Josef Masin dostane medaili, ledy prolomi Topolanek

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět

Bratři Mašínové měli být:

oceněni už dávno.
46
34%
nikdy neocenění.
89
66%
 
Celkem hlasů: 135
Marthy
Příspěvky: 189
Registrován: 04 úno 2008 10:33

Příspěvek od Marthy » 01 bře 2008 13:38

to Kubajzz: Jen by mě zajímalo jak by ti bylo, kdyby zabili někoho tvé z rodiny a ještě za to dostali metál.. Zkus se taky vžít do situace těch pozůstalých... :evil: Jinak mě nenapadá žádná věc, která by se tady v republice po jejich "hrdinských" činech zlepšila.
Naposledy upravil(a) Marthy dne 01 bře 2008 14:35, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Příspěvek od Jim » 01 bře 2008 14:08

maldigola: velmi výstižné.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 01 bře 2008 14:15

To- maldigola
Kromě toho že nám jako vždy předvádíš svůj velmi originální náhled na svět,jsi opět klasicky zaškatulkoval lidi kolem sebe.Kdo souhlasí je demokratický svobodný člověk.Kdo je proti je ovce z rudého stáda.Za sebe opět říkám že nijak ničemu nepomohli,nic nezměnili,jen zabíjeli na potkání,tedy jsou to vrazi a jakákoli idea za kterou by se mohli schovat,by jim k tomu stačila.Vrah je vrah,ať je rudý,hnědý,černý nebo zelený.Vražda zůstane vraždou a nezmění ji jakákoli idea,ono nebyli vojáci,nebojovali vojensky a s vojáky,v neposlední řadě zabití rukojmího je dle ženevských konvencí stále zločinem.Holt cokoli řeknou neomluví že jsou úkladnými vrahy.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 01 bře 2008 15:19

no jo,jenže republika hrdiny potřebuje.A právě tyhle.Jde o překonání jakéhosi vnitřního odporu, který naše populace pociťuje vůči ozbrojenému boji a tomu,co to s sebou nese.
Národy by se třeba bez násilí nějak obešly-dřív se prostě sebraly a šli jinam,ovšem státy z násilí doslova vyrůstají a dnes to jsou státy národní.
Takže jde o to, aby národ spolu s metálem pro Mašíny přijal jako fakt :
a) že se před ničím neuteče,ale že musíme zůstat tam kde jsme a svoje místo si na těch druhých vystřílet a vyvzdorovat.
b)že se přitom střílí a taky zabíjí,což se musí umět a taky to vyžaduje kuráž
c)že přitom vznikají mrtvoly,které vůbec nejsou hezké
d)že ne každý mrtvý je politováníhodný
e)že ne každý kdo ty mrtvé dělá z živých je zavrženíhodný.
f)že se vyplatí vážit si hrdinů a nezapomínat na ně,protože jsou někdy moc zapotřebí.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 01 bře 2008 17:41

2maldigolda:
Ten poslední příspěvek na předešlé straně je jeden z nejlepších příspěvků jaké jsem kdy čet.

2Marthy:
Takže ozbrojený boj za svobodu nemá cenu, protože každý má rodinné příslušníky. To jsi myslel?
Mašínové a jejich skupina nic nezměnili, protože jich bylo bohužel málo. To ale nic nemění na jejich hrdinství, kdy v boji proti režimu riskovali své životy.
Kdyby takových Mašínů bylo pár tisíc, a odpravených komunistů taky pár tisíc,tak to mohlo dopadnout jinak.
Škoda, že se u nás nenašel nějaký Pinochet, ten věděl jak se zachraňuje národ před komunistickým nebezpečím.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 01 bře 2008 17:45

No diktátora ještě potřebujeme?Topolánek co si prosadí co ho napadne ti nestačí???
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 01 bře 2008 18:39

Topolánek diktátor?Edelweiss,že ty mě chceš připravit o mé výsadní postavení největšího blbce na foru?
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 01 bře 2008 19:04

To- maldigola
To se mi nepovede.Jen jsem zhodnotil jeho ambice,dej mu moc a máme vánoce všeci.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Marthy
Příspěvky: 189
Registrován: 04 úno 2008 10:33

Příspěvek od Marthy » 01 bře 2008 20:35

To Kubajzz: Tak ještě jednou- Ocenil bys je ,kdybys věděl, že ti někoho zabili:?: Jinak jaký hrdinství máš na mysli, aha asi myslíš jak zabili toho svazanýho příslušníka SNB nebo jak podpalovali stohy se slámou.Jo to jsou opravdu hrdinský činy :idea: Nebo snad víš o jiných jejich hrdinských činech :?:

Takže ozbrojený boj za svobodu nemá cenu, protože každý má rodinné příslušníky. To jsi myslel?

Možná by měl smysl, kdyby zbytěčně neodpráskli tolik lidí.Spousta lidí opustila republiku aniž by někdo zemřel. :idea:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 01 bře 2008 22:57

Jistě by s mi to nelíbilo, ale pokud by to byli členové Lidových milicí nebo komunistické SNB, tak by si za to mohli sami.

Komouše dodnes jímá největší děs a hrůza z toho, že jim někdo dá okusit jejich vlastní medicínu. To jest popravy, teror, zavírání do lágrů a ukradení majetku plus morální degradace.
Když někdo použije stejné metody proti nim, tak mají najednou plnou hubu řečí o humanitě, lidských právech a nešťastných příbuzných. Sami nikdy na nic takového nedbali.
Mám čím dál větší pocit, že tady se mělo střílet jako v Rumunsku. Místo toho tady komunisti sedí v parlamentu a číhají na svou další příležitost.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
bartus

Příspěvek od bartus » 01 bře 2008 23:33

Vraždění nevinných a teror jsou odsouzeníhodné vždy, at to dělají komunisti, nebo antikomunisti.
Mašíni se v roce 1950 (dva roky po vítězném Únoru!) hlásili na vojenskou akademii. Kdyby je tam tehdy komunisti přijali, mohli z nich být stateční bojovníci proti imperialistům, stejně jako Topolánek, který ji vystudoval.
Marthy
Příspěvky: 189
Registrován: 04 úno 2008 10:33

Příspěvek od Marthy » 01 bře 2008 23:35

To Kubajzz: Doufám, že lidi jsou dostačně poučený z minulosti a tak snad nedostanou příležitost podílet se významěji na vládě.Komunistický zločiny se měli trestat hned po revoluci.Teď je docela nesmysl trestat starý dědky.. A když už trest dostanou, tak si stejně nepudou sednout... :evil:
Naposledy upravil(a) Marthy dne 01 bře 2008 23:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 01 bře 2008 23:36

To- Kubajzz
Jenomže ti komunisté o kterých mluvíš jsou v jiných stranách než v KSČM.Takže ty schizofrenní věci vynech,přestaň blábolit o tzv.oni oni a pojmenuj konkrétní lidi,komunista byl kde kdo ale vrakem byl pan XY.No a Mašíni rozhodně nebyli komunisti zato to rozhodně byli vrazi a zjevně jim to dělalo dobře,popravit svázaného to je hrdinství.Podle řečí co vedeš,tak nebýt hrouda komplexů a mít na to věk tak jdeš s nimi.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 01 bře 2008 23:39

To-bartus
Topolánek nedostudoval VUML myslím??? Zato dnes hrdě hlásá antikomunizmus,je zajímavé jak má ten bolševik krátkou paměť a silný žaludek.
:twisted: :twisted: :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 02 bře 2008 00:34

edelweiss píše:To- Kubajzz
Jenomže ti komunisté o kterých mluvíš jsou v jiných stranách než v KSČM.Takže ty schizofrenní věci vynech,přestaň blábolit o tzv.oni oni a pojmenuj konkrétní lidi,komunista byl kde kdo ale vrakem byl pan XY.No a Mašíni rozhodně nebyli komunisti zato to rozhodně byli vrazi a zjevně jim to dělalo dobře,popravit svázaného to je hrdinství.Podle řečí co vedeš,tak nebýt hrouda komplexů a mít na to věk tak jdeš s nimi.
Už s těmi osobními invektivami začínáš být poněkud trapný. Není to u tebe vůči mně poprvé, ale doposud jsem na to záměrně nereagoval. Já to nedělám, tak se toho taky zdrž. Nehledě na to, že je to proti pravidlům a když už se ti splnil sen a stal ses moderátorem, tak bys právě s dodržováním pravidel měl jít příkladem. Nepochybuji, žes je četl.

Jinak, že jsou bývalí komunisti i v jiných stranách vím, zvláště jedna z nich je tím proslavená.
Dále nevím proč bych měl v tomto případě pojmenovávat konkrétní lidi. Stejně tak to nedělám v případě nácků (obdoba komunistů) nebo příslušníků SS (obdoba Lidových milicí). Pro mě jsou to všechno zločinecké organizace vrahů, co mají na svědomí životy miliónů lidí a nezáleží na tom, kdo zmáčkl spoušť.
Mašínové a spol bojovali proti těmto lidem a mi je jedno jestli ten komunista nebo esesák byl "v jádru slušný člověk".
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Odpovědět