EK pritvrzuje?

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od COOK » 09 čer 2016 14:00

Jasně, malou část lidí tím můžou uklidnit až ukolébat, ale to je vše. Jakmile začne Brusel vydírat, ozubená pleš řekne "Nó, ale my sme už udělali co se dalo, protlačit změny/výjimky se nepodařilo. Čéka republika si nemůže dovolit přijít o evropské datace. Blabla..." Pravděpodobnost 75%.

V tomhle taky stojí za náma? http://m.zvedavec.org/vezkratce/12902/


Pauli
Příspěvky: 107
Registrován: 21 říj 2010 17:55

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Pauli » 10 čer 2016 15:26

Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Jim » 10 čer 2016 21:28

Říct, že se mě něco nelíbí a nepodporuji to je připosraná formulace, měl konstatovat, že jsme zásadně proti.
Času dosti mám, trpělivost musím míti.
vaclaff
Příspěvky: 144
Registrován: 02 zář 2009 08:34
Bydliště: Ústí n. L.

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od vaclaff » 16 čer 2016 14:33

Pokud chcete vážně pomoct, a ještě jste to neudělali, registrujte se zde http://gunlex.cz

Ti jediní za nás pořádně kopou.
CZ858, Glock 19, CZ 75 SP-01 Shadow, EVO 3, atd.
Matěj
Příspěvky: 307
Registrován: 27 úno 2008 20:51

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Matěj » 26 čer 2016 14:45

A co jako ?......

Mojí registrací začnou kopat tak nějak silněji ?

Nebo jak jste to myslel ?
vaclaff
Příspěvky: 144
Registrován: 02 zář 2009 08:34
Bydliště: Ústí n. L.

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od vaclaff » 26 čer 2016 18:12

No jasně, čím víc lidí zastupují, tím větší mandát mají. Co je na tom divného, to snad funguje všude.
CZ858, Glock 19, CZ 75 SP-01 Shadow, EVO 3, atd.
Matěj
Příspěvky: 307
Registrován: 27 úno 2008 20:51

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Matěj » 26 čer 2016 22:53

A kdo ví kolik členů zastupují ?
Kolik členu to tedy je ?

Pokud je to tajné, tak se mandát navýšením několika dalších nezvýší, protože se to nikdo nedozví.
Harquebusier
Příspěvky: 346
Registrován: 05 zář 2006 14:21

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Harquebusier » 27 čer 2016 10:00

Registroval jsem se tam před pár týdny a moje číslo průkazu LEX je něco přes 4000. Tak bych doporučil všem kolegům, kteří tam ještě registrováni nejsou a na zájmech střelecké komunity jim záleží, aby tak učinili. Spíše než hledání výmluv proč ne... :!:
Matěj
Příspěvky: 307
Registrován: 27 úno 2008 20:51

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Matěj » 27 čer 2016 11:00

Čím tím pomohu ?
Kvantita je důležitější, než kvalita ?

Myslíte si, že LEX někde prezentuje počty svých členů ? ( třeba jako bu bu bu.., je nás už xx tisíc ? )
To je velmi nepravděpodobné.

Nebo si průkazkou a zaplacením členství přijdete bezpečněji, ve smyslu.."Tak a teď jsem členem a LEX nás teď určitě nenechá padnout".

Nemusím být nutně členem, abych mohl vyjádřit svoje názory.
Matěj
Příspěvky: 307
Registrován: 27 úno 2008 20:51

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Matěj » 27 čer 2016 11:08

Čím tím pomohu ?
Kvantita je důležitější, než kvalita ?

Myslíte si, že LEX někde prezentuje počty svých členů ? ( třeba jako bu bu bu.., je nás už xx tisíc ? )
To je velmi nepravděpodobné.

Nebo si průkazkou a zaplacením členství přijdete bezpečněji, ve smyslu.."Tak a teď jsem členem a LEX nás teď určitě nenechá padnout".

Nemusím být nutně členem, abych mohl vyjádřit svoje názory.
spikelet
Příspěvky: 101
Registrován: 24 pro 2013 17:31

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od spikelet » 27 čer 2016 16:16

Nechces se registrovat, tak neregistruj. Nikdo te nenuti. Jen nechapu tve vykriky do tmy. Pokud se nekdo registroval, nebo chce registrovat, tak je to jeho svobodne rozhodnuti. A urcite je nezajima to tve hledani vymluv, jak usetrit tech par stovek za registraci a clensky poplatek.
Matěj
Příspěvky: 307
Registrován: 27 úno 2008 20:51

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Matěj » 27 čer 2016 16:26

Dobrý den,
děkuji za Vaše upozornění. Hned jste mi otevřel oči.
Mé "výkřiky do tmy" jsou zde proto, že zde být mohou. Toto je jak jistě víte "Diskuzní fórum" a vlákno je "Volná diskuze".
Tudíž zde nemusí být nutně jen ty příspěvky, které jsou Vám po vůli.

Nikde jsem nepsal nic o finančních příspěvcích, mimochodem jsem poslal svoji mrzkou částku, aniž bych toužil býti členem.

Pokud mi nedokážete odpovědět na otázky, které jsem pokládal, raději nereagujte.
spikelet
Příspěvky: 101
Registrován: 24 pro 2013 17:31

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od spikelet » 27 čer 2016 18:18

Tak to places na spatnem hrobe. Kdyz te zajima odpoved, na tve otazky, tak je poloz primo LEXu. Tam ti jiste fundovane odpovi.
Harquebusier
Příspěvky: 346
Registrován: 05 zář 2006 14:21

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Harquebusier » 27 čer 2016 20:17

Matěj píše: Nikde jsem nepsal nic o finančních příspěvcích, mimochodem jsem poslal svoji mrzkou částku, aniž bych toužil býti členem.
Tak to jsi neudělal moc dobře. Členství je o dost více než jen finanční příspěvek*. Zejména totiž jde o to, že zástupci LEXu za své členy mluví tam, kam se naše jednotlivé hlasy nedostanou - viz třeba jejich nedávné vystoupení v PČR, kontaktování poslanců, atd... Jasně, píšeme jim i sami (sám jsem poslal několik dopisů), ale prezentace zástupců sdružení je přece jen jiný level.
Podívej se, jaký vliv má ve Spojených státech NRA. Víš kolik má členů? Věř nebo ne, dnes již přes 5 milionů - obrovský nárůst v minulých letech. Čím více demokratická administrativa mluví o potřebě restrikcí na úseku zbraní, tím více lidí vstupuje. A i nestřelců... To už je nějaká lobbistická síla voličů, které si politici nemohou dovolit ignorovat.
5 milionů je více než 1,5% populace USA. Přepočteno na ČR - něco přes 160.000 členů. No, ve srovnání s tím je našich 4.300 členů dosti málo a s přístupem lidí jako jsi Ty se to bohužel asi moc nezvýší. Holt jsou Amíci z trochu jiného těsta...

* Ten se Ti koneckonců snadno vrátí ve formě slev, které partnerské obchody poskytují členům LEXu na nákup zbraní nebo střeliva, popř. různého dalšího zboží... A to je pořád o tom samém - čím více bude členů, tím více bude i těch partnerských obchodníků a členství bude tím pádem pro nové zájemce atraktivnější.
Matěj
Příspěvky: 307
Registrován: 27 úno 2008 20:51

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Matěj » 27 čer 2016 21:05

Ale já nechci být členem, přispěl jsem jen tak.
A ty slevy jsou... no jak to napsat kulantně.
Divné slevy u divných partnerů. Třeba taková Beareka :lol: :mrgreen: To je teda "vobchod" chcete-li "krám".
Zamčeno