjít snad jedině při jednorázovém dovozu jednoho jediného kusu. Pak bychom mohli vycházet z maloobchodní ceny 1838 USD + 800 USD x 17 = 44846 x 1,027 x 1,2 = 55 268 Kč.

Předmět příspěvku: Desert Eagle
PříspěvekNapsal: 04 úno 2014 07:47 

Ahoj všem,
chci se zeptat někoho kdo vlastní DE v ráži 44 na to, jak je tato zbraň spolehlivá a na kvalitu povrchové úpravy.
Popřípadě na kvalitu zpracování.
Dík za odpověď.

Porušení bodu 1 závazných pravidel. Přesunuto, kam patří. Artifex

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina