Drulov DU-10 Condor

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
kebik

Příspěvek od kebik » 15 pro 2007 20:02

Dnes jsem se dostal ke zkoušení Condora po reklamaci.Prvních 50ran v pohodě,ale potom začalo znovu unikat CO2.Po dalších 20 ranách ještě začal blbnou spouštový mechanismus,takže další balení a posílání do Drulovu. :cry:


WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Condor

Příspěvek od WohlmuthOta » 15 pro 2007 20:11

No nazdar, to tě lituju, tedle týden by měl přijít, po dvouch urgencí, když pořád nic nechodilo. Nevim jakej v tom maj pořádek, objednával jsem 30.listopadu.
Slíbili mi do Vánoc, maji s tim hrozny komplikace, když jim to člověk posílá mailem. :? Jsem fakt zvědav... :wink:
kebik

Příspěvek od kebik » 15 pro 2007 22:01

No snad dostaneš lepší kus než já.
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Condor

Příspěvek od WohlmuthOta » 16 pro 2007 18:46

Tak dneska dorazil! :D Překvapeně jezdí pošta i v neděli, 100% to je tím, že je před Vánocemi a každý objednává přes net. Přebíral to však táta,
takže jsem neviděl ani krabici, natož kufr či pistoli. :(
Takže to bude úplné překvapení až pod stromkem, už vidím jak 24. v noci někde práskám... Ne, hezky v klidu a pořádně zkontroluju obsah apod. Pak určitě nafotím. Doufám, že bude v pořádku. Trochu zvláštní pocit, vědět že je někde v baráku a musim ještě týden čekat. Sorry za OT. :roll: :wink:

P.S. Ve čtvrtek jsem zaurgoval, v pátek odeslali a v neděli je to tady. To je rychlost. :lol:
Uživatelský avatar
Erix
Příspěvky: 1141
Registrován: 02 zář 2007 13:13

Příspěvek od Erix » 16 pro 2007 19:06

Tak ať Ti pěkně slouží, u Tebe bude určitě v dobrých rukou. :D
Erix
Ať žije vzduchovka, vždyť také patří mezi zbraně!!!
Pistole Tex cal. .177, Slávia 620 cal. .177
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

DU - 10 v první zkoušce...

Příspěvek od WohlmuthOta » 25 pro 2007 21:53

Tak všichni příznivci tohoto parádního kousku, pod stromkem jsem našel již slibované DU-čko. První dojem bezvadný, druhý dojem byl o něco horší.
Nevím, co se Drulovu v.d. stalo, každopádně objednávky čte asi tak napůl. :x Objednával jsem pistoli + nějaké to příslušenství navíc. Na 5 věcí zapoměli !!!
Naštěstí nejsou nutně potřeba, takže je doobjednám, až budu zasílat kyvetu na naplnění. Vztek ze mě naštěstí brzy vyprchal, ale to žijeme... :?: :?
Opravdu nechápu jak mohou zapomenout na Plnicí ventil, Montážní lištu puškohledu, Jednoranný závěr, Narážeč a Vytahovač těsnění...
Tak konec kritiky, ikdyž bych jí mohl napsat ještě více (např. objednávka se jim podařila realizovat až na 3. pokus, vždy se jim tam prý někam zatoulala... :? )

První i druhý testování proběhlo celkem dobře, teplota 16 - 17°C. Vzdálenost nouzová ve sklepě 7m. Propíchnul jsem 7g bombičku, vše O.K. jen jsem dal "pouhých" 30 ran. Přesnost paráda, na to jak se mi klepali pazoury jsem se udržel v černým pistoláku. Pak jsem naplnil z kyvety, dal na ni asi 45 ran a došlo mi, že rychlost je skoro na maximu, takže jsem utáhnul šroub a na jedno naplnění z kyvety 12g dám přes 80 plnohodnotných ran. JSB S 100 lítá se 100% úspěšností, Lux Light Kovo PB jsem nekalibroval a úspěšnost 95% a obyčejný Luxy se občas seknou nebo je dvouvýstřel. Takže zatím spokojenost, která doufám potrvá navždy. Přikládám nějaké to foto, další informace časem přidám, kdyby někoho zajímala nějaká věc, nechť se na mě určitě obrátí...

Obrázek

Obrázek

P.S. Nejdou nahrát fotky na F:GS, vypadá to, že GS má plnej disk... :wink:
P.P.S. Později přidám ještě fotku, na které nebudou chybět ty věci co zapoměli poslat... :idea:
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 25 pro 2007 22:08

2 WohlmuthOta, tak kdyz se koukam na to co mas v kufru tak vydim ze plnici ventil mas , vytahovac tesneni jsem nikdy nevidel :-) , montazni listu puskohledu na sportovni pistoli "nejak nechapu".... Ale to nevadi, napis po novem roce do Drulovu ze ti tam neco zapomneli hlavne pripocitat :-) pokud tedy na faktuře k pistoli nemáš napsano že ti dodali přesnou pistoli :). Jinak gratuluju je to dobrá volba a myslím si a ty v to doufáš že s ní budeš spokojenej. Ale ten jednoranny zaver ten se hodi to je fakt.
Naposledy upravil(a) Alexxxus dne 26 pro 2007 09:16, celkem upraveno 1 x.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
pechi
Příspěvky: 381
Registrován: 30 čer 2007 12:28
Bydliště: Brno

Příspěvek od pechi » 26 pro 2007 08:09

Montážní lišta puškohledu se i na sportovní pistoli hodí :wink: Na kolimátor... 8)
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Příspěvek od WohlmuthOta » 26 pro 2007 18:19

To Alexxxus: Přepouštěcí ventil ano (na přepouštění z kyvety do pistole), ten tam samozřejmě je... Já myslel ten na přepouštění z velkých bomb do kyvety!
Plnicí ventil. Ten jsem objednával a zapoměli ho...

Dle mě je Přepouštěcí ventil na přepouštění CO2 z kyvety do pistole (12g) a
Plnicí ventil na přepouštění CO2 do kyvety (150g) z něčeho většího (hasičák 5kg apod.) Tolik k ventilům, doufám, že se to vyjasnilo. :roll: :P

Dále v ceníku měli i "Narážecí trn těsnění" a "Vytahovač těsnění" za 24,- a 18,- , už kvůli ceně jsem to objednal, opět zapoměli... :( Myslím, že se budou třeba hodit. :wink:

Lištu puškohledu jsem chtěl na to, že snad někdy v budoucnu koupím kolimátor... Nevím proč to zrovna takto pojmenovali, každopádně to není k ničemu, slyšel jsem i optikách na pistoli... ale spíše kolimátor. A opět na něj zapoměli (lišta)... škoda :(

Jednoranný závěr jsem chtěl kvůli tomu abych pořád nestřílel 5 diabolkek za sebou (děsněj žrout :) ) a taky kvůli tomu, že to trochu přesněji střílí (prý). Abych se víc snažil... :D

Tak snad jsem Ti to řádně objasnil, zapomenout 5 věcí, to se opravdu nevidí, ale pro jednou to omluvím. Po Vánocích zavolám, poděkuji a znovu objednám to co zapoměli + plnění kyvety.

Také doufám, že budu spokojený, už se těším až bude venku teplo a pořádně provětrám "pérka", ve sklepě na 7m to je nic moc...

P.S. Ať žije Condor... :lol:
Voris
Příspěvky: 302
Registrován: 05 črc 2006 10:10
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Voris » 26 pro 2007 18:32

Za kolik na těch sedm metrů na do vzduchovkového terče nastřílíš?
Nikdy neházej flintu do žita.
Uživatelský avatar
Erix
Příspěvky: 1141
Registrován: 02 zář 2007 13:13

Příspěvek od Erix » 26 pro 2007 19:42

Pro WohlmuthOta:
Blahopřeji k nové pistoli, doufám, že budeš spokojen a nikdy tě nezklame. :wink: S tím Drulovem je to hrozné, ale co člověk nadělá.Asi toho měli moc, jinak si to nedovedu vysvětlit. :?
Erix
Ať žije vzduchovka, vždyť také patří mezi zbraně!!!
Pistole Tex cal. .177, Slávia 620 cal. .177
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

P UIT

Příspěvek od WohlmuthOta » 26 pro 2007 21:22

Děkuji za přání, snad ano. S Drulovem to doufám dopadne dobře. :lol:

Hodnoty jsem přesně neměřil, ale měřil jsem vzdálenost přesně 7,5m vzdálenost. Udržím se v pistolovém terči (vzduchovém) v černém.
Terč 162 P UIT. Snad se to časem zlepší, navíc ještě chybí 3 metry... :wink:
Uživatelský avatar
Erix
Příspěvky: 1141
Registrován: 02 zář 2007 13:13

Příspěvek od Erix » 26 pro 2007 21:41

Na to, že se s pistolí teprve seznamuješ, máš velmi dobré výsledky. :)
Erix
Ať žije vzduchovka, vždyť také patří mezi zbraně!!!
Pistole Tex cal. .177, Slávia 620 cal. .177
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 27 pro 2007 19:14

2 WohlmutOta, pochybuju ze by prodavali ventil na prepousteni z velke bomby do kyvety ( prepostet smi jen oficalni plnici stanice ), na jednorannem zaveru kazdopadne trvej. Presnost se zvetsi to mne ver.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Drulov

Příspěvek od WohlmuthOta » 27 pro 2007 19:29

To Alexxxus: Jasně už jsem to objednal. :wink:
Opravdu prodávají, mám pro tebe hned dva (tři) "důkazy".

První ZDE, prospekt Drulova, vedle sebe přepouštěcí a plnicí ventil. Přepouštěcí vlevo, jasně známý... a plnicí vpravo. 8) Jasná věc.

Druhý ZDE, je to oficiální ceník, který mě zaslali emailem. Znovu nespochybnitelný. :lol:

A za 3/ je o něm ještě zmínka v návodu na DU - 10. Návod ZDE

Takže doufám, že už mi věříš... :D
P.S. V tom ceníku je i ta zmiňovaná sada na výměnu těsnění (vytahovač a narážeč). Taky doufám, že to ten jednorannej závěr zlepší... :wink:

Oťas. :idea:
Odpovědět