K provozu fora

Vaše dotazy a připomínky na provozovatele GunShop.cz.
Dotazy na konkrétní objednávky zasílejte, prosíme, na náš email nebo použijte dotazovací formulář

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Pravidla fóra
Urgentní požadavky na problémy s fórem směřujte soukromou zprávou na uživatele kalda
Odpovědět
LuckyHit
Příspěvky: 792
Registrován: 09 bře 2008 17:57

K provozu fora

Příspěvek od LuckyHit » 20 led 2009 11:25

Po přečtení si několika diskuzí z posledních dní o čínskej vzduchovkách jsem se rozhodl něco napsat. Netýká se to vzduchovek, ale fungování a pořádku na foru. Nechápu proč není třeba Alexxxus a Kubajzz moderátorem. Můžou dostat oprávnění třeba jen pro toto vlákno vzduchovek. Tím se nechci dotknout stávajících moderátorů, ale mám pocit, že zrovna Kubajzz toho pročte víc než oni.

Tady totiž nějak moderování vůbec nefunguje.

Já sám jsem moderátorem na jednom foru, kam sice chodí daleko víc lidí, ale je nás tam skoro 10 moderátorů a jakékoliv tyto blbosti okamžitě mažem, nebo zamknem. Hovado-uživatel dostene upozornění a pokud nedá pokoj tak BAN. Ono jsou to většinou puberťáci co provokujou a honí příspěvky aby jich měli u svého nicku co nejvíc a znova je nahánět je většinou nebaví. Navíc může moderátor označit nějaké vlákna jako důležité aby byli pěkně navrchu, presunovat, slučovat, přejmenovávat a spoustu dalšího.

Já osobně být moderátorem, tak udělám jedno vlákno hezky nahoru (důležité) ať je tam v jednom zamknutém příspěvku fotka flinty a odkaz na vlákno kde se o ní diskutuje, hezky bych tam seředil všechny AA co zde uživatelé mají, HW, Diany a podobně. Zkrátka jen fotka prosporta a pod ním odkaz, o kus níž zase jen fotka HW97 a odkaz. To samé vzduchové pistole. Ono totiž se spoustou příspěvků nemusí být zrovna ten AA prosport (když jsem ho nakousnul) na první straně a kdo nepoužije hledat založí nové téma, kam mu hned další napíšou at hledá a je to kolotoč dokola. Pak je to všechno pěkně zas....


Ono totiž mít pístovky, větrovky, CO2, paintball a airsoft (ty poslední moc ne, ty maj svá fora) vše pod jedním je složité. Ideální by bylo mít právě pro každou vzduchovku, ale třeba i značku vlastní chlívek, kam by větrovkáře nikdo nechodil otravovat s čínskou lámačkou a pak jeden pouze na OT. Jenže to tak není a tak by to chtělo aby v tom někdo dělal pořádek a zpřehlednil a promazal to tu. A klidně stávající moderátoři. Nebo ať dá ADMIN oprávnění jiným (pokud by si někdo myslel že to chci být já, tak je to blbost, NECHCI)

Závěrem doufám, že za to nesklidím moc kritiky. Tuším, že jsem ale ťal do živého. A pokud mě za to bude někdo chtí poslat kamsi, tak prosím slušně. Snažim se jen o zpříjemnění pobytu na tomto foru pro všechny. Myslím že to co jsem napsal, by tomu pomohlo.


Grand Power K100 Mk7
Gamo CFX Royal .177 + Delta 4x32 AO
Slavia 631 .177
Weihrauch HW40 .177
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 20 led 2009 13:07

Nemoderovat at je tu veselo.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
SRŠEŇ
Příspěvky: 236
Registrován: 29 zář 2008 21:14
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od SRŠEŇ » 20 led 2009 13:09

Mohu ti říci, že je to pěkně napsaný. Vlastně s tebou i souhlasim. 8) Ale stačilo by, kdyby moderátoři a admini dělaly svoji práci.
Uživatelský avatar
Radawar
Příspěvky: 373
Registrován: 15 črc 2008 16:11
Bydliště: Brno

Příspěvek od Radawar » 20 led 2009 14:02

LuckyHite, něco podobného je na www.co2air.de. Strukturovaně selektované zbraně a u nich poznatky.
FX Airguns Typhoon T12 4,5; Sunclear Vector Optics Counterpunch 6-25x56 FFP
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 20 led 2009 14:03

Forum roztriden jako strom je pravě u toho Horaka na slovači a je to pěkne strukturovane .... brrrrrrrrrrrr
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

No

Příspěvek od Apevia » 20 led 2009 14:33

Tak něco pravdy na tom je, bylo by dobré roztřídit vzduchovky alespoň podle značek, neuškodilo by to, ale pro admina a moderátory to je dost práce...
Každopádně toto téma je dost jinde naž má být...
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

Příspěvek od Barys » 20 led 2009 14:38

Můj problém je čas.Chci si přečíst co mě zajímá a většinou se musím prokousat 70 % nesmyslů.Pěkně napsal Lucky hit,že někteří honí příspěvky a myslí si,kdýž jich mají hodně,že jsou nej.Opak je pravda co jsme se schodli na srazech, tak když vidíme určitý nick tak to vůbec nečtem.Jsem též pro,aby mod. dělali lépe svojí práci.
Od Andyho jsem kdysi dostal výstrahu za to,že jsem dal citovat a neumazal část na kterou neodpovídám.Bylo to kruté,ale po právu.Dnes si tu beztrestně dělá kdo chce co chce!
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 20 led 2009 14:47

Barys : mrkni vedle do tématu Jen o vzduchovkách . Trouba dostal Ban, tedy není pravda že si tady může každý mluvit nesmysly beztrestně. Rychle soudy nebývají tou šťastnou volbou.
Uživatelský avatar
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

Příspěvek od Barys » 20 led 2009 14:58

sportovec píše:Barys : mrkni vedle do tématu Jen o vzduchovkách . Trouba dostal Ban, tedy není pravda že si tady může každý mluvit nesmysly beztrestně. Rychle soudy nebývají tou šťastnou volbou.
To není rychlý soud.Bylo to pozdě až po našich doporučení.Když jsem psal tento příspěvek tak jsem měl přečteno od Sidew. ,že má ban.,ale to není jediný.Je tady mnoho lépe moderovat.Píši toto přes to,že některé moder.znám osobně.

Moder. musí dělat člověk,který na to má (intelig.,znalosti a hlavně čas).

Nechci někoho napadat těmito připominky,jen možná je trochu zvážit.
Sportovec: ty by jsi na mod. byl docela IMHO dobrej.Nechceš to zkusit?
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 20 led 2009 14:59

No to bude tim ze Andy a Ed jsou na ostre bouchacky ty vzduchovky nezajimaji, Silencer promine ale jeho neberu jako moderátora :-) a že mně dal banána no dal. Sidewinder ten je nad věcí, Ota Wohlmut na to čas moc neměl bo je porád ve škole. A Shiva ... co jsem o nem probrali na setkanich vzduchovkářů ... a jak napsal trefně někdo jinej třeba o mně že když dostanu banán tak si založím new nick a bude ( je to přesně tak ) přesměrovat si těch xxx mejlových adres na jednu je tak snadné, heslo, skrýt IP adresu je psina.
A kdyby se nějakým nedopatřením stalo a byl z kozla zahradník ( jako moje maličkost ) tak to by se děli věci.

Add honiči příspěvků , težce mne deprivuje když někdo píše odpovědi jak někde v chatu , jedna pěti slovní odpověd na kterou si povětšinou sám zareaguje ...
Dál co mne ničí je dotaz který byl v tom kterém vlákně již 10x zodpovězen ale pak se v sz dozvím že je snažší se zeptat v tom lepším případě v tom horším založit nové vlákno. Které nejen že nikdo nesmaže ale ono se rozjede v cca 10-15 odpovědich se nic nikdo nedozví ale odsune starší vlákno kamsi do pozadí. Viz
http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t ... slavia+634
http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t ... slavia+634
http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t ... slavia+634
http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t ... slavia+634
http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t ... slavia+634
http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t ... slavia+634

To jen tak ro zasmaní.

V případě že někdy zasáhne moderátor proti exotovi s dotazem jasně provokujícím třeba proti nezákonému navádění budu jen rád. Viz Detektivka tlumiče :-)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 20 led 2009 15:00

2 Barrys :-) kámo ..... citování příspěvku :-)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 20 led 2009 15:25

Ze mě moderátor nebude, jelikož sem chodím za zábavou a nemám potřebu někomu rejpat do diskuze, dělat ramena z pozice funkce ani jinak někoho buzerovat.
Koukněte na střelectví.cz jak to tam vypadá. Kdejaký moula je tam moderátor a navzájem se předhánějí, kdo toho víc zamkne nebo dá víc banánů. Tak tohle bych teda nechtěl. Napadá mě "Mnoho psů, zajícova smrt" = Mnoho moderátorů uživatele jenom otravuje.

Navíc bych jako moderátor stejně nic neřešil, protože mi třeba (menší) OT nijak nevadí. Stejně tak mi nevadí dublované thready - furt je to lepší než ty megathready o sto stranách, které stejně nikdo nepřečte. Navíc se tady thready běžně ztrácejí, jako třeba ten o diabolkách, co měl 120 stran nebo ten o prvním setkání vzduchovkářů (ten mě celkem mrzí, kvůli fotkám), takže je lepší když se ztratí jeden z mnoha, než celý velký.

Prostě mi to tady vyhovuje jak je. Je to normální internetové fórum. Kdyby mi to tu nevyhovovalo, tak bych chodil jinam. Veškeré omezování je leda k hounu, podmínky by měly být vždy co nejvolnější.
Moderovat se mají jenom extrémní případy, což se tady děje, takže já jsem spokojený.

PS. Zrovna tenhle thread je ukázkový příklad založení v nesprávné sekci. :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 20 led 2009 21:37

Chci ubezpecit vsechny ty co si mysli ze k moderovani nedochazi, ze dochazi. Ze se nesleduje kazdy prd je ucelove. Kazdopadne o to tvrdsi jsou postihy pro ty, co delaji bordel. Nedavam jiz zadne napomenuti ale rovnou blokuji vsechny na ktere je ze strany moderatoru opravnene poukazano. Nedelam to slepe, vzdy to sam uvazim.

Kubajz byt moderator nemuze z jednoho prosteho duvodu a tim se ho nechci dotkout, je to anarchista :lol:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 20 led 2009 22:12

Jestli se nepletu tak se tu probíralo před rozdělením,jak jsou vzduchovky vzorné a bordel dělají všeci okolo.Díky rozdělení mají právě vzduchovky absolutní svobodu a pevně věřím stejně jako admini,že si udrží pořádek samy.Ve finále vyhraněných osobností mají velmi mnoho!!!Uspořádat se to nedá,jak si to hnojíte tak to máte,díky uspořádávání se sem tam i něco ztratí,takže bych právě tuto cestu nevolil.Pokud máte problém stačí SZ a věřím že se to vyřeší k všeobecné spokojenosti. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 21 led 2009 11:53

SRŠEŇ píše: Ale stačilo by, kdyby moderátoři a admini dělaly svoji práci.
CHtěl bych vidět Tvoje pracovní nasazení, kdybys za ně nedostal ani poděkování....
Odpovědět