CT1: Policie stahuje z trhu naboje firmy Multiagro

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Fantan
Odborník na zbraně
Příspěvky: 363
Registrován: 23 pro 2005 22:27
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fantan » 09 led 2007 22:39

Pánové, jestli si chcete dělat srandu, tak prosím.
Až si přečtete skutkové podstaty těch vyjmenovaných tr. činů a srovnáte si to s tím, že "Kdo se hodnověrným způsobem doví, že jiný spáchal trestný čin...", můžeme v takové debatě pokračovat.
Ale seriózně, ne tlachacím způsobem. Ono totiž v důsledcích o srandu nejde ani omylem!


Když je Walther 7,65 dobrý pro J.Bonda, je dobrý i pro mne :D !
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 09 led 2007 22:42

No že to není sranda to je nám snad jasné všem, protože to co se policie rozhodla udělat a to bez jakýchkoli podkladů je prostě neskutečné. Tedy alespoň v (údajně) demokratickém světě.
FrantaMistral

Příspěvek od FrantaMistral » 09 led 2007 22:44

Fantan píše:Pánové, jestli si chcete dělat srandu, tak prosím.
Až si přečtete skutkové podstaty těch vyjmenovaných tr. činů a srovnáte si to s tím, že "Kdo se hodnověrným způsobem doví, že jiný spáchal trestný čin...", můžeme v takové debatě pokračovat.
Ale seriózně, ne tlachacím způsobem. Ono totiž v důsledcích o srandu nejde ani omylem!
Ty paragrafy,co si citoval,mi připadají jako z padesátých let.Nevěřím tomu,že neprošly novelizací.Půjdu po ulici a uvidím,jak někdo vylévá do řeky nebezpečné chemikálie a tím mne vlastně poškozuje.Podám trestní oznámení na neznámého pachatele.Teď vezmu hypotetický příklad,zbraň nemám,takže mne pan plukovník nepoškodil.Ale kdyby mne pan plukovník svým jednáním jakkoliv poškodil,respektive měl bych podezření,že mohl někoho svým jednáním poškodit,jsem povinnen na něj také podat trestní oznámení.
Peso

Vyvlastnění

Příspěvek od Peso » 10 led 2007 03:42

Podle čl. 11 odst. 4 ústavního zákona č. 2/1993 Sb. - Listiny základních práv a svobod - vyvlastnění nebo nucené omezení vlastnického práva je možné ve veřejném zájmu, a to na základě zákona a za náhradu. Pochybuji, že způsob zvolený Policií je s tímto v souladu...
htmd

Zbytečná diskuze, věc je naprosto jasná

Příspěvek od htmd » 12 led 2007 12:09

Podle ustanovení § 3 odst. 3 zákona o zbraních v pochybnostech o zařazení typu zbraně nebo střeliva do kategorie rozhoduje Český úřad pro zkoušení zbraní a střeliva.

Předseda úřadu pro zkoušení zbraní a střeliva Zdeněk Štěpánek říká: „Jsme jediní, kdo může rozhodovat o tom, jaké střelivo do jaké kategorie patří. Tyto náboje patří dle našeho zkoumání do kategorie B, a ne do A, jak tvrdí policie. Vůbec nechápeme, jak to, že rozhodli bez toho, aniž by se s námi poradili,“ řekl Štěpánek. Navíc dodal, že se s takovým postupem ještě nesetkal. „Je to velmi netradiční postup. Podle našich předpisů je to úplně běžné střelivo, které má místo drahého olova ocelové jádro. Nejde o nic speciálního, co by mohlo opravňovat zařazení do vyšší kategorie,“ dodal předseda Zdeněk Štěpánek.

Zdroj: Mf Dnes
Pavel R

Příspěvek od Pavel R » 12 led 2007 12:45

htmd: Byl by link?
Pavel R

Příspěvek od Pavel R » 12 led 2007 14:08

Diky
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 22 led 2007 13:03

Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 22 led 2007 15:15

Mě by v tuto chvíli nejvíc zajímaly dvě věci:
1) Jestli je to pravda anebo jestli se je někdo pokouší zlikvidovat, aby si mohl mastit kapsu místo nich
2) Pokud je to pravda, jak je možné, že skoro dva roky nikým nepovšimnuti kšeftovali s ne úplně zanedbatelným množstvím voj. materiálu. (Nejsme přece v Angole, kde plus mínus sto Kalašnikovů není žádný rozdíl.)
Skoro to vypadá, jako by tehnhle stát byl pěknej BORDEL :twisted: :evil: :roll: :P .
Nebo snad má někdo jiný názor :? ?
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Dzarda

Příspěvek od Dzarda » 23 led 2007 18:38

Slim Jim píše:Mě by v tuto chvíli nejvíc zajímaly dvě věci:
1) Jestli je to pravda anebo jestli se je někdo pokouší zlikvidovat, aby si mohl mastit kapsu místo nich
?
Naprosto stejný názor mě už napadl ....
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 23 led 2007 19:41

No jo, koho nenapadl? Myslím, že všichni tušíme, že to, co provozovali, byl kšeft s velkým K. Od armády to dostali dost možná za odvoz a lidem to pak prodávali za 3,50 Kč/ ks. Zisk 97%. Kdo by o ty prachy nestál, že. A v mafistánu jako je tenhle jejich likvidace pomocí falešných důkazů a úplatků nemohla představovat problém.
Já bych si dokonce troufl hádat, kdo z jejich konkurentů by v tom případně mohl nejspíš mít prsty, ale nerad bych někoho obvinil, když nemám ani náznak důkazu, takže radši mlčím.
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 25 led 2007 19:53

O kompetenci policie vůbec nemám pochyb 8) ,pokud je ještě někdo kdo pochybuje :lol: !!! Ať si prostuduje následující odkaz :evil: - http://www.autorevue.cz/default.aspx?se ... icle=10989 -ti chlapy by za nás dýchaly. :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 26 led 2007 08:20

Jo, samou obětavostí by mě málem rozplakali :twisted: . Problém je ovšem v tom, že nevím, jak za vás, ale za mě nikdo dýchat, koukat ani přemýšlet nemusí. A tím méně nějaká omezená guma, co zřejmě nemá nic lepšího na práci.
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Dzarda

Příspěvek od Dzarda » 02 úno 2007 15:18

Vypadá to velmi nadějně a velmi dobře .... To jsem sám rád

7,62x39 MA a 7,62x54R MA jsou znovu v nabídce fy. Multiagro ...

http://tomaso.unet.cz/ma/indexxx.htm aktualizováno 31.1.07 ... :wink:
Odpovědět