GAMO CFX Royal

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Honza

GAMO CFX Royal

Příspěvek od Honza » 19 črc 2005 16:29

Máte někdo zkušenosti s touto vzduchovkou? Našel jsem na ní zatím jenom chválu, ale ještě jsem se úplně nerozhodl. Chtěl bych vzduchovku nebo větrovku se kterou by se dalo střílet jak na terče na 202m, ale klidně občas i na delší vzdálenosti, jde mi hlavně o přesnost a o jednoduchou obsluhu cena není pro mě na prvním místě. Také by mě zajímaly nějaké internetové odkazy na prodejce zbraní (Logun, Falcon, Beeman pokud možno v češtině). Všichni tady chválí CZ 200S ale to není přesně co hledám, když si chci jít zastřílet tak sebou nechci mít víc jak krabičku diabolek a občas i karimatku. Budu rád za všechny názory které Vás napadnou


Dědek Plesnivák

Příspěvek od Dědek Plesnivák » 19 črc 2005 16:59

Pokud chceš opravdu střílet na 202 metrů a více, pak netuším jakou vzduchovku bych ti doporučil... Zkus se pozeptat někde v kosmu vyspělejší civilizace. :evil: :D :evil:
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 19 črc 2005 17:39

On to bude asi preklep :-) ale jestli ne.. tak ta TIKKA VARMINT (ne HUNTER) by nemusela byt spatna volba :-)) na 200m strili pry pod 1MOA. Pak uz se da jen polemizovat o slovu "vduchovka" :-D
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 19 črc 2005 18:37

Dědek Plesnivák píše:Pokud chceš opravdu střílet na 202 metrů a více, pak netuším jakou vzduchovku bych ti doporučil... Zkus se pozeptat někde v kosmu vyspělejší civilizace. :evil: :D :evil:
To je nářez .. 8)
Honza

Příspěvek od Honza » 19 črc 2005 20:07

To byl vážně překlep za to se omlouvám opravdu to má být 20m (to by musela být protitanková aby to tak střílelo), nemám ZP takže přichází k úvaze pouze vzduchovka nebo větrovka, poradí mi někdo
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 19 črc 2005 21:24

Jo hochu... tady kazda rada draha. Moc se toho nedovazi. Asi ti nezbyde nez si koupit CZ200S (pokud nechces jen rozesevat olovo z GAMOvek ci jinych pistovych vzduchovek). A nebo se na to vyprdni a udelej ZP. Ale to si asi nechtel slyset ;-)
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 19 črc 2005 21:45

U nas poridis jednoduse jedinou presnou vzduchovku a to je 200S. Na onech 20m by stacila i nejaka tercova, treba TAU200, ale dal uz ne a tak je 200S lepsi volba. Ale je fakt ze plneni je narocny, jedno naplneni je cca 40ran, muzes mit dva zasobniky a tak dostanes 80ran na jeden vylet .. pak leda pumpu sebou, ale predstav si co asi trefis, kdyz pred strelbou budes 5 minut pumpovat jak o zivot.

Dalsi moznost je vyjet si treba do Polska a koupit tam neco jineho, ty presne ale vsechny budou PCP, tedy plnit vzduchem. Navic cena je tam vyssi nez u nas a maji povoleno 17J, takze mozny problem s nasi legislativou. Mrkni na www.militaria.pl co nabizeji. A nebo stranky o 200S www.volny.cz/vetrovka
Odpovědět