Dreslerovy flobertky

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Zakk
Příspěvky: 214
Registrován: 12 kvě 2006 18:18

Příspěvek od Zakk » 22 lis 2006 15:44

Andy dík-ručka je namořená a navoskovaná,nechci ji lakovat,aby mi neklouzala v ruce když se mi zpotí.


Uživatelský avatar
Fifo
Příspěvky: 359
Registrován: 30 srp 2006 09:24

Rex .22

Příspěvek od Fifo » 22 lis 2006 20:35

To co tu pisu machri co vedia vsetko a to co oni maju je najlepsie, ma vobec neprekvapuje.
Ten kto nema zaujem vlastnit ZP, je rad, ze moze mat aspon takuto hracku pri sebe. Ak by som mal zaujem mat ZP, tak sa nebudem zatazovat myslienkou kupovat si na tzv. sebeobranu nejaku .22LR. Je kopec inych malych ucinnych zbrani vacsieho kalibru a z lepsim zastavovacim ucinkom na tento ucel. Ale ked nechcem byt nikde registrovany, mat zbrane na NP pod zamkom, proste nemam zaujem o vlastnenie zbrane na ZP, tak flobert je jedine riesenie, ktore sa da nosit pri sebe stale. V pripade potreby /len aby nikdy nebola/ tiez dokaze takato hracka postrasit a odradit pachatela, ak ranu chyti niekto do hlavy cez ucho, alebo oko na blizko, tak to tazko rozchodi. Co sa tyka zn. Kora a Alfa ma v ponuke tiez floberty, ale ake? Za prve su dost velke a tazke, ich vyhotovenie sa velmi podoba na ostru zbran, ale pouzity material zinkova zliatina, ktora stale pracuje a nema pevnostnu a tvarovu stalost to nieje ziadna vyhra. Flobertky od p.J.Dresslera su z kvalitnej ocele, tvrdo chromovane, maju remeselnu a umelecku uroven, vzdy to bude zaujimavy kusok. Ja mam od neho uz 3 kusy, kazdy iny typ a som velmi spokojny.
Je to maloseriova vyroba, ktora ma aj svoje nedostatky, ak by sa kazdy kus robil precizne na mieru, tak su dokonale, ale ja tak co sa tyka pomeru ceny/kvality je adekvatna. To si niekto mysli, ze to doma vyrobi za nizsiu cenu? Ved si skuste doma vystruhat nieco podobne, kolko vam to bude trvat a v akej kvalite to spravite? Zistite, ze ste na tom stravili tolko casu, ze za tu dobu by ste zarobili penieze aj na 2-3 zakupene kusy.
Ked sa stretavam s ludmi na streleckych sutaziach a vytiahnem v vrecka revolver Rex, tak som stredobodom zaujmu, v tej chvili nikoho nezaujimaju ostatne zbrane, ake ma kazdy pri sebe.

Ja som s Rex-om skusal strielat na 5-10-15 a 25m.
na 10m sa da bez problemov nastrielat pistolovy terc do cierneho, alebo trafit skleneny pohar 2dc.
Na 25m je to horsie, ale stale som bol rozptylom v kruhu pistoloveho terca.
Ako hracka je to super vecicka, aj ked dokaze narobit zle.
Zdravim vsetkych Flobert-akov ale hlavne Rex-akov.

p.Jiri Dressler je Sikula a fajn chlapik, da sa snim pokecat o vselicom, poradi a pod. mne sa dnes venoval hodinu, ked som bol unho na navsteve a mali sme si co povedat.
jbiker
Příspěvky: 221
Registrován: 21 úno 2006 16:25

Příspěvek od jbiker » 22 lis 2006 22:44

No, fakt nechci vypadat jako arogant, ale nedá mi to. Tahle pidibouchačka má odstrašující účinek asi jako ostře nabroušená tužka. Leda by se počítalo s tím, že potenciální útočník se při pohledu na tuhle "zbraň", tasenou z kapsičky na vizitky, umlátí smíchy sám :D

Lepší sedmdesátkrát trefit z flobertky než jednou minout z devítky :D :D :D
Zakk
Příspěvky: 214
Registrován: 12 kvě 2006 18:18

Příspěvek od Zakk » 13 říj 2007 11:16

tak jsem se po delší době rozhodl oprášit toto zapomenuté téma a přidat sem pár fotek pro milovníky malých hraček-je to Rex L-3palcová hlaveň-pažbička je nová pro větší ruku
http://zakk.rajce.idnes.cz/f/
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 13 říj 2007 11:35

Jak je tam řešeno aby to nemělo vyšší energii než těch 7,5J? U revolverů (Kora, Holek) je expanzní komora, tady jui nevidím....
Zakk
Příspěvky: 214
Registrován: 12 kvě 2006 18:18

Příspěvek od Zakk » 13 říj 2007 11:53

je to řešeno rozšířením hlaně-viz poslední foto
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 13 říj 2007 12:05

AAha, takže vlastně taky expanzní komora
mahmuda

Rex

Příspěvek od mahmuda » 15 říj 2007 17:25

MiniRex. Ja mam tohodle. Mam ho uz temer tri roky (vyrobni cislo 012) a splnuje to, co od neho ocekavam. Neni to medvedobijka ani tercova pistole Je to kuriozita, kousek pro sberatele, presny a kvalitni vyrobek z dobreho materialu. Neni to zbran do Chanova, nebo na zavody, nei to zbran vubec, je to proste for pistolka, hezka a kvalitne udelana. Co se tyce presnosti - budu-li strilet jednotlive rany, krabku od sirek trefim na 15m, vice ocekavat od hlavne 1,5 palce asi nelze.

Obrázek
Obrázek

To Fifo: nemas i tu malou, jednorannou pistolku? Moc by me zajimala. Jestli ano, napis o ni par radek. Dik.
Black Sabbath
Příspěvky: 274
Registrován: 07 pro 2006 22:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black Sabbath » 15 říj 2007 19:22

Tak to je teda výkon, krabičku od sirek na 15m..... :wink:
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 15 říj 2007 19:36

Další adept na olympiádu....
Black Sabbath
Příspěvky: 274
Registrován: 07 pro 2006 22:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Black Sabbath » 15 říj 2007 19:40

Právě si taky říkám...
Zakk
Příspěvky: 214
Registrován: 12 kvě 2006 18:18

Příspěvek od Zakk » 15 říj 2007 20:00

pánové až si zteho někdy vystřelíte-budete vědět o čem je řeč :wink:
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 15 říj 2007 20:22

Víš já jsem střílel z docela dost zbraní a několik let jsem střílel mířenku závodně, ale jak tak tady občas čtu, tak několik začátečníků s pidipistolkama by dali bez problémů na prdel ostříleným bardům s vyladěnejma terčovýma speciálama.....

Hoši trochu soudnosti do toho co píšete........
mahmuda

Poznamecka

Příspěvek od mahmuda » 15 říj 2007 20:37

Mala poznamecka. Dovolil bych si poznamenat, ze nejsem zadny zacatecnik. Zbrojak mam od roku 90, tedy 17 let, pravda, to streleckou kvalitu nezarucuje, jak se zde jiste ozve, ale celou tu dobu byla zbran take pracovnim doplnkem, dvakrate do mesice jsem travil sest hodin na strelnici, na vojne jsem byl zbrojir a druhe a treti misto na soutezich vojsk ministerstev vnitra me take nejakou tu hodinku treninku stalo, pravda, bylo to za jineho rezimu, ale terce a let kulky se o politiku nezajimaji. To k te krabce sirek, je to pravda a neni duvod uvadet nepravdu, tahle rozprava neni o streleckych kvalitach me osoby, ale vyrobku dobreho zbrojire. Ja se vytahovat a chlubit necim nepravdivym na anonymnim internetu opravdu nemusim, na to jsem uz dost stary. Ale nestydim se pochvalit praci jinych. Konec reklamy a kdo neveri, do Milovic pobezi a ja mu tu pidipistolku klido pujcim.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 15 říj 2007 20:47

Nestřílí se v armádě náhodou do těch terčů s velikánskou desítkou? :)

Ne, vážně, ono je tady docela dost takových, co vystřelí pár ran, jednou se jim povede slušná položka a hned to prezentují jakože takhle střílí normálně.

Mě se taky jednou za čas povedlo udělat na 25m rozptyl 4cm, ale z toho se mi to 100x nepovedlo. Tudíž to takhle nemůžu prezentovat.....
Internet má výhodu že si tady může každej napsat co chce, ale nemusí to být pravda.Někdy bych některý čarostřelce chtěl vidět střílet....
Odpovědět