Jaky puskohled Delta optical

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

Příspěvek od Barys » 13 říj 2007 18:26

Plno lidí ho tady má na větrovce a docela spokojenost. Jen nechápu Erix ,proč nevyužít to zvětšení?Já používám 16* nejvíc!


Uživatelský avatar
Erix
Příspěvky: 1142
Registrován: 02 zář 2007 13:13

Příspěvek od Erix » 13 říj 2007 19:01

To je na každém. :wink: Jen jsem myslel, aby případně do toho nedával tolik peněz, pokud by nevyužíval celého rozsahu zvětšení. :wink: Netvrdím, že zvětšení 16x je málo využívané, je na každém, jaký rozsah zvolí. 8)
Erix
Ať žije vzduchovka, vždyť také patří mezi zbraně!!!
Pistole Tex cal. .177, Slávia 620 cal. .177
Barbucha

Příspěvek od Barbucha » 13 říj 2007 19:07

Me se taky nechce do toho vrazet cca 4 tisice, ale zas neni tolik moznosti...nejdriv jsem uvazoval o delte 4x32, ale zvetseni 4x mi prijde preci jen trosku malo. A dalsi puskohled s AO je asi jen ta Delta, protoze vic jak ty 4000Kc do toho nechci vrazit :) (i tak je to peknej balik penez na studenta :) ).

PS: Mate nejakou zkusenost se zasilkovou sluzbou z Binoxu? Nebo nedoporucujete a radeji osobni odber (do Prahy se mi teda nechce :) :))?
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 13 říj 2007 20:12

Kdysi jsem od Binoxu bral jejich Yukona, přišel bez problému. Když jsem našel na optice kazy, poslal jsem jim fotky, bez problému proběhla reklamace. Vše poštou
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Příspěvek od WohlmuthOta » 13 říj 2007 20:19

Nedávno jsem kupoval Deltu od nich. Objednal jsem cca v 15.hod, druhý den pošta přivezla. Perfekt zabaleno, jen byl mírně bouchlý roh krabičky puškohledu. Puškohled v pořádku, montáž dali rovnou na něj. Takže můj názor je kladný, jen ten jeden prodejce je takový mrzutí dost... :wink: Jinak bych řekl, že žádnou Deltou neuděláš chybu, je to kvalita. :P
Uživatelský avatar
Erix
Příspěvky: 1142
Registrován: 02 zář 2007 13:13

Příspěvek od Erix » 13 říj 2007 23:08

Jen je škoda, že nižší řadu puškohledů Delta neplní dusíkem :cry: , ale i tak to jsou velice kvalitní puškohledy. :)
Erix
Ať žije vzduchovka, vždyť také patří mezi zbraně!!!
Pistole Tex cal. .177, Slávia 620 cal. .177
Barbucha

Příspěvek od Barbucha » 14 říj 2007 10:39

To všechno, co tady píšete, mě asi přiměje, abych do něj nakonec šel...Sice jsem ještě 200S nezakoupil, ale asi bych si to takhle kupoval po částech (puškohled, láhev, flintu...:) v rozumné časové periodě :))...

Jen mám starost o ten typ "kříže" : 4A IR - nebude to nevhodné na sportovní střelbu? Na fóru jsem jen četl o typu Duplex a MilDot, tak fakt nevím...?

Jinak mockrát děkuju za příspěvky k tématu!!!
Barbucha

Příspěvek od Barbucha » 14 říj 2007 10:50

A má ta Delta 4-16x50AO jednodílný tubus - já jsem to z toho obrázku moc nepoznal a když to zvětším, tak bohužel díky JEN 16 kBtové velikosti fotky není nic vidět :(
Uživatelský avatar
Erix
Příspěvky: 1142
Registrován: 02 zář 2007 13:13

Příspěvek od Erix » 14 říj 2007 11:18

Já si myslím, že má jednodílný tubus. :wink: Ohledně toho kříže 4A IR si myslím, že nemusíš mít obavy.V popisu je napsané, že je určen pro
sportovní zbraně(malorážky, větrovky).Díky tomuto kříži budeš schopen velmi rychle a přesně zamířit. :wink:
Erix
Ať žije vzduchovka, vždyť také patří mezi zbraně!!!
Pistole Tex cal. .177, Slávia 620 cal. .177
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 14 říj 2007 12:19

barbucha: mam tu deltu na vetrovke. objednane cez binox na slovensko. dorucili do tyzdna, komunikacia bez problemov, ochotny predajca. puskohlad prisiel, ale v zornom poli v pravom dolnom kvadrante bol cierny bod. po vymene mailov mi predajca odporucal poslat puskohlad rovno do polska, co som aj urobil, ale stalo ma to 500 SK (poslal som to cez EMS, hmotnost bola znacna... :? :( ) reklamaciu vybavili poliaci za tri tyzdne, ale normalne by to trvalo kratsie. proste na mna nejak zabudli a musel som to urgovat. odvtedy puskohlad OK.

objednal som ho s jednodielnou hlinikovou montazou, ale na radu skusenych vetrovkarov odtialto z fora som ju vymenil za dvojdielnu ocelovu kozap.

s puskohladom som spokojny, aj ked mam nejake problemy s posunom zamerneho bodu, ale to bude urcite puskou, stale s nou nieco je. ta delta je trochu velka na vetrovke, nemusi sa ti to pacit. napriek tomu, ze ma priemer zorneho pola 50mm, niekto (tusim kubajzz) spominal, ze ked porovnal takuto deltu s puskohladom inej znacky (nepamatam, akej, ale drahsim) s priemerom 44mm, mal paradoxne ten drahsi puskohlad skoro o polovicu vacsi zorny zaber ako delta s 50 mm! :shock: takze mozno by bolo lepsie pouvazovat nad mensim puskohladom, ktory moze byt "vykonnejsi" a pritom zaberie menej miesta. je to ale o peniazoch, samozrejme.

ci ma delta jednodielny tubus, to ja neviem posudit, lebo nikde nevidim ziadne spoje, tak pravdepodobne bude jednodielny :D na tom sa uz zhodlo viacero ludi. este malickost - cislovanie na horizontalnej nastavovacej skrutke sa rychlo zodiera, neviem preco. inak, klikanie je prijemne, zretelne a jasne.

na zaver: za tie peniaze je to dobra kupa. kto je narocnejsi, kupi si nieco ine, asi mensie.
"Messieurs les Anglais! Tirez les premiers!" (Gróf d'Anteroche v bitke pri Fontenoy 11.mája 1745)
Barbucha

Příspěvek od Barbucha » 14 říj 2007 12:33

to raduzs: Mockrát dík, že jsi vynaložil takové úsilí a hlavně čas pro svůj příspěvek!!! Já bych třeba i vzal jiný puškohled, ale bohužel náš trh je hodně mizerný a hlavně nemám peníze na to, abych koupil něco co by stálo jako samotná flinta - to si, jako student, nemůžu dovolit :).

Doufám, že nebudu mít takové problémy, jako jsi měl ty s tou reklamací (měl jsi asi pěknou smůlu :( :(), myslím to posílaní poštou a další investice za dopravu do Polska :( :(

Kdyby jsi měl nějaké foto, jak to vypadá na větrovce, tak bych se nezlobil, kdyby jsi mi ho poslal, třeba i na mail (pikachuuu@seznam.cz)
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 14 říj 2007 12:58

Obrázek

Obrázek
"Messieurs les Anglais! Tirez les premiers!" (Gróf d'Anteroche v bitke pri Fontenoy 11.mája 1745)
Barbucha

Příspěvek od Barbucha » 14 říj 2007 13:15

to raduzs: Díky moc...!!! Fotky vypadaj parádně - hlavně ta 200S :) a ani mi nepřijde ten puškohled nějak moc velký :), když už to je tak (relativně) drahý, tak ať je to i pořadně velký :) :) :) :lol:

Koukám, že jsi pěkně zainvestoval - nabíječ od AA, to není laciná sranda :) a i ty doplňky :) (omlouvám se, že sem tento můj poslední komentář moc nepatří :( )
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 14 říj 2007 13:25

nemas zaco :) ano, rozbil som prasiatko... nabijac je fantasticka vec.ale este je co zlepsovat, hlavne vykon a konzistenciu. a vadi mi aj maly pocet vystrelov z jedneho naplnenia. chcelo by to dlhsi vzduchovy valec. a to -spolu s doplnkami -uz su peniaze, za ktore si kupis pomaly aj air arms 410 alebo HW100, co je ina liga. aby som nebol off topic - ako som pisal, velkost optiky je pre kazdeho relativna. fakt je, ze ten puskohlad prida nejake tie kila na hmotnosti. preto som si myslel, ze mensi a kvalitnejsi by bol asi vhodnejsi...
Naposledy upravil(a) raduzs dne 14 říj 2007 13:27, celkem upraveno 1 x.
"Messieurs les Anglais! Tirez les premiers!" (Gróf d'Anteroche v bitke pri Fontenoy 11.mája 1745)
Barbucha

Příspěvek od Barbucha » 14 říj 2007 13:26

Ještě takový hloupý dotaz, dá se regulovat korekce dioptrií - já mám konkrétně mínus 0,75 dioptrie ?

to raduzs: kvalitnějsí = dražší => pro mě nedostupnější :(; S410, to už je možná až moc velký luxus, ale je nádherná :)
Naposledy upravil(a) Barbucha dne 14 říj 2007 13:30, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět