Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 25 lis 2017 01:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3048 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 200, 201, 202, 203, 204  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jen o vzduchovkach
PříspěvekNapsal: 13 bře 2017 17:43 

Po dvou mesicich Lloyd z anglickeho BAR zase postnul video a ma v nabidce Edgun Leshiy jak v 16ti Joulech tak i FAC.V 16ti J je regulator zablokovany a cena me trochu odrazuje £ 1090,- sice tam rika ze doufa ze Libra si polepsi a cena spadne pod tisicovku ale i tak je to mazec.

https://www.youtube.com/watch?v=DG2kky_O3Rk

A jeste pridavam video od Teda HoldOver - je to z IWA2017 a vetsinu co tam natacel uz znate z jinych videi,co me zaujalo je maly kompresor od SnowPeak Airguns,ktery pry nebude az tak drahy a mohl by oslovit sirsi streleckou komunitu

https://www.youtube.com/watch?v=Tl881XKVIpc

PříspěvekNapsal: 13 bře 2017 19:42 

Asi mě sežerete... Ale chci se zeptat, a nečíst 200 stran - už jsem četl všechno o Dresslerových flobertkách a o flobertkách obecně, a dost mě to vyčerpalo.

Chci zalamovací klasickou vzduchovku. Žádné CO2, žádné plnění. S co nejvyšším výkonem, ale abych se v ní nemusel vrtat - nejsem technický typ. S cenou max. do 10.000,- ale raději méně...

Děkuji za radu! :D

PříspěvekNapsal: 28 bře 2017 09:49 

Zdar ludia..snad ma neukamenujete,ale vzduchovky su mimo moj okruh..ide o to,ze o mesiac ma moj stryko 60-tku..teta mi volala ze mu chce ako darcek kupit nejaku vzduchovku ktora striela nejaku municiu pohananu dajakou traskavinou..hned ma napadlo ci nejde o flobert,tak som jej to povedal a ona ze nie ze to je vzduchovka..existuje taka vzduchovka?nech nekupi nejaku hlupost..diik..

PříspěvekNapsal: 28 bře 2017 10:54 

No pokud je to vzduchovka nemůže být poháněná třaskavinou snad flobert jediné co mě napadá se dají koupi třaskavé diabolky které po dopadu prásknou.Jěstě mě napadlo že někdo upravoval vzduchovky na poplašnák a diabolku nebo brok tato samodomo ůprava ale není legální!!

PříspěvekNapsal: 28 bře 2017 11:52 

Nie.nie..vraj to nasla niekde v origo obchode,ziadna prerabka..najskor pojde o nejaku flobert karabinu s myslim..predajca jej vraj povedal ze to z 7-8m prestreli dva milimetrove plechy postavene za seba s malym odstupom.zase neviem ci taky flobert ma tu silu..s flobertom alfa 661 sa mi to odrazalo od vinovej flase..

PříspěvekNapsal: 28 bře 2017 14:50 

Vzduchovka je poháněná vzduchem. Třaskavinou je palná zbraň.

PříspěvekNapsal: 28 bře 2017 18:28 

a taky bacha na některé "prodejce" (lidé chtějí výkon, tak jim ho nabídnou ...)

nejde třeba o dieslující vzduchovku? (to asi přidá na výkonu, ale za jakou cenu ...)

PříspěvekNapsal: 28 bře 2017 19:32 

spitamen píše:
Nie.nie..vraj to nasla niekde v origo obchode,ziadna prerabka..najskor pojde o nejaku flobert karabinu s myslim..predajca jej vraj povedal ze to z 7-8m prestreli dva milimetrove plechy postavene za seba s malym odstupom.zase neviem ci taky flobert ma tu silu..s flobertom alfa 661 sa mi to odrazalo od vinovej flase..

Tal potom by to ještě mohlo být na perkusní zápalku a brok nebo diabolku něco takového myslím dělá firma Torop
http://www.torop.wz.cz/vyrobky/?zbrane=perkusni
Ale to už není vzduchovka akorát vzduchovkový kalibr.

PříspěvekNapsal: 28 bře 2017 19:39 

spitamen píše:
predajca jej vraj povedal ze to z 7-8m prestreli dva milimetrove plechy ..

Zkoušel jsem z 5-ti m 1.5 plech a diabola (Exact Heavy)byla placatá, jak pozlátko a udělalo to jen ďůlek, tak by mě zajímalo jakým střelivem by to prostřelil.

PříspěvekNapsal: 28 bře 2017 20:03 

Plky o ničem. Vzduchovka na třaskavinu je pitomost. Prostě nějaký informační šum mezi tetou a strýcem. Tam hledat řešení.

PříspěvekNapsal: 28 bře 2017 20:20 

Není to pitomost, kdysi jsem četl o vzduchovce, která střílí "diabolky" naplněné zezadu v dutině nějakou hmotou. Ta se odpálí teplotou vzduchu zvýšenou stlačením ve válci. Něco to na přidalo na výkonu.
Jinak existovala i vzduchovka, která si za střelu vstříkla trochu nějakého lehkého oleje. Zbytek byl obdobný

PříspěvekNapsal: 28 bře 2017 20:26 

Na principu dieselingu, třeba olej. Konzistence hrozná = přesnost na dvě věci. Ničí se těsnění i pružina.

Edit: https://zbranekvalitne.cz/forum/viewtopic.php?t=7616 podobnejch blbostí najdete hafec

spitame: na efekt Flobert 6mm 7,5J

PříspěvekNapsal: 28 bře 2017 21:21 

Tak vzduchovka to nebude. Nejspíš se tomu blíží nějaká puška se systémem zápalka brok (diabola), třeba white hawk od pedersoli. S brokovou zápalkou to dá přes 25J. Použití ale omezeno jen na střelnici a cena vysoká...

PříspěvekNapsal: 29 bře 2017 06:58 

No nic..pri najblizsej moznej prilezitosti zahajim vysetrovanie a vypocujem sesternice a ich zata..je mozne ze vedia nieco viac..potom sem hodim vysledok,nech uz bude akykolvek..inak sa chcem opytat aby som vedel tetke odporucit nieco.nieco co dostat u nas v sr a cr..odporucania od vas na nejaku kvalitnejsiu silnu vzduchovu pistol,tak do tych 400eur..viem ze je to obmedzene na 16j,takze vyber co sa tyka sily asi nebude velky.nieco mocnejsie,co sa neodrazi od flase..

PříspěvekNapsal: 14 dub 2017 13:17 

neviete niekto ako vyzerá vzduchovka ČZ 802? zháňam ju uz dlhsie, ale neviem sa k nej nijako dopátrať

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3048 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 200, 201, 202, 203, 204  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina