Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 21 lis 2017 22:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Je to pravda,že dopsání povolení nosit zbraň do ZP stojí 200
PříspěvekNapsal: 12 črc 2006 15:49 

Je to pravda,že dopsání povolení nosit zbraň do ZP stojí 200Kč a 2 fotky,a ohlášení nošení před vydáním nestojí nic???Když jo tak proč se o tom nikde nemluví???????????????

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2006 16:20 
Odborník na zbraně

Jde o to, ze kdyz uz mas zbrojak a nemas to v nem zapsany (pise se to podle me pouze do novejch typu zbrojaku - pokud ti vystavuji novy zbrojak misto stareho a mas zbrane na noseni, vystavi ti to rovnou s povolenim nosit), musi doopravdy fyzicky vystavit novy ZP, kdezto kdyz zadas o novy zbrojak a rovnou si s tim das zadost na nakup, drzeni a noseni zbrane, vystavej ti rovnou zbrojak s povolenim nosit.
No - ze je to podle me urednicka hloupost, to ponecham stranou - ZP. sk. E by mel automaticky znamenat povoleni NOSIT.

Ale ted mi tu kolega rika (pred rokem resil totez - novej zbrojak bez zapisu povoleni nosit, nakup zbrane na noseni a novy zbrojak se zapisem povoleni nosit), ze mu novy zbrojak vystavili zdarma...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2006 16:35 
Když jsem koupil další pistoli, slečna se podívala na zbroják a řekla ať si přinesu fotky, že mi vydají nový s tou kouzelnou větou. Stálo to 200Kč za registraci zbraně.

Předmět příspěvku: povoleni nosit
PříspěvekNapsal: 12 črc 2006 18:25 

Daval sem zaroven zadost o vydani ZP a nakupni povoleni, zbran prinesl puvodni majitel a rovnou mi to prepsali a vydali hned ZP s onou podstatnou vetou. Suma sumarum 200.- za registraci.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2006 18:27 

stačilo položit na stůl kouzelný průkaz nějaké střelecké organizace, a ta kouzelná věta by zněla, máte to za 50,- :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2006 19:31 

zrovna dnes jsem tím prošel. před týdnem jsem zaplatil 100 Kč za povolení k nákupu, dnes 200 Kč za registraci zbraně. Nový zbroják byl na počkání a stálo mě to jen cenu fotek. Čili těch 200 je jen za registraci zbraně.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 zář 2006 20:54 
Moderátor

OMG, to mě taky čeká. To nemůžou ty řepy udělat formulář na nošení (stejně tam nespecifikujou jakou zbrań jsem oprávněn nosit), že by si to člověk podal rovnou se žádostí o nový ZP a nákupní povolení si vyřídil třeba později. Člověk by tak nemusel hned měnit čerstvej průkaz. Prostě bordel.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 zář 2006 15:31 
Odborník na zbraně

Ja nastesti vedel v dobe, kdy jsem zadal o zbrojak, ze tam tahle finta je... Takze uz v dobe, kdy jsem absolvoval zkousky jsem si vyhledl zbran a s fotkama, dokladu o odborne a zdravotni zpusobilosti jsem rovnou zazadal o povoleni nakupu, drzeni a noseni zbrane...
Nevim, jestli mi nejdriv vystavily zbrojak bez vety, kazdopadne stacily 2 fotky a ja si za 3 tydny sel pro hotovej zbrojak s vetou a potvrzeny nakupni povoleni.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina