HFT sutaz Driencany 22.05.2010

Všechny vzduchovkářske akce HFT, FT a jiné ...

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

petrex
Příspěvky: 222
Registrován: 01 čer 2009 17:29
Bydliště: Dubnica nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Re: HFT súťaž Drienčany 22.05.2010

Příspěvek od petrex » 10 kvě 2010 20:56

Ked uz tak riesite Moderatorov tak mi to neda a naozaj Tomcata napadate uplne zbytocne ze niekde nieco maze alebo cenzuruje!!!On urcite nie!!!Inak sa to malo naozaj riesit na inom fore ako tu... :oops:


Umarex850 Airmagnum .177+plnenie
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Re: HFT súťaž Drienčany 22.05.2010

Příspěvek od tomcat » 10 kvě 2010 21:00

Hotofsom: sorry ale fakt neviem o com hovoris... neviem ake vysvetlenie a aky chalan v akom prispevku?
caco
Příspěvky: 323
Registrován: 02 lis 2008 19:46

Re: HFT súťaž Drienčany 22.05.2010

Příspěvek od caco » 10 kvě 2010 21:02

:lol:
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Re: HFT súťaž Drienčany 22.05.2010

Příspěvek od risopepi » 11 kvě 2010 05:16

Už vidím ako sa k nám budú hrnúť naši kolegovia z poza hraníc.
GRATULUJEM!
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
caco
Příspěvky: 323
Registrován: 02 lis 2008 19:46

Re: HFT súťaž Drienčany 22.05.2010

Příspěvek od caco » 11 kvě 2010 06:51

Keďže program by mohol vyzerať nasledovne:

1) Piatok - zvítanie sa, volná zábava, strielanie na všetky možné a nemožné blbosti, možno gril párty a možno aj guláš.
2) Sobota - za predpokladu že sklopky budú už rozložené a strelecké kartičky vytlačené, absolútne profesionálna súťaž HFT v kategóriách nekopajúce a kopajúce podla medzinárodných pravidiel (preklad je tu zavesený dávno) a našej legislatívy čo sa výkonu týka, bodovanie štandartné zásah killzóny 2 body, zásah terča 1 bod, bez zásahu 0. Po ukončení súťaže vyhlásenie výsledkov a ocenenie výťazov. Všetci sa budeme tváriť maximálne profesionálne a zagratulujeme a vybozkávame výťazov. Pre každú kategóriu 3 medaile a 3 diplomy. Keď toto všetko budeme mať za sebou opäť volná zábava, rehot, smiech a rozstrielanie všetkých možných a nemožných cielov. Presun na základný tábor a pokračujúca zábava atď.
3) Nedela - ráno kto chce tak malé FT len pre zábavu kto nechce striela iba tak na hocičo iné, kecanie o blbostiach, chlapi aj o ženách a postupné lúčenie sa s prianím skorého opätovného stretnutia sa. Samozrejme bez sĺz.

Nevidím dôvod prečo by tí ktorý prísť chcú, neprišli.
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Re: HFT súťaž Drienčany 22.05.2010

Příspěvek od risopepi » 11 kvě 2010 08:59

Nuž caco, bude to niečo podobné, až na niektoré detaily... :D
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Re: HFT súťaž Drienčany 22.05.2010

Příspěvek od tomcat » 11 kvě 2010 09:50

caco, tipujem ze to bude inak kedze sa Pista priamo nevyjadril, bodovanie urcite bude na madarsky sposob... skratka vzhladom na to utajovanie pravidiel (ktore nikdy nevesti nic dobreho ;) ) urcite necakaj ze to bude tak ako si predstavujes :D
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Re: HFT súťaž Drienčany 22.05.2010

Příspěvek od risopepi » 11 kvě 2010 12:52

tomcat: Vieš čo? Bude to tak, ako si to písal, len prosím Ťa, už to nerieš!
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Re: HFT súťaž Drienčany 22.05.2010

Příspěvek od tomcat » 11 kvě 2010 13:08

ja uz to par dni davno neriesim, lebo viem ze je to zbytocne vynalozena energia...
ja som len chcel definitivne vediet ako to bude a nechapem preco to bolo take tajne... naco bola dobra ta schovavacka
jednoducho sa naplnilo vsetko co som hovoril a o com som bol presvedcovany ze to tak nie je :D
no a to mi stacilo v tom ze som si potvrdil, ze zas moje tusenie a predpoklady boli pravdive a mozem sa na ne spolahnut aj v buducnosti
takze stacilo to napisat uz par tyzdnov dozadu a mohol zavladnut svetovy mier a nerobit tu ten cirkus presnejsie komediu :D
kayco
Příspěvky: 212
Registrován: 10 dub 2008 15:59
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: HFT súťaž Drienčany 22.05.2010

Příspěvek od kayco » 11 kvě 2010 14:12

pistovi patri okrem kritiky aj velka vdaka za vynalozene usilie na zorganizovanie takejto akcie. Bol by som rad ak by aj kritici ocenili snahu, ved pista dava do toho vsetko. Ja budem rad sutazit aj keby som mal diabolky len hadzat do tych tercov, je mi jedno ake je bodovanie ci co to tam kazdemu vadi na sutazi, idem tam kvoli ludom a olovu a nie kvoli pravidlam.
Crosman 2250XT/Centerpoint 4X32
JuroNR
Příspěvky: 907
Registrován: 03 říj 2009 17:43
Bydliště: NITRA

Re: HFT súťaž Drienčany 22.05.2010

Příspěvek od JuroNR » 11 kvě 2010 14:16

Tomcat
Jedno ma fakt mrzi,že si to všetko zobral sam na seba ako na osobu.musim uznat že maš vo vačšine toho čo si napisal pravdu a dokonca to vypada tak že sa ti budem musiet ospravedlnit.Pointa mojho ironickeho prispevku bola podporit Pištu a všeobecne ludi ktory sa o niečo snažia..že si sa chytil prave ty za to ja nemožem,ale zase som aj rad,pretože sa to z časti už vysvetlilo-na slov. fore. Vidiš všetko zle je na niečo dobre.Bohužial to dopadlo tak že čierny peter zostal nakoniec v mojich rukach a tí čo sa stažovali a ktorych som sa zastal si myju ruky.
takže na vysvetlenie:čo sa tyka prispevkov sa niektory sťažovali že im moderatori-nehovorili že konkretne tomcat mažu prispevky a že nedostavaju priestor na vyjadrenie.a dokonca že nepridu do Drienčan kvoli niektorym z moderatorov,ktory to pisat nebudem.to je všetko.ako som nakupil tak predavam.
Ano maš pravdu,vačšina uživatelov je leniva a čaka všetko na strieb.podnose,to je všade,to proste nezmeniš.tym že si zobral na seba FUNKCIU moderatora,tak automaticky budu ludia klasť požiadavky na teba ako na moderatora,ako na poradcu a niektory ako na mamu.
No a k tej neštastnej suťaži: To že ste boli vyzvany aby ste riešili suťaž a pravidla pripomienkovali a vaše požiadavky neboli akceptovane,to ja neviem vysvetlit,to sa spytaj toho komu boli adresovane čiže Pištovi. a vidiš napisal že to zmeni a že budeme prekvapkany.
Ja ťa samozrejme chapem že chceš aby ta suťaž bola čo najlepšia-na profi urovni aby ta cena medajle zotpovedala vysledku toho čo kdo nastriela,ale ja osobne si myslim že chceš profi suťaž v amaterskom podani-myslim s amaters.strelcami. Keby sme strielali s jednej alebo rovnakej vzduchovky všetci,tak tam sa uvidi kto je najlepši,ale podla čoho to bude ozaj spravodlive hodnotenie to si fakt neviem predstavit. Podla vykonu do 7,5j do 16j či je na vzduch PCP alebo na CO2 či je pružinovka,ženska-mužska kategoria,juniori,lavaci-pravaci,maly-velky,tlsty-chudy,bohaty-chudobny.ja to schvalne prehaňam,kde je ten ideal ta spravodlivost.vieš jak sa hovori:kolko ludi tolko chuti.nikdy to nebude idealne,všetkym sa vyhoviet neda,s ludmi je najťažšia praca,ale to už si určite spoznal. A na to sú tie pravidlá a rozhodcovia o ktorých som písal v súvislosti s fotbalom, hokejom gymnastykou a pod. o tých malorážkach vysvetlím neskor až budeš mať záujem.
Moje príspevky ked nechceš nemusíš riešiť je to len na tvojej vôli ale preto ich sem píšeme aby sa riešili. Toto forum mi pripadá tzv. neutrálne a ako som písal väčšina prispieva sem a mne to pripadá zbytočné písať príspevky dva krát aj sem aj na slov. forum. Nabudúce sa polepším a napíšem svoj názor na slov. fore uvidím ako dopadnem. dufam že som ti odpovedal na všetko. Tým čo sa sťažovali dakujem že ste ma "podporili"a tebe tomcat sa ospravedlnujem ono treba vedieť aj prehrať.
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Re: HFT súťaž Drienčany 22.05.2010

Příspěvek od tomcat » 11 kvě 2010 14:17

kayco: to som mu predsa uz napisal v inom fore a v inych prispevkoch, staci len pozorne citat a chapat kontext... a tiez sa zvykne to pisat po vyhodnoteni udalosti...
vyhodnotenie este nebolo...
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Re: HFT súťaž Drienčany 22.05.2010

Příspěvek od tomcat » 11 kvě 2010 14:26

JuroNr to je uplne v pohode, jednoducho si nemal dostatok informacii a predbehol si troska vhodnu chvilu na prispevok :D
ono je dolezite ze je to vyriesene, o tyzden cez vikend si otvorime flasku vina a pokecame pekne v pohodicke
JuroNR
Příspěvky: 907
Registrován: 03 říj 2009 17:43
Bydliště: NITRA

Re: HFT súťaž Drienčany 22.05.2010

Příspěvek od JuroNR » 11 kvě 2010 14:56

A presne o to ide.v pohode sa stretnut pokecať,zastrielať si. vadiť sa mozem potom doma zo ženou :lol:
Som rad že si sa neurazil,teda aspoň dufam.
kayco
Příspěvky: 212
Registrován: 10 dub 2008 15:59
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: HFT súťaž Drienčany 22.05.2010

Příspěvek od kayco » 11 kvě 2010 18:17

no ja som myslel vsetkych a nie konkretne teba tomcat, mne nevadi ze vznikla taka debata o tom akurat ma to priznavam trochu nabrusilo ze chvilku pred sutazou sa zacne na pistu valit taka lavina
ak som sa ta dotkol tak sory, zoberem ti tam kofolu ;-D
Crosman 2250XT/Centerpoint 4X32
Odpovědět