Hledany muz napadl policisty, ukradl jim zbran a utekl

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 17 kvě 2007 16:03

Já jsem v Americe nebyl, zato v pondělí letím na Ukrajinu. :wink: Ani jsem žádné zatýkání neviděl, ale myslel jsem to právě jako narážku na ty béčkové filmy. Proto jsem taky napsal že je to "emérika". :wink:
Jinak se vsadím, že i v Americe mají plno případů, kdy policajt příjde o zbraň. Stejně jako policajti občas bourají, občas jim vyjde nechtěný výstřel, no a občas příjdou o zbraň. Tak to bude furt.

Tím se jich ovšem nezastávám, sám si o nich myslím svoje. Mám pár spolužáků policajtů a vím, že to všechno byli takoví ti, jak to říct a neurazit, no ti blbější. :wink:


http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 17 kvě 2007 17:33

Prý bouchačku vrátil :)

Ani se mu nedivím,
pro něj je rozhodně lepší aby hledali ,,neozbrojeného" matláka který dostane možná pár tonfou přes koule :lol: :lol:

Než ozbrojeného šílence :wink:

Tak jako tak myslím že bude brzo pod zámkem :)
Co vím tak policisté nemají rádi když jim někdo utíká a ještě méně když někomu od nich sebere bouchačku :)
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 18 kvě 2007 12:44

Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 18 kvě 2007 13:26

Jo nějak takhle, tady to taky naštěstí dobře dopadlo.
Akorát mi to video připadá trochu nahrané, tak nevím.
I když ta policajtka na toho černocha musela mít fakt kuráž, kdyby se s ní nepřetahoval, ale dal ji pěstí, tak je po ní. Podle mě jí nechtěl ublížit.
Ovšem ten závěr jak po něm skočí ta velryba, to je wrestling, ne? :lol:

Koukal jsem na pár dalších videjek, hodim je do střeleckých videí.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 18 kvě 2007 16:21

Akorát mi to video připadá trochu nahrané, tak nevím.
je nahrané na kameru :lol: . Viem ako to myslíš a aj mne sa to zdá, ale je to postrihané zo služobnej kamery (čo majú v aute) všimni si napr. keď zavrie dvere zatrasie obraz. Tie "prelínačky", zoomy a ostatné video efekty má ma svedomí dobrý strihač. Apoň vidíš ako z jednej scény natočenej statickou kamerou vykúzlili akčný klip :roll: (ala Holý(v)úd :mrgreen: )
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 18 kvě 2007 20:30

2Kubajzz tak zas nešmíš brát vše extrémě, když někdo někoho nečekaně překvapí tak s tím moc neudělá, když tě někdo z poza rohu sejme tyčkou tak s tím taky nic moc něuděláš a můžeš mít u sebe celý muniční sklad...ale můžeš udělat to že budeš tohle riziko se snažit minimalizovat prevencí, u poldů jes tím že si na zbraň budou dávat pozor, všímat si lidí kolem sebe atd... ale riziko bude pořád

jenže tahle situace je úplně jiná než co tu řešíme, když už někoho zatýkají tak ho musí mít pod kontrolou pořád a vždy musí předpokldádat, že s nimi nepůjde ochotně a bude se snaži využít vhodné chvíle a to je většinou když už si myslí zatýkající, že s nimi půjde jako beránek....
A tady vidím problém a to ve výcviku a liknavosti

To že to je v americe jinak je jasné, ale tam se dle mě a podle toho co jsem viděl ze záznamů zásahů, mají narozdíl od našich poldů většinou (nepočítám tu na v tom videu) cekem rádi a dle toho ten zásah také vypadá...samo proto že u nich je riziko daleko větší, ale stát se může i u nás....
Lugerman
Příspěvky: 209
Registrován: 23 říj 2005 22:30
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lugerman » 21 kvě 2007 11:57

No tak mně to video připadá taky nahrané. A jestli to nahrané není, tak tu policistku :roll: by měli šupem poslat někam do kanclu než ji na ulici někdo odbouchne nebo jí aspoň rozmašíruje ksichtík. Za to jak tomu chlapovi chtěla nasadit pouta bych ji nakopal do sedací části těla. Je to normální fraška.
Si vis pacem, para bellum.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 21 kvě 2007 14:43

No ja som sa čudoval prečo ho ona nenakopla. Ale možno sa bála že ju zažaluje, čo by nebolo nič nové v USaA :roll: A to, že sa pustila do takého chlapa tak to možno súvisí z ich sebaistotou :roll: (veď kto má najlepšiu armádu a vlastne všetko na svete ? :lol: )
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 21 kvě 2007 16:32

No nejlepší armádu mají oni... :wink:
U nich je holt policajt autorita a podle toho se chová. Ovšem někdy to nevyjde a narazí.
Nakopnutím by ho akorát naštvala.
Sice máme emancipaci a rovnost pohlaví, ovšem při ruční argumentaci nemá ženská (až na vzácné výjimky) proti chlapovi šanci.
Podle mě je tam vidět, že jí ten chlap asi nechtěl ublížit, ani vlastně neútočí, spíš se s ní jen tak přetahuje. Kdyby jí tu pistoli vzal, tak si myslím, že by stejně nevystřelil.
Ale je si na to někdo ochotný vsadit život? Já ne. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 22 kvě 2007 08:24

Kubajzz píše: Podle mě je tam vidět, že jí ten chlap asi nechtěl ublížit :
to asi súvisi s
U nich je holt policajt autorita
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 22 kvě 2007 13:42

Možná že jo.
Do basy se mu nechce, ale dobře ví, že kdyby zranil nebo dokonce zabil policajta (autoritu, natož ženskou), tak dostane elektrické křeslo, tedy pokud by se náhodou zadařilo a přežil by zatýkání, což se mi nezdá příliš pravděpodobné.
No, chlápek zřejmě musel řešit zajímavé dilema. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Odpovědět