Hammerli Hunter Force 900 Combo

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 13 bře 2008 10:55

Já vám nechci kazit radost, ale uvědomujete si, že se jedná o čínskou QB36 s nápisem Hammerli?
http://www.airrifle-china.com/Product/E ... oductid=54


http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od marosino » 13 bře 2008 12:03

ano,Kubajzz ,podoba sa uplne,aj data ma podobne.Cinankovia su chytraci.Ale mne sa paci jej dierovacia schopnost.Vies idem zo Slávie 631 a som tym rozdielom nadseny.Za tie love podla mna urcite stoji.To ,kolko vydrzi,to neviem.Ale poznas to,nepojdem 5x pit a kupim nejaku inu. A v Miloviciach to tam zaplnime olovom:lol:
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 13 bře 2008 17:17

Mohol by niekto z majitelov Hamerli predviest nastreleny terc online sutaze podla pravidiel?
Mna totiz vazne zaujima jej presnost a az potom jej vykon.
Kupovat ju nemienim (mam v plane Dianu alebo HW s pevnou hlavnou).Skratka som len zvedavy ako cinske vyrobky pokrocili v kvalite.
fidlerp

Příspěvek od fidlerp » 13 bře 2008 18:13

Kubajzz,

Dobry postreh. Kurna, cinania skusaju a skusaju odrbavat. Alebo to kupuju nejaky Svajciari, trochu upravia, pofrezuju pazbu, prelakuju, doplnia o truglo a sup za dvojnasobnu cenu na trh.

Svajciari ma napadli preto, lebo na inet stranke predajcu (merkuria.net) napisali ze je to svajciarska kvalita.
fidlerp

Příspěvek od fidlerp » 13 bře 2008 18:19

fidlerp píše:Kubajzz,

Dobry postreh. Kurna, cinania skusaju a skusaju odrbavat. Alebo to kupuju nejaky Svajciari, trochu upravia, pofrezuju pazbu, prelakuju, doplnia o truglo a sup za dvojnasobnu cenu na trh.

Svajciari ma napadli preto, lebo na inet stranke predajcu (merkuria.net) napisali ze je to svajciarska kvalita.
UPRAVA:

pozrel som si stranku Hammerli http://www.haemmerli.info co je oficialna stranka vyrobcu. Ziadny hunter 900 nevyrabaju, cize cinania pouzivaju ich meno na ich QB36
fidlerp

Příspěvek od fidlerp » 13 bře 2008 18:23

Napisal som mail predajcovi Merkuria v Topolcanoch. To som zvedavy co mi pride a ci vyvratia nase podzrenie ze je to QB36

Ti co si Hammerli kupili, mozete poslat fotku alebo scan navodu na pouzitie resp. zarucak? Tam musi byt uvedene kto je vyrobca.
Edo
Příspěvky: 29
Registrován: 01 bře 2008 23:24

Příspěvek od Edo » 13 bře 2008 23:25

Za tú cenu čo to predávajú je jasné, že vo Švajčiarsku to vyrábané nieje. To však neznamená, že to musí byť hneď zlé. Preto jej majitelia, informujte nás čo najviac.
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

svajciari

Příspěvek od marosino » 14 bře 2008 07:50

chlapci ,nalejme si cisteho vina,videli ste uz niekedy vyrobok zo svajciarska a nebolo tam napisane cez celu skatulu swiss made? je este nie.Oni to snad davaju aj na mlieko.A tu to nie je .Takze: china jasna. Ale za druhe vo svajci aj tak robia vo fabrikach iba pakistanci,turci,taliani a mozno aj cinania,tak sa uz upokojme a uzavrime tuto temu s tym ,ze je to podla vsetkeho na 99% china.Za par rokov tu bude z ciny vsetko,tak si zvykajme.Uz som pocul take hlasy,ze sa tam vyrabaju aj S634,a potom sa v Dubnici iba skladaju, ale to nemam overene.
Podla mna by sme sa vsetci manusi cez vzduchovky mali niekde stretavat a porovnavat svoje zbrane,to by bol prinos pre kazdeho.Skoda ze Kubajz to organizuje az na konci Ciech,mozno by sa dalo nieco na morave.V strede byvalej republiky aby to mali vsetci dostupne.Ale sak uvidime.Diabolkam zdar!
P.S. a nedavajte si ich do huby jak niektori,lebo Vam vypadaju vlasy. :lol:
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

H 900

Příspěvek od marosino » 14 bře 2008 07:53

a ked niekto chcete vidiet fotky z hammerli -chiny tak Vam mozem poslat mailom,lebo tu sa uz fotky davat nedaju.Nie je capacita serveru.
Uživatelský avatar
Canadair
Příspěvky: 200
Registrován: 10 kvě 2007 19:19
Bydliště: KE

Příspěvek od Canadair » 14 bře 2008 08:14

Túto vzduchovku má v ponuke aj Umarex viď odkaz
[/url]http://www.umarex.com/index.php?id=prod ... dd21d5[url]
čiže buď ju robia niekde v UMAREXE :P alebo si to ako niektoré podobné firmy nechávajú robiť v Číne . A podľa ponuky Merkuria sú to výrobky od Umarexu. Tiež čakám od fy. Merkuria na HW40 a tak som zvedavý či to bude ono sľubovaná nemecká kvalita :lol:
shooter

Příspěvek od shooter » 15 bře 2008 10:51

Nechapem , ako mozete vraviet , ze su to ciny . Cinania dnes kopiruju vsetko. Hravam Airsoft a tiez su kvalitne zbrane a cina ich strasne kopiruje. Zato , ze je tam podobnost , hned vravite , ze to hammerli nie je .
Ked som si pozrel ten obrazok tej z ciny a na to , co mam doma , tak to nie je to iste . Jednoducho cina ich kopiruje.Ale to, ze cina chce zarobit na tom , ze spravy design podony hammerli neznamena , ze to hammerli nie je. Tak isto , ako kopiruje aj topanky(puma, adidas...) . Pozeral som tu oficialnu stranku na hammerli a nasiel som aj dovod , preco tam tato nie je - na stranke su len profesionalne strelecke zbrane na stlaceny vzduch /je na to aj skratka , ale nepamatam sa aka .
Klasicke zalamovacky som na ich webe nenasiel .

Doma mam aj tuto hammerli a aj jednu cinsku vzduchovku . Neda sa to porovnat - presnost hammerli , sila , kvalita spracovania ...
Zato ta cina - skoda pisania .
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 15 bře 2008 22:24

No když si to myslíš, vyvracet ti to nebudu. :lol:
Jinak ta QB36 už se prodává nějaký ten rok, kdežto Hammerli 900 je novinka. Není ono to nakonec tak, že ti švýcaři kopírují číňany? :lol: :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
shooter

Příspěvek od shooter » 16 bře 2008 00:29

Kubajzz píše:No když si to myslíš, vyvracet ti to nebudu. :lol:
Jinak ta QB36 už se prodává nějaký ten rok, kdežto Hammerli 900 je novinka. Není ono to nakonec tak, že ti švýcaři kopírují číňany? :lol: :lol:
Pochybujem , ze by si hammerli znicili dobre meno tym , ze by zacali vyrabat nekvalitne vyrobky . Cital som prve prispevky a ludia s nou boli spokojny . Zrazu tu niekto posle link na cinu , ktora sa na nu podoba (aj to len tvarom , opracovanie ma uplne ine ) a uz vsetci vravite , ze to je cinsky srot :roll: . Pritom predchvilkou ste boli vsetci spokojni.
Tak isto to je aj s airsoftom -
Cinska M4 - 1500 SK
Systema M4 - cez 100 000 Sk .

Vyzeraju navlas rovnako . Teraz zacnes tvrdit , ze Systema je cinsky srot ? :roll: Je to presne to iste . Kazdu zbran , ci uz airsoftovu , alebo vzduchovu ... cinania okopiruju , zacnu vyrabat podobne . To vsak neznamena , ze su obidve tie iste .
Toto je moj nazor na tuto vec. Dufam , ze sa najde viac ludi , ktori maju podobny nazor :D . Aspon par tych , co ako ja tuto zbran vlastnia a podla kvality vedia , ze to nejaka cina jednoducho byt nemoze .
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 16 bře 2008 02:21

mal si tu QB36 aj Hamerli 900 zaroven v rukach a porovnal, ze tvrdis ze to neni totozne (ja netvrdim ze je)? alebo usudzujes len podla obrazka?

je zaujimave ako ludia hned reaguju ked nahodou padne podozrenie ze kupili daco nekvalitne pricom oni za kazdu cenu budu tvrdit ze kvalita je 100%

skratka dokial tie 2 vzduchovky nebudete mat obe v ruke su akekolvek tvrdenia o kvalite/nekvalite predcasne
energizer

Příspěvek od energizer » 16 bře 2008 11:07

skuste si pozriet tutu stranku....hammerli je asi fakt "svajciarsko"

http://www.airguns.pl/encyklopedia-wiat ... -combo-10j

a pise sa tam o nej aj na iných stránkach ...len treba hladat.

Tiez som uvazoval o tejto vzduchovke. telefonoval som do Merkurie, mali mi ju priniest...dvakrat to odlozili a potom mi uz ani nedvihali mobil. Ani si nechcem predstavit, ako "lahko" by sa mi asi riesila pripadna reklamacia...
Odpovědět