Hatsan mod 105

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Kocik

Příspěvek od Kocik » 03 říj 2005 22:11

Sidewinder píše:
Kocik píše:
Sidewinder píše: Nejdrive by si chtel trefovat cil temer do oka a pak najednou max. terc na 10m .. ujasni si co vlastne vis drive, nez neco placnes.. :wink:
Ano přiznávám se, opravdu nemám zkušenosti s tímto "lovem", ale zdá se mi, že vy můžete jako pravý "amatérský lovec a snajper" poradit :?
V tomhle smeru jsem jen teoretik .. po nicem zivem nestrilim, natoz se vzduchovkou - a jsem rad, ze to mame spolecne.

Rozdil je jen ten, ze ja teorii alepson castecne znam a Ty ne .. coz u Tebe neni zavadou, ale jen dokud mlcis (Ty i tva CZ550) :wink:

Co takhle prevest diskusi na jine tema? .. treba: Nebylo by dobre u myslivcu delat periodicky nejake prezkouseni z teoretickych znalosti v oblasti zbrani, streliva, balistiky atd? .. vzdyt nekteri chodi po lese s kanonem treba v .300 W. mag., na nose silne bryle, zbran jim nastrelil kamarad pred nekolika lety a teorie? .. vedi kudy domu .. tot vse :wink:
Ach ano to by bylo tak moudré... Pardon omlouvám se, jsem pravák a na levém oku mam 1/4 dioptrie.


Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 03 říj 2005 22:12

Kocik píše:
Andy píše:
Kocik píše:CZ 550 MAGNUM lux .300 W. mag. + Artemis 3000
A na co to mas?
Občas mi tu po zahradě beží pár zeber a už sem zahlíd i slona.... Mám to prostě že sem milovník "velké rány". Ale mimoto uvažuji o koupi CZ 200 s, protoze strelivo 300 w mag je neúnosně drahé... :oops: Už se těším na narážky typu: malé p**o - velká puška atd.
A ted vazne?
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 03 říj 2005 22:15

Kocik píše:
jozsp111 píše:
Kocik píše: 5,5 - netrefíš, ustrelíš nohu (třeba u krysy), a pokud si to ještě nepochopil vzduchovkou týráš vždy, je to prostě sračka na 10 m do terče :shock:
A Čím strieľaš ty?
CZ 550 MAGNUM lux .300 W. mag. + Artemis 3000 a čímpak ty? Nebyl si to náhodou ty kdo pouze dává konkrétní otázky a konkrétní odpovědi k věci? Pokud vím, tak se zde řešila vzduchovka Hatsan, a ne z čím střílím já
Už som ku vzduchovke Hatsan povedal všetko, čo som chcel je to
taký shit si nezaslúži ani svoju tému.
Predchvíľou si to bol ty, kto tu mal narážky na vzduchovky, že sú to sračky a teraz si obrátil že ideš kúpiť CZ 200S
Keď si vymýšľaš aspoň si to premysli. Si priehľadný ako...nič ma nenapadá. :lol:
Kocik

Příspěvek od Kocik » 03 říj 2005 22:17

Andy píše:
Kocik píše:
Andy píše: A na co to mas?
Občas mi tu po zahradě beží pár zeber a už sem zahlíd i slona.... Mám to prostě že sem milovník "velké rány". Ale mimoto uvažuji o koupi CZ 200 s, protoze strelivo 300 w mag je neúnosně drahé... :oops: Už se těším na narážky typu: malé p**o - velká puška atd.
A ted vazne?
Přiznávám se, je mi 25 let, a jsem tu tedy asi mezi vámi mladíček... Používám ji k lovu takové zvěře, která se bežně v českých lesích vyskytuje. A jednou (až budou peníze) bych se rád vypravil na safari. Jen se smejte
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 03 říj 2005 22:17

Ono je velky rozdil: vzduchovka X vetrovka :wink:
Kocik

Příspěvek od Kocik » 03 říj 2005 22:18

Zajímavé kam jsem se od Hatsanu dostali :D
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 03 říj 2005 22:20

Kocik píše: Přiznávám se, je mi 25 let, a jsem tu tedy asi mezi vámi mladíček... Používám ji k lovu takové zvěře, která se bežně v českých lesích vyskytuje. A jednou (až budou peníze) bych se rád vypravil na safari. Jen se smejte
Na tom neni nic k smichu .. k smichu bylo to "milovník velké rány" .. ale tohle .. to beru .. a myslim, ze takova 200S je pro trenink presne strelby z pusky vyborna!
Naposledy upravil(a) Sidewinder dne 03 říj 2005 22:23, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 03 říj 2005 22:21

Vojnová sekera zakopaná HAWK. :) :wink:
Kocik

Příspěvek od Kocik » 03 říj 2005 22:25

jozsp111 píše:Vojnová sekera zakopaná HAWK. :) :wink:
Ano muj rudy bratre :) A jenom k te cz 200 s, zkus si vystrelit napr. z gama 440 a potom z vetrovky...
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 03 říj 2005 22:34

Kocik píše: Používám ji k lovu takové zvěře, která se bežně v českých lesích vyskytuje.
A uz si neco strelil?
Kocik

Příspěvek od Kocik » 03 říj 2005 22:37

Andy píše:
Kocik píše: Používám ji k lovu takové zvěře, která se bežně v českých lesích vyskytuje.
A uz si neco strelil?
Zatim jenom jednu srnu, měla nějaký divný parohy, jeden zakroucenej jako nejaka antilopa, a druhej rovnej jak dýku... :oops: ZP mám ještě žhavej, ale střílel jsem "závodně" z malorážky. Branný sport, takze nejaky starý zkm 456 :) Chodim na lov z dědou, je to starej myslivec, a oci uz mu moc neslouží :(
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 03 říj 2005 22:42

Kocik píše:Zatim jenom jednu srnu, měla nějaký divný parohy, jeden zakroucenej jako nejaka antilopa, a druhej rovnej jak dýku...
Oukchej... tim bych tuhle debatu uzavrel. Je videt, ze nema smysl.
Naposledy upravil(a) Andy dne 04 říj 2005 09:48, celkem upraveno 1 x.
Kocik

Příspěvek od Kocik » 03 říj 2005 22:43

Andy píše:
Kocik píše:Zatim jenom jednu srnu, měla nějaký divný parohy, jeden zakroucenej jako nejaka antilopa, a druhej rovnej jak dýku... :oops: ZP mám ještě žhavej, ale střílel jsem "závodně" z malorážky. Branný sport, takze nejaky starý zkm 456 :) Chodim na lov z dědou, je to starej myslivec, a oci uz mu moc neslouží :(
Oukchej... tim bych tuhle debatu uzavrel. Je videt, ze nema smysl.
OK je videt jak namysleny ........ jste. Chtel bych videt vase ulovky, kdyz akorat sedite u pocitace na tomto foru, a rozdavate vase "chytre" rady. I kdyz to vam asi krivdim, rekl jste i spoustu pravdivych veci, ale lidem vetsinou v hlave utkvi ty negativa :wink:
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 04 říj 2005 16:07

Kocik píše:
jozsp111 píše:Vojnová sekera zakopaná HAWK. :) :wink:
Ano muj rudy bratre :) A jenom k te cz 200 s, zkus si vystrelit napr. z gama 440 a potom z vetrovky...
Sám mám TAU 200 BT, takže viem veľmi dobre aký je tam rozdiel napr. od slavie na piest a pružinu, ale na Slovensku sa proste
výraz vetrovka nepužíva, máme len vzduchovky, vzduchové pušky ...
Ale , asi to zavediem :idea: :arrow: :!:
Odpovědět