K provozu fora

Vaše dotazy a připomínky na provozovatele GunShop.cz.
Dotazy na konkrétní objednávky zasílejte, prosíme, na náš email nebo použijte dotazovací formulář

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Pravidla fóra
Urgentní požadavky na problémy s fórem směřujte soukromou zprávou na uživatele kalda
Odpovědět
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: K provozu fora

Příspěvek od edelweiss » 02 led 2012 14:48

překonal jsi prvých 5 moderovaných textů :-)


Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Black Powder
Administrator
Příspěvky: 473
Registrován: 08 led 2008 14:50
Bydliště: Velká Morava

Re: K provozu fora

Příspěvek od Black Powder » 02 led 2012 16:21

JSP070
tvoj prispevok sa objavil vzdy tam, kde bol v tom case napisany, aj ked bol schvaleny neskor.
Pozri si sam, ako robis citacie, nieje vobec jasne komu su urcene odpovede, ked tam mas vnorenu vymazanu citaciu:
http://forum.gunshop.cz/hammerli-hunter ... ml#p236694
Ataman, Caiman, Red Wolf, Huben, LCS SK19, Brokock ... Servis, opravy, úpravy všetkých PCP, programování Daystate, prerábky Anschütz na 16J.
Dobré veci robím dokonalými.
4mike
Příspěvky: 644
Registrován: 16 čer 2006 21:26
Bydliště: Brno

Re: K provozu fora

Příspěvek od 4mike » 12 črc 2012 07:55

http://forum.gunshop.cz/vydouvani-nabojnic-t16666.html
mohli by jste to odemknout ?
to , že Asot patrně není dost zkušený aby položil kvalifikovanou otázku na níž by bylo možné najít odpověď na 1. nástřel je nabílední
jinak by znal odpověď patrně sám

hledání problému přes PM mu sice může problém vyřešit leč ostatním podobně postiženým bude ku .....
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: K provozu fora

Příspěvek od edelweiss » 12 črc 2012 21:56

To- 4mike
Založil vlákno, na otázku o typu zbraně a druhu munice neodpovídá, došel jsem k závěru, že vlastně odpověď nechce, proto jsem to odstavil dříve, než tam bude kilometr OT a Asota o tom informoval formou varování, na to reagoval roztomilou PM o tom co jsem za ……! Takže teď mu již na nic odpovídat nemusíš, není mezi námi. Pokud ale o vlákno s podobným obsahem stojíš a chceš se jej ujmout, založ si nové to původní jsem vyřadil mnělo nulový informativní obsah.
:wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
kesi
Příspěvky: 3504
Registrován: 27 srp 2008 15:18
Bydliště: Müglitz
Kontaktovat uživatele:

Re: K provozu fora

Příspěvek od kesi » 17 zář 2012 10:11

Možná se to netýká přímo provozu fóra, ale (a to by mě zajímalo i jinde a snad to bude zajímat i ostatní), jak mohu odstranit chybná přihlašovací jména, která mě neustále vyskakují při přihlašování?
Myslím tohle:
doc1.docx
http://kesi1n.sweb.cz/

Ne, že bych s tím neuměl žít, ale je to zbytečně velký "seznam" h.
AA TX200 HC 5,5 FAC & EO HELIX 6-24X50 SFP APR-1C MRAD
Martin77
Příspěvky: 115
Registrován: 29 čer 2008 21:37
Bydliště: SR-západ

Re: K provozu fora

Příspěvek od Martin77 » 17 zář 2012 10:28

Na chybné meno polož šípku a stlač delete.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: K provozu fora

Příspěvek od edelweiss » 16 lis 2012 22:58

V rámci údržby fóra a boje proti spamu, proběhlo promazání neaktivních uživatelů. Uživatelé neaktivní déle než dva roky byli tímto smazáni. Pokud toto opatření postihlo někoho omylem, nic mu nebrání znovu se registrovat.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
raute
Příspěvky: 24
Registrován: 17 úno 2013 00:08
Bydliště: Přerov

Re: K provozu fora

Příspěvek od raute » 26 úno 2013 00:42

Jsem registrovaný teprve pár dnů, ale mám zkušenosti s provozem fora. Jelikož se ve zbraních obecně příliš nevyznám tak i já zda na foru celkem plavu, i když se snažím vyhledávat apod... je to asi hlavně tím, že neznám terminologii a "větrovka" mi visí doma na ramínku a nedá se z ní střílet :). Chybí mi tu témata typu "jakou vzduchovku do 3tisíc", 5tisíc, jakou vybrat větrovku apod., který bývají v ostatních forech hned na začátku a omezuje se tak zahlcení od nováčků, co se neorientují.
Zkuste o tomto pouvažovat, ulehčilo by to život i vám ;),
Uživatelský avatar
Black Powder
Administrator
Příspěvky: 473
Registrován: 08 led 2008 14:50
Bydliště: Velká Morava

Re: K provozu fora

Příspěvek od Black Powder » 26 úno 2013 00:59

Ataman, Caiman, Red Wolf, Huben, LCS SK19, Brokock ... Servis, opravy, úpravy všetkých PCP, programování Daystate, prerábky Anschütz na 16J.
Dobré veci robím dokonalými.
Uživatelský avatar
deboroju
Příspěvky: 233
Registrován: 04 dub 2011 17:32
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: K provozu fora

Příspěvek od deboroju » 22 čer 2013 09:29

Zdar chlapi,
Proč je zamknute "Odstrel skudcu (krysy, mysi, potkani)"
Díky Bohous
AA HFT500 4.5mm-NS Gameking 4-16x50, Tikka T3 308w Meopta 3-12-56 ZD, Sauer 202, Ketner 12/12, Browning Trap 12/12, lov 21,CZ 550 Medium 300WM,CZ 537 30 06 spr.
mojedx
Příspěvky: 253
Registrován: 18 srp 2013 01:18

Re: K provozu fora

Příspěvek od mojedx » 27 říj 2013 21:14

Nemáte tu náhodou ještě letní čas?
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: K provozu fora

Příspěvek od dykmore » 03 lis 2013 20:39

Ahoj, udělejte si prosím pořádek v pravidlech. Přišlo mi toto a zdá se mi to po těch letech tady trochu nefér:
Black Powder píše:Z důvodu porušení pravidel vám bylo uděleno varování od administrátora nebo moderátora tohoto fóra.
Toto varování se týká příspěvků, který jste odeslali: http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?f ... 71#p305371.
http://forum.gunshop.cz/zavazna-pravidl ... t1381.html
4. Je zakázáno ... duplikovat vlastní poslední příspěvek novým. Pro aktualizaci použijte funkci edit. Tento přestupek bude trestán neprodleně zablokováním uživatelského jména a IP.
Odpověděl jsem takto:
dykmore píše:Ahoj, sorry, to pravidlo chápu úplně jinak. Já jsem žádný svůj příspěvek neduplikoval, každý je úplně jiný. Ve středu jsem dal fotku inbusu, ve čtvrtek toho plechu, v sobotu zbytek, prostě jsem pověsil fotky tak, jak pokračovala práce, nic jsem neměl potřebu aktualizovat. "Duplikát" je totožná kopie, pravidlo se snad nevztahuje na příspěvky, ve kterých píšu něco úplně jiného a ještě přidávám úplně jiné fotky, ne? To by tam přece muselo být napsáno: "...je zakázáno více po sobě jdoucích příspěvků od jednoho uživatele".
Přidávám odkaz na Wikipedii: http://cs.wikipedia.org/wiki/Duplicita

Pokud se v něčem pletu, opravte mě prosím.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Duplicita
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Uživatelský avatar
Black Powder
Administrator
Příspěvky: 473
Registrován: 08 led 2008 14:50
Bydliště: Velká Morava

Re: K provozu fora

Příspěvek od Black Powder » 03 lis 2013 22:18

Okrem toho si pozrusil aj bod:
3. Pro zpřehlednění debaty by uživatelé neměli vkládat obrázky jako odkaz pomocí [img] přesahující rozměry 640x480 bodů. V případě, že ani po napomenutí se tímto pravidlem nebudou řídit, bude jim zablokováno jejich uživatelské jméno a IP.

ked davas obrazky zo serveru, kde sa daju fotky ulozit, mas pouzil link s nahladom a nie plnu velkost!
Ataman, Caiman, Red Wolf, Huben, LCS SK19, Brokock ... Servis, opravy, úpravy všetkých PCP, programování Daystate, prerábky Anschütz na 16J.
Dobré veci robím dokonalými.
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: K provozu fora

Příspěvek od dykmore » 03 lis 2013 22:40

Já se nechci hádat. Jen opakuju, že by bylo dobré bod 4 vysvětlit v pravidlech lépe. K bodu 3 bych rád dodal, že pravidla jsou z roku 2006, kdy bylo rozlišení běžného monitoru poněkud jinde než dnes. Hele, nafotit něco, upravit a vložit to sem mi nějakou chvíli trvá, fotky byly k tématu, v čem je problém? Já chápu, že vy moderátoři to děláte zadarmo - ale mně za to, že sem dám fotku třeba takového mini zlepšováku, taky nikdo neplatí, a někomu se to třeba může hodit. Kdybych tam plácal nějaké neužitečné bláboly, tak neřeknu ani ň, ale takhle mi tvoje starostlivost přijde opravdu přehnaná.
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Uživatelský avatar
bimHObim
Příspěvky: 711
Registrován: 07 úno 2011 20:27
Bydliště: Schliersee (D) , Krnov :-))))

Re: K provozu fora

Příspěvek od bimHObim » 24 led 2014 13:57

servus
proc se mi nahore pod gunshopem logo stale ukazuje nova zprava, kdyz zadnou novou zpravu nemam?
dik
HW35, HW40, HW45, HW70
HW97 K - Nikko Stirling Gold Crown Airking 4-12x42
HW100T Carbine - Hawke Sidewinder Tactical 8.5-25x42
Odpovědět