Jakou vzduchovku?

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 12 dub 2007 08:36

Tady nic mazat nebudu, ale vratte se zase od zpusobu prodavani k puvodnimu tematu.


TomasX

Příspěvek od TomasX » 25 dub 2007 20:54

Původní téma: Jakou vzduchovku??
Nějak se tady na fóru zapomíná na pumpičky. Máte někdo zkušenosti s touto vzduchvkou. Dočetl jsem se něco o Crosman - Remingtonech, ale praktické zkušenosti jsou lepší.
Dokázal by někdo porovnat pumpičky - větrovky - CO2 ??
Mě se třeba líbí:
- pohonné médium vzduch - jako větrovky
- cena a komfort - jako CO2
- žádné bombičky - jako pístovky
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 26 dub 2007 08:22

Nedá mi :roll: ale vzduch je "pohonné médium" aj pri vzduchovkách :wink: .
Na pumpičky sa možno "zabúda" preto, lebo ich nikto nemá. V prípade že je moja úvaha aspoň čiastočne správna, tak sa treba zamyslieť prečo je to tak. Možno to nie je to správne (aj keď slovo "správne" možno nie je úplne správne :roll: ) riešenie :?: . Ja osobne mám skúsenosti s piestovkami, CO a vetrovkami a to posledne vymenované sa mi osvečilo najviac (zdôraznujem MNE). Nadobúdacia cena je vyššia ako u ostatných systémov ale stojí to za to.
Treba si ujasniť či chceš lacnú alebo poriadnu/kvalitnú zbraň. Ak by si našiel dákou náhodou lacnú a poriadnu/kvalitnú "vzduchopušku" tak PLS daj vedieť kde :)
TomasX

Příspěvek od TomasX » 26 dub 2007 19:02

2: ALKAJ
Dík za názor. Proto se tady ptám, abych si srovnal informace výrobců a prodejců s lidmi, kteří mají už nějakou zkušenost. Koupit si levnou hračku se mě nechce, ale 11tis. za CZ200 je pro mě hodně.
Už fakt, že "pumpičky" nejsou moc rozšířenou vzduchovkou něco signalizuje.
Uživatelský avatar
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

vv

Příspěvek od Barys » 26 dub 2007 19:16

Na drahou větrovku je času dost.Já bych koupil slavii nebo hatsan,za ty peníze jsou obě dobré.A až tě to čapne hodně,tak si pořídíš něco drahého.Já vydržel s nepřesmým hunterem 3 roky.Může se totiž stát,že tě to bude bavit chvilku a větrovka se vším neni 13 tis,ale 30 tis !
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 26 dub 2007 19:26

Toho pumpovacího Crosmana měl na srazu milius, kdyžtak mu zkus napsat, má je dva. Vystřelil jsem z toho jenom jednou a střílí to příjemně. To pumpování je už horší.
Jinak abych pravdu řek, tak celkově na mě ten Crosman moc dobře nezapůsobil. Týká se to zpracování, působí na mě takovým laciným hračkářským dojmem. Prostě je to na mě takové moc umělohmotné. :wink:

Hodil bych sem fotku, ale nějak mi blbne upload. :evil:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 26 dub 2007 19:55

kup si Hatsana za chvilku tě to přestane bavit a koupíš si ostrou.Tady ti dám 2 fotky z víkendu,stříleno Hatsanem 90 to co je ve středu stříleno ze vzdálenosti 30m, ty 2 7ky jsou z 60metrů mířeny na střed . Pro echt profi vzduchovkáře já vím že to je turek ,ale na blbnutí to ouplně stačí ,já to střílel aso po 5 pivech
:lol:
Obrázek
Obrázek

jo ten terč je to bílozelené na vratech
TomasX

Příspěvek od TomasX » 27 dub 2007 10:55

Díky všem.
Začínám mít jasno. :roll: Proti pístovkám nic nemám, jako "malej kluk" jsem si Slavie užil dost. Jenom jsem si myslel, že technika vzduchovek pokročila úměrně době.
Takže závěr z těchto informací je: "Technika se změnila, ale za peníze". :cry: Takže pro "rekreační" střílení bude asi nejlepší osvědčená, jednoduchá, silná a i přesná pístovka.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 27 dub 2007 11:37

jo HATSAN :wink:
blazej
Příspěvky: 51
Registrován: 25 úno 2007 16:32
Bydliště: Slovensko-Zvolen

Příspěvek od blazej » 27 dub 2007 22:19

odporucam QB 78 mam ho len tyzden a myslim ze som nasiel pre seba tu spravnu hracku, hladal som asi celu zimu, najviac mi pomohlo toto forum,
bol som z toho mnozstva a systemov zufaly a ked uz som si myslel ze sa na to asi vykaslem tak som nasie tu QB 78 vela som o nej cital zatial ju kazdy len chvalil (vela mi pomohli hlavne kubajzzove prispevky ) ale ja ostatne nazory vsetkych tu rovnako "orientovanych" a tak som sa rozhodol priamo tu objednal dokupil DELTU 4x32AO a je to zatial super a az dorastiem tak si mozno kupim lepsiu hracku, ale myslim ze na vyblbnutie mi to bude asi dlho stacit cele to stalo cca 5.000 Sk co je velmi prijatelna cena, treba si dobre zvazit co od toho ocakavas, zvazit priority a rozhodnut je som chcel vzduchovku nie drahu trochu presnu nie lamacku a aby sa mi pacila a to QB78 moje naroky uplne splna.
tak vela stasita pri vybere :D :D :D

p.s. pozorne citaj toto forum a daj na rady tu ostrielanych panov ktorych je tu viac nez dost

S pozdravom
Blazej
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 28 dub 2007 12:03

pro toma:

jestli na to nejak extremne nespechas tak za nama prijed na treti sraz- tohle co se tu pise je sice pravda ale to co bude pro tebe nejlepsi zjistis az tehdy- kdyz ty sam vezmes do ruky par zbrani a budes moct porovnavat..to proste nenahradi nic..protoze co vzduchovkar to jiny nazor

ja kdyz jsem zacinal koukat po flintach tak zadny takovyhle fora nebyly (ikdyz sem docela mladoch) takze jsem si celym vyvojem vsech flint musel projit sam..neco mi to samozrejme dalo takze nechci aby to vyznelo ze si na neco stezuju..zacinal sem slavkou 620junior, pak sem si koupil lovku a tunil a tunil jako blazen:-) pak koupil cinu, gamofku, lepsi gamofku, pak se vratil k potunenej 631 protoze sem zjistil ze to je nejlepsi a nejlevnejsi pistovka na trhu a skoncil u vetrovky a zase tunim a tunim..

moje rada ohledne vzduchovky zni asi takhle- jestli chces "jenom" zjistit jestli te bavi strileni tak si porid 631- to je dle meho nazoru jedina kvalitni levna vzduchovka(cca 1000) se kterou se da neco trefit- moje slavka stejne jako kamosovo na srazu pres otevreny miridla trefi na 30m sifonku- nic presnejsiho zadna levna pistovka nedokaze- a garantuju ti ze to nedokaze ani draha pistovka- treba gamo..a pokud ti to bude bavit tak zacni behat po brigadach a nasetri na vetrovku- kdyz budes kupovat z druhy ruky sezenes za dobrej peniz a je to investice ktera se vyplati..
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 30 dub 2007 09:38

jj Nie sme taký bohatí aby sme mohli kupovať lacné veci 8) .

2:blazej Hi sused :) ja som z okolia VK
blazej
Příspěvky: 51
Registrován: 25 úno 2007 16:32
Bydliště: Slovensko-Zvolen

Příspěvek od blazej » 01 kvě 2007 09:27

hi alkaj tak to si niekedy mozeme ist niekam zastrielat, no a tak ako som uz spominal ked nas tu bude viac ciez mozeme spravit zraz a vymenit si skusenosti,uz som tu niekoho zaregistroval aj zo zvolena a brezna :wink:
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 01 kvě 2007 13:11

blazej:
povidat si muzete v SZ. Me trebas to ze jste sousedi vubec nezajima.
Odpovědět