fotky vzduchoviek a co2

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 13 črc 2007 05:25

wax11 píše:to určite nie :evil: mal som ju pečenú na víne :wink: čo strelím to si aj odfotím !
:evil: Barbare...slepičku,vzduchovkou,podle zelený trávy v době hájení a ještě(protože tohle by neudělal ani ten nejpitomější myslivec) upytlačenou.

Měl bys vědět,že pytláctví není přestupek,ale trestný čin :evil:
Doufám,že ty se svýho ZP nedočkáš !!!nikdy!!!


Aquila non captat muscas
wax11

Příspěvek od wax11 » 13 črc 2007 06:44

mimochodom tuto sliepku som mal od mala choval som ju z obyčajnimi sliepkami v kuríne a hadam čo si vichovam mozem sy aj zabiť alebo mi ešte aj to zakažeš!!!! :evil:
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Příspěvek od harpplayer » 13 črc 2007 07:05

Waxi, promiň, ale kromě toho, že jsi se nebyl schopen naučit pravopis, jsi opravdu vůl. Když někdo něco chová odmala, aby to pak sežral, pokud je normální, snaží se to ze světa sprovodit "přijatelným" způsobem. To ale s jistotou není tvůj případ, když jsi na tom nebohém zvířeti testoval technickou dokonalost své vzduchovky a svou střeleckou úroveň. Kromě toho se domnívám, že se teď snažíš zahrát do autu to, že jsi tu slepici normálně upytlačil.
Vždycky jsem byl proti psychologickým testům pro žadatele o ZP, ale "lidi" tvé úrovně mě čímdál víc přesvědčují, že je asi bude třeba zavést co nejdříve. Zaplať přírodo za to, že takoví "lidé" nejsou mezi střelci příliš rozšířeni.
Fujtajxl vespolek!
wax11

Příspěvek od wax11 » 13 črc 2007 15:56

to akože ja nemozem mať doma volieru kde som choval volllakedy andulky,koreli.. viež v našej dedine v. zálužie je taky podnik vola sa to HSH_ha ... maju tam farmu na bažantou je ich tam okolo 14 tysíc vedšina sa viváža do sveta odkupuju to polovníci a precvicuju sy s tym svoju mušku namiesto tych hlinenych ,,holuov" strielju tie sliepky a bažanotu a to už neni krute :evil: rozpraval mi to zamestnanec čo to ma na starosti ja som tam bol ninuli rok na brigade a jednu siepku som si od tial peiniesol dal som ju medzi ostatne a ked sme ich zabijali (rušil sa chliev) tak ja som si tu sliepku zobral domou a tam som ju zastrelil... a podla mna je lepsie ked ju zastrelim ako by som jej mal na 2 krat sdseknuť hlavu :x takze tak to je !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neptunus

Příspěvek od Neptunus » 13 črc 2007 18:40

Vážně si myslíš že slípka má tak tuhý krk, že bys ji musel nadvakrát useknout hlavu? Tu zabiješ aji kamínkem hozeným do kebule..
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 13 črc 2007 19:57

wax: Ty si fakt magor, já jsem odpravil drůbeže mraky, ale střílet ji ze vzduchovky mě nikdy nenapadlo. :roll:

Na druhou stranu se musím smát jak jsou místní myslivci pohoršení. Jediný rozdíl mezi ním a jimi je, že oni mají v kapse lovecký lístek.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Smazaný uživatel 93

Příspěvek od Smazaný uživatel 93 » 13 črc 2007 20:10

Nemyslíte si, že tato diskuze jejiž mimo původní tématiku ??
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Příspěvek od harpplayer » 13 črc 2007 20:42

Mimo téma diskuse byl už první waxův příspěvek. Tohle už je jen reakce na něj.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 13 črc 2007 21:56

Dovolím si aj ja jednu malu reakciu :)
Myslel som si že moja gramatika je hrozná, ale našiel som premožiteľa :roll: :lol: . Ale nezúfaj - rozumel som ti :wink: .
Varan13

:shock: :twisted: :x

Příspěvek od Varan13 » 14 črc 2007 02:24

NO všeci máte pravdu že je to vul.....ale slipka vypadá že zdechla hned a to se mi zdá lepší něž například myslivci hledaj postřlený prase v lese 2 dny podle cákancu krve ( né že bych ho tím nějak bránil a všeci tady řikáte jak ta slipka musela trpět) a pokud ji neměl přivázanou za pařátu k něčemu a něudělal ji přímo popravu tak si myslím že to není nic tak hrozného jako výše zminovaní myslivci. Ale jinak má pěknou vzduchovku :) a to s tou slípkou se asi chtěl zalíbit jak udělá pěknou foto ve stylu myslivcu kteří taky fotí zraně a úlovk. tod vše už to neřeště a vkládejte sem raději foto svech vzducháren a né že dalších 10 přispěvku bude jakhop bránim atd oki :?: :!: PEACE ALL a pro rejpali se olouvám za pravopis :D
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Příspěvek od Jim » 14 črc 2007 11:28

No, že tu slípku upytlačil je jasný, takový kecy jako že ji popravil ve voliéře jsou bláboly pro malý děti. V původním příspěvku se chlubí, že ji sejmul ze 40m. Taky jsem okamžitě reagoval a řek mu že je hovado. Bohužel je takových jako wax hodně. :(
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 14 črc 2007 20:28

Kubajzz píše:wax: Ty si fakt magor, já jsem odpravil drůbeže mraky, ale střílet ji ze vzduchovky mě nikdy nenapadlo. :roll:

Na druhou stranu se musím smát jak jsou místní myslivci pohoršení. Jediný rozdíl mezi ním a jimi je, že oni mají v kapse lovecký lístek.
Kubo já jsem býval taky pytlák a mnohem déle než jsem myslivec,ale slušnej pytlák aspoň dodržuje dobu hájení.A ty kecy,že to byla jeho vlastní slepice mu teda fakt nežeru.
Aquila non captat muscas
Neptunus

Příspěvek od Neptunus » 14 črc 2007 21:26

"slušnej pytlák". To je dobrej oxymorón.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 14 črc 2007 22:16

Já to jako protimluv nevidím,když někdo bydlí u lesa a picne si v zimě zajocha kterej mu chodí na růžičkovou kapustu tak nad tím mávnu rukou.To je pytlácká čest.Ale když motoroví pytláci zastřelí srnu od dvou mladých v červnu jenom aby ji prodali do hospody,Jak bys to nazval?
Aquila non captat muscas
redaktor
Příspěvky: 25
Registrován: 13 pro 2006 10:14

Příspěvek od redaktor » 15 črc 2007 12:36

[quote="Jim"]No, že tu slípku upytlačil je jasný, takový kecy jako že ji popravil ve voliéře jsou bláboly pro malý děti. V původním příspěvku se chlubí, že ji sejmul ze 40m.

No jo, on se chtěl Waxik trošku před náma vytáhnout a neuvědomil si jak se dá zamotat do vlastních lží. A nebo jsou 2 možnosti: 1) má voliéru 40m dlouhou. 2) Zazvonil u sousedů se slovy: pusťte mě kvám, potřebuji si střelit slípku na 40m aď můžu dělat machra. Ani jedna možnost není správně. Ale nesuďte ho jen z něho roste další myslivec neboli pytlák kterej má lístek a umí mysliveckou latinu již od útlého mládí.
Odpovědět