Flobertkova akce

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Flobertková akce

Příspěvek od Kavy » 03 čer 2013 21:35

V tvém "království" bych se dokázal prohrabovat několik let a nevycházel bych z údivu :-)
Tomu se říká HOBBY :shock:

"Disco" jsem si prohlédl,je to jednoduchá ale pěkná větrovka. Drnčí víc než můj pekelný Hatsan,spoušť je dlouhá jak týden před výplatou.Ale ta by šla nastavit.
Místo pro tlumič by se taky možná našlo.
Pro těžko uchopitelnou pažbu a dlouhou spoušť jsem po jedné ráně pokusy o přesnost raději vzdal,protože by nebylo fér dělat nějaký závěry.
Tak nevím co bude střílet přesněji.Jestli "Disco" nebo Marauder nebo něco od AA 8)

Nový špilas je krásná kapesní flintička,jen železo a nádherný dřevo.Chlapci se šínou udělali moc dobře.Je škoda že mě flobertky pustili,což mi nebrání jezdit na "Flobert akce" :-)

Dnes jsem chtěl pumpovat a píst byl celý mokrý. Buď mi doma pumpa před tím průběžně stíhala vysychat,nebo jí venkovní vlhko nedělá vůbec dobře. Zítra jí musím rozebrat,nechat vyschnout, vyčistit a namazat.

Jo a tlumiče bych nařídil i na flusbroky :-)


duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Re: Flobertková akce

Příspěvek od duffioso » 08 čer 2013 17:45

Tak uz zase jedu potichu :-)
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Flobertková akce

Příspěvek od Kavy » 08 čer 2013 18:41

Když stojíš za mířidlama tak ti to tak nepřijde,ale kravál do okolí je strašný.
Takový randál snad nedělá ani kratičká ALFA.
Kdy vyrazíme potrénovat na střelnici do Chotěšova ?
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Re: Flobertková akce

Příspěvek od duffioso » 08 čer 2013 20:48

Mam rad velkou ranu pred za kverem i vedle kveru :-) Ale i kvuli designu jsem tu hlaven trosku prodlouzil :-) Chotesov probereme.Snad brzo
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Odpovědět