Je tu slibena fotogalerie k testum vetrovky CZ 200S

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 21 čer 2005 15:55

kalda píše:Andy dobrý :lol:
Ale já tu nejsem od toho, abych uživatele "drbal" za jejich neznalosti, ale od toho, abych jim pomáhal :wink:
No, asi to nevyšlo :oops:
:lol: :lol:
Btw. už mi to přijde silně OT, co se takhle radši bavit o větrovce nebo chválit / kritizovat fotky...
To mas jedno... tady ty lidi prectou vsecko. Hlavne kdyz je toho hodne :-)) A cim vetsi pohadka.. tim lepe.


Návštěvník

Admin má pravdu, andy a spol mají "svou pravdu" :-

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 16:29

Prostě klasika. Každý, kdo umí číst, bude souhlasit s adminem, andy a spol se do svých keců musí zákonitě jen zamotávat. Pravdu mají jen v tom "...Martin nevěděl". Martin se rozumně nezapojuje (nebo nemá čas), ti, co ho hájí, jsou za blbce oprávněně, protože se hájí blbě. Admin jejich příspěvky četl přesně a přesně (trefně) odpověděl.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 16:53

Ty fotky jsou moc pěkné. Jenom jednu poznámku. Fotografie s mrtvými veverkami (či co to je) je velmi silným drážděním myslivců (Lesní stráže) a ochránců zvířat. V obojím případě jde minimálně o závažné přestupky. Až se někdo naštve a udá Vás, bude pozdě. Ve vlastním zájmu právě tuto fotografii raději z galerie vyjměte.
Ale jinak - opravdu pěkná filnta a pěkné fotografie.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 21 čer 2005 17:25

Jde o fotku, kterou jsem nasel kdesi na internetu a hlavnim tematem je puska .. veverky jsou tam navic .. asi tezko budeme zjistovat, ze ktere zeme fotka pochazi, ale vzhledem k tomu, ze 200S ma na sobe tlumic, to od nas nebude.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 21 čer 2005 17:54

To je sumak... dal si ji tam ponevadz se ti urcite libila... takze jako kdyby si je strelil sam ... jen do Sidewindera... lyncujte ho kvuli veverkam :-))
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 18:45

Ale ne, to nemá cenu nikoho lynčovat! Jenom se snažím, aby z toho zas nebyla aféra kvůli volovině.
Problém je, že blbejch lidí je dost a nějaký přiblblý ochránce přírody to píchne někam na Greenpeace a už to mají v šetření policajti. No a ti si rádi smlsnou na někom, kdo si "vyfotil jak zastřelil veverky". A budete několik měsíců vysvětlovat, že jste tu veverku nepostrřelil, že jste tu fotku našel na netu a že to není návodné jednání.
Dejte mi pokoj!
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 21 čer 2005 20:15

Souhlasim, k nicemu takovemu nechci nabadat .. veverky davam pryc a zustaneme u lyncovani Andyho :lol:

p.s.: poslete mi nekdo nejakou jinou fotku vetrovky, kterou by stalo za to uverejnit?
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 21 čer 2005 21:08

Bud mu poslete jinou flintu nebo aspon naky jiny zviratko.... kdyz Vam ty veverky tak vadej! :-) treba pejska :-) nebo kocicku.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 21 čer 2005 22:42

Hele ANDY se chce stat nejoblibenejsim muzem roku :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 22 čer 2005 22:06

Martin Mor. kras - napiš něco, nebo to zde bude pouze "Jak se maže Glock" ..jak někdo může takové téma založit .. 8) 8)
Dawe1
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 22 čer 2005 23:30

Anonymous píše: ..jak někdo může takové téma založit .. 8) 8)
Ted by mohl admin hodit odkaz na FAQ - navod jak zalozit tema :)

... ja jen aby to tu neumrelo :wink:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 23 čer 2005 08:23

Anonymous píše:Martin Mor. kras - napiš něco, nebo to zde bude pouze "Jak se maže Glock" ..jak někdo může takové téma založit .. 8) 8)
Dawe1
Nechci se vám chlapci do toho srát, ale někoho zajímá picání ze vzduchovky a někoho zas třeba, když si koupil novou zbraň, jak o ní pečovat, zvlášť, když výrobce je v manuálu na slovo skoupý. Co s tím máte za problém?
Návštěvník

Nejlepší mazání Glocka je prach - normálně ho přivažte...

Příspěvek od Návštěvník » 23 čer 2005 09:51

... na kouli na prdeli svého Škoda wagenu a tahejte ho za sebou jako kačenu, tak se vám skvěle ošetří, viz ty pořád dokola omílané testy 286000 ran, Glockaři, co?
A teď vážná odpověď - mrkněte do k tomu účelu založenému tématu (já ho nezakládal). Jeden den tu nejsem a když se vrátím, musím se smát a smát a smát. Brečet z vás nebudu, k tomu mě nedonutíte, "odborníci".
Návštěvník

Re: Nejlepší mazání Glocka je prach - normálně ho přivažte..

Příspěvek od Návštěvník » 23 čer 2005 11:29

Anonymous píše:... na kouli na prdeli svého Škoda wagenu a tahejte ho za sebou jako kačenu, tak se vám skvěle ošetří, viz ty pořád dokola omílané testy 286000 ran, Glockaři, co?
A teď vážná odpověď - mrkněte do k tomu účelu založenému tématu (já ho nezakládal). Jeden den tu nejsem a když se vrátím, musím se smát a smát a smát. Brečet z vás nebudu, k tomu mě nedonutíte, "odborníci".
No hlavně že jsi se vrátil, bez tebe to tu ztrácelo úroveň.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 23 čer 2005 11:53

Tady to někdy nějakou úroveň mělo? To mě mile překvapuje, škoda, že jsem to nezažil...
Odpovědět