Drulov DU-10 Condor

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Příspěvek od WohlmuthOta » 04 říj 2007 17:06

Díky za rady, podle mě je Condor pistole a Eagle puška. Obojí samozřejmě na CO2, škoda, že nemaji nějaký trochu lepší stránky, určitě by se jim zvednul odběr.
Jinak nejdřív se hlavně naučím pořádně přes normální mířidla, pak bych možná zkusil nějaký ten kolimátor. :idea:


kebik

Příspěvek od kebik » 29 lis 2007 19:22

Zdravím.Po přečtení těchto příspěvků jsem se nechal zlákat a i přes rady známého co měl několik DU-10 v klubu a všech se rychle zbavil,jsem prodal TAU-7 a objednal si Condora. První dojem po otevření kufříku vynikající,a první zklamání-v kufru chybí propichovač CO2 7g.No nic našroubuji přepouštěcí ventil a plním z bomby 150g.Další zklamání uchází CO2 zkouším několik ran jestli si kulička nesedne na tesnění, nic.Druhý den telefon do Drulovu, poradily mě výměnu těsnění,tak jsem je postupně měnil a nic stále uchází a navíc se začla zasekávat křidélka natažení v přední poloze a povolovat se šroub nastavení VO, nakonec mi došlo CO2.S nervy Condora balím a posílám do Drulovu s doporučením výměny za jiný funkční kus.Dnes po týdnu po odeslání volám jak to dopadlo, a pán v Drulovu mi řekne že zbran byla v naprostém pořádku a že mi ho pošlou spět.Tak jsem mu znovu popsal závady a celkem otráveným hlasem mě poví že se tedy na to ještě podívaj. Tak nevím a jsem zvědav jak to dopadne,a jestli mám problém se zbraní jen já jak jsem asi pochopil z telefonního rozhovoru.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 29 lis 2007 19:27

Já jsem po té kuličce zezadu trochu majznul, aby si udělala v tom těsnění lůžko a od té doby to ani nesykne.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
kebik

Příspěvek od kebik » 29 lis 2007 19:31

Taky mě to napadlo tak jsem to skusil ,ale asi málo.S tím natahováním asi skušenosti nemáš?
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 29 lis 2007 19:42

To nemám, zatím se mi to nestalo. Asi to bude drhnutím úderníku v tom gumovém kroužku, jinak se to tam o nic neopírá, takže někde jinde se to šprajcnout nemůže. Nemáš třeba ten úderník křivý?
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
kebik

Příspěvek od kebik » 29 lis 2007 19:57

Taky mě to připadlo protože nešel plynule,ale jaksi se zadrhával.To by snad měly v Drulovu zjistit.
Uživatelský avatar
mikiki
Příspěvky: 2639
Registrován: 08 zář 2006 09:57
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Příspěvek od mikiki » 29 lis 2007 22:49

Ano, přesně tak jak píše Kubajz. Taky jsem Condora poslal s touto závadou do opravy. Přišla, fungovalo to cca 50 ran a zase stejné. No nic, rozebral jsem ho sám a opravdu ta tyčka(úderník) byla trošku ohlá - narovnal jsem ji a už to funguje O.K.
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

DU - 10 Condor

Příspěvek od WohlmuthOta » 30 lis 2007 18:51

Tak čtu co tu chlapci píšete, jedná se pravděpodobně o tu jehlu co postrkuje diabolky (úderník), doufám, že to bude u mého kousku v pohodě. :wink: Aktuálně objednávám, komunikace s Drulovem je dobrá, ale na co se člověk nezeptá, to mu nepoví, je mi to až blbý, ale když nikde nepíšou co dodávaj v sadě (1 propichovač 7g, přepouštěcí ventil atd.), psali mi to a je asi X možností.
Abych neplácal tak cena vyšla lehce přes 6000,- (pevná opěrka, Technobag, přislušenství navíc,...). Snad se brzy pochlubím i tou "hromadou" přislušenství co jsem objednal (spiš pro mě hromada). Každopádně doufám, že nebude mít nedostatky typu těsnění, jehla apod. Condoru zdar. :D
Uživatelský avatar
mikiki
Příspěvky: 2639
Registrován: 08 zář 2006 09:57
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Příspěvek od mikiki » 30 lis 2007 22:06

Ne, jedná se o tu tyčku, kterou taháš těmi křidýlky. Z přední části pod hlavní je "kroužek" se zářezen na šroubovák, šteluje se tím přítlak pružiny a uprostřed je vidět konec té tyčky.
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

DU - 10

Příspěvek od WohlmuthOta » 01 pro 2007 11:45

Jasně myslíš todle, já to ještě neměl v ruce, dostanu ho až k Vánocům :) . Doufám, že bude bezporuchovej.
:P :P Todle je to co jsi myslel...už vím :idea: :!:
Obrázek
retrros
Příspěvky: 218
Registrován: 01 pro 2007 15:24
Bydliště: Morava

Příspěvek od retrros » 01 pro 2007 16:05

Ahoj mel bych taky postrech. Momentalne vlastnim pistoli drulov DU-10, koupenou ve Skotsku, tam take pobyvam. S diabolkama jsem zjistil zajimavou skusenost. Nejspolehliveji strili se nejlevnejsimi diabolkamu webley. Presnost posoudit nemuzu protoze strilim jen na 10 metru v byte.
Harley
Příspěvky: 58
Registrován: 25 bře 2007 01:34

Příspěvek od Harley » 01 pro 2007 18:44

Na 10m střílím i já a rozdíl v přesnosti při použití různých diabolek jsem zatím nepoznal. Asi jsem ještě nenarazil na úplně špatné nebo úplně přesné. Jsem zatím u testování. Mám vystřeleno jen cca 3tis. ran.
ČZ 75 TS, ZKR 551, ZKM 456, ZKM 451, SUHL 150, SM-2,MC-12, IŽ 35 M, DU 10 C, GP 141, ČZ97B, Buck Mark Target, ČZ75B atd.
Uživatelský avatar
mikiki
Příspěvky: 2639
Registrován: 08 zář 2006 09:57
Bydliště: Vysočina (a Praha)

To WohlmuthOta:

Příspěvek od mikiki » 01 pro 2007 22:47

Ano, to je přesně ono. Ona je ta tyčka uprostřed hranatá, je tam zářez na křidýlka, a na obou koncích kulatá. Zepředu je pružina a vzadu je takové pouzdro, které drhne, když je to trošku křivé.
Uživatelský avatar
mikiki
Příspěvky: 2639
Registrován: 08 zář 2006 09:57
Bydliště: Vysočina (a Praha)

To: WohlmuthOta

Příspěvek od mikiki » 01 pro 2007 22:52

Jo, až to rozebereš, tak to uvidíš :D :D :D Pozor ale na povolování té kulaté matičky zepředu, když budeš mít větší šroubovák, tak si poničíš (hlavně při zašroubování - např. zesílení tlaku) závit. Proto šroubovák tak akorát - radši menší.
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

To mikiki:

Příspěvek od WohlmuthOta » 02 pro 2007 10:04

Díky za rady, zatím ho ještě nemám, doufám, že bude fungovat a nebude důvod ho rozebírat, snad jen občas těsnění a čištění.
Kdyby něco náhodou nefachalo, dám vědět. Doufám, že za ty prachy dostanu alespoň nějakou kvalitu... :P
Odpovědět