EK pritvrzuje?

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
Znipper
Příspěvky: 209
Registrován: 19 úno 2014 18:50

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Znipper » 25 pro 2015 20:37



Uživatelský avatar
greenie
Příspěvky: 723
Registrován: 14 zář 2009 20:30
Bydliště: SK

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od greenie » 14 úno 2016 19:09

na zaciatku bola Slavia 630, 4,5mm ...
david33
Příspěvky: 61
Registrován: 13 pro 2013 21:08

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od david33 » 15 úno 2016 20:15

Ja nevim že to vubec probirate Gaučovej guru podivejte se na jeho profilofku a pochopite :lol: Jak řikala ma babička blby lidi jsou taky lidi
Harquebusier
Příspěvky: 346
Registrován: 05 zář 2006 14:21

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Harquebusier » 08 dub 2016 21:15

Před časem jsme se synem odeslali jeden podpisový arch k petici, plný s 10 podpisy. Když sleduju poslední zprávy o tom, co EK chystá, čtu články o tom v SR (v posledním čísle byl i na téma, jak správně konzervovat a zakopávat zbraně... :( ) a vzhledem k tomu, že mám (kromě jiných) 5 kousků samonabíjecích dlouhých ve "vojenských" rážích, které jsou tou eurozvůlí nejvíce ohroženy a byl bych fakt moc nerad, kdybych o ně měl přijít, řekl jsem si, že jeden arch je málo. Během dneška jsem získal 8 dalších podpisů kolegů a kamarádů. V pondělí budu pokračovat.
Je mi jasné, že to není kdovíco, ale je to lepší než nedělat nic nebo jen si stěžovat a nadávat v diskuzi.
Tak vyzývám všechny kolegy, aby učinili totéž. Prohrát bez boje? To ne! :!:
Enerccio
Příspěvky: 99
Registrován: 03 úno 2016 16:56

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Enerccio » 09 dub 2016 18:50

jezisi maria, tohle nemuze byt nic jineho nez humoristicky server jako feministky.com....
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Jim » 01 čer 2016 11:44

Času dosti mám, trpělivost musím míti.
Uživatelský avatar
Frenk73
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2015 13:57
Bydliště: okr. Hodonín

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Frenk73 » 01 čer 2016 20:41

No, tak sme totalně v prde... Řešní žádné není. Moloch EU není reformovatelný. EU se musí zničit aby se pak mohlo začít znovu. Ale až tak zle není a většina lidí vystoupení z EU nepodpoří, jich se to přece netýká. Tohle je jen začátek. Bude se přitvrzovat ve všech směrech, duvod si najdou proč omezit nebo zakázat to či ono. Jednou se vzbudíme a zjistíme že žijeme v totáči jak řemen. Pak si nevystřelíme ani z praku...
david33
Příspěvky: 61
Registrován: 13 pro 2013 21:08

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od david33 » 01 čer 2016 21:02

bohužel v totači už žijem žu ted rozhodujou co budem jist co si myslet :evil: koho budem volit a kam budem chodit a nechodit
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od COOK » 01 čer 2016 21:10

No s tímhle způsobem myšlení v pr. jsme/budeme.
Pokud by stát zorganizoval sebevražedný referendum o výstupu z EU, pro by bylo cca 3/4 populace. Nevíš to, protože "mediální mrdky" nic neřeknou o už proběhlých menších průzkumech mínění.
Pokud zbraně neodevzdáme a pomáhači režimu v obydlí nic nenajdou, tak?...
Správně, totalitu tady už máme. Viz http://www.nwoo.org/2016/03/26/dukazy-v ... tni-rezim/
tomasek
Příspěvky: 384
Registrován: 11 dub 2006 16:07

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od tomasek » 02 čer 2016 11:32

ahoj, cituji"..Směrnice by mohla zakázat například zbraně se zásobníky, tedy např. samonabíjecí pušky a pistole..."

Takže zakážou i sportovní pistole se zásobníkem na 5 nábojů 22LR?
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od _Stalker_ » 02 čer 2016 11:50

tomasek - ano.
pokud jsem to pochopil výjimka tam není. (můžu se mýlit)

Pokud by se to dodržovalo do důsledků (a tak se zákon dodržovat má) jak to EU vymyslela,
tak to bude "likvidace" nejen držitelů ZP, ale airsoftu, vzduchovek....

Myslím že to dobře ukazuje, jak se úředníci v EU před rozhodnutím/hlasování obeznámí řádně s danou problematikou.
Poslední dobou je v EU i v ČR populární u politiků řídit chod státu/Evropy zákazy.
Je to cesta do pekel. Jak už historie mnohokrát potvrdila.
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od WohlmuthOta » 02 čer 2016 21:13

sledujte gunLEX, buďte ve střehu a informujte všechny majitele zbraní, jak ty se ZP tak ty co mají zbraně volně prodejné, jedině tak, že bude informace o tom svinstvu co nejvíce rozšířena se tomu v případě potřeby podaří zabránit, v rámci zákonů nebo v rámci občanské neposlušnosti

Nesmíme historii už opakovat, všichni kteří se nechali odzbrojit skončili nakonec špatně. Malé úsilí teď na začátku bude zanedbatelná investice času s tím, jaké katastrofě to může zabránit.

Nemohl jsem pochopit, jak pradědovi sebrali v 50. letech pozemky komunisti a poslali ho do vězení - teď to chápu, pozemky se nedají zakopat a nedá se s nima bránit. Naše zbraně jsou něco úplně jiného, tak si to uvědomte prosím. Je to jako kdyby jste přišli za škorpionem a nařídili mu, aby odevzdal svůj bodací trn - jeho jedinou ochranu. Co vám asi tak udělá....

Buď máte zbraň Vy, nebo ji mají oni. Když ji mají oni, jste jen otroci. Tak si vyberte.
Uživatelský avatar
Frenk73
Příspěvky: 10
Registrován: 16 srp 2015 13:57
Bydliště: okr. Hodonín

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Frenk73 » 03 čer 2016 15:34

Jsme přeci Češi. To by bylo aby jsme něco nevymysleli.
Podívejme se na Švýcarsko. Já vím nejsou v EU. Jsou "pouze" v schengenském prostoru. Ale každý chlap tam má doma z vojny bouchačku, takže je záložák se svojí zbraní. Pokud projde tan paskvil z EU, tak by teoreticky mohla naše vláda
z každého majitele ZP udělat záložáka. Do domobrany a armády nám snad EU zatím kecat nemůže.

Jen nápad, fantazíruju, bo mě je z celé situace blbě.
Uživatelský avatar
Erix
Příspěvky: 1141
Registrován: 02 zář 2007 13:13

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Erix » 03 čer 2016 21:04

Zdar, a co takto. Já osobně v EU nejsem, nic jsem nepodepsal ani neodsouhlasil. :wink: Pokud by se lidé spojili a najmuli si na to právníky, tak ten Brusel i celou EU musíme rozsekat. Nejde přeci prohlašovat, že jste třeba členem nějakého spolku, když "vaše" osobní listina, která to prokazuje chybí. On i ten obyčejný občanský zákoník a ústava státu je, když ji člověk má v malíku, slušná zbraň. :wink:

Pokud je opravdu nic neudělá, tak nám zbydou na obranu asi jen klacky. Kdo bude umět s lukem či kuší nebo prakem, bude ve výhodě.
Erix
Ať žije vzduchovka, vždyť také patří mezi zbraně!!!
Pistole Tex cal. .177, Slávia 620 cal. .177
Piggy
Příspěvky: 129
Registrován: 19 pro 2012 18:21

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Piggy » 05 čer 2016 06:37

Luky a kuse prijdou na radu vzapeti. Ostatne kuse uz zakazoval jakysi papez coby zvlast zakerne a nebezpecne zbrane neodpovidajici evropskym, pardon krestanskym hodnotam.
Zamčeno