dovoz prislusenstvi zbrani z ciziny

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 22 bře 2006 20:22

to jo no hold v každej si chce vydělat na živobytí :D


de los tres

Příspěvek od de los tres » 19 dub 2006 12:56

tak jsem si chtěl v Česku koupit puškohled BURRIS FULLFIELD 4.5-14X42 ale dát 21 000 kč a nebo 360 dolaru je hodně velký rozdíl
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 19 dub 2006 13:00

A navic je to pry sra*ka. To uz radeji Weaver.
strozd
Příspěvky: 67
Registrován: 17 bře 2006 02:39

jj

Příspěvek od strozd » 20 dub 2006 02:23

navíc nejen že jsem spousta zboží nedorazí , ale někteří překupníci razí heslo : "rabat nerabat hlavně nahrabat ".. :-)
de los tres

Příspěvek od de los tres » 20 dub 2006 11:35

tak mi přišla oprava ceny od Martínka už jenom 15512 kč
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 20 dub 2006 12:18

Hmm, tak to už není trojnásobek, ale jenom dvojnásobek. :?
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Jaroslav
Příspěvky: 145
Registrován: 26 úno 2006 19:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaroslav » 20 dub 2006 12:47

To SHIVA
naprosto Tě chápu nicméně osobně jsem přestavoval kompletně braň díly jsem objednával rovnou v USA a to u těch nejlepších firem-něco u Cilinder and Slide, Ed Brown atd. Výhoda pro mne 1 mám co jsem chtěl an to co mi obchodník nabízí. Mám to do jednoho týdne maximálně do dvou a na rozdíl od obchodníka nepotřebuji do 100 USD nákupní licenci. Vše je legálně přes celní poštu a dovezeno až domů do bytu. jen pro info například minulý týden jsem objednal spoušť za 30 USD a brousek na spoušťový kanál celkem i s dopravou 60 USD. Když tu koupím spoušť tak vyjde na cca 500-600 Kč a diamantový brousek který zde stejně nikdo nemá na cca 800, tak není co řešit. Mně nejde o to obejít stát nebo něco podobného či mít super cenu. Já to chci mít hned a chci to co si vyberu ane to co mi někdo vnucuje. Znovu to nemířím proti Tobě to bych si nedovolil. Jen zhodnocuji své zkušennosti. Jinak sám jsem obchodník i když ve službách. Jinak pro tTvoji informaci v určitém druhu techniky jsou tady třeba i takoví překupníci kteří mají na zboži i 400-500% marži tak není co řešit.
S pozdravem
Jaroslav
strozd
Příspěvky: 67
Registrován: 17 bře 2006 02:39

Příspěvek od strozd » 20 dub 2006 16:27

jo myslímm že Jaroslav má pravdu.
Dal nechci nikoho navádět aby si nechal něco posílal a nedanil ... , ale když jsem potřeboval aby mi stát pomohl tak se na mě vys ,,,, (šel jsem studovat a rodiče na mě s...) a od státu sem slyšel: " za poslední čtyři roky jste si vydělal dost, tak si plať sám !!" a proto já budu stát brát taky hákem ...(samozřejmě tak aby mi nato nepřišli) :wink: "cikány, zlopděje, vrahy a politiky živit nechci" už tak dostávají dost :!:
magda858

Příspěvek od magda858 » 11 črc 2006 18:03

Nemáte někdo zkušenosti s nákupem na http://www.smartreloader.com/?
Angličtina ani francoužština nejsou mé silné jazyky... Nechcete někdo něco objednávat, přidal bych se... Dík za Vaše zkušenosti
Glenr
Příspěvky: 27
Registrován: 10 úno 2009 18:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Glenr » 04 zář 2009 19:08

vážení nemáte někdo představu pod co (skupinu- číslo) spadá v taricu
přebíjecí lis ?
Krom tanku a torped a zbraní hromadného ničení jsem nic nenašel
Jurgen
Příspěvky: 12
Registrován: 29 srp 2010 10:39

Re: dovoz prislusenstvi zbrani z ciziny

Příspěvek od Jurgen » 15 zář 2010 21:07

Zdravím,
Asi tak do měsíce si chci z USA obědnat na pušku (SKS) tyto díly: Plastová pažba ,nožičky ,kompenzátor (muzzle brake) ,odrážeč nábojnic aby nemlátili zespoda do optiky (shell deflector) ,montáž na optiku ,optiku. Celková cena samotného zboží je cca 150 USD . Je dovezení těchto věcí povoleno a obejde se bez problémů?
Cháron
Příspěvky: 42
Registrován: 18 srp 2010 18:30

Re: dovoz prislusenstvi zbrani z ciziny

Příspěvek od Cháron » 15 zář 2010 21:14

Když jsem našel toto téma tak bych se chtěl zeptat jestli máte někdo zkušenosti s Aukcí hermann-historica konkrétně mě tam zaujala pistole steyr M1912 a puška Gewehr 98 se zásobníkem na 20 ran(Sturmtruppe)
Uživatelský avatar
Bluesman
Příspěvky: 199
Registrován: 11 dub 2008 23:20
Bydliště: Litvínov

Re: dovoz prislusenstvi zbrani z ciziny

Příspěvek od Bluesman » 15 zář 2010 23:02

Jurgen: V klidu si to v e-shopu zakup.Jediný opruz,který by se Ti mohl (opravdu výjimečně) přihodit,že by někdo na rentgenu znejistěl a Celní pošta by Tě vyzvala k osobnímu převzetí.V takovém případě,abys měl jistotu,že Ti to vydají a nebudeš tam muset muset lítat 2x,nezapomeň občanku,vytiskni si z mailu příslušnou fakturu,která prokazuje obsah a zdroj Tvého nákupu a !především! doklad o zaplacení onoho zboží-nejlépe výpis z účtu.Ale stejně jsem přesvědčen,že Ti to přijde normálně až na místní Poštu jako povidla od babičky.A dovolím si ještě radu a varování pro ostatní kolegy-nikdy neobchodujte (nákup ani prodej) v jakékoli souvislosti s ITÁLIÍ.Poštovní služby jsou v této zemi v naprostém rozkladu a bordelu.Mám osobní zkušenosti a na netu se rovněž dohledáte,že si o tom povídá celý svět.Je to skutečně jejich národní ostuda a ti co tam tento resort řídí,jsou dle mého,špatně krmení chmatáčtí makakové,odchytávaní na předměstí Bombaje.
kralik
Příspěvky: 70
Registrován: 31 led 2010 17:09

Re: dovoz prislusenstvi zbrani z ciziny

Příspěvek od kralik » 16 zář 2010 19:45

Jurgene,

to mne docela zajima... jako cerstvy majitel SKS bych neco z toho zopakoval.. minimalne tu optiku...

s pozdravem

kralik
Jurgen
Příspěvky: 12
Registrován: 29 srp 2010 10:39

Re: dovoz prislusenstvi zbrani z ciziny

Příspěvek od Jurgen » 16 zář 2010 20:50

Králík: No dlouho jsem vybíral a nakonec by to mělo vypadat asi takto (horní obrázek): http://www.gunaccessories.com/ati/Synth ... Smonte.jpg .Obědnávat budu hlavně odtud: http://www.combathunting.com/Products-SKS_RIFLE.html ,protože lepší ceny jsem nenašel,jenom je škoda,že tu nemaj i tu montáž na optiku kterou chci (ty co tu maj jsou přímo na víku závěru a ten se prý,alespoň co jsem po různých forech četl hýbe a optika se rozšteluje)a tak tu montáž budu muset objednat jinde. Celkově by mě vše co chci mělo i s dopravou vyjít na necelých 6000,- ,ale kdybych to kupoval v evropě tak bych zaplatil jen za tu pažbu a montáž na optiku skoro 4000,- .Clo ani daň bych platit neměl,protože se s cenou zboží vejdu do 150 Euro takže pohoda. Jinak budu nejspíše objednávat přes http://www.shopguru.cz/ .Co se optik týká tak ta co v USA stojí na naše cca 5000,- se u nás prodává klidně za 10 000,- a není to jen případ optiky ale i jiných věcí.
Odpovědět