Dreslerovy flobertky

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Batistuta
Příspěvky: 42
Registrován: 03 črc 2011 23:13
Bydliště: Praha

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Batistuta » 14 led 2016 01:35

Tak sám jsem zvědavej,jak to bude trefovat,už se těším,ještě měsíc,ale ode mne určitě žádný mega nástřel nebude,jednak nejsem moc dobrej střelec a už vůbec ne terčovej,mám to pro zábavu a tudíž dobře protřepané plechovky všelikého různého sajrajtu za pár kaček ze supermarketu (navíc i u nás v autoservisu se vždycky najde spousta prázdných plechovek,sprejů atd. ) mě ke štěstí stačí,to jsou terče podle mojí chuti :),no těším se. Jinak samozřejmě bych taky rád viděl videa s tím setřelováním pidi terčů apod. Mě bude stačit,pokud bych se dokázal trefovat takhle,mám pocit,že je to na 5 ran 3 plechovky,to bych byl spokojenej strejda :).
https://www.youtube.com/watch?v=ct7LDF3doyo


Batistuta
Příspěvky: 42
Registrován: 03 črc 2011 23:13
Bydliště: Praha

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Batistuta » 14 led 2016 01:48

Jo ještě jedna OT, nevíte někdo,kde se dají sehnat náboje do flobertek za lepší peníz,vzal bych jich samozřejmě povícero (doklad na to nepotřebuji),můžete psát klidně do SZ ,jinak se omlouvám za OT.
cernunos
Příspěvky: 453
Registrován: 05 lis 2008 12:58

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od cernunos » 14 led 2016 18:17

pparatkoo: Vidím to taky tak s těmi čarovnými výkony.Dokud to nebude kvalitně nafilmované tak neuvěřím.
Jinak o novinkách nic nevím,myslím,že by se to na stránce dreslera hned objevilo nebo info tady.Být p.Dreslerem tak bych rozjel něco trošku většího a třeba víceranného,ta Foxka (i jiné jeho pistolky) je sice intersantní originál,ale myslím,že až moc kapesní.Ona to je tedy výhoda,dá se to brát na výlety,schovat do kapsy apod ale s tím držením při střelbě je to horší a to mám já osobně docela malé ruce.Taky bych tam klidně na rám hodil drážky pro uchycení optiky(třeba kolimátoru apod),ona by ta střelba byla hned ještě zábavnější.Takže něco většího než doposud ale ne zas moc,prostě aby to líp sedělo v rukou.
Adler A
Příspěvky: 275
Registrován: 05 lis 2009 14:46

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Adler A » 21 led 2016 15:52

Vršek od petky trefím z Fox Special na 10 m skoro pokaždé.
CZ 75
ZKM 452
Dresslerovky
mvoracek
Příspěvky: 164
Registrován: 16 úno 2011 10:41

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od mvoracek » 21 led 2016 15:58

Přiznej, že ji máš poněkud vytuněnou :lol:
Dresslerovky, ZKM 451
cernunos
Příspěvky: 453
Registrován: 05 lis 2008 12:58

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od cernunos » 21 led 2016 18:04

Adler A:Tohle může tvrdit každý,dej sem video.....Já dnes v lese v mrazu netrefil z 12m plechovku od fazolí ani jednou ranou ze sedmi,až když jsem šel na cca 4m,pak jsem jí dvakrát penetroval.Je to hodně o situaci,jak už bylo psáno zde i jinde(každý asi zná),kdy hraje roli psychická pohoda,únava,třas namožených rukou,počasí,viditelnost atd atd....Ale i tak prostě netrefím s touhle flobkou vršky od lahví,na tu vzdálenost ta široká miřidla takový cíl prakticky celý zakryjí.Tohle podle mě nedává ani p.Dresler-viz,jeho videa...Navíc jsem si nedávno koupil krabku SB špiček,mají nový přebal ale po otevření jsem uzřel pěkné zmetky,takže s tím regulérně žádné střelecké megavýkony nejdou dělat ani z výběrových hlavní,takže asi tak.Prostě sem dospěl k názoru,že zlaté vzduchovky,s nima nemám problém skvěle trefovat,at už s pistolí nebo puškou.Flobka je někde úplně jinde,ale přiznám ,že tam může hrát roli moje neschopnost se s ní sžít,ikdyž už jsem z Foxke vysypal cca 1000 ran.Začínám uvažovat že se jí zbavím a peníze investuji rozumnněji.... :?
pavel 54
Příspěvky: 1700
Registrován: 28 bře 2009 10:09
Bydliště: velmez

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od pavel 54 » 22 led 2016 07:18

Plně souhlasím, u mě to byl jeden z hlavních důvodů zavení se této zbraně.
Uživatelský avatar
jozef hošmanek
Příspěvky: 184
Registrován: 05 říj 2009 17:47

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od jozef hošmanek » 22 led 2016 07:50

Nemáte flobertku od Dreslera někdo ve Zlíně? Nedo poblíž Zlína?
Adler A
Příspěvky: 275
Registrován: 05 lis 2009 14:46

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Adler A » 23 led 2016 10:20

Cernynos, pokud máš problémy trefit s Foxkou na pár metrů plechovku, bude problém mezi zbraní a zemí :P

Kameru kupovat nebudu, jen proto abych přesvědčoval nějakého neumětela o tom co ví každý.
CZ 75
ZKM 452
Dresslerovky
martk
Příspěvky: 138
Registrován: 21 lis 2009 10:48

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od martk » 23 led 2016 10:38

Taky si myslím. Fox Special je z flobertek které jsem měl možnosz střílet to nejpřesnější. Myslím, že ji strhává při spouštění, na to je potřeba dávat pozor.

Je totiž poměrmě lehká a proto náchylná na strhnutí při nesprávném spouštění.
Dresslerovky, Špilas
mirekd
Příspěvky: 158
Registrován: 22 říj 2011 16:02

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od mirekd » 23 led 2016 10:52

Nějaký zajímavý videa jak Special trefuje bych také rád viděl, i na jiné floberky. Někdo tady sliboval video na to jak střílí Kozumpíkem ale skutek utek.
pistole Fox S 200, Fox Special, derringer Rex L
mvoracek
Příspěvky: 164
Registrován: 16 úno 2011 10:41

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od mvoracek » 23 led 2016 12:32

Viz zde:

http://dresslerjiri.cz/

Tady na Dresslerových stránkách máte hafo videí jak se dá nastřílet Foxkou.
Tedy když se umí střílet, aby bylo rozuměno. Není dáno každému, někdo netrefí ani vrata od stodoly ale to jsou vyjímky.
Dresslerovky, ZKM 451
cernunos
Příspěvky: 453
Registrován: 05 lis 2008 12:58

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od cernunos » 23 led 2016 13:47

Tak za neumětela se určitě nepovažuji,takřka ze všech typů zbraní co jsem kdy střílel umím nastřílet přinejmenším průměrné spíš i nadprůměrné výsledky.Navíc jak jsem psal,když jsou skvělé podmínky a je správná soustředěnost tak s Foxkou ten plech od piva na těch cca 12-15m taky trefuji ale tak každou 2-3 ranou,jak kdy.Miluju když mě někdo chytá za slovo vytržené z kontextu,nejprve čtěte pánové pak polemizujte a házejte kamenem.Vršky od petek dávám na těch 10m leda tak ještě Lovkou 21(ikdyž taky ne každou ranou),která ikdyž má taky tlustá miřidla jak prase tak s přesností je někde o dost jinde než nějaká flobka...,jasný,ted pletu hrušky s jabkama.Jen jsem psal že tyhle flobky prostě nikdy nemužou být přesné tak jako vzdzchové pistole a leckdy zde uváděné "výkony" mi přijdou dost zavádějící,nikdo to tu ještě nepotvrdil nějakým průkazným videomateriálem.Přijde mi tu jen pár stejných nicků co stále chválí tyhle pistolky do nebe ale víme,že tu psalo dost lidí v nedávné budoucnosti,kteří taktéž nedočkavě čekali na Foxku a zatím tu nečtu od nich nějaké oslavné ody na její přesnost,divné,že?A že těch lidí nebylo málo,já osobně bych se rád,kdybych byl nadmíru spokojen,jak někteří zde,pochlubil,jak mi to trefuje a jak jsem štastný.No spíš mi přijde,že tu tohle vlákno ted dostdlouho zahálelo,nebýt nedávno mého příspěvku,který to tu trochu jak koukám zas rozproudil....Můj závěr je,že jsou to vzhledově dost povedené a originální zbraně pro zábavnou střelbu-plinking na plechovky apod(menší cíle mi nedávají smysl na 10m a dále,to je můj osobní názor)s poměrně slušným výkonem ve srovnání s těmi továrně vyráběnými asi ale tu pak výhody končí.Vysoká cena jak zbraně tak střeliva,které hlavně vůbec nesplnuje kvalitativní podmínky pro konzistetní přesnou střelbu(každý náboj mi přijde jinak tvarovaný,hlavně u těch špičatých a dost rozdílně nasypaný) a pro mě nevyhovující miřidla-muška světlá,hledí zas tmavé,takže jedno zda je pozadí tmavé či světlé,prostě s emi jedno z toho skoro vždy tak trochu na pozadí ztrácí,zvláště při střelbě na větší vzdálenost,kdy už muška menší cíle slušně zakrývá.Ono vůbec celé to provedení(at už je jakékoliv,ikdyž u p.Dreslera možná rozumněji provedené než u zbraní,kde vám to odfukuje na ruce a na pažbu) kvůli zmenšení výkonu náboje na tu zmršenou zákonnou mez asi velké přesnosti nenapomáhá.I u vzduchovek se všude strašně řeší každá desetinná odchylka gramu váhy diabolky a kvalita jejich výroby,tak pak u toho flobert.střeliva se nezbývá než se poblít,takže nechápu jak někdo s tímhle dosahuje sestřelování pet víček na 15m apod atd......Foxku jsem ještě neprodal,protože mě zatím dost baív s ní rozstřelovat skelěné flašky nebo penetrovat různé plechovky,to třeba CO2 pistolky moc neumí,takže v tomhle pro mě zábavné ale ta přesnost je pro mě prostě dost polemická a tim se nezříkám odpovědnosti za moje ruce,kterým prostě střelba z flobky nesedí tak jako z jiných ostrých či vzduchových zbraní ale zároven to není pouze jejich vina,ona pravda bude někde přinejmenším uprostřed........To je jen můj subjektivní názor,rád si přečtu názory jiných,hlavně těch nových majitelů této pistolky,co sem ješt ničím kupodivu nepřispěli......Přeji všem pěkný víkend :wink:
Uživatelský avatar
fero1
Příspěvky: 69
Registrován: 01 led 2014 19:08
Bydliště: Trnava

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od fero1 » 23 led 2016 21:37

Ked ma niekto problem, ze strhava, pri tomto mu to asi nehrozi. :lol: Este chyba tank flobert. Ospravedlnujem sa za OT, ale celkom ma to sokovalo. http://www.pistole.sk/peter/eshop/8-1-F ... 9-kal-6-mm
Steyr LG110 FT model 2011 + NS Diamond 10-50x60
Steyr LG110 FT + Burris Timberline 4,5-14x32
Steyr Challenge Field Target + Sightron SIII 10-50x60 FT IRMOA
http://www.safta.sk
koník
Příspěvky: 222
Registrován: 29 zář 2012 22:30
Bydliště: Beroun

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od koník » 24 led 2016 00:30

cernunos: Myslím si, že už je to každému kdo tohle vlákno celé pročte jasné. Jsou mezi námi uživatelé, které nějakou flobku od p. Dresslera vlastní. Většina uživatelů pročítají, jak je přesnost téměř totožná s přesností malorážky, ale nějak se zdráhají své postřehy zdělovat. Můj postřeh je stejný jako tvůj. ...mířidla-problém(viditelnost, tlouštka mušky atd) Sám ji osobně pasuju mezi ostatní flobertky co se přesnosti týče. Výrazně vyšších výkonů v přesnosti (a neuvěřitelných průstřelů) téměř čímkoiv, jsou pouze reklamní taháky, jistých členů tohoto fóra...cca čtyři nebo pět superborců.

Tím nechci nokoho urzit :oops:
existují jen tři místa, která řídí celý svět
Odpovědět