Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 23 črc 2017 17:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1148 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 77  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 srp 2006 21:52 
Také jsem měl jeden tactikal objednanej a dokonce jsem si ho mohl vybrat přímo v CZUB ze skladu, ale nejdříve nebyli tormentované a potom mě bylo řečeno, že již tactikali nedělají a dělat nebudou. Nejdříve jsem tomu nechtěl věřit, ale možná na tom něco bude když všude okolo v obchodech ze zbraněma je už nemají. Musel jsem jet přes půl republiky, abych ho koupil.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 srp 2006 16:19 
No takže páni dnes som sa dozvedel že na Slovensko príde 30.8.2006 30ks sklopiek a 10 ks s pevnými pažbami, hlavný dovozca do SR mi písal ,že to budú asi posledné kusy pretože Česká zkúšobňa nechce CZUB Tacticali tormentovať.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 srp 2006 18:59 

jak to :shock: tak je tu jeste Hermex ne ? A nebo uz jako nebudou ani od jedny firmy?? Na pres rok jsem si ho chtel poridit (mozna)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 srp 2006 07:51 
Blueleader píše:
No takže páni dnes som sa dozvedel že na Slovensko príde 30.8.2006 30ks sklopiek a 10 ks s pevnými pažbami, hlavný dovozca do SR mi písal ,že to budú asi posledné kusy pretože Česká zkúšobňa nechce CZUB Tacticali tormentovať.

Myslis tu firmu z Martina, co dovaza CZ? Ak to odmieta tormentovat ceska skusobna, tak to predsa mozu doviezt bez znaciek a dat to na skusobnu u nas, nie? Takto by to mohlo ist. Alebo je este jedna moznost, nechat si urobit upravu ostrej 58 na semiauto v jednej z firiem, ktore to u nas robia. Toto je na Slovensku legalne.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 srp 2006 14:01 
Pánové, omlouvám se předem za lamí dotaz, mám Tacticala chvíli, a potřeboval bych poradit jak mám sundat podpažbí... :roll: Zkoušel jsem to, a nějak nevím jak do toho, díky za každou radu. :idea:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 srp 2006 14:37 

vem vybiják vhodného průměru a vyklepni z něho čep, potom ti spadne sám.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 srp 2006 19:33 
van nuys píše:
Pánové, omlouvám se předem za lamí dotaz, mám Tacticala chvíli, a potřeboval bych poradit jak mám sundat podpažbí... :roll: Zkoušel jsem to, a nějak nevím jak do toho, díky za každou radu. :idea:

Takže plne súhlasím s kolegom - ale ak chceš celý postup :wink: : zbraň upevni buď do zveráku alebo nejakou zvierkou o stôl - najlepšie je ak plochy ktoré sa dotýkajú zbrane sú mäkké - obal zbraň handrou, gumovou podložkou a pod. Zober vyrážač - to je nástroj podobný jamkáru, ale s tým rozdielom že na konci je valcová tyčka s priemermi od 1,5 do x mm z kalenej ocele - vyber si najvhodnejší priemer, uisti sa že zbraň je pevne vo zveráku a zaisťovací kolík s ním vyraž... Viac ti už nedokážem poradiť..... :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 srp 2006 19:38 
Marek píše:
Blueleader píše:

Myslis tu firmu z Martina, co dovaza CZ? Ak to odmieta tormentovat ceska skusobna, tak to predsa mozu doviezt bez znaciek a dat to na skusobnu u nas, nie? Takto by to mohlo ist. Alebo je este jedna moznost, nechat si urobit upravu ostrej 58 na semiauto v jednej z firiem, ktore to u nas robia. Toto je na Slovensku legalne.

Áno tá firma je UNION CS - výhradný zástupca CZUB, neviem ako to bude s tým skúšaním zbraní u nás, ono bolo by zaujímavé keby Tacticali tormentovala Slovenská zkúšobňa a dovážali by sa na Český trh :) . Prerábka z full na semiauto je tiež možné riešenie ,ale neviem o koľko by takáto zbraň prevyšovala cenou súčasnú cenu Tacticalov...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 pro 2006 13:26 

Dnes jsem obdrzel info k dostupnosti CZ858. Podle marketingoveho oddeleni CZUB bude CZ858 v nabidce opet v prubehu ledna 2007. Cili, panika byla opravdu predcasna.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 pro 2006 00:17 

V NZtech jsou stovky tisíc kusů samopalů a vzhledem k plánovanému přezbrojení, je časem můžou předělat všechny. Pokud to někdo bude ochoten kupovat, do té doby to budou vyrábět, tak to dneska chodí. :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 pro 2006 08:58 

No co jsem ze všech stran slyšel, tak oni je sice dělat budou, ale už ne s původní tedy "vojenskou" hlavní z tvrdochromu (protože to zkušebna odmítá - nebo už dokonce odmítla - schvalovat), ale s normál "civilní" tzn. sníží se její životnost a střelba vojenskýma patronama tu hlaveň odrovná úplně.

Nehledě na to, že mi po takovém zásahu tahle zbraň připadá jako vykastrovaná... :?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 pro 2006 09:05 

Hele chlapi potřeboval bych radu:

Mám doma starej 30 ranej zásobník do sa58, kterej prošel snad všemi státy Varšavské smlouvy :lol: a kterej má v sobě tolik všelijakýho opravdu mezinárodního bordelu, že už ho tam ani nechci strkat.

Dá se ten zásobník kulturně rozebrat (VYČISTIT) a zase složit?

Diky moc za vaše poznatky! :wink:

Jo a kásný svátky a Silvestra všem ! :D :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 pro 2006 09:15 
otoč zásobník a zospodu zatlač na plošku v strede pätky a vysuň pätku

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 pro 2006 13:22 

cybernetic píše:
otoč zásobník a zospodu zatlač na plošku v strede pätky a vysuň pätku

Diky! Už se leskne jako novej :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 pro 2006 14:07 

Proč by zkušebna odmítala schvalovat hlavně s tvrdochromem? To se mi nějak nezdá.
Ve zkušebně maximálně z toho samopalu vypálí tormentační náboj a to je tak všechno. Po povrchové úpravě vnitřku hlavně je jim prd.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1148 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 77  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina