IV. Zraz vzduchovkarov SLOVENSKO

Všechny vzduchovkářske akce HFT, FT a jiné ...

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 12 úno 2009 08:05

To caco
"Ferin, Ferin to Ťa neučili že po lietadlách sa strielať nemá ?!"

To si myslel akože už po pristání ???Obrázek


Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
caco
Příspěvky: 323
Registrován: 02 lis 2008 19:46

Příspěvek od caco » 12 úno 2009 10:28

Ferin je ten najbližšie k zemi (v poklaku)? Ja som myslel že ten s gunom smerom do neba 8) Zatial Vás osobne nepoznám tak sa ospravedlňujem :oops:
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 12 úno 2009 10:53

Tak už je na čase, aby sme sa zpoznali. A nato je najlepšia príležitosť to májové džemboli !
Obrázek
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
caco
Příspěvky: 323
Registrován: 02 lis 2008 19:46

Příspěvek od caco » 12 úno 2009 17:56

Si pííš, že na tú díídžinu dofrčííím :D
clear43

Příspěvek od clear43 » 15 úno 2009 14:29

po vcerajsom prebudeni sa prihlasujem aj ja . ale mal som v umysle prist
len sa mi nechcelo pisat. dvoch mozem zobrat,treba sa dohodnut.
syna neberiem,dovod dvojka z mravou :evil:
JurajDK
Příspěvky: 99
Registrován: 13 dub 2008 23:55
Bydliště: Orava

Příspěvek od JurajDK » 15 úno 2009 16:17

clear, o tu dvojku ani tak nejde, ty sa skor obavas o flintu-priznaj pravdu:-)
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 15 úno 2009 17:22

To clear 43
Ďalšia zablúdená ovečka sa vracia!
Na jesň máš A-čko, ale keď prídeš, prehodnotíme na ospravedlnené voľno!
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Uživatelský avatar
Canadair
Příspěvky: 200
Registrován: 10 kvě 2007 19:19
Bydliště: KE

Příspěvek od Canadair » 15 úno 2009 20:12

Clear - to vyrieši výbornou metaxou :P A dones aj tú pištol Dianu P5 - tuším že si spomínal že máš, ja donesiem HW45, opróbujeme na Pištovej záhrade

Samozrejme týmto potvrdzujem účasť troch generácií z mojej family :)
+ stan šapító 3x3 + letná kuchyňa . Teším sa !

:idea: Ešte správa pre kolegov vzduchovkárov : niektorí mi písali, že majú záujem o diabolky z Prešova - Luba . Takže kto chce aby som mu doniesol tieto diabolky LUBA na stretnutie vzduchovkárov, cena okolo 2,82 EUR, tak pošlite mi SZ.


Všetkým želám pekný večer. :wink:
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 16 úno 2009 00:07

Vítaj Marek!
Už-už som mal pochybnosti, ale Košice nesklamú!
Z toho HW-čka sa fakt dobre strieľa, hlavne v noci. :)uObrázek
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
jarop
Příspěvky: 138
Registrován: 05 bře 2008 12:53
Bydliště: KE, Slovensko

predbezna navsteva

Příspěvek od jarop » 03 bře 2009 13:46

Hádam sa aj moja maličkosť dostaví ak sa nájde čas na vzduchovkárske cvičné manévre, aspoň na jeden deň.
Aspoň si obzriem to fajnové náčinie za nekresťanské chechtáky.
A risopepi, dúfam že tvoje súktromné múzeum bude otvorené.
Pri tom počte ľudí to tam bude solídny stanový tábor. Kam to všetko pochov... umiestniš som myslel ? :D
Býva na takých zrazoch aj nejaká kontrola z uniformovaných radov ?
Jaro
lov21 4.5mm, crosman 2300T, crosman 2250xt, drulov rada 5.5mm
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 03 bře 2009 15:18

Ahoj Jaro!
Také otázky môže položiť iba skutočný "začiatočník", lebo to začínaš pri konci. Totiž každé stretnutie končí u mňa doma a kto má záujem, tak má možnosť nie len popozerať, ale aj vyskúšať moje všetky zbrane a po spoločnej fotke si podáme ruky do ďalšieho stretnutia.
Na stanovanie mám 28 árovú záhradu, ale na zvýšený záujem chcem prenajať aj susedovú záhradu aj s chatou, predsa aj autá treba niekde zaparkovať.
Ďalej je možnosť sa individuálne ubytovať cca za 3,- eurá/noc priamo v RS, alebo tri km od Drienčan, pri vodnej nádrži Teplý Vrch.
Žiadna kontrola zo strany zelených uniforiem neni (neni sú pozvaní), ale sa môžu účastniť,nakoľko je stretnutie verejné.
Keď máš ešte neaké otázky, rád Ti odpoviem, ale ani najlepšie vysvetlenie nenahradí ten zážitok.
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 03 bře 2009 17:37

v podstate aj keby pani v zelenom s cervenymi vylozkami (ci ake to maju teraz) prisli, tak by nic moc nemohli... cela akcia sa odohrava na sukromnych pozemkoch, takze pani sice mozu dojst, ale jedine ako sukromne osoby, bez povolenia od prokuratora si tam sluzobne moc neprdnu...

to ale neznamena ze zakon sa nema dodrziavat a tak max vykon dodrzat, pripadne nedovolene doplnky nehat doma, mozno ten papier od prokuratora mat budu :D
Uživatelský avatar
Canadair
Příspěvky: 200
Registrován: 10 kvě 2007 19:19
Bydliště: KE

Příspěvek od Canadair » 05 bře 2009 09:15

Nestrašte tu s tými „zložkami“. Ide o priateľské stretnutie vzduchovkárov. A uniformovaný majú tiež radi zbrane aj toho nášho kalibru :wink: . Akurát sme si celá family boli zastrieľať v sobotu na mojej „súkromnej strelnici“ a niekto na nás zavolal Políciu. Najprv pribehli dvaja psíci –vlčiaci, ale tých zaujala skôr moja fenka, ktorá ich dostatočne zabavila. A potom sa z krovia, kde sa vzal, tu sa vzal vynoril policajt :shock: . Slušne sa pozdravil a oznámil mi, že niekto volal, že sa tu strieľa. No neviem ako počuť pružinovky na 300m, ale čo už. Tak som im povedal, že áno strieľame so vzduchoviek. Nepovedal nič, pousmial sa. Dal som mu vyskúšať môj arzenál, uznanlivo poznamenal, že je to presné a pekné. Poďakoval sa zaželal krásny deň a stratil sa odkiaľ prišiel. Takže aj touto cestou sa im chcem poďakovať za príjemné a profesionálne vystupovanie. Pokiaľ neporušuješ žiadny zákon, čo sme ani my neporušili, tak si myslím nemáš sa čoho báť. Aj oni sú len ľudia, tak ako my.
clear43

Příspěvek od clear43 » 05 bře 2009 09:26

to povolenie od prokuratora by len tak lahko nevybavili, museli by mat dobry dokaz,ze na akcii sa porusuju zakony . to skorej az by zastavili auto na verejnej ceste - statnej , by mohli kontrolovat vzduchovky. ale osobne pochybujem ze maju chrono. jedine,ze by som im pozical to moje prestrelene :wink:
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 05 bře 2009 10:32

Netreba riešiť také veci čo sa nás netýkajú! Dokonca z mojej streleckej minulosti poznám miestnych štátnych zamestnancov, veď som s nimi v jednom streleckom klube, aj keď sa už o športový kombat tak nezaujímam, sem-tam sa ešte pozriem na tréningy. Na septembrovom stretnutí sa boli aj pozrieť, len tak zo zvedavosti sa stavili, aby videli prečo zanedbávam tú situačnú sreľbu. Boli traja "civili" a nikto ani nezbadal že sú tam. :lol:
Obrázek
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Odpovědět