K provozu fora

Vaše dotazy a připomínky na provozovatele GunShop.cz.
Dotazy na konkrétní objednávky zasílejte, prosíme, na náš email nebo použijte dotazovací formulář

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Pravidla fóra
Urgentní požadavky na problémy s fórem směřujte soukromou zprávou na uživatele kalda
Odpovědět
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 21 led 2009 14:45

Asi tak nejak, sam za sebe se mohu ledatak omluvit, ze prave pro svou praci nemam moc cas na nejake to moderovani ..

Pokud nekdo oprevdu mate zajem venovat nezistne svuj cas zkvalitneni tohoto fora formou moderovani a cisteni tematu, pak mi dejte vedet a neco vymyslime.

Vy ostatni, kdo mate stejny zajem, ale nechcete investovat svuj vlastni cas, alespon kdyz uvidite takovy do oci bijici prihlad porusovani pravidel, jako byl ted ten doveda, ktery chtel prevrtavat vzduchovku na kdovico - napiste nekomu z moderatoru nebo mne jednoduchy link do SZ a ja to nejak zkusim vyresit.

Prosim ale neocekavejte, ze tu budu vse procitat a odmazavat prizpevky, kter jsou OT .. na to fakt cas nemam..


SRŠEŇ
Příspěvky: 236
Registrován: 29 zář 2008 21:14
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od SRŠEŇ » 21 led 2009 15:21

Tím jsem myslel, co se poslední dobou děje ve vzduchovkách. Začínají tam být dablované či tryplované témata ve kterých se stejně nic neřeší. Akorát Slovenská nesnášenlivost, kde jsem si jednou také hodil polénko do ohně, kvůli B3.
Takže mi spíš jde o větší tipy přestupků, né o OT, protože to občas udělá každý z nás. Ještě do nedávna tu byl docela klid. Nehledě na to, že se vážně ztrácejí celá témata a to většinou užitečných příspěvků.
Mám návrh - o hlasování příspěvků, které by se mohly smazat, které jsou staré nebo k ničemu.
A co se týká adminů a moderátorů? Jsou to dobrovolníci, kteří to dělají s láskou k nám :-) a mi jsme rádi, že tu jsou. Děkujeme.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 21 led 2009 17:19

To jako budem hlasovat o příspěvcích jestli se budou mazat? :lol:

Známe se, tak to neber ve zlém, ale prosímtě neřeš pičoviny. :wink:
Dubly budou lidi zakládat furt, na kraviny se taky budou ptát furt, občas se hádat budem taky furt, to není záležitost nějaké poslední doby. Tak to tady roky vždycky bylo a bude. Prostě chodí sem normální lidi.

Občas vždycky někdo rozvíří nějakou "zásadní" diskuzi, jak je to tady všechno blbě a jak by to bylo krásné, kdyby...
Ale to vždycky zachvíli pomine, protože je to nejlepší tak jak to je.
Fórum se bude vyvíje furt a příspěvky se budou množit do nekonečna.
(to mi připomnělo, jak tady někdo před asi dvěma lety psal, že fórum se vyčerpalo, všechno už tu je a všechno je vyřešeno, takže už nemá cenu sem chodit :lol: :lol: )
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

Příspěvek od Barys » 21 led 2009 20:45

Určitě souhlasím s názorem,že moderování dělaj dobrovolníci ve svém volném čese a sám se musím přiznat,že já bych to časově určitě nezvládl ani takto.Tímto jim děkuji.
derringer
Příspěvky: 435
Registrován: 04 pro 2007 20:53

Příspěvek od derringer » 30 led 2009 10:23

Promiňte, ale celkový diskový prostor vyhrazený všem přílohám všech uživatelů/ek byl už vyčerpán. Máte-li nějaké dotazy, kontaktuj administrátora/ku fóra.

nejde vložit fotka
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 30 led 2009 10:37

Tak je plno,použij vzd.odkaz :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
kalda
Administrator
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2005 02:49
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od kalda » 23 lis 2009 03:37

derringer píše:Promiňte, ale celkový diskový prostor vyhrazený všem přílohám všech uživatelů/ek byl už vyčerpán. Máte-li nějaké dotazy, kontaktuj administrátora/ku fóra.
Omlouvám se, ale fórum moc nečtu a nějak se ke mě nedostalo, že chybí místo... Takže se značným zpožděním, ale přeci - na přílohám jsem přidělil více místa.
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: K provozu fora

Příspěvek od admix » 23 lis 2009 16:09

Neslo by odstranit ty debilni RSS feedy primo ze seznamu kategorii?
kalda
Administrator
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2005 02:49
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: K provozu fora

Příspěvek od kalda » 23 lis 2009 16:29

admix> Hotovo
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: K provozu fora

Příspěvek od admix » 23 lis 2009 16:32

Parada, hned je to prehlednejsi 8)
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Re:

Příspěvek od Silencer » 25 lis 2009 19:30

Alfonss píše: CHtěl bych vidět Tvoje pracovní nasazení, kdybys za ně nedostal ani poděkování....
Nebo spíš když za to ještě dostaneš po..báno od nějakýho velkohubky, co sotva prolez základku, ale všude byl a od všeho má klíče. :lol:
Uživatelský avatar
kesi
Příspěvky: 3504
Registrován: 27 srp 2008 15:18
Bydliště: Müglitz
Kontaktovat uživatele:

Re: K provozu fora

Příspěvek od kesi » 25 lis 2009 20:56

Dělat moderátora není sranda, kamarád mě to nabízel na jednom nejmenovaném nezávislém fóru a ani náhodou. :|
AA TX200 HC 5,5 FAC & EO HELIX 6-24X50 SFP APR-1C MRAD
kalda
Administrator
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2005 02:49
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: K provozu fora

Příspěvek od kalda » 26 lis 2009 12:09

Zřejmě je to fórum už moc přechytralý a kontroluje věci, který dřív nedělalo.

Problém je s diakritikou v URL.
Uživatelský avatar
kesi
Příspěvky: 3504
Registrován: 27 srp 2008 15:18
Bydliště: Müglitz
Kontaktovat uživatele:

Re: K provozu fora

Příspěvek od kesi » 26 lis 2009 12:40

Tak jsem jednu animaci zkusmo přesunul do hlavního adresáře, či jak se to nazývá a funguje:

Obrázek

Pokud to tak udělám se vším, nezbude ve fóru nic, nic se totiž nezobrazí, možná fotky...všechno jsem nezkoušel. :|

Edit: oprava adresy na animaci. :twisted:
Naposledy upravil(a) kesi dne 26 lis 2009 14:10, celkem upraveno 1 x.
AA TX200 HC 5,5 FAC & EO HELIX 6-24X50 SFP APR-1C MRAD
kalda
Administrator
Příspěvky: 55
Registrován: 23 kvě 2005 02:49
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: K provozu fora

Příspěvek od kalda » 26 lis 2009 12:41

Zrovna si s tím hraju, jestli mě něco nenapadne, ale zase tak znalej phpBB3 nejsem, abych hned věděl, co je kde v kódu, tak chvíli vydrž ;)
Odpovědět