Doporucte strelnici v Brne

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Anton_Spelec
Příspěvky: 85
Registrován: 15 čer 2006 17:40

Příspěvek od Anton_Spelec » 03 úno 2007 12:28

Dh1: Když se mu zdá (a komu ne) 300 kč/ hod moc, tak určitě bude chtít v awiwu platit to samý a muset si kupovat jejich předražený náboje, nebo střílet svejma a platit 600kč/ hod. Obyčejný žiďáci to sou!
V magnumu je to 140kč/ 30 min. Kdyby aspoň měli slevy pro studenty nebo tak...nebo kurnik aspoň nějakou formu předplatnýho (12.000 za rok v gunclubu nepočítám :roll: )
Prostě v Brně sou nejdražší střelnice snad z celý ČR.


Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 03 úno 2007 12:44

Anton_Spelec: a 10.000 by bylo zajimavych? :wink:
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 491
Registrován: 11 bře 2006 09:51
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek od Roman » 03 úno 2007 13:39

Tak takový peníz bych za to nedal. Nemám rád, když si někde musím počítat čas strávený na střelnici...Sice jezdím 30km abych si mohl zastřílat ale při ceně 50kč startovné... to je zlaté :)
dh1
Příspěvky: 42
Registrován: 22 led 2007 02:07

Příspěvek od dh1 » 04 úno 2007 03:19

Anton_Spelec píše:Dh1: Když se mu zdá (a komu ne) 300 kč/ hod moc, tak určitě bude chtít v awiwu platit to samý a muset si kupovat jejich předražený náboje, nebo střílet svejma a platit 600kč/ hod. Obyčejný žiďáci to sou!
V magnumu je to 140kč/ 30 min. Kdyby aspoň měli slevy pro studenty nebo tak...nebo kurnik aspoň nějakou formu předplatnýho (12.000 za rok v gunclubu nepočítám :roll: )
Prostě v Brně sou nejdražší střelnice snad z celý ČR.
Co se ti na tom zdá moc, představuješ si snad 10kč/hod? A v Magnumu je to 280 za hodinu jestli umím počítat, to za těch 20 korun určitě stojí. Ty bys nejradši předplatný tak 2000 korun na 5 let. Viděl bych tě na chudýho studenta, kterej asi počítá každou korunu. Navíc se nikdo neptal doporučte mi nejlevnější střelnici v Brně, za kvalitu se vždycky platí. A taky nechápu proč jim nadáváš do židáků, chtěl bych vidět tebe jak budeš podnikat a budeš dávat cenu 50kč/hod. Takovým příspěvkům se musím smát:) Předražený náboje:), tak si je nekupuj když na ně nemáš. Chlapče, ty se musíš v životě ještě hodně učit. Příště si rozmysli co napíšeš a než začneš někomu nadávat do žídáků.
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 04 úno 2007 08:30

Dovolim si souhlasit tady s DH1, je to preci vsechno o poptavce a nabidce. Pokud to bude opravdu predrazene, tak jim tam nikdo chodit nebude a oni zkrachuji, ale nezdalo by se mi, ze by jakakoliv z tech tri strelnic mela nejake existencionalni problemy.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Anton_Spelec
Příspěvky: 85
Registrován: 15 čer 2006 17:40

Příspěvek od Anton_Spelec » 04 úno 2007 11:38

Ale jo, byznys v Brně je prostě nastavenej takhle tak se podle toho všichni chovaj. To nikomu neberu. Nicméně kdekoli za hranicema téhle naší moravské metropole jsou ceny za krytý střelnice pomalu poloviční...ale jak jsi sám řekl (DH1), za kvalitu se platí. A v Triggeru si zaplatím rád - supr prostředí, profi obsluha, FUNKČNÍ klimoška atd. (nemluva o tom, že to mam od baráku tak 10 minut :D ). Tam mě to zas až tak nebolí.

A od kdy je žiďák prosimtě nadávka - na Palečácích je příkladně krámek 'u Žida'. A proč se mu tak řiká? Pač tam maj všecko drahý jak prase.
Žiďáci (Awiw) proto, že když chci střílet vlastníma, musím jim za to zaplatit. Kdo to kdy viděl? Vem si, že si přebíjíš, máš vychytanou vlastní laboraci co ti sedí a za to, že tě s nimi nechají střílet si připlatíš 300K za hoďku?
Chlape ty musíš bejt vážně docela vatař když je ti todle šumák...

Btw. to o magnumu beru z5 - pořádně jsem si prohlíd ceník nábojů atd :oops:. Tam je to IMHO docela rozumné (při nejmenším na Brno :D)


Dh1: Tak mě pouč o životě, pane všeznalý.
Můžeme se aji dohodnout na souromých lekcích (za 300 za hoďku?) ... mohlo by to být přínosné, když evidentně ve vkládání slov do cizích úst jsi docela zběhlej :wink:
dh1
Příspěvky: 42
Registrován: 22 led 2007 02:07

Příspěvek od dh1 » 04 úno 2007 13:14

Anton_Spelec píše:Ale jo, byznys v Brně je prostě nastavenej takhle tak se podle toho všichni chovaj. To nikomu neberu. Nicméně kdekoli za hranicema téhle naší moravské metropole jsou ceny za krytý střelnice pomalu poloviční...ale jak jsi sám řekl (DH1), za kvalitu se platí. A v Triggeru si zaplatím rád - supr prostředí, profi obsluha, FUNKČNÍ klimoška atd. (nemluva o tom, že to mam od baráku tak 10 minut :D ). Tam mě to zas až tak nebolí.

A od kdy je žiďák prosimtě nadávka - na Palečácích je příkladně krámek 'u Žida'. A proč se mu tak řiká? Pač tam maj všecko drahý jak prase.
Žiďáci (Awiw) proto, že když chci střílet vlastníma, musím jim za to zaplatit. Kdo to kdy viděl? Vem si, že si přebíjíš, máš vychytanou vlastní laboraci co ti sedí a za to, že tě s nimi nechají střílet si připlatíš 300K za hoďku?
Chlape ty musíš bejt vážně docela vatař když je ti todle šumák...

Btw. to o magnumu beru z5 - pořádně jsem si prohlíd ceník nábojů atd :oops:. Tam je to IMHO docela rozumné (při nejmenším na Brno :D)


Dh1: Tak mě pouč o životě, pane všeznalý.
Můžeme se aji dohodnout na souromých lekcích (za 300 za hoďku?) ... mohlo by to být přínosné, když evidentně ve vkládání slov do cizích úst jsi docela zběhlej :wink:
Tak já tě poučím, pro tebe se slevou na 299Kč/hod:) Já jsem to nemyslel nějak zle, tak buď v klidu. Takže jsme si to ujasnili, každá střelnice má svoje výhody a nevýhody, každýmu vyhovuje jiná. Tak se třeba někdy potkáme v Awiwu:) Nebo ve Vyškově
Uživatelský avatar
FRENKY
Příspěvky: 182
Registrován: 29 led 2007 16:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FRENKY » 04 úno 2007 13:29

Právě jsem byl provětrat železa (a plasty :) na jedné moc pěkné (venkovní) střelnici v Břeclavi. Cena 70 na hodinu, hned vedle přilehlá hospůdka. ...a z Brna coby kamenem dohodil :)
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 04 úno 2007 13:35

Ja osobne v AWIVu nikdy nebyl. Me stacilo poslechnout si reference na obsluhu a nejak nemam potrebu tam vubec lozit.

FRENKY: a to se fakt vyplati - ztratit minimalne hodinu, projet benzin....
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Anton_Spelec
Příspěvky: 85
Registrován: 15 čer 2006 17:40

Příspěvek od Anton_Spelec » 04 úno 2007 14:23

Dh1: Však já su klidný :D

Do Břeclavi je to docela pohodka, půl hodky Ecckem (kterýžto mám, coby protekční drážní synek, zadara 8) )
Kde to tam je Frenky?
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 04 úno 2007 15:51

Já mám střelnici 4km od baráku za 500 Kč/rok + 10 hodin brigád. Mám od toho klíče, takže kdykoliv kromě neděle tam můžu jít. Otázkou je jak dlouho to takhle bude trvat, protože si přivandrovalci začínají stěžovat na hluk :(
Anton_Spelec
Příspěvky: 85
Registrován: 15 čer 2006 17:40

Příspěvek od Anton_Spelec » 04 úno 2007 16:10

Lidi holt už nevědí, co by si navymýšleli...snad když si kupovali ten pozemek / barák tak ta střelnice tam už stála ne? To je jako by se nastěhovali ke trati a ztěžovali si, že je ruší jak troubí projíždějící vlak. Když se jim to nelíbí tak ať si jdou ztěžovat na toho realitního agenta, co je na to neupozornil.
V manušicích, kam chodim střílet když jsem doma, je střelnice přímo uprostřed vesnice, střílí se tam tak 4x do tejdne, slyšet je to až do vedlejší dědiny 3 kiláky daleko a nikdy nikoho ani nenapadlo si ztěžovat. To bude ale taky možná tim, že je tam už leta páně zavedenej vrcholovej sportovní klub pod záštitou města...
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 04 úno 2007 16:29

U nás je taky sportovní klub pod záštitou města a obvykle reprezentuje na republikové úrovni.... Je to bývalá svazarmovská střelnice, která je tam 30 let minimálně. Hned vedle střelnice vede trať, každých tuším 6 minut tam projede vlak (kdysi to snad lidi bydlící vedle trati počítali). Asi 300m odtud vyrůstá satelit a lidem co se tam přistěhovali ta střelnice prostě vadí. Střílí se tam tak 3x týdně, když je to moc.....
Uživatelský avatar
FRENKY
Příspěvky: 182
Registrován: 29 led 2007 16:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FRENKY » 04 úno 2007 17:28

Anton_spelec: vlakem bych nejezdil, nebot je to na uplne opacne strane mesta, nez je nádraží. (na výjezdu z Břeclavi směrem na Valtice)

Satan: Mě se určítě vyplatí..jsem Břeclavák :)
Anton_Spelec
Příspěvky: 85
Registrován: 15 čer 2006 17:40

Příspěvek od Anton_Spelec » 04 úno 2007 18:45

Al: No, vadit může ne? Ale co s tim můžou dělat - stěžovat si na zastupitelstvu. Kdyby to bylo joo vyhrocený, tak můžou nechat zavolat hygienu, aby během střelby naměřila hladinu hluku - u stěžovatelova domu samozřejmě. Nevim sice, kolik je ještě přístupná hranice decibelů, ale IMHO to nemůže dělat větší brajgl než např. ten vlak.
Jediný, čeho by podle mě mohli dosáhnout je zakázat provoz v neděli - to se nesmí např. provádět 'hlučné' práce na stavbách a tak.
Ale divil bych se, kdyby kvůli prskání pár pitomů zavřeli střelnici i s celym oddílem...beztak sou to nějaký rejpaví pacifisti zmagořený z mediální antizbraňový masáže :roll:
Druhý co mě napadá je, že by zrušení mohli chtít dosáhnout cestou obecního referenda...ale to by muselo vzejít z hlavy zastupitelům (to asi ne) nebo na návrh, kterej podpoří určitý procento obyvatel (obce do 3k -> 30%, do 20k -> 20% atd.) a pokud těch rejpalů je vážně jen hrstka, tak maj smolíka. A i kdyby na krásně referendum proběhlo, tak snad je u vás ještě dost rozumných lidí ne?
To by pak mohli rovnou chtít nechat zrušit fotbalový hřiště že na něm děcka při zápasu moc nahlas hulákaj, ale kde bysme to už byli?
Bych na ně z hecu volal měšťáky pokaždý, když by zatroubil před barákem, nebo se mu spustil alarm na káře :twisted:
Odpovědět