CO2 zbrane hodnotenie znaciek

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

brano666

CO2 zbrane hodnotenie značiek

Příspěvek od brano666 » 31 pro 2005 00:59

CHcel by som si zakúpiť nejakú CO2 pištoľ, no potreboval by som vedieť vaše názory na značky výrobcov týchto zbraní.
[/b]GAMO, Umarex ....
Ďakujem.


Návštěvník

Pročti to tady

Příspěvek od Návštěvník » 31 pro 2005 05:33

Dozvíš se, že GAMO, UMAREX = krámy, krámy, pokud chceš něco, co vydrží, kup si prehistorický LOV21. České bombičky, opravy zadarmo, zbraň tě přežije.
xlibor
Příspěvky: 181
Registrován: 14 bře 2005 00:03
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xlibor » 31 pro 2005 12:05

Muzu jen potvrdit, mam LOV21 a strili opravdu presne, strilim s ni na 10m s celkem dobrym vysledkem, jestli chces, muzu ti poslat nastely.
Joker

LOV 21

Příspěvek od Joker » 18 led 2006 22:07

Hele a chtěl bych se Vás oborníků zeptat, kde se dá jěště LOV21 sehnat. já ho nikde neviděl. A na nejmenovaném německém webu bylo Gamo PT-80 hodnoceno lépe než Umarex CPSport... hmm divné. Ale je pravda že netestovali výdrž zbraně. Ale kde sehnat LOV21 by mě zajímalo... v bazarech jsem ho neviděl, anebo jsem se velice špatně díval.
Uživatelský avatar
Svaťa
Příspěvky: 311
Registrován: 23 srp 2005 18:35
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od Svaťa » 18 led 2006 23:26

Perlička k Lov 21.
Koupil jsem v bazaru se slevou za 500,- Kč. Prý špatně střílí. Dali mi k tomu i ty bombičky. Byly ŠLEHAČKOVÉ!!!
Vzd. pistole: FWB 65, LP 2, LP 53, CP 2, Webley, Anschütz..., zkrátka klasika a historie.
Dospělé krátké: PP / PPK, HSc, 2 x perkus
Přivítám kontakty na sběratele vzd. pistolí.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 19 led 2006 08:50

Mi jednou došly bombičky, tak jsem tam dal taky ty šlehačkové a nepoznal jsem žádný rozdíl. :wink:
Rozdíl je jen v obsahu:
sifonové - CO2
šlehačkové - NO2 = rajský plyn (tuším)
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: LOV 21

Příspěvek od Kubajzz » 19 led 2006 09:01

Joker píše:Hele a chtěl bych se Vás oborníků zeptat, kde se dá jěště LOV21 sehnat. já ho nikde neviděl. A na nejmenovaném německém webu bylo Gamo PT-80 hodnoceno lépe než Umarex CPSport... hmm divné. Ale je pravda že netestovali výdrž zbraně. Ale kde sehnat LOV21 by mě zajímalo... v bazarech jsem ho neviděl, anebo jsem se velice špatně díval.
Třeba tady na gunshopu
http://www.gunshop.cz/eshop/product_inf ... c2c9ea8c26

Jinak to mají v každém druhém obchodě. Ta Lov21 je to nejlepší, co se dá za ty prachy koupit.
Joker

LOV 21

Příspěvek od Joker » 19 led 2006 15:34

Jo díky moc. Ale o tom že ji mají v každém druhém obchodě bych trochu pochyboval. Ale vypadá to tak že LOV21 je jednoranná, že??? Ale to už je skoro jedno. Asi ji koupím... zdař
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Re: LOV 21

Příspěvek od Lada » 19 led 2006 23:43

Joker píše:Jo díky moc. Ale o tom že ji mají v každém druhém obchodě bych trochu pochyboval. Ale vypadá to tak že LOV21 je jednoranná, že??? Ale to už je skoro jedno. Asi ji koupím... zdař
jo je jednoranná....
xlibor
Příspěvky: 181
Registrován: 14 bře 2005 00:03
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xlibor » 20 led 2006 00:02

Toto je muj celkem bezny nastrel s LOV21, na 10m a 5x JSB Match.
Přílohy
lov21-nast.jpg
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 20 led 2006 09:37

xlibor píše:Toto je muj celkem bezny nastrel s LOV21, na 10m a 5x JSB Match.
No na soutez to neni ;-)
petrs

LOV21

Příspěvek od petrs » 20 led 2006 11:43

LOV-ku jsem pořídil na vánoce. Nemám zkušenosti se zbraněmi a už vůbec ne s krátkými, ale na cca 8 m jsem z fleku trefoval krabičku od sirek v mraze kolem -5 stupňů. Totéž platí o mé ženě a holkách. Jsem zcela spokojen a velice příjemně překvapen. Jedna bombička = skutečně 50 výstřelů. Pouze se mi samočinně po výstřelu nevysouvá závěr, ale návod uvádí, že nejde o závadu - nicméně tušíte někdo co s tím? Diabolky mám naše LUX (jsou to ty lepší). Pozor jen na měkkou spoušť - děti je třeba ohlídat ( a nebo spoušť upravit). Pro info o koupi - jsem z Pardubic a ze tří prodejen LOV-ku měli jen v jedné a nemlich stejně jsem dopadl v Hradci Králové.

Ahoj.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 21 led 2006 15:10

Jestli něco, za co nechceš dát hodně peněz, tak určitě LOV21. Cena kolem 1500 Kč. Mám ji už od července 2005 a zatím s ní nebyly žádné závažnější problémy. Za jednu bombičku nedáš 12 Kč ale třeba jen 3,20 Kč (výměna přibližně 1,40 Kč). Ale při častějsím používání si musíš dát pozor na příliš lehký stist spouště. Mě se to za tu dobu ještě nestalo, ale tady na fóru jsem o tom slyšel. Ale jinak i přesnost je výborná. Uvažuju dokonce, že si koupím ještě jednu. Tak dobrá kvalita za tak nízkou cenu se jen tak nevidí.
Návštěvník

Re: LOV21

Příspěvek od Návštěvník » 21 led 2006 15:16

petrs píše:LOV-ku jsem pořídil na vánoce. Nemám zkušenosti se zbraněmi a už vůbec ne s krátkými, ale na cca 8 m jsem z fleku trefoval krabičku od sirek v mraze kolem -5 stupňů. Totéž platí o mé ženě a holkách. Jsem zcela spokojen a velice příjemně překvapen. Jedna bombička = skutečně 50 výstřelů. Pouze se mi samočinně po výstřelu nevysouvá závěr, ale návod uvádí, že nejde o závadu - nicméně tušíte někdo co s tím? Diabolky mám naše LUX (jsou to ty lepší). Pozor jen na měkkou spoušť - děti je třeba ohlídat ( a nebo spoušť upravit). Pro info o koupi - jsem z Pardubic a ze tří prodejen LOV-ku měli jen v jedné a nemlich stejně jsem dopadl v Hradci Králové.

Ahoj.
Na tvým místě bych byl šťastný, že se nevysouvá závěr. Zbran je potom (pravděpodobně) silnější, protože závěr ten tlak odrazí a dojde k tomu, že diabolka (nebo brok) je potom vymršťena nepatrně větším tlakem. Taky bych místo LUXů používal třeba Gamo Pro Magnum (americké). Mají půlkulato-špičatou hlavičku, což přispívá k velké průraznosti (jako brok) a také k velké přesnosti.

( dodatek pro uživatele Sidewinder: Vím, že podle tebe jsou Gamo pro Magnum nepřesné a špatně zpracované. Uznávám, do velkých vzduchovek se nehodí, ale jak si mi sám psal, do vzduchových CO2 pistolí ano. Rozhodně nejednou jsem z LOV21 těmito náboji střílel do plastových lahví a byly jediné, které prostřelili celou láhev na 10m. Ostatní typy diabolek se jen odrazily. Přesnost taky nebyla zlá. Ty výsledky jsem ti psal právě z této CO2 pistole, tak je možné, že tomu tak u velkých vzduchovek není. Což jsem se mohl přesvědčit na vlastní oči. Tu dobu jsem měl totiž svoji velkou vzduchovku v opravě. A jak mi dorazila, tak jsem testoval G Pro Magnum s musím uznat, že výsledek s pistole byl lepší. )
xlibor
Příspěvky: 181
Registrován: 14 bře 2005 00:03
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xlibor » 21 led 2006 16:32

Andy píše: No na soutez to neni ;-)
No ja to ani soutezne nechci strilet...ono asi bude trochu rozdil mezi LOV21 a nejakou soutezni TAU-kou :wink:
Odpovědět