Dotaz-jak komunikovat pres vychodni hranici

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Dotaz-jak komunikovat přes východní hranici

Příspěvek od Red arrows » 06 črc 2012 16:30

Ahoj, mám dotaz, ke kterému mne dovedlo několik podivných událostí....dneska je to po jedenáctý
Popis problému: Najdu v inzerci(ať už tady nebo jinde na zbraňařských inzercích) něco, co se mi líbí a chci to koupit.Prodávající je ze slovenska.Napíšu mu maila....a tím to taky končí.Bez odpovědi.napíšu dalšího.Mrtvo.
Tak usoudím, že možná federativní doba je daleko a pro jistotu to napíšu potřetí slovensky.A...nic.

Tak nevím.Nabízí se mi několik alternativ:
První.Inzerent je zapřísáhlý nepřítel sudeťáků potažmo čechů a tak individuím jako já zásadně neodpovídá.
Čeká, až se ozve-jak je to normální když si dá inzerát do čech, nějakej uruguajec nebo kajun..... :lol:
Druhá.Dráty jdoucí přes tuto hranici jsou regulovány jako jedna z reforem všeho, co ještě fungovalo :shock: .
Třetí: Píšu to špatně.Inzerentovi vykám a užívám slova jako prosím, buďte tak hodný, mohu-li porosit,budete tak laskav.
A je třeba volit jiné výrazivo-jaké? :?:
Čtvrtá:Inzerent má s čechy špatnou zkušenost-jak bych ho ale mohl podrazit když hned píšu, že pošlu chechtáky na účet? :?

No tak nevim.Poraďte mi..................................... :roll:


Uživatelský avatar
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: Dotaz-jak komunikovat přes východní hranici

Příspěvek od Tomayo » 06 črc 2012 16:52

posli odkaz na zbozi/uzivatele
treba je to ten stejny co jsem mu psat ja :)
Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
Uživatelský avatar
greenie
Příspěvky: 723
Registrován: 14 zář 2009 20:30
Bydliště: SK

Re: Dotaz-jak komunikovat přes východní hranici

Příspěvek od greenie » 06 črc 2012 16:53

V kazdom state, narode, vacsom uskupeni ludi su normalni ludia, ale aj zopar blbcov. Tyka sa to rovnako SK a aj CZ. A tyka sa to aj ludi na roznych burzach. Ved preco si myslis, ze vzniklo tolko prispevkov v teme Vzduchovky na aukčních servech ( Aukro atd. )?

K tvojmu prispevku: pises uplne vseobecne, miesto faktov nam predsuvas svoje pocity, dojmy, dohady (nie si nahodou novinar z niektorych mainstreamovych medii ? :lol: ). Ked chces serioznu odpoved, tak skus byt konkretnejsi.
na zaciatku bola Slavia 630, 4,5mm ...
Red arrows
Příspěvky: 132
Registrován: 13 dub 2012 19:52

Re: Dotaz-jak komunikovat přes východní hranici

Příspěvek od Red arrows » 06 črc 2012 19:44

No já bych nerad někoho pohaněl-protože každýmu se muže stát že mu lehne sčot nebo jiná vada.Já ale prostě nemužu pochopit že je to takhle totální(ani jednou jsem se nechytl), zato třeba s italem kšeftuju jedna báseň :lol:
Prostě jsem to už hodil pžes palubu a šoupnul cokoliv sk. na blacklist. Ale štve mne to.Nejen protože ledaccos je na slovensku prostě levnější :lol:-asi málo reformujou :lol:

No že je v každym národě určitý procento blbců, to je fajn, jinak bych tady nebyl :shock:
Uživatelský avatar
madbugie
Příspěvky: 1008
Registrován: 16 říj 2008 07:50
Bydliště: Trnava, SK

Re: Dotaz-jak komunikovat přes východní hranici

Příspěvek od madbugie » 06 črc 2012 20:27

a je tu možno aj jednoduchšie vysvetlenie... poštové schránky na forach mávajú obmedzenú kapacitu správ tu je to napr. 100 a ked si človek nedá pozor a podá zaujímavý inzerát tak to má hned plné... a dalšie správy neprechádzajú...

takže pozri do svojich správ či si tvoju správu prečítal, ak nie, tak zostane vysieť v priečinku: odoslané (neprečtené) a hned je jasno...
- - - = = = (( as mad as possible )) = = = - - -
AirArms Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č. 23 + JSB Exact 4,52 mm (bolo 5,52 mm)
deef
Příspěvky: 563
Registrován: 23 úno 2011 15:12

Re: Dotaz-jak komunikovat přes východní hranici

Příspěvek od deef » 06 črc 2012 20:28

Nesouvisí to v komunikaci přes východní hranici, ale v komunikace všemi směry. Odpovědi se prostě nedočkáš, přitom je to takový problém odpovědět - nemám zájem, děkuji nechci, běž do pr.... atd...
Odpovědět