Flobertka Tramp

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Flobertka Tramp

Příspěvek od koník » 03 říj 2012 17:54

to by mně zajímalo jaký teda ty Alfy mají reálný výkon??? Nemá někdo možnost změřit?


existují jen tři místa, která řídí celý svět
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Flobertka Tramp

Příspěvek od Kavy » 03 říj 2012 18:12

babaGG
Příspěvky: 82
Registrován: 28 led 2012 16:09

Re: Flobertka Tramp

Příspěvek od babaGG » 03 říj 2012 18:59

Podle greenie na straně 3 tohoto fora 7,2-7,5J. :D To je zapeklitá věc.Asi ta moje bejvalá alfa byla zmetek? :D
koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Flobertka Tramp

Příspěvek od koník » 03 říj 2012 20:20

To by se mi asi pěkně zavrtalo pod kůži :roll:
existují jen tři místa, která řídí celý svět
tydýt
Příspěvky: 240
Registrován: 23 črc 2012 10:58
Bydliště: pod mostem

Re: Flobertka Tramp

Příspěvek od tydýt » 04 říj 2012 09:03

ty výkony těch Alfiček jsou opravdu zapeklitá věc.....měřili jsme jich vícero a ani jedna nedávala stejný výkon jak druhá...byli tři(vše 6mm) a rozdíly od 3,5 do 6,5 J....nejvíc však těch 6,5J a to byla už dobastlená....upravená spára mezi válcem a hlavní.....Když to dáš dohromady s municí od SB = katastrofa!!!! Kromě té od Kavyho....ta odporuje všemu, co jsem doteď zatím viděl!!!! A hlavně to bylo měřeno se špičatými.22 flobert a s těmi mají Dresslerovky výkon určitě vyšší jak 7,5J :twisted: ....doporučená munice je kulička 6mm a s ní se to motá kolem těch 7mi a chlup...
Co ty RWS??? Nevíte někdo jak jsou na tom???? Výkon??? Přesnost???? Nejsou lepší když stojí takovej ŽOK???
předem díky za info....tydýýýt
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Flobertka Tramp

Příspěvek od Kavy » 04 říj 2012 14:39

Napsal jsem to co jsem naměřil.
Alfy se nezastávám,protoze co jsme třeba měřili Alfu 441,to jsem také na fóru uvedl.Tam uz to se snižováním skutečně přehnali.Navíc to mají vymyšlené tak,že u 4ky nepomohl ani tuning.

Uvádět že Tramp s špičatýma bude mít víc než 7.5J je stejné,jako když upravím Alfu na 30J.Obojí je špatně.
Objektivní by bylo koupit Alfu 6ku ,vzít pilník a naladit strop na 7.5J s kulatýma.
To by měli dělat ale ve fabrice,nikoliv nový majitel.Zbytečně se tu potom píše o 3J apod.

Připravuju si príspěvek s fotkama o Koře 2.5".Veliké zklamání a žádný prostor pro domácího kutila.
Věnoval bych se zde Trampovi,Alfa a ostatni mají téma už v floberkách.
Uživatelský avatar
mikiki
Příspěvky: 2639
Registrován: 08 zář 2006 09:57
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Re: Flobertka Tramp

Příspěvek od mikiki » 04 říj 2012 16:04

Přesnost, výkon a hlavně povrchovka (někde tu je moje fotka) u Kory je strašná.
Byl to dárek, proto ji mám, jinak šla už dávno z domu.
Tramp je při srovnání s Korou úplně o něčem jiném.
babaGG
Příspěvky: 82
Registrován: 28 led 2012 16:09

Re: Flobertka Tramp

Příspěvek od babaGG » 04 říj 2012 18:02

Co ty RWS??? Nevíte někdo jak jsou na tom???? Výkon??? Přesnost???? Nejsou lepší když stojí takovej ŽOK???
předem díky za info....tydýýýt

Ty RWS maj bejt ještě silnější než špička takže vystřeleno s trempa to bude hodně zajímavá hodnota.Přemejšlim o nich už dlouho,brzo budu obědnávat náboje tak krabku vemu a testnu co to umí :lol: :lol:
koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Flobertka Tramp

Příspěvek od koník » 04 říj 2012 19:19

RWS... za ty prachy??? ...předražené, měl jsem možnost je koupit za 500,- krabičku a dotyčný, nejmenovaný říkal, že rozhodně neprodělá :D :D

...jinak doufám, že tohle fórum nečte nikdo ze zkušebny flobertek :roll: :roll:
existují jen tři místa, která řídí celý svět
Uživatelský avatar
greenie
Příspěvky: 723
Registrován: 14 zář 2009 20:30
Bydliště: SK

Re: Flobertka Tramp

Příspěvek od greenie » 04 říj 2012 20:27

tydýt píše:... Co ty RWS??? Nevíte někdo jak jsou na tom???? Výkon??? Přesnost???? Nejsou lepší když stojí takovej ŽOK???
předem díky za info....tydýýýt
Ked pred casom u nas neboli v obchodoch gulickove Selier-Bellot, tak som niekde zohnal tie RWS.
Neviem, ci to bola nevydarena seria, alebo vsetky su take, ale vykonovo velmi velmi kolisali a boli slabsie ako nase gulickove Selier-Bellot. Presne hodnoty si uz nepamatam. No a presnost tiez nebola "ktovieaka".
Takze moja rada: ked chcete experimentovat, tak si trebars kupte jednu krabicku. Naraz viacej kupovat sa myslim neoplati.
na zaciatku bola Slavia 630, 4,5mm ...
koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Flobertka Tramp

Příspěvek od koník » 04 říj 2012 20:35

Máš recht, někdo tady na tom těžce vydělává a možná to ani za to nestojí :roll:
existují jen tři místa, která řídí celý svět
tydýt
Příspěvky: 240
Registrován: 23 črc 2012 10:58
Bydliště: pod mostem

Re: Flobertka Tramp

Příspěvek od tydýt » 05 říj 2012 09:02

Uvádět že Tramp s špičatýma bude mít víc než 7.5J je stejné,jako když upravím Alfu na 30J.Obojí je špatně.
Objektivní by bylo koupit Alfu 6ku ,vzít pilník a naladit strop na 7.5J s kulatýma.
To by měli dělat ale ve fabrice,nikoliv nový majitel.Zbytečně se tu potom píše o 3J apod.

To nemůžeš myslet vážně???? Srovnávat úpravy na zbrani s výměnou střeliva???
Jak sám píšeš....co jim brání, aby to dělali stejně jak ten Dressler??? Naladit kuličky na 7,5J dát to jako doporučené střelivo a dál nemusí nic řešit(co na tomto není v pořádku???)....dokonce ani to, že jim nejdou hilzny od špiček dobře ven :oops: :roll: i když na těch novějších už je to lepší.....ale to by se nesměli jmenovat Alfa a museli by změnit ten svůj zaběhnutej komunistickej systém a začít naslouchat zákazníkům, což u našich výrobních fabrik nikdy nebylo moc zvykem.....a než se oni proberou tak kdoví čím se bude střílet!?!?!?! :oops: :mrgreen: ....jen můj názor....a ta Kora je kapitola sama o sobě....ještě o řád horší jak Alfa....bývalí zaměstnanci(Dressler), co to drželi nad vodou jsou fuč a toto je výsledek...no fuj.....nekupovat!!!!
Ještě že p. Dressler zdrhl a mi máme tu možnost kupovat si jeho nádherný hračky :lol: :mrgreen:
Adler A
Příspěvky: 275
Registrován: 05 lis 2009 14:46

Re: Flobertka Tramp

Příspěvek od Adler A » 15 říj 2012 15:51

Koru i Alfu jsem měl ale rychle jsem se jich zbavil. Ocelový TRAMP je o deset tříd dál.
CZ 75
ZKM 452
Dresslerovky
koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Flobertka Tramp

Příspěvek od koník » 15 říj 2012 16:19

Zatím žádná negativa tak jsem zvědav, ještě měsíc a půl a měl bych ho mít taky. Objednával jsem někdy kolem 10.8. a vyroben by měl být 27.11
existují jen tři místa, která řídí celý svět
tydýt
Příspěvky: 240
Registrován: 23 črc 2012 10:58
Bydliště: pod mostem

Re: Flobertka Tramp

Příspěvek od tydýt » 16 říj 2012 09:40

2koník: Budeme ho mít zároveň :mrgreen: a neboj, zklamaný nebudeš po tvých zkušenostech s Alfou to bude procházka růžovým sadem a to jednání u p. Dresslera je úplně někde jinde, jezdím tam hrozně rád, je to bezva člověk a hlavně je poznat jak má všechno zmáklý!!!! Jaký budeš mejvat výrobní číslo??? moje je 33 a bude trošku jiný jako jeho ostatní "bráškové"
..... Já bych měl ještě dotaz.....už se to tady řešilo, ale nevím závěr....
máte na to už někdo to pouzdro???? Nemusí být ani tak na nošení, jak jen spíš na "ochranu" před poškozením....bude v kufru u brášky Wolfa, ale chtěl bych ho ještě "přiobalit" vlastním pouzdýrkem....jenže tam bude ještě kolimátor a chtěl bych aby to tam vlezlo celý....
Hoďte nějakýho tipa.....Si stejně myslím, že jak přijde tak ho vemu a půjdu to vyzkoušet přímo do obchodu, ale zajímalo by mě jak to máte vyřešené VY ostatní.....díkec tydýýýýt
Odpovědět