GAMO HUNTER 440

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Smilo
Příspěvky: 57
Registrován: 21 říj 2007 15:03

Příspěvek od Smilo » 25 úno 2008 21:32

raduzs píše:
Smilo píše:... nikde ale nevidím důležitou věc:
Po zlomení hlavně se překryje prstem přepoštěcí kanálek z válce do hlavně a poté dále natahujeme zbraň(píst ve válci), aby ten podtlak tam vzniknul, pokud je píst plný.
no mozno keby si sa pozrel o takych desat prispevkov vyssie... :) a ak myslis to, ze som vyslovene nenapisal, ze treba po zapchati dierky prstom dalej natahovat pruzinu, tak pardon, myslel som, ze je to jasne.
Já neříkám že jsi hloupý, jen nechápeš. Jde o to, zda to takhle provedl. A ještě možná, pokud už to nepadlo, zda má vyraženo na hlavni 16J


Kony

gamo 440

Příspěvek od Kony » 26 úno 2008 09:22

TO section 5:

Já na své 440, která měla na boku napsáno 10J nechal zavařit tu dirku co
tam dělaj kvůli omezení výkonu, difuzor, nebo jak tomu říkáš no a teď diabolky prolítávaj 10mm deskou , jako by jim v cestě nic nestálo. Stímozebíráním bych si nedělal starosti, ve vzduchovce není moc součástek, který by svou cenou měli někoho zrujnovat. Pokud se ti teda hlaveň a válec při rozebírání nezlomí vejpůl :lol: . Jedinný s čím mám po 3 letech problémy jsou pojistné kroužky čepů naspoušti, který se časem roztáhnou a musí se nahradit
JO a po zavaření to trhá akorát tak pomalé potkany 8)
section5

Příspěvek od section5 » 26 úno 2008 21:08

raduzs: no ten weihrauch 97k ta sa mi vazne paci vyzera skvele dufam ze aj tak skvela striela
section5

Příspěvek od section5 » 26 úno 2008 21:12

Kony: no ta moja ma na hlavni vyrazene 16J tak neviem niektori chalani tu vravia ze je to nemozne aby mala tolko nemam ako to odmerat takze nebudem sa s nikym hadat urcite su tu vacsi machri cez vzduchovky toto je moja prva mam este na ruke Slaviu 634 za neskutocnu cenu heh 1700sk no nekup to heh :D
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 26 úno 2008 21:13

section: pozri su Kubajzzovo vlakno o wiehrauchu. myslim, ze ak by si ju bral, urcite nebudes nespokojny.
"Messieurs les Anglais! Tirez les premiers!" (Gróf d'Anteroche v bitke pri Fontenoy 11.mája 1745)
section5

Příspěvek od section5 » 26 úno 2008 21:28

raduzs: sak to vlakno ma inspirovalo vyzera to fakt na poriadnu masinu kebyze viem o tomto fore pred tym nez som kupil huntera tak este zozenem dalsie prachy a dnes ma weihraucha
Kony

gamo

Příspěvek od Kony » 06 bře 2008 07:46

to section 5:
Zdárek mistre. Bratránek má gamo 440 hantra s takovou tou novou"dětskou"pažbičkou,ale s tím výkonem 16J a tak o víkendu zkusím udělat test výkonu a uvidíš. Doplňující otázka, mazal jsi už tu svoji mašinu? To dělá taky docela dost....
section5

Příspěvek od section5 » 06 bře 2008 11:03

Kony: no tak otestuj a pak daj vedet som zvedavy ja som z nej moc nestrielal len tak light ozaj nemal si poroblem s mieridlami? mne nesli nastavit az po pouziti hrubsej sily sa rozhybali budem musiet spravit nejaky ten nastrel ked dojdu JSB tak som zvedavy aky ma rozptyl no a nemazal som ju este ved pozriem do criev som zvedavy ci je tam ten difuzor a ak bude tak potunime a bude heh :lol:
Kony

TEST

Příspěvek od Kony » 25 bře 2008 09:21

Tak jsem tu Gamovku zkoušel se dvěma plastovýma lahvema od Ondrášovky naplněnýma vodou, resp třema, ale tu třetí jsem bral bohužel ůplně zbytečně. Lahve jsem postavil za sebe a zkoušel jem je prostřelit, ale nepovedlo se. Vždy a každým použitým střelivem(brok, diabolo standard a boxer, gamo rocket) to prostřelilo jen jednu i na deset metrů dál jsem to nezkoušel. Takže to budu muset otestovat ještě nějak jinak. To jsem asi moc nepomoh co? Zatím...
section5

Příspěvek od section5 » 25 bře 2008 19:20

no mna skor zaujima presnost skus s tym strielat na terc a pak daj vedet ako si dopadol lebo mne sa nezda ze by bola nejak presna bud je chyba v nej alebo strelive alebo vo mne objednal som deltu hadam to s nou bude lepsie tie mieridla su vazne naprd :(
TweeTy421

Příspěvek od TweeTy421 » 25 bře 2008 23:16

Tie svetlovodivé tyčinky si zatri centro fixou uvidíš jak sa ti bude mieriť potom.
section5

Příspěvek od section5 » 26 bře 2008 17:58

TweeTy421: kaslem na nich zajtra by mala dojst Delta tak ju tam nahodim hadam to bude o inom :roll:
Kony

440

Příspěvek od Kony » 27 bře 2008 07:32

Zdárek. Určitě to bude s deltou lepší, ale nikdy to nebude nějak brutálně dobrý :( . Koneckonců, bratránek má tu deltu, jestli máš na mysli 4x32 a je to opravdu dost světelnej puškohled. Jedinný čím se může trošku 440-cítka chlubit je výkon s přesností je ideální tak možná při střelbě na potkany tak max. na 10m. Dál tím, že je malá a lehká, to ale usuzuju z toho,že používám hatsana 125, kterej po ůpravách váží kolem 6kg, což je 2x víc, ale zas je vyváženější a vypadá mnohem líp :twisted: . Tak zatím
section5

Příspěvek od section5 » 27 bře 2008 20:30

Kony: to dufam nemyslis vazne s tymi 10-timi metrami to ju porad slahnem do kosa mam taky pocit kua Delta este neni doma asi sa naserem a kupim si Weihraucha len sa musim este chvilku hecovat a dokopem sa k tomu
Kony

440

Příspěvek od Kony » 28 bře 2008 12:11

no s těmi 10m jsem to možná přehnal, ale opravdu to nikdy nebude jako weihrauch hw 98, nebo jak se ten kanón nazývá. No prostě za málo peněz málo muziky. Ale na ten"lov" potkanů to stačí. Musím jít. tak zdarec
Odpovědět