Dotaznik - zbrane

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Taxxi
Příspěvky: 39
Registrován: 27 čer 2013 16:34

Dotazník - zbraně

Příspěvek od Taxxi » 05 kvě 2015 18:38

Dobrý den, poprosil bych vás, zda byste byli ochotni strávit část vašeho času vyplněním dotazníku o zbraních, vztahu k nim a pár věcem okolo nich. Dotazník obsahuje asi 37 otázek různého zaměření, vyplnění svižným tempem zabere tak pět minut. Data budou použita jako součást seminární práce, vyplnění je anonymní. Děkuji za všechny vaše ohlasy a strávený čas. :) Formulář klidně rozšiřte i mezi svoje další známé, čím víc odpovědí, tím lépe. ;)

Odkazy jsou stejné, jenom jeden zkrácený a druhý ne.

http://jdem.cz/br7v29

https://docs.google.com/forms/d/1TioLce ... Y/viewform


„ Že jsem se stal konstruktérem zbraní, za to dávejte vinu nacistům. Já jsem vždycky chtěl navrhovat zemědělské stroje. "
-M. Kalašnikov
Uživatelský avatar
Glyk
Příspěvky: 937
Registrován: 10 bře 2013 18:54
Bydliště: Sever Čech - Teplice

Re: Dotazník - zbraně

Příspěvek od Glyk » 05 kvě 2015 18:51

Všechny dotazníky sou anonymní - za komančů a teď v kapitalismu taky akorát tvoje mac adresa síťovky je jedinečná a ta se nechá najít!!!!! :wink:
Tak s dotazníkem si jdi k šípku! :mrgreen:
Výše dosaženého vzdělání,neznamená automaticky přirozenou inteligenci

Není lepší školy života, než moci zblízka a dlouhodobě sledovat blba ve vedoucí funkci
Pak totiž jasně vidíte, jak se věci nemají dělat.

EFH - VÍC jak Pražská Diabolka
dycky Most
Uživatelský avatar
Taxxi
Příspěvky: 39
Registrován: 27 čer 2013 16:34

Re: Dotazník - zbraně

Příspěvek od Taxxi » 05 kvě 2015 18:59

Ale vždyť víš, jak to myslím :lol:

Mně osobně jde jenom o data + grafy na základě dat, mně osobně je jedno, jestli má někdo doma tlumič nebo kulomet, i v ČR to přece jde legálně 8)
„ Že jsem se stal konstruktérem zbraní, za to dávejte vinu nacistům. Já jsem vždycky chtěl navrhovat zemědělské stroje. "
-M. Kalašnikov
strelec3751
Příspěvky: 610
Registrován: 30 bře 2012 18:55
Bydliště: východní okolí Prahy

Re: Dotazník - zbraně

Příspěvek od strelec3751 » 05 kvě 2015 22:27

Na tomhle foru na sebe účastníci napráskali tolik blbostí, že tento dotazník to nemůže nijak ovlivnit.
Uživatelský avatar
madbugie
Příspěvky: 1008
Registrován: 16 říj 2008 07:50
Bydliště: Trnava, SK

Re: Dotazník - zbraně

Příspěvek od madbugie » 06 kvě 2015 09:19

prečo nie... testík v pohode... žiadna kontroverzia...

a ked teraz pozerám vojnové aj iné dokumenty... ľudia sú schopný inakších "zverstiev"...
- - - = = = (( as mad as possible )) = = = - - -
AirArms Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č. 23 + JSB Exact 4,52 mm (bolo 5,52 mm)
Uživatelský avatar
Taxxi
Příspěvky: 39
Registrován: 27 čer 2013 16:34

Re: Dotazník - zbraně

Příspěvek od Taxxi » 12 kvě 2015 17:48

Díky všem za odpovědi, tady na Gunshopu jste byli asi nevstřícnější ze všech fór :)
„ Že jsem se stal konstruktérem zbraní, za to dávejte vinu nacistům. Já jsem vždycky chtěl navrhovat zemědělské stroje. "
-M. Kalašnikov
Odpovědět