Dreslerovy flobertky

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Adler A
Příspěvky: 280
Registrován: 05 lis 2009 14:46

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Adler A » 24 led 2016 10:00

Že se dá střílet s Fox speciálem přesně i na větší vzdálenost jasně dokazuje tohle video:


https://m.youtube.com/watch?feature=you ... 5l2C0hzfws

A pokud tvrdíš že jiné flobertky dokážou totéž, o tom ale pochybuji, vlož odkaz na video které to ukáže.


CZ 75
ZKM 452
Dresslerovky
martk
Příspěvky: 140
Registrován: 21 lis 2009 10:48

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od martk » 24 led 2016 10:39

To jsem zvědavej jakým videem podpoří koník svoje tvrzení...

Co se miřidel týče, požádal jsem p. Dresslera, aby mi udělal rýhovanou mušku a červenou aby byla lépe vidět, takže s tím nemám problém. Dá se s ním domluvit cokoliv, černá nebo červená nebo oranžová muška, jak ti to vyhovuje. A rýhovaná aby se neleskla.
Dresslerovky, Špilas
cernunos
Příspěvky: 455
Registrován: 05 lis 2008 12:58

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od cernunos » 24 led 2016 12:45

Já s koníkem celkem souhlasím,přijde mi,že tu pár stále stejných lidí převelice chválí výkon a přesnost těchto flobertek ale už tu nemužu najít dojmy těch,kteří tu v posledních měsících psali,že jim má co nevidět od p.Dreslera foxka dorazit a jak se na ní již těší.Možná jsou ty rozlišné zkušenosti opravdu dané tím,kdo z toho střílí.Ne každému to může sednout.Taky mě napadlo,jak to tak bývá u mnoha jiných výrobků všeho druhu,že někdo má šstěstí ne lepšíněkdo zas na horší kus,i to je možné.Ta miřidla by opravdu mohla být o dost lepší.Nevím jak p.Dreslera napadlo,že mají mít technické parametry miřidel určených pro terčovou střelbu(kdy i jejich nastavení bylo z výroby uděláno pro střelbu na těch 15m na spodek terče,takže jsem musel u všech cílů nadsazovat o tuhle vzdálenost-chodilo mi to o min 10 cm dolu),myslím,že většina lidí spíš upřednostní zábavnější střelbu na 3D objekty,takže plinking,mě osobně terče moc neberou.Hledí ani po jeho max posazení s pomocí šroubků na rám nešlo nastřelit na flek,až po reklamaci na přesnost mi p.Dresler plátek hledí ubral frézou,tak že ted to míří tak nějak na střed.A tu mušku mohl hned dát do barvy nebo její povrch zdrsnit aby se neleskla,mě na výběr při objednávce nikdo nic nedal.O jejich šířce,kdy se menší cíle nad 10m muškou již zcela překrývají nemluvě.Ikdyž to tak může působit, nechci zde tyto flobertky nějak hanit,mají svoje klady i zápory,no přijde mi,že se tu opravdu místy dá dočíst zavádějících a nějakým způsobem účelových informací ohledně té přesnosti a výkonu.Ono když sleduji některá ta videa,kde výrobce střílí z Foxky ,tak i tam jsou různé podivnosti,jako třeba u videa se střelbou na těch 38m,kde mi přijde ten výkon( už podle rozdílu mezi slyšitelným výstřelem a dopadem střely do plechovky)rozhodně větší než u té mojí.Nebo vám to taky takhle střílí na 38m??On se tam k tomu i komentářem pod videem jeden pozorný pán vyjádřil a já sním souhlasím.Třeba má p.Dresler na těch videích verzi bez redukční komory a to by pak lítalo plnotučně s větší přesností,to je jen verze-nápad,který by to vysvětloval,ale tím nechci výrobce z něčeho obvinovat....
Uživatelský avatar
drát
Příspěvky: 1672
Registrován: 28 zář 2008 20:35
Bydliště: Dudákov

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od drát » 24 led 2016 13:02

Asi by bylo nejlepší si to zase opět vyřešit rovnou s p. Dresslerem než tu pořád fňukat, to je stejně většina tvých příspěvků za těch 8 let co tu jsi.
https://www.youtube.com/watch?v=ojx-3Pf9Wc0
CZ200 .177 , SPA M16 .25 , Hatsan Invader auto .25
DU-10 Condor, HDR 50 , Chiappa SAA , rev.Rex L 4", Alfa 441,Slavia 631
Walther Sportmodell,H.S.model 21F, Buck Trail Flint 48
prak s gumou č.6
koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od koník » 24 led 2016 13:09

Markt: Vyjádřil bych se k tomu asi tak, jako je uvedeno v komentáři pod videem na 38m. Ale to už se tu taky určitě probíralo.
existují jen tři místa, která řídí celý svět
J.Dressler
Příspěvky: 54
Registrován: 23 bře 2012 23:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od J.Dressler » 24 led 2016 13:24

Rád bych reagoval na připomínky k miřidlům. Na Fox Special vyrábím mušky o šířce 2 mm a 2,4 mm, pro srovnání Alfa má šířku 2,7 mm a Kora 3,1 mm.

Fox Special je určena hlavně na sportovní střelbu do terče, proto má terčová miřidla.

Mušku dělám užší, než je na revolverech Kora a Alfa, ve dvou rozměrech ze kterých si lze vybrat.

Na přání zákazníka mohu mušku zdrsnit rýhováním a nabarvit vypalovací barvou nebo rýhovanou část načernit.

Kdo si nezadal tyto úpravy při objednávce, nemusí zoufat, mušku lze po povolení šroubku sundat a vyměnit za upravenou.
CZ 75 COMPACT
ZKR 590 GRAND cal.22 LR 6"
http://www.dresslerjiri.cz/
cernunos
Příspěvky: 455
Registrován: 05 lis 2008 12:58

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od cernunos » 24 led 2016 15:35

drát: Ty mi taky můžeš kolego víš co......Já nefnukám, jen zde hodnotím to,o čem tu celé forum je,od toho taky je ne?
Co mě trápilo nejvíc na Foxce,jsem nakonec s p.Dreslerem vyřešil a ted nemam potřebu mu pistoli znovu zasílat,věci již jsou jaké jsou a lepší to asi nebude.Taky jsem předtím psal,že není zas takový problém si ty miřidla upravit podle své chuti,mám přístup ke kovoobráběcím vymoženostem a znám lidi,co to zmáknou.Nebo ji taky třeba v brzké době prodám,nad tím také reálně uvažuji....Asi tě rozhazuje,že tu nejsou jen chlubílci a vychvalovači,no život už takový je...vše má svuj rub i líc a nic ale opravdu nic neni dokonalé....
JuroNR
Příspěvky: 907
Registrován: 03 říj 2009 17:43
Bydliště: NITRA

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od JuroNR » 24 led 2016 21:00

Ta flobertka Fox 200 sa mi velmi pači, ma jednoduchy zlamovaci system a udpruženy vyhadzovač čiže netreba prstami dolovať vystrelenu nabojnicu. Ja mam velmi podobny system zlamovania ale vyhadzovač neni odpruženy ale aktivuje sa zlomenim hlavne kde je taka pačka a ta povysunie vyhadzovač asi o 7mm. Nakresy na tuto velmi, velmi podobnu pištol mi dal jeden pan z vychodneho slovenska, udajne to služilo ako zaverečna praca ked sa učil za zbrojara. Možno by bolo zaujimave vedieť kto komu ukradol napad.
čo sa tyka tej presnosti foxky možno by pomohlo vyfrezovať aspon na kusku tam kde su mieridla 11mm rybinu na uchytenie kolimatora alebo nejakeho menšieho compact puškohladu.
Batistuta
Příspěvky: 42
Registrován: 03 črc 2011 23:13
Bydliště: Praha

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Batistuta » 25 led 2016 00:35

No mě už se to blíží,zhruba za 14 dní bude Foxík doma,tak se těším,akorát teda jsem nevěděl o té mušce a možnosti dát užší,tak si to ještě zadám do objednávky,snad to půjde,ono i to nastřelení na flek se bude taky hodit.. Jinak jak se zde propírá,že to netrefuje třeba na 15m plechovky od piva,tak je někde chyba,bud střelec nebo pistole,já bych to být dotyčnými půjčil někomu na střelnici,kdo střílí pistole a pokud by to nepadalo ani jemu,tak jedině reklamace,je to na terčovou střelbu na 25-35m,tak přeci není možné,aby to netrefovalo na 15m.
mvoracek
Příspěvky: 165
Registrován: 16 úno 2011 10:41

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od mvoracek » 25 led 2016 09:43

Je to jen jeden výtečník, který nečistil hlaveň a tak ji po delší době zalepil olovem a pak tady pořád dokola fňuká že nemůže nic trefit. Tady máš video od výrobce jaký měla jeho flobertka soustřel potom co mu pan Dressler vyčistil hlaveň od olova a bordelu.

https://www.youtube.com/watch?v=ojx-3Pf9Wc0
Dresslerovky, ZKM 451
cernunos
Příspěvky: 455
Registrován: 05 lis 2008 12:58

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od cernunos » 25 led 2016 12:24

mvoracek:No nebyl jsem zde sám,psalo vícero lidí,co nebyli spokoje i s přesností ale jak opět již po několikáté píšu,chyba může být do určité míry mýma rukama,které prostě napomáhají strhávání,pak jsme ale psala a za tím si stojím ,že tošidkozní české střelivo nemůže splnovat požadavky na přesnou střelbu.Co se týče toho,že jsem měl zasranou hlaven,to je pravda,ale nebyla to moje chyba,jen jsem čerpal zde na foru z informací jistých výtečníků jak alexxxus apod,kteří jasně psali,že nečistí a nečistí a ono tostále líta div že ne líp.Ani od výrobce jsem nebyl předem instruován ohledně čištění pod každé střelbě,to mi bylo řečeno až pouději zde a jím,po té,co se celá "kauza" zde rozmazávala.Mimochodem jsem neyčistil po pouhých cca 40-50 výstřelech,to taky vypovídá o kvalitě minuce a jak moc tu hlavne jsou schopné zasvinit.Nicméně i kdybych čistil po každém střílení ý od začátku tak problém tu stejně byl stále s přesností,jak jsem psal výše,že to padalo min o 10cm pod cíl,což jsem předem nepředvídal a vůbec mi to nevyhovovalo,rád mám zbraně nastřelené na flek,proto proběhla na "reklamace" a až když upravil(asi sjel na fréze)výrobce samotné hledí,tak aby šlo dát níž,tak pak teprve to lítalo tak nějak na střed.Navíc jsem si pak všiml že musel i přeleštit ústí hlavně,asi pro jistotu a nebo tam byl skutečně třeba malý grot,což se u všech hlavnímůže vyskytnout ikdyž je jen nepatrný,tak může velice negativně ovlinit přesnost.Tohle at mi tu někdo vyvrát a pak ze mě můžedělat blbce,jiank ho tu děláte akorát sami ze sebe.podle toho,c jsem de uvedl za argumenty,musí logicky smýšlející člověk uznat,že mé vítky a zaslání výrobku na překontrolování zpět výrobci,bylo relevantní a pochopitelné.
Myslím již nepteřba tohle dl pitvat,noví zde majitelé těchto pistolek či čekatelé na ní by raději myslím uvtali nějaké pěoné fotky nástřelů,pokud jsou skutečné a nebi ještě líp videa,jak to komu střílí.Věřím,že někdonastřílí s flobkou určitě líp jak já,je to střelec od střelce,jako se všemi zbraněmi,no rád bych nakonec přeci jen vuděl i ta víčkaod petek na 10-15m,kdo dokáže víc,tak klobouk dolů......Přeji pěkný den. :)
cernunos
Příspěvky: 455
Registrován: 05 lis 2008 12:58

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od cernunos » 25 led 2016 12:27

Ještě se omlouvám za značné množství chyb a překlepů v mém příspěvku,nestíhám a píšu v rychlosti....
Adler A
Příspěvky: 280
Registrován: 05 lis 2009 14:46

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Adler A » 25 led 2016 12:53

Proboha zastavte to někdo, tohle se fakt nedá vydržet, jak zaseknutej gramofon.
CZ 75
ZKM 452
Dresslerovky
J.Dressler
Příspěvky: 54
Registrován: 23 bře 2012 23:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od J.Dressler » 25 led 2016 13:27

Cernunos: "Ani od výrobce jsem nebyl předem instruován ohledně čištění pod každé střelbě,to mi bylo řečeno až pouději zde a jím,po té,co se celá "kauza" zde rozmazávala."

Musím reagovat.

Od výrobce jste byl o čištění instruován od samého začátku přímo v návodu k obsluze přiloženému ke zbrani:


NÁVOD K OBSLUZE Pistole FOX Special cal.6 mm ME FLOBERT


Čištění:
Po každém použití zbraně vytřete hlaveň a nábojovou komoru vytěrákem s měkkým povrchem za pomocí koudele, vaty nebo měkké textilie. Potom zbraň lehce nakonzervujte kvalitním čistícím a konzervačním olejem, dopor. přípravek BREAK FREE. Pokud zbraň delší dobu nepoužíváte, tak ji alespoň jednou
za tři měsíce lehce nakonservujte olejem.
CZ 75 COMPACT
ZKR 590 GRAND cal.22 LR 6"
http://www.dresslerjiri.cz/
J.Dressler
Příspěvky: 54
Registrován: 23 bře 2012 23:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od J.Dressler » 25 led 2016 13:58

Cernunos: "Nicméně i kdybych čistil po každém střílení ý od začátku tak problém tu stejně byl stále s přesností,jak jsem psal výše,že to padalo min o 10cm pod cíl,což jsem předem nepředvídal a vůbec mi to nevyhovovalo,rád mám zbraně nastřelené na flek,proto proběhla na "reklamace" a až když upravil(asi sjel na fréze)výrobce samotné hledí,tak aby šlo dát níž,tak pak teprve to lítalo tak nějak na střed."

Není pravda že zbraň střílela níž, zbraň jsem před vyčištěním i po vyčištění zkoušel a střílela na flek. Před vyčištěním měla jenom větší rozptyl, protože hlaveň byla silně zanesená olovem, drážky a částečně i pole.

Na přiložených obrázcích je vidět že zbaň nestřílela níž, mířeno je na spodní okraj černých kruhů. Je to ostatně vidět i na videu

https://www.youtube.com/watch?v=ojx-3Pf9Wc0

kde střílím z této reklamované flobertky na 15 m ještě před úpravou hledí ale po vyčištění hlavně.

Přesto jsem hledí potom ještě upravil, aby šlo dát ještě níž - na přání zákazníka, aby byl spokojený.

A jen na okraj, pokud dáme hledí níž, zbzaň střílí níž a pokud dáme hledí výš, zásahy jsu výš.
Cernunos píše, že mu to padalo 10 cm pod cíl, potom stačilo hledí zvednout a ne snižovat, jak požadoval. To bude asi jeden z omylů které vedly zákazníka k pochybným úvahám......
Přílohy
FOX SPEC 016  8 M.jpg
CZ 75 COMPACT
ZKR 590 GRAND cal.22 LR 6"
http://www.dresslerjiri.cz/
Odpovědět