Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 16 led 2017 16:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hlavně Lothar Walther
PříspěvekNapsal: 14 dub 2011 08:18 

Tohle by snad u výrobce LW hrozit nemělo.

PříspěvekNapsal: 14 dub 2011 16:01 

Juro NR - vůbec si nedělám srandu,ten můj nástřel si můžeš prohlédnout na sousedním vebu na Long Range, a o výběru hlavně okem zkušeného znalce, jsem myslel že dotyčný vybere mezi výbornými hlavněmi tu nejlepší a ne že nezi zmetky ten nejméně zmetkovitý. V takové kategorii se vůbec nepohybuji.

PříspěvekNapsal: 14 dub 2011 16:43 

Také jsem to pochopil, že se hledá kvalitnější hlaveň než je běžná sériovka namontovaná ve fabrice.

PříspěvekNapsal: 25 dub 2011 12:14 

Samozrejme v tom kontexte ako to vy myslite sa neda pouhym okom zistiť či ta alebo ona hlaveň bude najlepšia,alebo dokonca špičkova,to sa samozrejme neda-to musim s vami suhlasiť.ked to napišem zjednodušene tak sa da vybrať zo,vymyslim si 100 hlavní 10 tych najlepšich a potom samozrejme že už zaleží len systeme uloženia hlavne,na kvalite nabojov.na mazaní,na spuštovom mechanizme atd...ktora s tych 10 bude najlepšia. To či bude nejaka hlaveň ozaj športoví špecial sa da zistiť len strielaním,to nespochybňujem. mne išlo o všeobecny pohlad na hlavne,o eliminaciu chyb ktore sa daju ešte zachytiť na začiatku a to je tym pohladom do nej. Možno sme sa len zle pochopili.

PříspěvekNapsal: 25 dub 2011 14:26 

Tak moment, jestli jsem tě dobře pochopil, tak podle tebe je možno pohledem do hlavně poznat vadnou. To snad ale neplatí pro výrobky LW, o kterých je zde řeč.Silně pochybuji, že firma LW by si dovolila okem viditelný zmetek vůbec prodávat. To podle mně ani náhodou. Ztratila by okamžitě kredit.

PříspěvekNapsal: 29 dub 2011 09:29 

Vadnu hlaveň asi žiadna firma na svete neda do predaja,okrem činskych firiem ty predaju aj deravu. Raz som bol v jednej firme na morave kde vyrabaju hlavne a vedla bedni kde davali už hotove hlavne boli položene tri akože rezervovane,čo si mysliš boli horšie alebo LEPšIE ako tie ostatne-skus hadať. ked si myslite že všetky hlavne su rovnake,tak mohol zakaznik zobrať hociktoru z bedne a hotovo. a ja si dovolim povedať že ešte s tych troch si zakaznik vyberal tu jednu najlepšiu páč tri by mu boli asi na ...

PříspěvekNapsal: 12 čer 2012 18:59 

Když si budu chtít koupit hlaveň Lothar Walther, jak poznám že je pravá a nejedná se o falzum ??
Budu ji chtít koupit od jisté firmy, ale prodejce nedává certifikát pravosti hlavně od Lothar Walther
nevíte jaké má stoupání drážek :?: :?: :?: :?: :?:

Naposledy upravil menthon1974 dne 13 čer 2012 06:46, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku: Re: CZ200S
PříspěvekNapsal: 12 čer 2012 19:12 

Tak konkrétně Aeron je známá firma, ti by si to nedovolili.
Spíš bych se bál nějakého inzerátu a tak podobně...

PříspěvekNapsal: 12 čer 2012 19:26 

Kubajzz Možná je známá firma ale mrzí mě že ty slavné hlavně Lothar Walther k nim prodejce nedává certifikát pravosti a ani mě nedokázal říci jaké je stoupání drážek.
Kubajzz Ty by si věděl jaké je stoupání drážek u hlavní Lothar Walther ?? Délku hlavně budu chtít 600mm ráži 5,5mm
Klidně i přes SZ

PříspěvekNapsal: 12 čer 2012 20:57 

Vzduchovkové hlavně LW by měly mít twist rate 1:18"

Certifikát pravosti jsem k hlavňovině ještě nedostal a to už jsem jí nakoupil poměrně dost a z různých zdrojů.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht

PříspěvekNapsal: 12 čer 2012 21:49 

Pokud si budeš kupovat hlaveň, tak by na ní mělo být logo firmy. Alespoň si to myslím. Tato firma se nemusí za svou značku stydět. Jestliže jde ovšem jen o hlavňovinu, tedy polotovar, tak tam nic nebude. Já kupoval polotovar na perkusku a byla značená jen strana, kde má být dnový šroub. Nemyslím si, že by si dealer dovolil podvádět. Riskoval by ztrátu důvěry u prodejce.

PříspěvekNapsal: 20 čer 2012 19:48 

Tak tu hlaveň LW jsem si objednal u firmy A.... .cz ale už na ni čekám skoro měsíc a stále nic :evil: jsem z toho dost nas..... :twisted: Myslím si že ta firma jen lakuje zákazníky na hlavně LW, a přitom ty hlavně nechává bouchat někde ve fabrice v Číně když není schopná k nim dát ani certifikát pravosti hlavně LW a střílí je od 3400,-kč to je dost podivné :oops: Normální hlavňovina délka 600mm,ráže na vzduchovku 5,5mm,stoupání 450mm dělá i CZUB za 500,-kč a výše zmiňovaná firma s naprosto totožným stoupáním 450mm,při délce 600mm za cenu 3400,-kč je dost cena přemrštěná bez certifikace pravosti LW.
Sice A.... .cz u hlavňoviny píše čok ale ten čok se stejně musí odříznout jinak bude hlavěň při střelbě nepřesná v soustřelu.Čok se dělá u brokových zbraní,kde je potřeba v čoku zhustit vystřelné broky do svazku,který vydrží letět několik metrů a po několika metrech se svazek díky čoku rozletí do krukového tvaru.Čok u jedno kulového projektilu je nesmysl. :!:

Naposledy upravil menthon1974 dne 21 čer 2012 06:01, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 20 čer 2012 20:24 

menthone, ty jsi pacient.

PříspěvekNapsal: 21 čer 2012 06:16 

Právě to nepatrné zůžení hlavně na ústí zvýší přesnost.
Diaboka se při průchodu hlavní otírá o stěny a uvolnuje.
V tom zůžení na konci hlavně se opět přesně zastředí.
Ten rozdíl není velký, jedná se o setiny milimetru :wink:

PříspěvekNapsal: 21 čer 2012 12:18 

To je dobře, že to někdo objasnil. To zúžení mám i na hlavni z Dan Wesna a je vidět pouhým okem. Střílí přesně. Chyba je pouze ve mě a někdy nábojích, když minu...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina